Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! ! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-22, 08:50   #241
ania_lovely
Raczkowanie
 
Avatar ania_lovely
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
GG do ania_lovely
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

też zawsze wydawało mi się że kosmetyki dla dzieci to podwójna pielęgnacja i ohrona tylko cos nie widze się z kremem Bambino na buźce, bo moja cera ma skłonności do świecenia, przetłuszcza się Miałam kiedyś sporo zaskórników ale pozbyłam się ich, używam dwa razy dziennie żelu z pellingiem, a kremik najlżejszy jaki znam - nivea soft i to sporadycznie, boję się że bambino może od nowa zapchać pory na twarzy... co o tym myślicie?

jeszcze takie pytańko, czy nie macie wrażenia że mimo wszelkich cudownych kosmetyków, i tych z drogerii i tych z apteki, hormony raz w miesiącu zrobią swoje i wysypie was na buźce...? na to chyba nie ma lekarstwa ;/ dzisiaj wyglądam i czuję się super, ale co będzie za dwa tygodnie to ja już dobrze wiem....
__________________
_,+*`*+,_,+*`*+,_,+*`*+,_ ,+*`*+,_,+*`*+,_
ania_lovely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 07:52   #242
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

a ja wlasnie slyszalam ze nivea soft zapycha pory...ja dopiero 3 razy uzylam bambio (ale daje tylko wieczorem i tylko troche) no i narazie fajnie...zobaczymy co bedzie dalej....i wcale dotychczaowe pryszcze nie zrobily sie wieksze <jupi>a tak sie tego balam...jest chyba nawet przeciwnie..troche sie zasuszyły poprostu cud!hehe
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 09:29   #243
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cieszę się , że krem babmino wam pomaga . Niestety na dłuższą mete nie wystarczy.
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 10:16   #244
posh
Raczkowanie
 
Avatar posh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: manchester
Wiadomości: 42
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

ja uzywam mydelka bambino od czasow mojej - teraz juz udanej - walki z tradzikiem ponadto myje twarz przegotowana woda. Mydelko bambino jest napewno dobre poniewaz nie podraznia i nie zawiera zadnych podejrzanych zwiazkow chemichnych - polecam! pamietajcie zeby do twarzy miec swoj wlasny recznik ktorego nikto poza wami nie uzywa i zeby twarzy nie wycierac tylko delikatnie osuszac recznikiem
__________________
...
posh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 11:52   #245
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez izapp1
Cieszę się , że krem babmino wam pomaga . Niestety na dłuższą mete nie wystarczy.
nie wiem jak jest na dluzsza mete bo zastosowalam go zaledwie pare razy... ale mysle ze bedzie dzialal, tylko od czasu do czasu trzeba robic sobie od niego przerwy np. na miesiąc a pozniej znowu.... napewno pomoze
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 16:33   #246
virtualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 49
GG do virtualia
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

dziewczyny napisaly ze ten krem nie nadaje sie do cery tlustej i tyle A WLASNIE ZE SIE NADAJE powiem wiecej dzis lekarz dermatolog mi go zalecil mam myc twarz mydlem bambino i nakladac ten krem wieczorem stosuje masc + krem bambino +antybiotyk.
virtualia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 21:52   #247
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

To pewnie jak ze wszystkim na tym swiecie jednym pomaga i odpowiada innym nie.
Ja znam ten kremik doskonale. poczawszy od wlasnego dziecinstwa i na dziecinstwie mojego dziecka konczywszy. stal zawsze na pólce w lazience i moja mama uzywa go cale zycie - widoczne zmarszczki miala dopiero kolo 40-stki. ale to chyba raczej sprawa genów mi absolutnie nie pasuje mimo ze nie mam tlustej skóry. zostawia tlusta warstwe, dlugo sie wchlania i robia mi sie od niego zaskórniki i wlasnie skóra zaczyna sie przetluszczac. smaruje nim ewentualnie tylko nogi zeby natluscic. a ze mam male dziecko to wiem ze rok czy dwa lata temu zrobili inna wersje. jeden jest ten tradycyjny - chyba pisze na nim ochronny (z cynkiem)a drugi lzejszy nawilzajacy i nie zostawia takiej bialej wzrstwy która trzeba rozsmarowywac.

jak ktos chce moze spróbowac bo to grosze kosztuje. dla dzieci polecam , dla kobietek raczej nie bo cudów nie zdziala
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-06, 09:52   #248
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Krem Bambino używam już od dłuższego czasu i naprawdę jest rewelacyjny. Kiedyś zaczęło się od tego, że po posmarowaniu znikały mi malutkie siniaki, które robiły się nie wiadomo od czego. Teraz od czasu do czasu smaruję nim buzię na noc i zawsze uwielbiam widok i dotyk cery z samego rana. Jest gładziutka, wszystkie zaczerwienienia znikają i kolor tak jakby wyrównany. Szkoda tylko, że jest taki tłusty, więc nie nadaje się na dzień - no chyba, że w zimę
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 16:41   #249
caroline678
Rozeznanie
 
Avatar caroline678
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: b
Wiadomości: 519
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

No niewiem niewiem. Boję sie,ale pewnie zaryzykuję z tym Bambino.
Nie mam aż tak dużo tego trądziku, ale jest;/
Moja kolezanka ma zero trądziku i uzywa zawsze
krem Bambino, a ja bylam taka zdziwiona ze ona nic nie ma!
Buzke ma idealna wrecz;]
caroline678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 14:48   #250
turkusowaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 123
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Dziewczyny, mam zamiar sobie kupic ten sławny krem ale proszę- zamieśccie tu fotografię opakowania tego kremu, bo ja nie wiem jak on wygląda...
turkusowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 20:03   #251
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

No właśnie,ja też bym prosiła o jakieś foto,czy linka do recenzji,ponieważ jest chyba pare rodzajów kremu Bambino a nie chciałabym sie pomylic przy zakupie? pozdrawiam
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 11:35   #252
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Ten krem jest w blaszanym płaskim pudełku i jest to krem ochronny. Przynajmniej ja tego używam i spisuje się bardzo dobrze na mojej tłustej cerze. Używam go tylko na noc, bo na dzień jest zbyt tłusty i zbyt wolno się wchłania, ale na noc jest genialny. Odkąd go używam moja cera jest dużo gładsza i jeśli pojawiają się krostki to są one malutkie i szybko znikają. W każdym razie moja buzia jest dużo lepsza niż wtedy, gdy używałam drogeryjnych kremów niby odpowiednich dla tłustej i mieszanej cery. Gdyby nie wizaż, nigdy bym nie wpadła na to, żeby czymś tak tłustym i gęstym traktować tłustą i tak cerę. Wielkie dzięki dla autorki wątku za ten patent
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 13:35   #253
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

kremik babino jest rewelacyjny! a jego "antytrądzikowe" działanie to zasługa cynku który ma w składzie poza tym świetnie nawilża, wygładza cerę, i łagodzi zaczerwienienia jak dla mnie super!
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 08:38   #254
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Pod wpływem recenzji o kremie Bambino zakupilam ten ochronny w blaszanym pudełku, wlasnie konczy mi sie i uwazam ze cera jest naprawde ladniejsza Zadne nowe pryszcze mi nie wyskakują,cera jest nawlizona.Przez miesiac uzywalam go i rano i wieczorem i nawet w ciagu dnia jak nigdzie nie wychodzilam :P Ale teraz od paru dni stosuje tylko rano pod makijaz bo wieczorem nakladam ( moim zdaniem najlepszy krem na tradzik jaki kiedykolwiek mialam) FABERLIC B3 i cera jest cudowna Dodam ze naprawde mam czasami duzy wysyp, a teraz nic Mysle ze Bambino+Faberlic B3=idealna cera
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 17:38   #255
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Pod wpływem recenzji o kremie Bambino zakupilam ten ochronny w blaszanym pudełku, wlasnie konczy mi sie i uwazam ze cera jest naprawde ladniejsza Zadne nowe pryszcze mi nie wyskakują,cera jest nawlizona.Przez miesiac uzywalam go i rano i wieczorem i nawet w ciagu dnia jak nigdzie nie wychodzilam :P Ale teraz od paru dni stosuje tylko rano pod makijaz bo wieczorem nakladam ( moim zdaniem najlepszy krem na tradzik jaki kiedykolwiek mialam) FABERLIC B3 i cera jest cudowna Dodam ze naprawde mam czasami duzy wysyp, a teraz nic Mysle ze Bambino+Faberlic B3=idealna cera
Ciekawe jest to co piszesz.. Chociaż czytając recencje o Faberlicu , nie wygląda on na takie cudo: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3520

Ale może spróbuje. W niedługim czasie skończy mi się krem Iwostin...
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 16:26   #256
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Pod wpływem recenzji o kremie Bambino zakupilam ten ochronny w blaszanym pudełku, wlasnie konczy mi sie i uwazam ze cera jest naprawde ladniejsza Zadne nowe pryszcze mi nie wyskakują,cera jest nawlizona.Przez miesiac uzywalam go i rano i wieczorem i nawet w ciagu dnia jak nigdzie nie wychodzilam :P Ale teraz od paru dni stosuje tylko rano pod makijaz bo wieczorem nakladam ( moim zdaniem najlepszy krem na tradzik jaki kiedykolwiek mialam) FABERLIC B3 i cera jest cudowna Dodam ze naprawde mam czasami duzy wysyp, a teraz nic Mysle ze Bambino+Faberlic B3=idealna cera
Krem Bambino na dzień pod makijaż? A nie jest dla Ciebie za tłusty i nie świecisz się?
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 01:15   #257
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Kilka tygodni temu rzuciłam tabletki antykoncepcyjne. Mam cerę mieszaną, po tabletkach mocno wyleczoną. Zwykle jednak po odstawieniu tabletek dziewczyny skarżą sią na powrót potwora trądzikowego. U mnie póki co jest cicho, ale zaczęłam się niesamowicie łuszczyć i sypać... przez co skóra była podrażniona i czerwona, a co gorsza nie nadawała się na zaaplikowanie podkładu, bo wyglądałam jak sucha, popękana ziemia w Afryce.

Zaczęłam więc pić więcej wody niż zwykle, piję tak do dzisiaj, ale skutkuje to tylko tym, że odwiedzam WC dwa razy częściej niż kiedyś . Skóra jaka sucha była, taka jest. Postanowiłam więc zacząć stosować krem.

Nie wiem co mnie skusiło, żeby posmarować twarz Bambino (może to, że to jedyny krem jaki mam w łazience - mój mąż nawilża nim usta), ale on jest niesamowity. Używam go już drugi tydzień, i pryszczy na pewno nie mam więcej, a skóra - promienieje. Jest nawilżona i miękka. Krem stosuję tylko na noc, bo niesamowicie się świeci.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 11:58   #258
Rayka
Rozeznanie
 
Avatar Rayka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: gdzies w Polsce:)
Wiadomości: 541
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Mam nadzieje że to chodzi o ten krem
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14277
ja właśnie tego używam i mi służy
__________________
Life is a bitch

To już 9 lat razem



http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 19:36   #259
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez Rayka Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że to chodzi o ten krem
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14277
ja właśnie tego używam i mi służy
To o niego chodzi
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 09:19   #260
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Smile Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Krem Bambino na dzień pod makijaż? A nie jest dla Ciebie za tłusty i nie świecisz się?

Nie swiece sie poniewaz zanim nałoze fluid to czekam pare minut i odciskam twarz w chusteczke
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 09:20   #261
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Smile Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez izapp1 Pokaż wiadomość
Ciekawe jest to co piszesz.. Chociaż czytając recencje o Faberlicu , nie wygląda on na takie cudo: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3520

Ale może spróbuje. W niedługim czasie skończy mi się krem Iwostin...


Naprawde mi super pomaga ten krem ale widac ze na kazdego działa inaczej.Ja bym ci radziła spróbowac bo na allegro kosztuje 5zl tylko.Aha i wysusza skóre troszke dlatego lepiej stosowac go na noc
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 16:21   #262
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Naprawde mi super pomaga ten krem ale widac ze na kazdego działa inaczej.Ja bym ci radziła spróbowac bo na allegro kosztuje 5zl tylko.Aha i wysusza skóre troszke dlatego lepiej stosowac go na noc

Musze go wypróbować. Teraz tyle wyskoczyło mi wyprysków że nie mogę.
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:53   #263
jada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

a ja używalam jakis dluzszy czas kremu bambiono tego pielęgnacyjnego tej lżejszej konsystencji i nie mialam pryszczy ale nie wiem czy od tego czy akurat tak chciala być ladna i niedawno zaczęlam uzywać kremu oliwkowego z ziaji takie w duzym opokowaniu lekka formula i smarowalam go zamiast bambino na noc i szczerze mialam dużo bardziej widoczne wągry na nosie i pryszcze mi nie schodzily i jakoś tlusto mi bylo bardzo a po bambino jest 0kej nic przynajmniej póki co nowego nie wyskakuje
jada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 20:36   #264
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Witam
jestem wielka fanka tego kremu Bambino.
Mi rowniez pomogl na tradzik teraz mam tylko kilka wagrow na policzkach i czole...nie to co kiedys.
Ten krem jest swietny uzywam go od zawsze
A do ciala oliwki rowniez z Bambino
Ahhh uwielbiam produkty przeznaczone dla dzieci ;D
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 17:29   #265
Syla_81
Raczkowanie
 
Avatar Syla_81
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 66
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Potwierdzam opinię koleżanek...krem jest doskonały na noc i na mroźne dni ale podobne działanie ma jeszcze Penaten oraz Johnnon's Baby ponieważ składnik podstawowy jest ten sam-tlenek cynku. Polecam też Sudocrem...jeśli coś mi wyskoczy stosuję go jako krem punktowy.
Syla_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 09:16   #266
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Teraz to padłam jak zobaczylam ten wątek...!

Krem Bambino na cerę trądzikową? Przeciez to krem nawilżający? A myśle, ze krem nawilzający nie nadaje sie do cery tlustej...

Znam ten krem od dziecinstwa, sama go nie uzywalam, ale moja mama i babcia na okroągło. I moge tylko powiedziec ze babcia po mimo ze ma lat 72, to jej cere wyglada na 62. kazdy jej to mowi. Poprostu minimalna ilosc zmarszczek i jak na 72 lata ładny koloryt skóry.

Ja niestety mam cere tradzikowa, troche mnie zaciekawily te wasze opinie i moze dzis sprobuje ten krem Bambino. Tylko jak wy go stosujecie pounktowo czy lekko na cala twarz? Troche sie boje ze moj stan skroy sie pogorszy, jak narazie mam 3 syfki na buzi, ale troche zaskorniakow i lekko wysuszona buzie po wszelkich antybiotykach.

Mam sprobowac Bambiono?
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 09:55   #267
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
A myśle, ze krem nawilzający nie nadaje sie do cery tlustej...
Przecież każda cerę trzeba nawilżać!
Wlasnie to jest blad wielu ludzi- mysla z,e jak cera tłusta to nalezy ja tylko wysuszac i wysuszac,a nadimerne wysuszenie twarzy prowadzi do produkowania jescze iwekszej ilosci łoju- skóra sie broni.Wec kółko zamknięte.



Kremu używam. Wiem,ze rano obudze sie z taka gladką buzią. ale czy jest jedynym kosmetykiem na tradzik? Nie, sam sobie nie poradzi.
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 11:04   #268
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

ok, sprobuje, ale jesli cos mi wyskoczy to bedzie na ciebie:P
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 12:40   #269
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
ok, sprobuje, ale jesli cos mi wyskoczy to bedzie na ciebie:P
jak coś wyskocz to sie smaruje pasta lassari i schodzi. kiedyś
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 12:58   #270
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Lassari
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 17:24:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.