Lubelskie Panny Młode 2017! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-15, 08:22   #61
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Sprawdzonego DJa sama nie miałam, ale wybierałam co fajniejszych. Byłam na rozmowie z DJ Pedro i u Tomasza Masańca ze Świdnika, to ja wybrałam Tomasza. A anlaya ma DJ Pedro.
Wg mnie trzeba o nich poczytać, dowiedzieć się jak u nich wesele wygląda, bo mi sie nie podobało na przyklad ze DJ zakladali cylindry, albo mieli zabawy z wielką kolorową płachtą jaką bawiłam się w przedszkolu. DJe weselni albo są tez wodzirejami, albo mają jeszcze jedna osobę do pomocy. Warto się umawiać z nimi na spotkania, bo to tak na prawdę zależy od wrażenia jakie na was wywrze, jak będzie kierował rozmową, co i jak wam powie.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 23:40   #62
aganymc
Raczkowanie
 
Avatar aganymc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez 90_GOSIA Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Potrzebuje sprawdzonego DJa!! (O Hiszpanie, Atlanticu i Tomo słyszałam ale moze jakis jeszcze?..) Zdecydowanie wolimy dja od zespolu, ale musi byc to ktos to wcieli sie rowniez w role wodzireja i bedzie umial dobrac odpowiednia muszyke pod gości. Help
My zdecydowaliśmy się na DJa Pablo z Lublina - prowadził wesele naszych znajomych i spodobało nam się, że nie był w tym prowadzeniu zbyt nachalny. Z kolei po obejrzeniu filmików kilku z najbardziej rozchwytywanych lubelskich DJów stwierdziliśmy, że totalnie nam oni nie pasują więc wszystko zależy od tego czego oczekujesz. My chcemy jak najmniej biesiady i tego typu rzeczy, a DJe typu Tomo czy Hiszpan mają takie wzięcie właśnie dlatego, że poza samym graniem robią te wszystkie "rączki w górę, bawimy się" itd. Ale wiadomo, co kto lubi.
aganymc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 13:08   #63
caroline55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej Dziewczyny! Dołączam się i od razu pytam o coś bardzo dla mnie ważnego.
Moge liczyć na wasze opinie na temat zespołów które wymienie, jeśli tylko je słyszałyście?
1. Heaven (bychawa)
2. Mixband (lublin)
3. Texas (zamosc)
4. Danger (krasnik)

Bardzo proszę o pomoc
caroline55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 15:52   #64
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Ja mam DJ Pedro Electro. Zaprosił nas na fragment imprezy, którą prowadził, bardzo nam się podobało. Poza tym gra w studenckich klubach, ma wyższe wykształcenie muzyczne (gra świetnie na saksofonie i akordeonie, śpiewa na żywo). Można z nim wszystko dogadać i dopasować pod siebie, poza tym jest spoko w kontaktach i odpisuje niemal natychmiast.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 19:47   #65
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

a czy ktoś był na jakiejś imprezie prowadzonej przez DJa Tomo?
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:15   #66
_Beth_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cześć, jak oceniacie zespół Chillicopter albo Altess? Zastanawiamy się właśnie nad nimi. Ktoś? Coś?
_Beth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 21:55   #67
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cicho tu... Miejmy nadzieje że się rozkręci. U nas ostatecznie stanęło na 10 VI 2017. Mamy zarezerwowana salę, dja i kamerzystę + foto. Więc na razie trochę luzu. Zastanawiam się tylko wstępnie nad stylizacją wesela (kolor przewodni itp), troszke połazilismy po jubilerach obejrzec obraczki i planuję zrobic przeglad sukni slubnych ale to raczej nie prędko. Piszcie na jakim etapie wy jestescie?
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 22:57   #68
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez 90_GOSIA Pokaż wiadomość
Cicho tu... Miejmy nadzieje że się rozkręci. U nas ostatecznie stanęło na 10 VI 2017. Mamy zarezerwowana salę, dja i kamerzystę + foto. Więc na razie trochę luzu. Zastanawiam się tylko wstępnie nad stylizacją wesela (kolor przewodni itp), troszke połazilismy po jubilerach obejrzec obraczki i planuję zrobic przeglad sukni slubnych ale to raczej nie prędko. Piszcie na jakim etapie wy jestescie?
Na tym samym taki czas, że do wiosny nic sięgnie robi. Na wiosnę zacznę się rozglądać za sukniami, bo chce obejrzeć co nasze salony mają do zaoferowania, bo nie wiem czy znajdę coś w moim stylu czy muszę szyć, no i nie wiem czy zgodzą się uszyć moją wymarzoną suknię, bo koleżanka pytała w zeszłym roku i jej takiego dołu nie chcieli zrobić w lublinie
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 17:12   #69
focusonme
Raczkowanie
 
Avatar focusonme
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

.

Edytowane przez focusonme
Czas edycji: 2016-02-08 o 17:44
focusonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 00:19   #70
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

hej, my mieliśmy brać ślub 10 czerwca, ale stanęło na 20 maja


mamy załatwioną salę, fotografa, wodzireja, ślub, ciasta, wszystko wstępnie, ostateczne umowy będziemy podpisywać dopiero w tym miesiącu


raczej bastujemy do wiosny i za niczym więcej się nie rozglądamy, bo nie ma po co, z podstawowych rzeczy zostało nam niewiele (tak mi się wydaje)
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 08:42   #71
vanilllia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 21
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej dziewczęta, czy macie jakiś zespół godny polecenia? Chcieliśmy wziąć zespół akord z Lublina ale mają zajęty termin i rozglądam się za kimś innym.
Będę wdzięczna za pomoc.
vanilllia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 16:57   #72
Rutka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 15
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

My obecnie jesteśmy na poszukiwaniu fotografa i kamerzysty. Mamy dylemat, bo nie chcemy wydać kosmicznej kwoty, ale z drugiej strony chcemy mieć ładne zdjęcia i w miarę porządne nagranie. Widzę, że sporo z Was ma już wybranego fotografa i kamerzystę, może uchylicie rąbka tajemnicy ?
Rutka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:44   #73
focusonme
Raczkowanie
 
Avatar focusonme
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

My mamy fotografa Agnieszkę Kołodyńską
focusonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 21:24   #74
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Rutka94 Pokaż wiadomość
My obecnie jesteśmy na poszukiwaniu fotografa i kamerzysty. Mamy dylemat, bo nie chcemy wydać kosmicznej kwoty, ale z drugiej strony chcemy mieć ładne zdjęcia i w miarę porządne nagranie. Widzę, że sporo z Was ma już wybranego fotografa i kamerzystę, może uchylicie rąbka tajemnicy ?
studio creative z Lubartowa, i fot i kamerzysta
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 19:33   #75
dek0ral
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

ja mogę polecić Mkadr Michał Klębowski. Od niedawna jest na rynku, ale robił zdjęcia mojej znajomej i była zadowolona. Ja też go biorę.
dek0ral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 20:19   #76
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez 90_GOSIA Pokaż wiadomość
Cicho tu... Miejmy nadzieje że się rozkręci. U nas ostatecznie stanęło na 10 VI 2017. Mamy zarezerwowana salę, dja i kamerzystę + foto. Więc na razie trochę luzu. Zastanawiam się tylko wstępnie nad stylizacją wesela (kolor przewodni itp), troszke połazilismy po jubilerach obejrzec obraczki i planuję zrobic przeglad sukni slubnych ale to raczej nie prędko. Piszcie na jakim etapie wy jestescie?
Nasza data mamy to samo zaklepane, plus godzinę w kościele. Wyobraźcie sobie, że nasza wymarzona była zajęta...i musieliśmy wziąć 15 zamiast 16.
Cytat:
Napisane przez Rutka94 Pokaż wiadomość
My obecnie jesteśmy na poszukiwaniu fotografa i kamerzysty. Mamy dylemat, bo nie chcemy wydać kosmicznej kwoty, ale z drugiej strony chcemy mieć ładne zdjęcia i w miarę porządne nagranie. Widzę, że sporo z Was ma już wybranego fotografa i kamerzystę, może uchylicie rąbka tajemnicy ?
Wideo Ronart, foto Marcin Kamiński. Obydwaj, szczególnie Marcin, baaardzo sympatyczni i profesjonalni i cieszę się, że ich wybrałam.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 22:40   #77
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?
Nasza wstępna data to 1 lipca 2017, ale sala jeszcze nie jest ostatecznie klepnięta więc różnie może być
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 09:56   #78
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?
Nasza wstępna data to 1 lipca 2017, ale sala jeszcze nie jest ostatecznie klepnięta więc różnie może być
Moja data
Lepiej klepnijcie, bo ten termin rozchodzi się jak ciepłe bułeczki.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 18:20   #79
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Moja data
Lepiej klepnijcie, bo ten termin rozchodzi się jak ciepłe bułeczki.
Jeszcze wczoraj byłam jej bardziej pewna, a dzisiaj, szkoda gadać...

Robimy tylko przyjęcie na ok. 50 osób, bez orkiestry i innych bajerów. Zarezerwowaliśmy wstępnie salę w hotelu InBetween pod Lublinem. Rozmawialiśmy z menagerką, jeszcze nie wszystko było ustalone, ale mieli już mało terminów na 2017, więc woleliśmy nie ryzykować i coś wziąć, a najwyżej później zrezygnować bez konsekwencji. No i dzisiaj dyrektorka hotelu mówi, że w naszym terminie w sali obok może być w tym samym terminie wesele na 150 osób z muzyką na żywo. Menagerka zapewniała, że na pewno tak nie będzie... Teraz niby nie mogą nam tego zagwarantować. Załamka.

Ale sala jest piękna, nie mam pojęcia co robić. W piątek oglądamy jeszcze jedną salę, ale ta była dla mnie idealna i trudno mi się przestawić
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 19:03   #80
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Jeszcze wczoraj byłam jej bardziej pewna, a dzisiaj, szkoda gadać...

Robimy tylko przyjęcie na ok. 50 osób, bez orkiestry i innych bajerów. Zarezerwowaliśmy wstępnie salę w hotelu InBetween pod Lublinem. Rozmawialiśmy z menagerką, jeszcze nie wszystko było ustalone, ale mieli już mało terminów na 2017, więc woleliśmy nie ryzykować i coś wziąć, a najwyżej później zrezygnować bez konsekwencji. No i dzisiaj dyrektorka hotelu mówi, że w naszym terminie w sali obok może być w tym samym terminie wesele na 150 osób z muzyką na żywo. Menagerka zapewniała, że na pewno tak nie będzie... Teraz niby nie mogą nam tego zagwarantować. Załamka.

Ale sala jest piękna, nie mam pojęcia co robić. W piątek oglądamy jeszcze jedną salę, ale ta była dla mnie idealna i trudno mi się przestawić
Nie dziwie się. Może na początku myśleli ze zrobicie wesele, a potem jak sobie uswiadomili, że nie to chcą zarobić.
Też bym szukała innej, bo słuchać jak inni się bawią przy muzyce z zespołem nie będzie mile dla twojej rodziny. Trochę się może atmosfera popsuć
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 19:18   #81
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Nie dziwie się. Może na początku myśleli ze zrobicie wesele, a potem jak sobie uswiadomili, że nie to chcą zarobić.
Od początku stawialiśmy sprawę jasno, dlatego jesteśmy wkurzeni. W innych hotelach proponowali nam po prostu mniejsze sale i od razu mieliśmy świadomość, że będzie wesele obok. Tutaj zapewniali, że mamy wyłączność. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie.

Polecicie jakieś fajne miejsce na kameralne przyjęcie? Oprócz tego hotelu braliśmy pod uwagę Focus (odpada) i Luxor.
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 20:14   #82
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Od początku stawialiśmy sprawę jasno, dlatego jesteśmy wkurzeni. W innych hotelach proponowali nam po prostu mniejsze sale i od razu mieliśmy świadomość, że będzie wesele obok. Tutaj zapewniali, że mamy wyłączność. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie.

Polecicie jakieś fajne miejsce na kameralne przyjęcie? Oprócz tego hotelu braliśmy pod uwagę Focus (odpada) i Luxor.
Ja sie niestety nie rozglądałam za salami, bo od 2 lat wiedzialam gdzie zrobie. Są dwa miejsca w swidniku gdzie uczęszczam. Impuls (mają małą salę i tam robi się często imprezy urodzinowe, rocznice,chrzciny i komunie) I chodzę do nota bene gdzie jest dobre jedzenie, ale tylko do restauracji, nie wiem jak wygląda od strony wesel, ale to świdnik a nie lublin.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 20:39   #83
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Od początku stawialiśmy sprawę jasno, dlatego jesteśmy wkurzeni. W innych hotelach proponowali nam po prostu mniejsze sale i od razu mieliśmy świadomość, że będzie wesele obok. Tutaj zapewniali, że mamy wyłączność. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie.

Polecicie jakieś fajne miejsce na kameralne przyjęcie? Oprócz tego hotelu braliśmy pod uwagę Focus (odpada) i Luxor.


pewnie dlatego, że z taką liczbą gości zmieścicie się nawet w tej sali restauracyjnej, ale mimo wszystko bardzo nie fajnie. Szczerze mówiąc jeżeli nie zagwarantowano by mi wyłączności to bym zrezygnowała, bo to wszystko jest na jednym poziomie, będziecie się mijać i może wyniknąć nieprzyjemna dla Ciebie i Twoich gości sytuacja. Która menagerka zajmowała się Waszą sprawą?


Możecie sprawdzić jeszcze Agit, hotel Jedlina, zajazd SAS

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

a ten mały Focus na ul. Pielęgniarek? To boczna Kraśnickiej
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 09:02   #84
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez patka91lbn Pokaż wiadomość
Która menagerka zajmowała się Waszą sprawą?
pani Magda. Chcę się spotkać jeszcze z panią Anną, bo widzę że ona ma więcej do powiedzenia. Jeśli nie załatwimy wyłączności to oprócz zmiany hotelu biorę pod uwagę zmianę terminu na taki, żeby obok była tylko mała impreza, niekoniecznie weselna. Ale 2 lipca mam urodziny i fajne by było takie łączone święto
Patka, widzę że byłaś w InBetween. Jak Twoje wrażenia? Trudno znaleźć jakieś opinie o nich, za krótko działają.


Cytat:
Napisane przez patka91lbn Pokaż wiadomość
Możecie sprawdzić jeszcze Agit, hotel Jedlina, zajazd SAS

a ten mały Focus na ul. Pielęgniarek? To boczna Kraśnickiej
Dziękuję Jeszcze zapomniałam o Koronie. W następny weekend organizują swoje Targi Ślubne i raczej się tam wybieramy.
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 09:57   #85
Kamellea5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 19
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Ja ze swojej strony mogę dodać Portofino nad zalewem, świetne jedzenie i pewność, że drugiego wesela obok nie będzie
Kamellea5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 10:14   #86
dek0ral
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

może Złoty Klucz w trojaczkowicach koło Lublina?
dek0ral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 14:43   #87
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dzięki dziewczyny Rozsyłam maile do miejsc, które polecacie.

A macie już upatrzone sukienki?
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:43   #88
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

jeszcze Piano, valentino i royal botanic, Lawendowy dworek są fajne
Piano jest pyszne i bardzo sympatyczne, ale nie ma za bardzo gdzie wyjść.
W valentino nie byłam, ale wygląda bardzo przyjemnie i jest nieduży


byłam, wrażenia bardzo dobre, właśnie tam chcę organizować wesele bo się po prostu zakochałam z tym, że nasze jest spore i z muzyką, także jedyny obszar, który zostanie niewykorzystany to restauracja dla gości hotelu
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 21:46   #89
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

czy któraś z Was wybiera się w weekend do prkana na targi ślubne?
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 22:25   #90
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Od początku stawialiśmy sprawę jasno, dlatego jesteśmy wkurzeni. W innych hotelach proponowali nam po prostu mniejsze sale i od razu mieliśmy świadomość, że będzie wesele obok. Tutaj zapewniali, że mamy wyłączność. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie.

Polecicie jakieś fajne miejsce na kameralne przyjęcie? Oprócz tego hotelu braliśmy pod uwagę Focus (odpada) i Luxor.
Mi do głowy przychodzi Portofino i Jedlina. W Portofino w tym roku robi moja siostra ale maja minimalna liczbe osob (chyba 70 ale nie pamietam) cena ok 160 (chyba ze wzrosla), w Jedlinie bylismy ogladac bo bardzo mi sie podobala, pisza ze od 100 osob ale na zywo sala jest mala wlasnie na kameralne przyjecia. Nie wiem jak tam jest z min, bo jak dla nas od razu odpadla... cena 190
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-20 20:08:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.