cynamonowo - problem - co pozostaje mi zrobic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-27, 12:40   #1
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533

cynamonowo - problem - co pozostaje mi zrobic?


Witam
Mam problem ze sklepem internetowym cynamonowo.

Zamowilam jakis czas temu produkty aquoliny, przyslano mi zamiast 2 szt produktu tylko 1. Napisalam im maila, odpowiedziano blyskawicznie ze juz naprawiaja pomylke.

W tym czasie, biorac ta pomylke za jednorazowa sprawe bo pomylka kazdemu moze sie zdarzyc, zlozylam drugie zamowienie w tym sklepie - na szampon aquoliny.

Pare dni pozniej dostalam swoja "druga sztuke produktu" - tyle, ze nie byl to balsam do ciala toffi tylko plyn do kapieli orzechowy... Nie wspomne jak sie wkurzylam.
Wysmarowalam im maila o tym jak traktuja klienta, ale nie upieralam sie o ponowna wysylke / odsylanie do nich tego co przyszlo, bo znajoma to ode mnie odkupila.

No i od wtedy zero kontaktu. Szampon zamowilam 14.08 (mial opis ze realizacja zamowienia jest w ciagu 2- 5 dni) , od razu za niego zaplacilam przelewem internetowym, nadal ma status "przetwarzane - zaplacono" , minelo juz 13 dni od zlozenia zamowienia.

Telefonu nie odbieraja, na moje juz chyba 3 maile z pytaniem kiedy moge sie spodziewac wysylki nikt nie odpowiada .

Juz nie czepiajac sie, ze jesli nei maja go na stanie to nie powinni go sprzedawac, no ale chociaz jakis mail o tym, ze moze sie to przedluzyc, badz czy chce w takim razie zwrot pieniedzy powinien byc..

Co moge zrobic w tej sytuacji? W regulaminie sklepu jest napisane, ze wysylaja w terminie 2-5 dni, wyjatkowo 14 dni (ten dluzszy termin uplywa jutro).

Nie znam sie na prawie/przepisach konsumenckich, moze ktos mi pomoze?

Pozdrawiam
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 13:36   #2
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: cynamonowo - problem - co pozostaje mi zrobic?

Proponuje poczytac te oto watki:


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=cynamonowo


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=cynamonowo
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.