Sprośne SMSy w trakcie dnia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 10:41   #1
mmarecki89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24

Sprośne SMSy w trakcie dnia.


Co o tym myślicie? Jakieś 2-3tygodnie temu moja dziewczyna wymyśliła sobie taki oto sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Są to krótkie wiadomości w trakcie dnia-pracy gdzie albo jak to dziś zrobimy. Kilka razy dołączyła MMSem zdjęcie np jaką ma na sobie bieliznę, czy spódniczkę. Jest to strasznie nakręcające, choć czasem po takich SMSach jestem tak rozkojarzony, ze kompletnie nie mogę skupić się na pracy
mmarecki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 11:14   #2
Rosi23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

mi sie wydaje że jest to bardzo fajne urozmaicenie. A skoro i Tobie sie podoba to w czym problem ?
Rosi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:02   #3
Lolecek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Powinieneś być zadowolony jako facet, przecież to lubiecie więc nie rozumiem po co to pytanie. Z resztą z Twojej wypowiedzi wynika, że Ci się to podoba więc nie widzę przeciwwskazań jeśli obie strony są na TAK.
Lolecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:31   #4
mmarecki89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Nie, nie chodzi mi o to że coś jest nie tak. Po prostu chciałem zapytać czy Wy tego typu praktyki stosujecie lub podobne, jeśli tak to jakie.

Z drugiej strony mały problem jest, bo ciężko mi się odwdzięczyć dziewczynie - gdy dostanę od niej MMS ze zdjęciem w sklepowej przebieralni i seksownej bieliźnie, to przecież nie odeślę zdjęcia moich naprężonych bokserek Ogólnie wydaje mi się, że dziewczyna ma łatwiej jeśli chodzi o takie 'kuszenie'.

Podobnie z treścią SMS, to co napisze dziewczyna jest strasznie podniecające i nakręcające, jednak jeśli napisałbym to ja jako chłopak to czasem mogłoby to wyglądać na wulgarne...

Dlatego pytam Was - dziewczyny co może zaproponować chłopak w takiej sytuacji I nie piszcie proszę, żebym zapytał swojej dziewczyny, bo chodzi tu o niespodziankę, element zaskoczenia. Tak jak ja po pierwszym takim SMSie od niej oniemiałem
mmarecki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 13:11   #5
Lolecek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Wydaje mi się, że nie robi tego, żebyś się odwdzięczał. Może po prostu jest chętna na coś więcej i daje Ci wyraźne sygnały? Bardzo prawdopodobne jest również to, że ją samą to nakręca.

Sam najlepiej ją znasz więc powinieneś wiedzieć czym można ją zaskoczyć i czy nie obrazi się jak kupisz jej seksowną koszulkę nocną i poprosisz żeby się w nią dla Ciebie ubrała, możesz pomyśleć o jakichś gadżetach do ''sypialni'' jeśli takowe lubi. Ile ludzi, tyle charakterów i upodobań.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Dlaczego uważasz, że jak pisze to dziewczyna to jest ok a jesli chłopak to od razu wulgarne? Wcale tak nie uważam. Jesteście parą, co innego jesli pisałbyś do swojej koleżanki. Zawsze możesz jej dyskretnie odpisać co się z Tobą dzieje, gdy przeglądasz od niej te specyficzne wiadomości i na pewno się tym nie rozczaruje
Lolecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 13:33   #6
Zetowiczka
Raczkowanie
 
Avatar Zetowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 53
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Cytat:
Napisane przez mmarecki89 Pokaż wiadomość

Z drugiej strony mały problem jest, bo ciężko mi się odwdzięczyć dziewczynie - gdy dostanę od niej MMS ze zdjęciem w sklepowej przebieralni i seksownej bieliźnie, to przecież nie odeślę zdjęcia moich naprężonych bokserek Ogólnie wydaje mi się, że dziewczyna ma łatwiej jeśli chodzi o takie 'kuszenie'.

Podobnie z treścią SMS, to co napisze dziewczyna jest strasznie podniecające i nakręcające, jednak jeśli napisałbym to ja jako chłopak to czasem mogłoby to wyglądać na wulgarne...

Dlatego pytam Was - dziewczyny co może zaproponować chłopak w takiej sytuacji I nie piszcie proszę, żebym zapytał swojej dziewczyny, bo chodzi tu o niespodziankę, element zaskoczenia. Tak jak ja po pierwszym takim SMSie od niej oniemiałem
Dlaczego nie? Ja uwielbiam wysyłać sprośne esy do mojego chłopaka i uwielbiam jak mi odpisuje. Gdy czytam jak go podniecam, co by ze mną robił jakbyśmy teraz byli razem. Ja się tak samo podniecam i nakręcam jak on, gdy dostaję takie esy.

Cytat:
Napisane przez Lolecek Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że jak pisze to dziewczyna to jest ok a jesli chłopak to od razu wulgarne? Wcale tak nie uważam. Jesteście parą, co innego jesli pisałbyś do swojej koleżanki. Zawsze możesz jej dyskretnie odpisać co się z Tobą dzieje, gdy przeglądasz od niej te specyficzne wiadomości i na pewno się tym nie rozczaruje
Zgadzam się. Zwłaszcza jak dziewczyna sama zaczyna takie esy to Twoja odpowiedź na pewno nie będzie wulgarna
Zetowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 13:46   #7
PatiNova
Przyczajenie
 
Avatar PatiNova
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Ja bym się nie mogła skupić na pracy po takiej wymianie smsów
__________________
"Optymizm jest zawsze wynikiem niedostatecznych informacji". Jacques Tati
PatiNova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 16:19   #8
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

A mój Tż jest w ogóle niekumaty jeśli chodzi o takie kwestie,więc nici z takich pikantnych wiadomości :/
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 16:33   #9
mmarecki89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Cytat:
Napisane przez PatiNova Pokaż wiadomość
Ja bym się nie mogła skupić na pracy po takiej wymianie smsów
No właśnie ciężko się skupić na pracy, ale takie SMSy na prawdę dobrze nastrajają przed wieczorem

Cytat:
Napisane przez taktaktoja Pokaż wiadomość
A mój Tż jest w ogóle niekumaty jeśli chodzi o takie kwestie,więc nici z takich pikantnych wiadomości :/
Ale jak niekumaty? Może jesteś zbyt mało bezpośrednia bezpośrednia? Moja dziewczyna pisze wprost i bardzo dosadnie i to właśnie jest w tym najlepsze.

Edytowane przez mmarecki89
Czas edycji: 2013-03-12 o 16:35
mmarecki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 16:40   #10
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Cytat:
Napisane przez mmarecki89 Pokaż wiadomość
przecież nie odeślę zdjęcia moich naprężonych bokserek
A czemu nie? xD Na pewno jej się spodoba takie zdjęcie Co Ty się szczypiesz, działaj :P
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 16:59   #11
mmarecki89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
A czemu nie? xD Na pewno jej się spodoba takie zdjęcie Co Ty się szczypiesz, działaj :P

No ok, raz czy dwa można, ale w kółko to bezsens A ona za każdym razem coś innego. Sam nie wiem skąd bierze pomysły
mmarecki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 18:26   #12
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Bardzo lubię, często piszemy takie z TŻ Zwłaszcza, że widzimy się raz w miesiącu z racji odległości. I to jest bardzo podniecające, kiedy czytam, co by ze mną robił, tym bardziej, że oboje jesteśmy zwolennikami ostrego seksu. Jakoś tak miło mi się czyta "ostroseksualne" smsy
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 09:49   #13
alouettes
Raczkowanie
 
Avatar alouettes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Żyję w związku na odległość, więc nie zawsze mam możliwość spędzenia wieczoru z moim TŻ i takie właśnie smsy są wtedy świetnym rozwiązaniem. Oboje nas to bardzo podnieca, on zawsze pisze, co by ze mną zrobił, gdybym teraz była obok. Fakt, gdyby ktoś z boku zobaczył czasem te esemesy, mógłby powiedzieć, że są one wulgarne, nawet bardzo, ale nie dla nas. Ta pikanteria jeszcze bardziej nas rozgrzewa i to jest właśnie w tym najlepsze!
Co do zdjęć, owszem, gdybyś ciągle wysyłał tylko zdjęcia swojego krocza, mogłoby stać się to... po prostu mało zaskakujące. Jednak, uwierz mi, na zdjęcie wcale nie musisz odpowiadać zdjęciem. Wystarczy, że opiszesz swojej dziewczynie, jak Cię podnieca w danym stroju i co byś zrobił, gdybyś był tam, obok niej, a gwarantuję Ci, że Twoja wybranka będzie nakręcona, tak jak Ty, albo nawet i bardziej.
__________________
razem od 09.02.2010

15.03.2013 - projekt X z Ewą Chodakowską i Mel B
15-22.03
22-29.03
29.03-5.04
5-12.04


15.03.2013 - zaczynamy się zdrowo odżywiać
alouettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 10:30   #14
Rosi23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Cytat:
to przecież nie odeślę zdjęcia moich naprężonych bokserek
nieee no nie ja bym raczej nie chciała takiego zdjecia dostać ale ze wszystkim co napisaly dziewczyny powyżej sie zgadzam.
daj sie ponieść fantazji
Rosi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 17:13   #15
roxyfoxy
Raczkowanie
 
Avatar roxyfoxy
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 64
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

kreatywna twoja kobitka
roxyfoxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 11:30   #16
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Oj, TAK! Oboje piszemy, wysyłamy, odpisujemy - uwielbiamy takie nakręcanie.
Rusz głową, uruchom wyobraźnię - przeczytaj, co Ci napisała, zastanów się, co chciałbyś z nią zrobić, pofantazjuj i po prostu opisz jej swoje pragnienia. To wcale nie będzie wulgarne! Postaraj się pisać takie smsy w wyjątkowy sposób. Nie wiesz jak to zrobić? Zainspiruj się jakimś blogiem erotycznym, zobacz, jak inni piszą o seksie, ale oczywiście wymyśl swoje własne opowiadanie. Zdjęcie też jest świetnym pomysłem! Powodzenia!
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 12:41   #17
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Cytat:
Napisane przez mmarecki89 Pokaż wiadomość
Dlatego pytam Was - dziewczyny co może zaproponować chłopak w takiej sytuacji I nie piszcie proszę, żebym zapytał swojej dziewczyny, bo chodzi tu o niespodziankę, element zaskoczenia. Tak jak ja po pierwszym takim SMSie od niej oniemiałem
Lepiej zrób coś całkiem innego. Może wyślij jej paczkę z grą intymną/bielizną/zabawką erotyczną?

Bardzo mi się też spodobał pomysł na puzzle - zdjęcia różnych częsci ciała Stopa, łokieć, ucho, oko, kolano, aż w końcu zdjęcie bokserek na podłodze, a potem..
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 16:23   #18
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Według mnie- nie krępuj się Nawet jak wyjdzie wulgarnie, to wiele kobiet to lubi. Napisz, co myślisz dostając od niej te mmsy, co byś z nią zrobił w tej spódniczce itp Obstawiam, że większość kobiet byłaby zadowolona, a Twoja- skoro inicjuje takie zabawy, raczej nie należy do pruderyjnych świętoszek, które wstydzą się słowa 'penis' :P
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 16:48   #19
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Ja lubię takie wysyłać, bo zawsze jestem napalona.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 15:50   #20
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Według mnie- nie krępuj się Nawet jak wyjdzie wulgarnie, to wiele kobiet to lubi. Napisz, co myślisz dostając od niej te mmsy, co byś z nią zrobił w tej spódniczce itp Obstawiam, że większość kobiet byłaby zadowolona, a Twoja- skoro inicjuje takie zabawy, raczej nie należy do pruderyjnych świętoszek, które wstydzą się słowa 'penis' :P
tylko mozna ci pozazdroscic takiej kobiety, mysle ze kazdy facet bylby na twoim miejscu zachwycony,ja ze swoim facetem tez czesto piszemy takie wiadomosci, i gorace zdjecia... to meeega podniecajace..
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 21:18   #21
Ines_Ines
Raczkowanie
 
Avatar Ines_Ines
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 290
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

ja też to stosuję i polecam .
__________________
Bloguję:
http://szczyptapieprzu.blogspot.com/


Blogi o związkach i seksie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672894

(zapraszam do wrzucania linków do ciekawych blogów i postów)

Ines_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:26   #22
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

A mógłbyś zacytować choć kilka tych smsów ?
Jestem abrdzo ciekawa, obiecuję, że jej nie powiem
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 06:14   #23
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Cytat:
Napisane przez mmarecki89 Pokaż wiadomość
Co o tym myślicie? Jakieś 2-3tygodnie temu moja dziewczyna wymyśliła sobie taki oto sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Są to krótkie wiadomości w trakcie dnia-pracy gdzie albo jak to dziś zrobimy. Kilka razy dołączyła MMSem zdjęcie np jaką ma na sobie bieliznę, czy spódniczkę. Jest to strasznie nakręcające, choć czasem po takich SMSach jestem tak rozkojarzony, ze kompletnie nie mogę skupić się na pracy
Hehe, trudno, w takim razie nie odbieraj tych wiadomości. Poczekaj do końca pracy i potem sobie poogladaj, ale pewnie jesteś ciekaw ich zawartości, co?
Zazdroszczę Ci, chciałabym otrzymać coś miłego.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:53   #24
Ines_Ines
Raczkowanie
 
Avatar Ines_Ines
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 290
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
A mógłbyś zacytować choć kilka tych smsów ?
No właśnie
__________________
Bloguję:
http://szczyptapieprzu.blogspot.com/


Blogi o związkach i seksie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672894

(zapraszam do wrzucania linków do ciekawych blogów i postów)

Ines_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 22:56   #25
ksiezniczka987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

smsy-okej zgadzam sie, ale tutaj uwaga! nie wiem na ile twoja kobieta robi to "odwaznie" ale wiem ze ja sama tez czasami wysylam takie chlopakowi i nie sa one az tak bardzo wulgarne. jedynie, ze bardzo lubie jego dotyk i np chcialabym go czuc teraz na sb. jednak przerazilabym sie gdyby mi odpisal czyms bardziej odwaznym.. z dziewczynami lepiej uwazac, zeby nie przesadzic : P

pozdrawiam
ksiezniczka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 23:18   #26
mmarecki89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Nie rozumiem, dlaczego większość z Was rozumie ten wątek, jako to, że mi te SMSy przeszkadzają. Mi to się bardzo podoba, a napisałem po to by poddać do dyskusji, podzielić się informacją, dowiedzieć się jak to jest u Was

Przykłady? Nie wiem czy powinienem tutaj, ale ok. Są to zazwyczaj, krótkie i jednoznaczne wiadomości:

- 'Hej kochanie, zaplanowałam na wieczór ostre rżnięcie, wpadniesz?'
- 'Kochanie właśnie dostałam okres - wolisz lodzika czy w pupcie?'
- 'Jak Ci mija dzień? Zrobimy to dziś w kuchni? Weź mnie dziś od tyłu'
- 'Marzę dziś o ostrym rżnięciu, co powiesz na możliwość związania mnie i zrobienia ze mną co tylko zechcesz?'

Ostatnio też będąc w kinie, a następnie na kolacji, wyszła do toalety (miała sukienkę) , wróciła po kilku minutach i wręczyła mi ukradkiem swoje majtki mówiąc na ucho: 'w toalecie czy samochodzie?' Po 3 minutach bez słowa byliśmy już w samochodzie na parkingu, nawet nie wiem czy ktoś nie przechodził obok...
mmarecki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 01:46   #27
donna95
Przyczajenie
 
Avatar donna95
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 25
Odp: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Fajna sprawa takie smski, jednak ja chyba nie potrafilabym. Jestem z moim facetem od okolo 3 miesiecy, oczywiscie.uprawiamy sex, jednak jest we mnie troche noeamialosci i zachamowan co.do.takich smsow ... Co innefo.gdyby on zaczal... ^^
donna95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:44   #28
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Cytat:
Napisane przez mmarecki89 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, dlaczego większość z Was rozumie ten wątek, jako to, że mi te SMSy przeszkadzają. Mi to się bardzo podoba, a napisałem po to by poddać do dyskusji, podzielić się informacją, dowiedzieć się jak to jest u Was

Przykłady? Nie wiem czy powinienem tutaj, ale ok. Są to zazwyczaj, krótkie i jednoznaczne wiadomości:

- 'Hej kochanie, zaplanowałam na wieczór ostre rżnięcie, wpadniesz?'
- 'Kochanie właśnie dostałam okres - wolisz lodzika czy w pupcie?'
- 'Jak Ci mija dzień? Zrobimy to dziś w kuchni? Weź mnie dziś od tyłu'
- 'Marzę dziś o ostrym rżnięciu, co powiesz na możliwość związania mnie i zrobienia ze mną co tylko zechcesz?'

Ostatnio też będąc w kinie, a następnie na kolacji, wyszła do toalety (miała sukienkę) , wróciła po kilku minutach i wręczyła mi ukradkiem swoje majtki mówiąc na ucho: 'w toalecie czy samochodzie?' Po 3 minutach bez słowa byliśmy już w samochodzie na parkingu, nawet nie wiem czy ktoś nie przechodził obok...
zazdroszczę
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 11:03   #29
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Cytat:
Napisane przez mmarecki89 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, dlaczego większość z Was rozumie ten wątek, jako to, że mi te SMSy przeszkadzają. Mi to się bardzo podoba, a napisałem po to by poddać do dyskusji, podzielić się informacją, dowiedzieć się jak to jest u Was

Przykłady? Nie wiem czy powinienem tutaj, ale ok. Są to zazwyczaj, krótkie i jednoznaczne wiadomości:

- 'Hej kochanie, zaplanowałam na wieczór ostre rżnięcie, wpadniesz?'
- 'Kochanie właśnie dostałam okres - wolisz lodzika czy w pupcie?'
- 'Jak Ci mija dzień? Zrobimy to dziś w kuchni? Weź mnie dziś od tyłu'
- 'Marzę dziś o ostrym rżnięciu, co powiesz na możliwość związania mnie i zrobienia ze mną co tylko zechcesz?'

Ostatnio też będąc w kinie, a następnie na kolacji, wyszła do toalety (miała sukienkę) , wróciła po kilku minutach i wręczyła mi ukradkiem swoje majtki mówiąc na ucho: 'w toalecie czy samochodzie?' Po 3 minutach bez słowa byliśmy już w samochodzie na parkingu, nawet nie wiem czy ktoś nie przechodził obok...
Dobrze, że tyłek jej nie odmarzł. Gratuluję odwagi, wytrwałości albo fantazji
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 15:01   #30
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Odp: Sprośne SMSy w trakcie dnia.

Cytat:
Napisane przez donna95 Pokaż wiadomość
Fajna sprawa takie smski, jednak ja chyba nie potrafilabym. Jestem z moim facetem od okolo 3 miesiecy, oczywiscie.uprawiamy sex, jednak jest we mnie troche noeamialosci i zachamowan co.do.takich smsow ... Co innefo.gdyby on zaczal... ^^
e tam, nie ma się czego wstydzić
ja często tak "zaczepiam" TŻta, np. korespondencja SMSowa z dziś (ja w pracy, tż w domu):
ja: okres mi się kończy, do wieczora śladu nie będzie
tż: to przepięknie
ja: cieszysz się? :P
tż: i to bardzo
ja: a co, stęskniłeś się za swoją kaczuszką i chcesz jej zrobić coś fajnego wieczorem?
tż: no raczej, kaczuszko
ja: nie mogę się doczekać jak zrobisz swojej kaczuszce dobrze

Czasami są to ostrzejsze treści, to jest przykład bieżący I fakt faktem mam po robocie, bo nieustannie myślę o wieczorze Także polecam wszystkim takie zabawy - rutyna w związku wtedy nie grozi
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-14 21:15:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.