Jeden posiłek dziennie - obiad - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-09, 18:17   #1
aagnieszka23070
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka23070
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 56

Jeden posiłek dziennie - obiad


Witam Was dziewczyny. Mam 168 cm wzrostu i waze 56 kg, tydzien temu było prawie 59. Stosuje diete ktora polecila mi kolezanka, zjadam jeden posilek dziennie, zwyczajny obiad i wypijam duzo wody. Licze sie z tym ze dieta jest niezdrowa i rozreguluje moj metabolizm, ale pragne w szybkim czasie zrzucic jeszcze te 6 kg. Kolezance ktora polecila mi diete udalo sie zrzucic 10 kg w ciagu miesiaca, bez efektu jo-jo. Co sadzicie o takiej diecie ?
aagnieszka23070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 11:13   #2
szaza98
Przyczajenie
 
Avatar szaza98
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 28
Dot.: Jeden posiłek dziennie - obiad

Każdy organizm jest inny i to, że twojej koleżance jakimś cudem udało się nie wrócić do poprzedniej wagi o niczym nie świadczy, a taka dieta jest mocno wyniszczająca. Metabolizm tylko zwolni, a potem organizm będzie jeszcze bardziej magazynował. Jeżeli połączy się zdrowe odżywianie i regularną aktywność fizyczną to w zdrowy sposób można zrzucić 1-1,5 kg/tydzień, w zależności od różnych czynników, tylko trzeba do tego podejść z głową. Polecam blog qchenne inspiracje - świetna baza przepisów i wiedzy w każdym zakresie. Można tam znaleźć post o wyliczaniu PPM i CPM, czyli zapotrzebowania kalorycznego lepiej schudnąć wolniej ale zdrowo, niż szybciej z niekorzystnymi skutkami dla organizmu. Trzeba też pamiętać, że lepiej się mierzyć niż ważyć, bo 1kg mięśni zajmuje znacznie mniej miejsca niż 1kg tłuszczu. Więc nawet bez przechodzenia na specjalną dietę, a jedynie na zdrowe odżywianie + ćwiczenia można bardzo fajnie wysmuklić ciało
szaza98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 18:35   #3
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Jeden posiłek dziennie - obiad

Niezdrowa to mało powiedziane... bardzo niezdrowa!! Miałam kiedyś podobne fanaberie, że nie będę nic jadła. Nabawiłam się tylko zaparć, a później efektu jo jo. Zresztą zaparcia mam do dzisiaj, ale to wątpię, że z powodu tego, że kiedyś tak jadłam, teraz o wiele bardziej się pilnuję, no ale wiadomo, że się zdarzają. Tyle, że teraz już mniej zadręczające bo sobie umiem radzić.
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-30 18:35:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.