Szukam towarzysza/ki na Open'er 2011 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 10:53   #1
Narwen
Przyczajenie
 
Avatar Narwen
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8

Szukam towarzysza/ki na Open'er 2011


Witam, do założenia tego wątku skłoniła mnie dość przykra sytuacja, która wynikła parę dni temu. Otóż okazało się, że koleżanka, z którą wybierałam się na tegoroczny Open'er z przyczyn zdrowotnych nie będzie w stanie pojechać. Zostałam więc sama, a wizja samotnego spędzenia festiwalu nie bardzo mi się uśmiecha. Dlatego poszukuję osoby, która znalazła się w podobnej sytuacji albo po prostu chciałaby uczestniczyć w festiwalu i która zechciałaby mi towarzyszyć. Mam bilet na 3 dni, ale nie wykluczam wyjazdu tylko na 1 lipca. Jadę z Poznania. Mogę załatwić nocleg. Jestem siedemnastoletnią sympatyczną i spokojną dziewczyną. Nie palę ani nie piję (przynajmniej w dużych ilościach ). Jadę tylko ze względu na muzykę, którą kocham. Byłoby miło gdyby mój potencjalny towarzysz/ka miał podobne nastawienie. Od razu zaznaczam, że szukam tylko osób w zbliżonym do mnie przedziale wiekowym.

Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW albo mail: interonka@gmail.com
Narwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.