Opuchnięta powieka lewego oka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-08, 15:16   #1
dee_jay_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4

Opuchnięta powieka lewego oka


Witam. Mam malutki problemik równiez związany z tym temetem a moze nawet taki sam. Od dłuższego czasu zauważyłem, że mam pewien problem z lewą powieką. Mianowicie jest ona jakby "opuchnięta" - wyraźnie różni się od prawej, która wygląda normalnie. Opuchnięcie nasila się po sporym wysiłku, zauważyłem, że w okresie, kiedy miałem sporo zajęć i niezbyt się wysypiałem, powieka coraz bardziej była opuchnięta. Miałem takie cos kika miesięcy temu ale szybko ustąpiło. Teraz utrzymuje sie jak juz powiedzialem dłuższ czas i nie wiem co z tym zrobic. Ta powieka mnie nie boli, widzę normalnie, lecz jak patrzę w lustro, to zawsze widzę to opuchnięcie (tylko na lewym oku). W jaki sposób można temu zaradzić? Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam.
dee_jay_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 21:41   #2
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Opuchnięta powieka lewego oka

Przede wszystkim lekarz możliwe ze masz infekcje (ja tak miała, ujawniała sie w konkretnych sytuacjach) i niestety musiałam leczyć oko dość długo ale niestety u Ciebie nie wiem co to moze być, koniecznie wybirze sie do lekarza
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 23:08   #3
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Opuchnięta powieka lewego oka

Nie wiem jak można temu zaradzić bo nie wiemy w czym tkwi przyczyna, ale lepiej samemu nie staraj się tego usuwać na siłę. Czytałam gdzieś w gazecie, że spuchnięte powieki mogą oznaczać początek kłopotów z woreczkiem żółciowym.
Oto cytat z internetu, który udało mi się wyszukać:
"Opuchnięte i zsiniałe powieki świadczą o nieprzespanej nocy. Jeśli jednak prowadzisz regularny tryb życia, a mimo to powieki górna i dolna są nabrzmiałe i mają niezdrowy kolor, idź do lekarza. Może to oznaczać kłopoty z nerkami. Gdy opuchlizna widoczna jest tylko na górnej powiece, to znak, że cierpisz na schorzenia woreczka żółciowego. Jeśli na powiekach dostrzegasz żółte cętki lub białe grudki, zbadaj swój poziom cholesterolu, bo tego typu zmiany mówią, że jest on stanowczo za wysoki". Źródło --> http: //www. fit. pl/ zdrowie/ irydologia,43,16,16,900,9 12,0,0,0. html (bez odstępów oczywiście, ale inaczej nie wyświetli mi się cały link hmmm).
Oczywiście może to nic poważnego, ale jeśli nie przejdzie po 2-3 dniach to polecam wybrać się do lekarza. Ponadto w tym czasie trochę odpocznij i zrezygnuj z niektórych zajęć jeśli jest taka możliwość.
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 02:56   #4
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Opuchnięta powieka lewego oka

Znalazł może ktoś złoty środek na te okropne powieki ala Quasimodo? Koszmar.U mnie było na jednym oku i nagle obie powieki mi puchną...
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 14:35   #5
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Opuchnięta powieka lewego oka

Cytat:
Napisane przez niuja Pokaż wiadomość
Znalazł może ktoś złoty środek na te okropne powieki ala Quasimodo? Koszmar.U mnie było na jednym oku i nagle obie powieki mi puchną...
tak->wizyta u lekarza.

u mnie np. podobne objawy mają podłoże alergiczne, więc przyczyn może być mnóstwo. a beż znalezienia przyczyny, to sobie można gdybać...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 21:01   #6
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Opuchnięta powieka lewego oka

nie jest to alergia,ponieważ mialam zabiegi pod tym kątem,jest to po prostu zbieranie sie tluszcz w tym miejscu,trzy osoby - specjaliści(masażystka,2 x lekarze medycyny estetycznej)stwierdziły,ż e 'taka moja uroda'.
Czy ktoś wie może,jak zbadać woreczek żółciowy?Bo podobno komplikacjez nim mogą wychodzić w ten sposób.
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 11:18   #7
1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Opuchnięta powieka lewego oka

Hej na poczatku zaznacze ze mieszkam za granicą. Byc moze juz ktos pisał na ten temat ale wole opisac zeby bylo wiadomo. Od kilku dni mam pewien problem z okiem. W niedziele bolało mnie jakby to powiedzieć rzęsy, gdy malowałałam oko to bylo takie lekkie kucie. W poniedziałek wsumie nie było zadnej zmiany. Juz nie raz mialam podobnie wiec potarłam zlotem i zrobilam sobie oklady cieple z nadzieje ze przejdzie jak ostatnio. Niestety bylo gorzej. We wtorek mialm lekko opuchniete (lewe oko) w kąciuku po zewnetrznej stronie oka. Wczoraj oko spuchlo mi do tego stopnia ze nawet najmniejszy ruch pogarszal sprawe. Wykupilam w aptece taki zelik który ma zlikwidowac infekcje po dwóch dniach ponoc ma widac róznice, (jesli nie to lekarz) ale problem w tym ze dzisiaj spuchlo mi juz całe oko, a ropa jak była tak jest dalej. Cieple oklady próbowałam juz na rózne sposoby. Nic nie pomaga. A na dodatek w poniedzialek czekam mnie pierwszy egzamin maturalny i obawiam sie ze opuchlizna nie zdarzy zejsc.
1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 16:12   #8
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Opuchnięta powieka lewego oka

Jak napisalas - ktos juz pisal o takim problemie. Prawdopodobnie cos Ci wpadlo pod powieke,dlatego Cie to boli i zbiera Ci sie tam ropa,najlepiej samemu nie grzebac tylko isc do lekarza,bo sobie krzywde zrobisz
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.