Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-26, 17:20   #31
YaggaYo
Raczkowanie
 
Avatar YaggaYo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 298
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dokładnie. Później przeczyta to jakaś bardziej wyczulona dziewczyna i milion pytań czy może być w ciąży, skoro kochała się w gumce, która była cała i wytrysk poza nią.
YaggaYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 17:31   #32
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Nie wiem, czy był poprawny. Wiem, że na 100% była gumka i czopek
W sumie to nie moja znajoma, tylko moja "macocha" - druga żona mojego Taty, jest 10 lat starsza ode mnie - ostatnio rozmawiałyśmy o dzieciach i mi to wyznała.
No a chyba "rodzice" nie kłamią. Ale tak mnie zaciekawiłyście, że ją będę męczyć o to jak DOKŁADNIE doszło do poczęcia mojej siostry.
W każdym bądź razie nie chciałam nikogo wystraszyć, ale takie rzeczy się zdarzają. Jeden na milion, ale się zdarzają.
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 19:26   #33
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
Lulka i jak udało się zajść? Ja wczoraj i dziś sikaniec. Oby dwa negatywne. Ciekawe tylko jak bardzo wiarygodne ) 25,26 dc (cykle 28 dniowe)
nie robiłam trstju bo u mnie minęły ledwie 4 dni. Zrobiliśmy to raz więc nie bardzo liczę na cud z resztą jakoś tak sucho mi jest
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 19:42   #34
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

@lulka19 - życzę Ci jak najlepiej. Przetrzymaj jakoś te 10 dni jeszcze i zrób testa. Mi niby te negatywy wychodzą ale naprawdę czuję, że jestem w ciąży. Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie. W środę robię kolejny test i cokolwiek nie pokaże idę na betę.
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 11:53   #35
Kasia5131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dziwne pogorszenie samopoczucia i brązowy śluz

Hej wszystkim! Od kilku dni jestem w nagłych chwilach śpiąca, znużona, boli mnie częściej żołądek, ale miałam wczesniej z nim problemy i mam biegunkę. Wczoraj zauważyłam lekko brązowy śluz na wkładce. Nie wiem czy może to być spowodowane długim stresem, może nagłym wysiłkiem fizycznym. Dziś bolały mnie mięśnie i głowa. Od roku biorę tabletki antykoncepcyjne, kochając się zabezpieczaliśmy się z chłopakiem dodatkowo prezerwatywą i stosunkiem przerywanym dla zwiększenia bezpieczeństwa. Możliwa jest ciąża? Bardzo się tego obawiam. Tabletki stosuje regularnie, raz tylko zamiast o 18 wzięłam o 19:30. Prezerwatywa też nigdy nie pękła, chłopak mył ręce przed dotykaniem mnie.. Zaczynam świrować, czuję się nagle taka ociężała.. Czy mam czego się bać?
Kasia5131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 12:12   #36
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Dziwne pogorszenie samopoczucia i brązowy śluz

Cytat:
Napisane przez Kasia5131 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Od kilku dni jestem w nagłych chwilach śpiąca, znużona, boli mnie częściej żołądek, ale miałam wczesniej z nim problemy i mam biegunkę. Wczoraj zauważyłam lekko brązowy śluz na wkładce. Nie wiem czy może to być spowodowane długim stresem, może nagłym wysiłkiem fizycznym. Dziś bolały mnie mięśnie i głowa. Od roku biorę tabletki antykoncepcyjne, kochając się zabezpieczaliśmy się z chłopakiem dodatkowo prezerwatywą i stosunkiem przerywanym dla zwiększenia bezpieczeństwa. Możliwa jest ciąża? Bardzo się tego obawiam. Tabletki stosuje regularnie, raz tylko zamiast o 18 wzięłam o 19:30. Prezerwatywa też nigdy nie pękła, chłopak mył ręce przed dotykaniem mnie.. Zaczynam świrować, czuję się nagle taka ociężała.. Czy mam czego się bać?
Jesteś potrójnie zabezpieczona, nie ma szans na ciążę. Już same tabletki anty są wystarczającym zabezpieczeniem, prezerwatywy są niepotrzebne.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 12:59   #37
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

U mnie po dwóch negatywach wczoraj i przedwczoraj - dziś coś takiego (w załączniku). Dodam że pojawiło się to około godzinę, dwie po robionym teście. No i z trzeciego moczu. Jak myślicie, ciąża możliwa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150727_12_41_31_Pro.jpg (41,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150727_12_41_33_Pro.jpg (48,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150727_12_41_42_Pro.jpg (48,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150727_001.jpg (46,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150727_002.jpg (28,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150727_003.jpg (41,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150727_004.jpg (41,8 KB, 52 załadowań)
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 13:31   #38
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
U mnie po dwóch negatywach wczoraj i przedwczoraj - dziś coś takiego (w załączniku). Dodam że pojawiło się to około godzinę, dwie po robionym teście. No i z trzeciego moczu. Jak myślicie, ciąża możliwa?
Jesli pojawiło się to kilka godzin po zrobieniu testu to chyba nie jest ciążą
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 13:38   #39
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Niby piszę, że test po 30 min nie ważny, ale na przedwczorajszym i wczorajszym nic takiego się nie pojawiło.
A czytałam kiedyś post dziewczyny, która chciała zajść i od 10 dniu po owu robiła testy.
10 dzień po owu - po kilku h pojawiła się druga kreska
11 dzień po owu - po 2 h pojawiła się druga kreska
12 dzień po owu - po 10 min pojawiła się druga kreska
13 dzień po owu - druga kreska pojawiła się po 3-5 minutach
14 dzień po owu - tak samo jak dzień wcześniej + beta oznaczająca ciążę
Kilka tyg później poszła do ginekologa i ciążą potwierdzona.

Jest nadzieja ^^ <3
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 14:00   #40
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
U mnie po dwóch negatywach wczoraj i przedwczoraj - dziś coś takiego (w załączniku). Dodam że pojawiło się to około godzinę, dwie po robionym teście. No i z trzeciego moczu. Jak myślicie, ciąża możliwa?
taki test jest nieważny.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 14:41   #41
Agzon
Raczkowanie
 
Avatar Agzon
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
U mnie po dwóch negatywach wczoraj i przedwczoraj - dziś coś takiego (w załączniku). Dodam że pojawiło się to około godzinę, dwie po robionym teście. No i z trzeciego moczu. Jak myślicie, ciąża możliwa?
Jezu, dziewczyno... Poczekaj najpierw na @, jeśli nie przyjdzie dopiero rób testy sikane albo betę.
Po co się nakręcasz i robisz sobie nadzieję? Rozumiem, że chęć posiadania dziecka jest ogromna, ale rozczarowanie będzie jeszcze większe jak będziesz się coraz bardziej nakręcać.

A taki test jest nieważny. Druga kreska byłaby wyraźna, a nie rozmazana. Według mnie to wadliwy test po prostu.
Życzę cierpliwości, przyda Ci się.
Agzon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 14:55   #42
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Agzon Pokaż wiadomość
Jezu, dziewczyno... Poczekaj najpierw na @, jeśli nie przyjdzie dopiero rób testy sikane albo betę.
Po co się nakręcasz i robisz sobie nadzieję? Rozumiem, że chęć posiadania dziecka jest ogromna, ale rozczarowanie będzie jeszcze większe jak będziesz się coraz bardziej nakręcać.

A taki test jest nieważny. Druga kreska byłaby wyraźna, a nie rozmazana. Według mnie to wadliwy test po prostu.
Życzę cierpliwości, przyda Ci się.
Łatwo Ci mówić. Nie jesteś w mojej sytuacji, więc mnie nie zrozumiesz. Żadna z Was mnie nie zrozumie, ale dzięki za "radę". Już nie będę nic pisać, bo po prostu strach się w ogóle odezwać.
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 15:04   #43
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Spóźniający się okres - POMOCY !

Cytat:
Napisane przez vampirowa Pokaż wiadomość
Witam,
mam problem ze spóźniającym się okresem... :-(
Zacznę od tego, że pół roku temu (tj. w styczniu) urodziłam dziecko i po po rodzie miałam krwawienie poporodowe przez około półtora miesiąca, kiedy ono ustało po jakimś tygodniu później pojawił się okres tzn. 2 marca, kolejny dopiero 11 kwietnia, następny 13 maja i kolejny 17 czerwca, a teraz do tej pory nic... :-(
Już przed ciążą miałam dosyć nieregularne miesiączki, które wahały się między co 27 - 37 dni, po ciąży okres też nie był regularny, ale był...
Ponad to w poprzednim miesiącu w środku cyklu pojawił się śluz z odrobiną krwi mniej więcej przez 2-3 dni, ale później normalnie dostałam okres, w tym miesiącu również w połowie cyklu miałam taki sam śluz z odrobiną krwi, tyle tylko, że był on nieco dłużej niż poprzednie tzn. jakieś 5-6 dni - nigdy wcześniej nie miałam takich plamień w środku cyklu, jedynie kiedy zaszłam w ciążę, ale wtedy to była tylko i wyłącznie krew i to w większych ilościach, a teraz wyglądało to inaczej... Dodam, że od czasu urodzenia dziecka zawsze używamy z mężem prezerwatyw, a poza tym, mąż zawsze kończy na zewnątrz w prezerwatywie, dotąd nie zdarzyło się, żeby prezerwatywa pękła itp. Ponad to tak jak wspomniałam ostatni okres miałam 17 czerwca i trwał do 22, po okresie kochałam się z mężem (ostatni raz 27 czerwca), później on wyjechał i kochaliśmy się dopiero 18 lipca... Wspomnę jeszcze, że po ciąży nie mam żadnych objawów nadchodzącego okresu, ani bolących piersi, ani bólu brzucha itp...
Żadne objawy ciąży, które miałam przy pierwszym dziecku też się nie pojawiły... Ostatnio miałam dość napięty okres - egzaminy na studiach, mąż wyjechał, byłam sama z dzieckiem, które w dodatku chorowało - stres, zmęczenie...
Zastanawiam się, czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i skąd w ogóle takie wahania okresu? Bardzo boję się zajść teraz w ciążę, także proszę o rady czy jest to wgl możliwe...
Idź na kontrolę do ginekologa. Jeśli prawidłowo używaliście prezerwatyw, to szanse na ciążę są niemal zerowe. Karmisz piersią?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 19:02   #44
Agzon
Raczkowanie
 
Avatar Agzon
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
Łatwo Ci mówić. Nie jesteś w mojej sytuacji, więc mnie nie zrozumiesz. Żadna z Was mnie nie zrozumie, ale dzięki za "radę". Już nie będę nic pisać, bo po prostu strach się w ogóle odezwać.
Źle odebrałaś moje słowa.
Ja też staram się o dziecko z moim partnerem. Mam 21 lat. Więc wiem co czujesz i doskonale Cię rozumiem. BTW czytałam Twojego bloga.
Jednak z doświadczenia wiem, że robienie sobie nadziei i późniejsze rozczarowanie boli najbardziej. Chodziło mi raczej o to byś uzbroiła się w cierpliwość. Testy sikane najlepiej robić 14 dni od stosunku albo i później. Bętę nawet po 7 dniach. Im więcej czasu minie tym wynik jest wiarygodniejszy. Poczekaj 2-3 dni od terminu okresu i jeśli nie przyjdzie dopiero zacznij testowanie.
Ja sama teraz czekam te kilka dni i to będą najdłuższe dni w moim życiu, kolejne zresztą.
Agzon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 21:07   #45
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

I to jakie długie.
Umrę prędzej. Tak bym chciała zobaczyć te dwie kreski w regulaminowym czasie?

I jak Ci się blog podoba?
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 21:11   #46
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
I to jakie długie.
Umrę prędzej. Tak bym chciała zobaczyć te dwie kreski w regulaminowym czasie?

I jak Ci się blog podoba?
ten test jest nieważny a ta plamka nawet nie jest bladą kreską tylko już nasiąknął materiał i tyle.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 21:12   #47
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Z tej plamki jeszcze później zrobiła się druga krecha i jest tam do teraz.
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 21:42   #48
Agzon
Raczkowanie
 
Avatar Agzon
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
I to jakie długie.
Umrę prędzej. Tak bym chciała zobaczyć te dwie kreski w regulaminowym czasie?

I jak Ci się blog podoba?
Blog fajny, masz ciekawe spojrzenie na świat.

Musisz uzbroić się w cierpliwość. A potem spotkamy się na kwietniówkach.

I słuchaj się pffe. Ona wszystko wie.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Apropo prawdopodobieństwa.
Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży, jeśli owulacja była 13 lipca, a niezabezpieczony stosunek był 15 lipca, hę?
Agzon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 00:04   #49
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Agzon Pokaż wiadomość
Blog fajny, masz ciekawe spojrzenie na świat.

Musisz uzbroić się w cierpliwość. A potem spotkamy się na kwietniówkach.

I słuchaj się pffe. Ona wszystko wie.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Apropo prawdopodobieństwa.
Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży, jeśli owulacja była 13 lipca, a niezabezpieczony stosunek był 15 lipca, hę?
Nie obraź się ale zawsze mnie bawi pytanie o "prawdopodobieństwo" zajścia w ciążę. Przy niezabezpieczonym stosunku to 50% szans. Zaszłaś albo nie

Nie wiem, ktoś ma jakiś wzór na wyliczanie prawdopodobieństwa ciąży o którym nie wiem? Patrząc na to logicznie to jest po prostu 1:1, ciąża albo jej brak, innych opcji nie ma. Teoretycznie w okolicy owulacji szansa na ciążę jest większa ale dla mnie to może 51%.

Koniec żartów, nie jestem lekarzem i jeśli pierdzielę głupoty to proszę mnie poprawić.

I wbrew pozorom życzę ci jak najlepiej i mam nadzieję że się udało.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 00:17   #50
Agzon
Raczkowanie
 
Avatar Agzon
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Teoretycznie było już po najważniejszym dniu, a ponoć jajeczko 24 h czeka żeby zostać zapłodnione.
Tak czy siak, okresu na razie brak, ale poczekamy zobaczymy.
Agzon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 00:52   #51
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Nie obraź się ale zawsze mnie bawi pytanie o "prawdopodobieństwo" zajścia w ciążę. Przy niezabezpieczonym stosunku to 50% szans. Zaszłaś albo nie

Nie wiem, ktoś ma jakiś wzór na wyliczanie prawdopodobieństwa ciąży o którym nie wiem? Patrząc na to logicznie to jest po prostu 1:1, ciąża albo jej brak, innych opcji nie ma. Teoretycznie w okolicy owulacji szansa na ciążę jest większa ale dla mnie to może 51%.

Koniec żartów, nie jestem lekarzem i jeśli pierdzielę głupoty to proszę mnie poprawić.
prawdopodobieństwo ciąży przy pełnym stosunku z wytryskiem w najbardziej płodnym dniu cyklu zwykle określa się na max 30%, ale różnie źródła podają

indeks Pearla określa prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy stosowaniu danej metody antykoncepcyjnej, więc jak najbardziej określenie "prawdopodobieństwo" jest zasadne

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Agzon Pokaż wiadomość
Apropo prawdopodobieństwa.
Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży, jeśli owulacja była 13 lipca, a niezabezpieczony stosunek był 15 lipca, hę?
skąd wiesz kiedy wystąpiła owulacja?
jeśli określiłaś ją jedynie intuicyjnie to prawdopodobieństwo jest dość duże
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 01:22   #52
Kasia5131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dziwne pogorszenie samopoczucia i brązowy śluz

Mam taką nadzieje Po prostu mnie zdziwiło to, nie za często mam takie nagłe zmiany w organiźmie. Może zrobie beta i się wyjaśni..
Kasia5131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 01:29   #53
gringo_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Przypadkowy seks, jakie ryzyko?

Witam. Mam niecałe 21 lat, lubie się zabawic ale zazwyczaj robię to z głową. Jednak ostatnio mnie poniosło i na parkingu jednej z krakowskich dyskotek wylądowałem na tylnym siedzieniu w samochodzie kolegi z przypadkowo spotkaną panną. Najpierw zrobiła mi loda bez wytrysku, następnie założyłem gumkę, dosiadła mnie i gdy czułem że dochodzę wyjąłem i doszedłem poza nią. Później wzięła do buzi na chwilę, a nastepnie ja założyłem drugą gumke. Znowu wzięła na chwile do buzi, a ja jednocześnie zrobiłem jej krótką palcówkę. Nastepnie znowu wszedłem, jak czułem ze dochodzę to wyjąłem i doszedłem poza nią. I teraz pytania:
Jakie jest ryzyko wpadki? Biorąc pod uwage to, że w czasie zmieniania gumek nie myłem rąk i robiłem jej palcówkę ? Palcy raczej spermą nie ubrudziłem, ale pewny nie jestem. Pierwsza gumka na bank nie pękła, szczelnie sie wypełniła. Co do drugiej to nie jestem pewnien, nie była wypełniona tak jak pierwsza, ale wytrysk był mniej obfity.
Laska mi później napisała, że miesiączke miała 8 dni przed stosunkiem, a jej okres trwa 27-28 dni. A śluz płodowy zauważyła dopiero 1,5 dnia po stosunku.
gringo_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 09:16   #54
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Dziwne pogorszenie samopoczucia i brązowy śluz

Cytat:
Napisane przez Kasia5131 Pokaż wiadomość
Mam taką nadzieje Po prostu mnie zdziwiło to, nie za często mam takie nagłe zmiany w organiźmie. Może zrobie beta i się wyjaśni..
Jeśli cię to uspokoi to rób ale tylko zmarnujesz czas i pieniądze. Lepiej pojdz do ginekologa bo to nie ciąża ale to mogą być jakieś inne problemy.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 11:47   #55
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
Z tej plamki jeszcze później zrobiła się druga krecha i jest tam do teraz.
Ale to nie ma najmniejszego znaczenia. Po upływie 5 minut to mógł zwyczajnie nasiąknąć materiał a barwnik przecieknąć z tej podstawowej kreski.
Nie nakręcaj się.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 14:03   #56
Nowaa30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dla zainteresowanych.
% prawdopodobieństwo zajścia w ciążę:
- 5 dni przed owulacją - 0%
- 4 dni przed owulacją - 11%
- 3 dni przed owulacją - 15%
- 2 dni przed owulacją - 20%
- 1 dzień przed owulacją - 26%
- w dzień owulacji - 15%
- 1 dzień po owulacji - 9%
- 2 dni po owulacji - 5%
- 3 dni po owulacji - 0%

Źródło:
http://www.antykoncepcja.pl/prawdopodobienstwo-zajscia
Nowaa30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 14:30   #57
Nowaa30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 27
Dot.: Przypadkowy seks, jakie ryzyko?

Cytat:
Napisane przez gringo_95 Pokaż wiadomość
Witam. Mam niecałe 21 lat, lubie się zabawic ale zazwyczaj robię to z głową. Jednak ostatnio mnie poniosło i na parkingu jednej z krakowskich dyskotek wylądowałem na tylnym siedzieniu w samochodzie kolegi z przypadkowo spotkaną panną. Najpierw zrobiła mi loda bez wytrysku, następnie założyłem gumkę, dosiadła mnie i gdy czułem że dochodzę wyjąłem i doszedłem poza nią. Później wzięła do buzi na chwilę, a nastepnie ja założyłem drugą gumke. Znowu wzięła na chwile do buzi, a ja jednocześnie zrobiłem jej krótką palcówkę. Nastepnie znowu wszedłem, jak czułem ze dochodzę to wyjąłem i doszedłem poza nią. I teraz pytania:
Jakie jest ryzyko wpadki? Biorąc pod uwage to, że w czasie zmieniania gumek nie myłem rąk i robiłem jej palcówkę ? Palcy raczej spermą nie ubrudziłem, ale pewny nie jestem. Pierwsza gumka na bank nie pękła, szczelnie sie wypełniła. Co do drugiej to nie jestem pewnien, nie była wypełniona tak jak pierwsza, ale wytrysk był mniej obfity.
Laska mi później napisała, że miesiączke miała 8 dni przed stosunkiem, a jej okres trwa 27-28 dni. A śluz płodowy zauważyła dopiero 1,5 dnia po stosunku.
Zależy czy sperma została wprowadzona do jej pochwy czy nie. Jeśli stosunek był zabezpieczony a Ty nie przeniosłeś niczego na palcach, to nie ma o czym mówić. "Miesiączkę miała 8 dni przed stosunkiem"?? 8 dni wcześniej jej się zaczęła czy skończyła?
Nowaa30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 14:54   #58
Claudini1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Mozliwa ciaza

Uprawiałam z chlopakiem petting. Czy jeżeli nie doszlo do wytrysku wewnatrz moge byc w ciąży? Strasznie się denerwuję, do tego nie mam okresu. Widzę u siebie dużo zmian.. możliwe, że &quot;wmawiam sobie&quot;. Wiem też że brak okresu moze byc spowodowany stresem, ktorego mam duzo, ale 3 dni temu czulam, ze dostanę i do tej pory nic. Teraz juz nawet nie zapowiada sie ze bede miec, bo aktualnie czuję sie tak jakbym juz byla dawno po. Liczę na pomoc wyrozumialych osob.
Claudini1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 15:08   #59
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Jaki bezsens
To skąd się te dzieciaczki biorą jak max to 26% , bez sensu. Nie może być 50? Od jutra kocham się dzień przed owulką.
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 15:12   #60
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Mozliwa ciaza

Cytat:
Napisane przez Claudini1998 Pokaż wiadomość
Uprawiałam z chlopakiem petting. Czy jeżeli nie doszlo do wytrysku wewnatrz moge byc w ciąży? Strasznie się denerwuję, do tego nie mam okresu. Widzę u siebie dużo zmian.. możliwe, że &quot;wmawiam sobie&quot;. Wiem też że brak okresu moze byc spowodowany stresem, ktorego mam duzo, ale 3 dni temu czulam, ze dostanę i do tej pory nic. Teraz juz nawet nie zapowiada sie ze bede miec, bo aktualnie czuję sie tak jakbym juz byla dawno po. Liczę na pomoc wyrozumialych osob.
Kochana, jeśli NIE DOSZŁO DO WYTRYSKU to w ciąży nie jesteś. Na 100%.
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.