Vademecum antykoncepcji! - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-23, 12:32   #4951
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Mam dość szukania idealnych tabletek :((

Cytat:
Napisane przez raspberry_19 Pokaż wiadomość
Na początku brałam Daylette przez ok 2 lata- jednak plamienia co jakiś czas były męczące, pomyślałam, że skoro jest tyle tabletek na rynku to może znajdę takie, które mi idealnie przypasują.

Później Yasmin - głowa mnie od nich bolała.

Pani ginekolog podczas wizyty jak się dowiedziała, że te mi nie służą, bardzo długo myślała, co mi przepisać, w końcu padło na Zoely.

No i co- wszystko idealnie, nawet piersi mi trochę urosły, brak bólu głowy, rewelacja. Aż do dziś, czekałam na krwawienie z odstawienia. 4 dzień placebo i nic ( czytałam wcześniej w ulotce, że krwawienie może nawet się nie pojawić, taka natura tabletek, dziewczyny w internecie nagminnie pisały, że również nie miały krwawienia), pod koniec dnia coś się zaczęło, myślałam, że się rozkręci, ale niestety to krwawienie jest bardzo skąpe. ;/ Jako osoba, która bardzo 'schizuje' jeśli chodzi o ciążę, to chyba psychicznie by mnie tak skąpe krwawienie wykończyło.

I znowu najprawdopodobniej będę musiała zmienić tabletki...



Boję się, że jak powiem Pani ginekolog, że te również nie tak, bo muszę mieć krwawienie, żeby mieć pewność, że nie jestem w ciąży, to ona powie, że nie ma pojęcia co mi zapisać i tabletki anty nie są dla mnie



Myślicie, że jest sporo kombinacji hormonów w różnych tabletkach, ze jeszcze będę mogła coś innego spróbować?

Brak krwawienia/ bardzo skąpy okres by Wam przeszkadzał?


Nie mam @ od ponad roku czuje sie swietnie


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 10:59   #4952
keres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 17
Dot.: Mam dość szukania idealnych tabletek :((

Hej Dziewczyny Chciałabym się Was poradzić i upewnić czy dobrze myślę, pewnie któraś z Was była w podobnej sytuacji. Ze względu na bóle głowy ginekolog zmieniła mi tabletki do Lesiplus na Lesinelle. Mam zacząć brać nowe tabletki po skończeniu tabletek aktywnych z opakowania Lesiplus, z pominięciem tych placebo. Czy jeżeli tak zrobię, czyli pominę przerwę to nie będzie żadnej przerwy w ochronie przed ciąża? (Ochrona przez cały czas bedzie zachowana?) Drugie pytanie, jeżeli nie zrobię przerwy to krwawienie nie wystąpi prawda? I nie będzie w tym nic dziwnego tylko to normalny objaw braku przerwy? Wiem że pytanie może troche absurdalne, ale jestem młodą osobą i trochę świruje w temacie niechcianej ciąży, której sie mimo zabezpieczeń często obawiam.
Z góry dziękuje za wyrozumiałość i odpowiedź )
keres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 08:58   #4953
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Hej, zauważyłam, że we krwi podczas przerwy mam skrzepy. Nie są one duże, raczej powiedziałabym, że małe ale są. Miałam mieć wizytę u ginekologa ale niestety ją przegapiłam ale miałam egzamin;/ teraz mam problem bo muszę długo czekać no ale cóż. Czy mam się czym martwić, czy jeszcze nie tylko pójść do lekarza i powiedzieć o tym?
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 11:30   #4954
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Hej, zauważyłam, że we krwi podczas przerwy mam skrzepy. Nie są one duże, raczej powiedziałabym, że małe ale są. Miałam mieć wizytę u ginekologa ale niestety ją przegapiłam ale miałam egzamin;/ teraz mam problem bo muszę długo czekać no ale cóż. Czy mam się czym martwić, czy jeszcze nie tylko pójść do lekarza i powiedzieć o tym?
Nie. Okres okresowi nierowny. Czasem pojawiaja sie skrzepy.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 15:57   #4955
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Kobietki chciałam was zapytać chce zrobić badania przed braniem anty , dlateog , że miałam złe wyniki płytki krwi nie chce w ciemno prywatnie chodze do gina Jakie badania moge wykonać najważniejsze? przed rozpoczeciem miałam tylko PRL , tsh ft3 ft4 robione i progresteron jest Ok .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 16:14   #4956
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Najlepiej cały profil, wtedy masz chociaż orientację czy wszystko było dobrze zanim zaczęłaś brać tabletki. Proponuję jeszcze FSH, LH, estradiol. Te hormony maja wpływ na fazy cyklu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 20:23   #4957
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Ja również miałam te hormony robione są prawidłowe z tym że w szpitalu i nie w odpowiednim cyklu, wykonam zatem poraz kolejny w jakim dniu trzeba to wykonać Serenely

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Myślałam bardziej w kierunku żył krzepliwosci,... Z tego co wiem to przy tabletkach nogi bolą pojawiają się pajaczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 20:56   #4958
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Hej, zauważyłam, że we krwi podczas przerwy mam skrzepy. Nie są one duże, raczej powiedziałabym, że małe ale są. Miałam mieć wizytę u ginekologa ale niestety ją przegapiłam ale miałam egzamin;/ teraz mam problem bo muszę długo czekać no ale cóż. Czy mam się czym martwić, czy jeszcze nie tylko pójść do lekarza i powiedzieć o tym?
Skąd wiesz, że to skrzepy, a nie zwykłe kawałki endometrium?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 20:07   #4959
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;67362841]Skąd wiesz, że to skrzepy, a nie zwykłe kawałki endometrium?[/QUOTE]

Dlatego, że umiem je rozróżnić
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 20:46   #4960
Paranoidalna
Przyczajenie
 
Avatar Paranoidalna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Hej dziewczyny. Jakoś od dwóch lat zażywam zoely, krawienia były skąpe, ale jednak były. W poprzednim cyklu krawienie, a raczej plamienie występywało przez jeden dzień, w dodatku krew była prawie czarna. Aktualnie krwawienie powinno przyjść w ubiegłą sobotę. Pierwszy raz się nie pojawiło. Ciążę wykluczam, bo nie uprawiałam seksu od lipca. Chodzi mi raczej o przyczynę takiego 'zastoju' i czy sugerowałybyście zmianę tabletek.
Paranoidalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 13:33   #4961
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Paranoidalna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jakoś od dwóch lat zażywam zoely, krawienia były skąpe, ale jednak były. W poprzednim cyklu krawienie, a raczej plamienie występywało przez jeden dzień, w dodatku krew była prawie czarna. Aktualnie krwawienie powinno przyjść w ubiegłą sobotę. Pierwszy raz się nie pojawiło. Ciążę wykluczam, bo nie uprawiałam seksu od lipca. Chodzi mi raczej o przyczynę takiego 'zastoju' i czy sugerowałybyście zmianę tabletek.
Skonsultuj sie z ginekologiem. Moze trzeba bedzie zmienic tabletki .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-14, 13:37   #4962
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Mam takie szybkie pytanie. Jak to jest z łączeniem tabletek. Jesli polaczylam opakowanie to to drugie jest jakby kontyunacja taka dluga trzeciego tygodnia i jakies zapomnienie czy cos w drugim opakowaniu trzeba się stosować jak w trzecim tygodniu, czy drugie opakowanie jest jak nowe opakowanie mimo braku przerwy i wtedy np. jak zapomne tabletki pierwszej z drugiego opakowanja to wtedy mam to traktowac jak zapomnienie w pierwszym tygodniu? Jak to jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 16:35   #4963
fedcba1320
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 5
Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Witam. Jestem u końca 5 pudełka Naraya Plus (24+4). Rozpoczęłam przyjmowanie antykoncepcji w lipcu i są to moje pierwsze tabletki. Wtedy lekarz powiedział, że przy tych tabletkach może do 3 miesiąca występować plamienie ale nie powinno mnie to martwić bo organizm musi przywyknąć do hormonów. Przepisał mi dwa pudełk więc po kolejne wybrałam się we wrześniu, z racji tego, że wszystko było w porządku (poza pierwszym tygodniem ale wszystko minęło) dostałam kolejne dwa. I wtedy zaczęły się problemy. Przy 8 tabletce zaczęłam plamić przez równy tydzień i wszystko wróciło do normy. W październiku nie miałam najmniejszych problemów więc uznałam, że mój organizm się przyzwyczaił więc dostałam trzy pudełka. Zaczęłam 5 opakowanie 3 listopada i w tym samym dniu od rana źle się czułam (podziębienie) nie przyjmowałam żadnych leków poza Cholinexem i od czasu do czasu Paracetamol. 11 listopada zauważyłam niteczki krwi co uznałam za reakcje na Polopirynę (z nosa również krwawiłam) ale cały tydzień było widać, że jest w śluzie odrobina krwi. Po tygodniu (18 listopad) zaczęłam plamić i utrzymuje się ono do dziś. Kochałam się z partnerem bez dodatkowego zabezpieczenia. Dzisiaj biorę ostatnią aktywną tabletkę. Ostatnio nie biorę ich ostałej porze ale jest to różnica max 1,5h więc nie ma wpływu. Martwią mnie te plamienia i na dodatek stałam się strasznie płaczliwa. W poniedziałek mam wizytę u ginekologa i planuję zmienić tabletki na silniejsze. Jednak chciałabym wiedzieć czy Wy miałyście podobne problemy i czy zmiana tabletek pomogła?
fedcba1320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 19:12   #4964
monikowa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Może niekoniczne na silniejsze, ale powinnaś je zmienić. Ja stosuję Lesinelle na początku stosowania jedynym efektem ubocznym były tylko lekkie mdłości poza tym naprawdę złego słowa powiedzieć nie mogę.
__________________
moja historia o walce ze zbędnymi kilogramami Asystor Slim

Edytowane przez monikowa26
Czas edycji: 2016-12-19 o 19:37
monikowa26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-01, 16:51   #4965
raspberry_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 109
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Hej dziewczyny,
mam pytanie- zmieniałam ostatnio tabletki i ginekolog zalezil nie branie tabletek plcebo i od razu po czynnych przejsc do nastepnego opakowania, tez tak zrobilam.
Jako rezultat teraz biore pierwsza tabletke w piątek a wczesniej brałam we wtorek, rpzez ponad 2 lata i ciężko mi się przestawić. Uwazacie że moglabym skrocic 7dniowa przerwe i zamiast brac placebo przez 7 dni, wziąc je 4 dni i zaczac brac kolejne opakowanie? bedzie to bezpieczne?
raspberry_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-01, 17:12   #4966
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez raspberry_19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam pytanie- zmieniałam ostatnio tabletki i ginekolog zalezil nie branie tabletek plcebo i od razu po czynnych przejsc do nastepnego opakowania, tez tak zrobilam.
Jako rezultat teraz biore pierwsza tabletke w piątek a wczesniej brałam we wtorek, rpzez ponad 2 lata i ciężko mi się przestawić. Uwazacie że moglabym skrocic 7dniowa przerwe i zamiast brac placebo przez 7 dni, wziąc je 4 dni i zaczac brac kolejne opakowanie? bedzie to bezpieczne?
Mozesz tak zrobic

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-01, 17:16   #4967
raspberry_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 109
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Mozesz tak zrobic

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Własnie slyszalam ze zmniejszac przerwe mozna, tlyko zwiekszac jej nie mozna. Ale tak na 100% jestes pewna? Bo zastanawiam sie czy nie zadzwonic do ginekologa w tej sprawie Ale nie chce z drugiej storny mu truc.
raspberry_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-01, 18:11   #4968
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Przerwę zawsze można skrócić, wydłużyć też, ale wtedy pierwsze 7 dni się dodatkowo zabezpieczasz. Mówię z doświadczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-01, 18:57   #4969
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez raspberry_19 Pokaż wiadomość
Własnie slyszalam ze zmniejszac przerwe mozna, tlyko zwiekszac jej nie mozna. Ale tak na 100% jestes pewna? Bo zastanawiam sie czy nie zadzwonic do ginekologa w tej sprawie Ale nie chce z drugiej storny mu truc.
Jestem pewna. Poczytaj ulotke - tam jest info na ten temat

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-02, 22:51   #4970
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Hej mam szybkie pytanie - czy w momencie gdy mam przerwę, biorę placebo to ma znaczenie czy biorę antybiotyki czy nie ? Po prostu taka myśl mnie naszła czy podczas tej przerwy jakaś dawka hormonów jest uwalniana do organizmu i można to przez leki zaburzyć innymi lekami?
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 04:07   #4971
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Hej mam szybkie pytanie - czy w momencie gdy mam przerwę, biorę placebo to ma znaczenie czy biorę antybiotyki czy nie ? Po prostu taka myśl mnie naszła czy podczas tej przerwy jakaś dawka hormonów jest uwalniana do organizmu i można to przez leki zaburzyć innymi lekami?
Zalezy jak dlugo ten antybiotyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:16   #4972
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Bardzo was proszę o odpowiedź. Może, któraś z was wie czy syrop na kaszel STODAL może obniżać działanie tabletek? Wydaje mi się, że nie. Są tam różne rośliny, ale z roślin wiem tylko, że dziurawca trzeba unikać
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:19   #4973
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Byłaby o tym mowa w ulotce preparatu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:22   #4974
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Byłaby o tym mowa w ulotce preparatu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sensie w ulotce syropu? No tam jak zwykle jest, że należy poinformowac lekarza o przyjmowanych lekach itd. itp". No, ale ja syrop kupiłam sama.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:23   #4975
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Tak, jeśli preparat ma wpływ na antykoncepcję, piszą o tym. Spotkałam się już z takimi wzmiankami. Jak brałam - czytałam. Nie było mowy - nie przejmowałam się, nic się nie stało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:26   #4976
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Tak, jeśli preparat ma wpływ na antykoncepcję, piszą o tym. Spotkałam się już z takimi wzmiankami. Jak brałam - czytałam. Nie było mowy - nie przejmowałam się, nic się nie stało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poważnie piszą w ulotkach, że dany lek może wpływać na antykoncepcję? Nigdy się z tym nie spotkałam. Widocznie nie brałam takich lekarstw. Ciekawe czy zawsze ostrzegają, jeśli lek ma wpływ, czy tylko, w niektórych.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:26   #4977
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:30   #4978
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Ci w takim razie
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:31   #4979
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

W sieci w ogóle jest dostępna lista preparatów, które wpływają na antyki, poszukaj przez Wujka Google.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:48   #4980
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
W sieci w ogóle jest dostępna lista preparatów, które wpływają na antyki, poszukaj przez Wujka Google.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, tak wiem o liście. Przynajmniej na jedną kiedyś trafiłam. Tego syropu tam nie ma. Znalazłam jeszcze jakąś stronę do samodzielnej analizy interakcji. No i wychodzi, że nie ma wpływu. Sprawdziłam sobie jeszcze pyralginę i się przeraziłam, bo tam interakcja wyszła. A jak czytałam wypowiedzi lekarzy na portalach zdrowotnych, mówili, że nie.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-06 16:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.