Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 17:48   #1
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637

Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.


Pare dni temu minął rok od dni, w którym postanowiłam ruszyć swój zadek z kanapy. Spojrzałam w lustro i stwierdziłam, że to juz nie jest to, co było jakis rok temu . Moja wczesniejsza przygoda ze sportem zakończyła się w wieku lat 20-tu, po 3 latach chodzenia na siłownię. Aczkolwiek muszę przyznać, że wtedy wiedzę mialam zerową i ćwiczyłam, bo było. fajnie.
Zaczynałam, jak spora część z nas, Z Chodakowską. Wtedy jeszcze nie wyskakiwała z każdej lodówki i to ona odessała mnie od krzesła/fotela/kanapy. cwiczyłam z nią przez 9 m-cy. Efekty jakieś tak były, ale oprócz tego zaczęłam mieć problemy ze stawami (kolana, nadgarstki) i kręgosłupem. Dodatkowo po prostu mi sie znudziła...Przestawiłam się na Jillian Michaels, ćwiczę z nią od kilku m-cy. 2 razy w tygodniu dołączam trening siłowy z Fitness Blender. Po drodze miałam jeszcze mały romans z MelB, zreszta do tej pory czasem robie jej zestawy na brzuch

Tyle historii, a teraz fakty.
Wiek: rocznik '82
wzrost 1,60 m
Wymiary podam jak sie zmierzę, tu wrzucam te sprzed roku:
biodra 89 cm
brzuch na wys blizny po wyrostku 76 cm
talia na wydechu 59 cm
udo L/P 51/52 cm
waga 44,5 kg\
klatka piersiowa 82 cm

Obecne wymiary:
wzrost chyba bez zmian
biodra 87 cm
brzuch na bliznie - 70 cm
talia 58 cm
udo L/P 48,5/49,5
waga 46 kg

Moje kolejne pomiary i zdjęcia z dnia 6.10.14
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=155


Zdjęcie oskubanego kurczaka, czyli moje plecy w dn. 8.11.14
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=196





Jem około 1500-1600 kalorii dziennie, w tym B/W/T 90/170/60. Mocno ograniczyłam słodycze, zwiększyłam ilość białka, którego kiedys prawe nie jadłam. Moja dieta opierała się na dwóch posiłkach dziennie + podżeranie śmieci, które aktualnie miałam pod ręką. Efektem była "piękna" sylwetka skinny fat widoczna na fotach. Ręce jak patyczki, dup.a jak szafa i wszędobylski cellulit, który zresztą nadal jest, ale ma się troche gorzej

No i najważniejsze, moja przemiana w obrazkach
Dwie pierwsze fotki sprzed roku, reszta aktualna.(na dzien założenia wątku)


Nowe fotki z 12.12.14
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=249
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130516_105200.jpg (95,4 KB, 1335 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130518_105453.jpg (63,2 KB, 1031 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140502_120006cenz.jpg (38,5 KB, 842 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140502_120619.jpg (32,5 KB, 690 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140515_121327.jpg (28,4 KB, 640 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140517_124352.jpg (34,3 KB, 778 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140517_124453.jpg (29,0 KB, 1153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140517_124651.jpg (36,7 KB, 937 załadowań)

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2014-12-21 o 10:29
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 17:50   #2
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Mój dzisiejszy trening to Killer Buns&Thighs od Jill i brzuch od Melb. Od 2 tygodni mam przerwę w ćwiczeniu "góry" z powodu stanu zapalnego mięsni barku.
Jeśli chodzi o jedzenie, to sobota jest u mnie cheat day, więc michy wrzucać nie będę, żeby już na starcie nie robic złego wrażenia
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 18:03   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Masz przesadnie niską wagę ciała. Może i masz mięśnie, ale jak pomyślę, że ja bez odchudzania przy 158 miałam przed obecnym leczeniem 48 kilo żyjąc dość intensywnie i bez żadnych diet to wydaje mi się, że jednak chyba przesadziłaś z redukcją masy ciała.
Moim zdaniem na zdjęciach przed wyglądałaś dobrze.
Skinny fat to mam teraz ja (dużo siedzącego trybu życia, brak czasu na siłownię). Ty już kiedyś miałaś mięśnie, chyba masz jakieś zaburzenia percepcji własnego ciała.
Co trenujesz to może być nawet ciekawe. O Fitness Blender jeszcze nie słyszałam. Ale 160 cm wzrostu i 44 kilo u 30-latki?
To zdrowe nie jest. A Ty jeszcze to popularyzujesz na forum pełnym nastolatek, które mają kompleksy i nie akceptują swojego ciała.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 18:12   #4
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

jak szybko Ci to poszło

44 kg? w ogóle po Tobie tego nie widać, tzn. nie wyglądasz jak chudzielec
ja też jestem rocznik 82 więc sio mi z tą torbą

nawet nie zauważyłam, że masz gdzieś bliznę, pozioma? sama jestem po wyrostku i szczerze jej nienawidzę nie dość, że gruba, pionowa to jeszcze wysoko , przez nią mam fałkę na brzuchu, nie wiem pewnie to jakaś tkanka łączna i nie wiem co z tym zrobić
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 18:19   #5
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Nic nie poradze na to, ze malo waze. Mam drobne kosci. Nie odchudzam sie, odzywiam sie zdrowo, cwicze. Czuje sie dobrze, badania w normie. Jestem zdrowa. Rok temu nie mialam miesni wcale, teraz moja waga wzrosla o ok 1,5 kg i nie martwi mnie to w najmniejszym stopniu. Czy moj wiek w jakis sposob musi okreslac wage? Bez przesady.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
jak szybko Ci to poszło

44 kg? w ogóle po Tobie tego nie widać, tzn. nie wyglądasz jak chudzielec
ja też jestem rocznik 82 więc sio mi z tą torbą

nawet nie zauważyłam, że masz gdzieś bliznę, pozioma? sama jestem po wyrostku i szczerze jej nienawidzę nie dość, że gruba, pionowa to jeszcze wysoko , przez nią mam fałkę na brzuchu, nie wiem pewnie to jakaś tkanka łączna i nie wiem co z tym zrobić
Teraz juz 46 kg
Nie wygldam, bo nie jestem. Zreszta waga nie jest dla mnie istotna. Najwiecej wazylam 53 kg w wieku 17 lat. Troche mi sie przytylo przez dojrzewanie, nie wygladalam najlepiej.
Blizne mam pozioma, taka na 5 cm, w twarzowym fioletowym kolorze.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Masz przesadnie niską wagę ciała. Może i masz mięśnie, ale jak pomyślę, że ja bez odchudzania przy 158 miałam przed obecnym leczeniem 48 kilo żyjąc dość intensywnie i bez żadnych diet to wydaje mi się, że jednak chyba przesadziłaś z redukcją masy ciała.
Moim zdaniem na zdjęciach przed wyglądałaś dobrze.
Skinny fat to mam teraz ja (dużo siedzącego trybu życia, brak czasu na siłownię). Ty już kiedyś miałaś mięśnie, chyba masz jakieś zaburzenia percepcji własnego ciała.
Co trenujesz to może być nawet ciekawe. O Fitness Blender jeszcze nie słyszałam. Ale 160 cm wzrostu i 44 kilo u 30-latki?
To zdrowe nie jest. A Ty jeszcze to popularyzujesz na forum pełnym nastolatek, które mają kompleksy i nie akceptują swojego ciała.
Z moja percepcja wsio gra
Widzisz gdzies kosci, ze twierdzisz ze jestem za chuda?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 19:24   #6
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Dążę do takiego brzuszka jak Twój i w ogóle progres pupy- niesamowity
mam identyczny wzrost, wagę (odkąd pamiętam ważyłam 42 kg, w ciągu ostatnich 2 lat przytyłam do 45 kg) i bardzo podobną figurę, więc chętnie będę śledzić Twoje postępy

nie widzę absolutnie nic dziwnego w Twojej wadze, ten typ tak ma, po prostu

Edytowane przez bedeliciuos
Czas edycji: 2014-05-17 o 19:26
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 19:29   #7
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
Dążę do takiego brzuszka jak Twój i w ogóle progres pupy- niesamowity
mam identyczny wzrost, wagę (odkąd pamiętam ważyłam 42 kg, w ciągu ostatnich 2 lat przytyłam do 45 kg) i bardzo podobną figurę, więc chętnie będę śledzić Twoje postępy

nie widzę absolutnie nic dziwnego w Twojej wadze, ten typ tak ma, po prostu
Fajnie, ze ktos to rozumie
Bedzie mi bardzo milo, jesli czasem zajrzysz
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 19:39   #8
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Świetnie wyglądasz juz to chyba zresztą pisałam A wiadomo - waga nie jest jedynym wyznacznikiem dobrego wyglądu. Na pewno wychudzona nie jesteś więc nie wiem skąd ten dziwny wpis koleżanki parę postów wyżej. Tym bardziej że nie schudlas np nagle z 80 do 46 glodzac sie tylko całe życie masz mw taką wagę. Może po prostu jesteś drobnej budowy. Poza tym się nie odchudzasz więc jak dla mnie wszystko gra
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 21:37   #9
karolina_kr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 30
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Moja opinie juz znasz, nie bede sie powtarzac ale tylek brzuch.... marzenie!
I co ciekawe, ja mam dokadnie ten sam wzrost 160, podobna wage bo 45kg i wymiary zblizone jestes moja motywacja, bo widze ze skoro wagowo ,wzrostowo wygladamy podobnie to wszystko jest mozliwe tylko trzeba chciec i ostro cwiczyc

Aha jeszcze chcialam dodac, bo widze ze waga szokuje, dla mnie to nic dziwnego, bo budowy sa rozne, nie ma co sugerowac sie waga, tylko wymiarami i wygladem. Ja najwiecej wazylam 50,5 kg i wygladalam jak kluska, 5 kg mniej teraz i mam wiecej energii, lepiej sie czuje i nie jestem wychudzona. Kazdy ma inny kosciec, czasem dziewczyny sa szczuple a waga podejrzanie wysoka, wiec po co w ogole patrzec na wage.

Edytowane przez karolina_kr
Czas edycji: 2014-05-17 o 21:41
karolina_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 21:50   #10
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Ale przemiana pupy! gratulacje Też do takiej dążę, do tej pory nie wierzyłam, ale teraz już wezmę się na serio. Po ćwiczeniach z Jillian i Mel B taki tyłek się zbudował? wow! Czy robiłaś coś jeszcze?
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 23:27   #11
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

już to mówiłam ale muszę to powiedzieć jeszcze raz Uwielbiam Twój brzuch i Twoje ciało wiem wiem głupio tak jak dziewczyna mówi takie rzeczy dziewczynie ale co tam MASZ BOSKIE CIAŁO
fajnie że opisujesz to wszystko w dzienniku będę codziennie zaglądać i motywować się do ćwiczeń.

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Masz przesadnie niską wagę ciała. Może i masz mięśnie, ale jak pomyślę, że ja bez odchudzania przy 158 miałam przed obecnym leczeniem 48 kilo żyjąc dość intensywnie i bez żadnych diet to wydaje mi się, że jednak chyba przesadziłaś z redukcją masy ciała.
Moim zdaniem na zdjęciach przed wyglądałaś dobrze.
Skinny fat to mam teraz ja (dużo siedzącego trybu życia, brak czasu na siłownię). Ty już kiedyś miałaś mięśnie, chyba masz jakieś zaburzenia percepcji własnego ciała.
Co trenujesz to może być nawet ciekawe. O Fitness Blender jeszcze nie słyszałam. Ale 160 cm wzrostu i 44 kilo u 30-latki?
To zdrowe nie jest. A Ty jeszcze to popularyzujesz na forum pełnym nastolatek, które mają kompleksy i nie akceptują swojego ciała.

nie przesadzaj z tą przesadnie niską wagą.Dziewczyna nie wygląda na wychudzoną ,po prostu wygląda zdrowo ,widać że ćwiczy.Ma wspaniałe umięśnione ciało a nie jak większość spasionych gimnazjalistek które nic ze sobą nie robią tylko zreją chipsy i zapiją colą a potem biedne nie akceptują swojego ciała.
Nie wiem dlaczego w Polsce jest tak że jak cżłowiek ma szczupłą wysportowaną sylwetkę to zaraz jest atakowany.Za granicą większość kobiet dąży do tego by wyglądać tak jak Katja a w Polsce zazdrosne leniwce atakują takie wysportowane dziewczyny.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 08:37   #12
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Masz przesadnie niską wagę ciała.
To zdrowe nie jest. A Ty jeszcze to popularyzujesz na forum pełnym nastolatek, które mają kompleksy i nie akceptują swojego ciała.
Przesadzasz z tą opinią...czy ona wygląda jak patyczak ?? raczej nie, więc nie uważam, że propaguje chudziznę wśród nastolatek...ma zdrowy tryb życia i za to ukłony w jej stronę...

Katja moją opinię już znasz brawo za brzuszek i pupkę
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 09:59   #13
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

katja, gratuluję przemiany! ładnie tłuszczyk zszedł z brzucha i pupa się uniosła. W ogóle masz bardzo zgrabną sylwetkę
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 10:53   #14
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz juz to chyba zresztą pisałam A wiadomo - waga nie jest jedynym wyznacznikiem dobrego wyglądu. Na pewno wychudzona nie jesteś więc nie wiem skąd ten dziwny wpis koleżanki parę postów wyżej. Tym bardziej że nie schudlas np nagle z 80 do 46 glodzac sie tylko całe życie masz mw taką wagę. Może po prostu jesteś drobnej budowy. Poza tym się nie odchudzasz więc jak dla mnie wszystko gra
Dziękuję
Dokładnie, ja nie sugeruję się swoją waga tylko wygladem. Całe zycie waże ok 50 kg, a 44 ważyłam jak z powodu nieróbstwa straciłam sporo masy mięśniowej i obrosłam tłuszczem.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_kr Pokaż wiadomość
Moja opinie juz znasz, nie bede sie powtarzac ale tylek brzuch.... marzenie!
I co ciekawe, ja mam dokadnie ten sam wzrost 160, podobna wage bo 45kg i wymiary zblizone jestes moja motywacja, bo widze ze skoro wagowo ,wzrostowo wygladamy podobnie to wszystko jest mozliwe tylko trzeba chciec i ostro cwiczyc

Aha jeszcze chcialam dodac, bo widze ze waga szokuje, dla mnie to nic dziwnego, bo budowy sa rozne, nie ma co sugerowac sie waga, tylko wymiarami i wygladem. Ja najwiecej wazylam 50,5 kg i wygladalam jak kluska, 5 kg mniej teraz i mam wiecej energii, lepiej sie czuje i nie jestem wychudzona. Kazdy ma inny kosciec, czasem dziewczyny sa szczuple a waga podejrzanie wysoka, wiec po co w ogole patrzec na wage.
Dziękuje jeszcze raz
Byłoby fajnie, gdyby mój przykład w czyms Ci pomógł

Przez ten pierwszy komentarz o mojej wadze poczułam sie wczoraj jak jakis wąsaty dziwoląg Ale widzę, że na szczęście wiekszośc z Was rozumie to, ze ludzie sa róznej budowy.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez blueblue now Pokaż wiadomość
Ale przemiana pupy! gratulacje Też do takiej dążę, do tej pory nie wierzyłam, ale teraz już wezmę się na serio. Po ćwiczeniach z Jillian i Mel B taki tyłek się zbudował? wow! Czy robiłaś coś jeszcze?
Dziękuję
Tylek najbarziej sie podniósł po 2 m-cach przysiadów ( zwykłe bez obciążenia sumo z 5kg). Konkretnie wyzwanie przysiadowe, gdzie przez 30 dni jedziesz od 5-250 dziennie. I teraz przy treningu Jill Killer Buns & Thighs też czuje i widzę efekt. Przy innych treningach ogólnych nie widziałam takiego wpływu na pośladki. To nie znaczy, że całkiem porzucam dbanie o górne partie, po prostu mam przymusową przerwę, więc katuję tyłek i nogi

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
już to mówiłam ale muszę to powiedzieć jeszcze raz Uwielbiam Twój brzuch i Twoje ciało wiem wiem głupio tak jak dziewczyna mówi takie rzeczy dziewczynie ale co tam MASZ BOSKIE CIAŁO
fajnie że opisujesz to wszystko w dzienniku będę codziennie zaglądać i motywować się do ćwiczeń.

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------




nie przesadzaj z tą przesadnie niską wagą.Dziewczyna nie wygląda na wychudzoną ,po prostu wygląda zdrowo ,widać że ćwiczy.Ma wspaniałe umięśnione ciało a nie jak większość spasionych gimnazjalistek które nic ze sobą nie robią tylko zreją chipsy i zapiją colą a potem biedne nie akceptują swojego ciała.
Nie wiem dlaczego w Polsce jest tak że jak cżłowiek ma szczupłą wysportowaną sylwetkę to zaraz jest atakowany.Za granicą większość kobiet dąży do tego by wyglądać tak jak Katja a w Polsce zazdrosne leniwce atakują takie wysportowane dziewczyny.
Dziękuję kochana
Nie wiem, czy będę codziennie cos pisać, ale postaram się. Nastepne zdjęcia to dopiero za kilka m-cy, wcześniej nie ma co, bo i tak nie będzie nic widać.
Jak wrócę do siłowego to wrzuce tez zdjecia swoich ogromnych mięśni rąk, klaty i pleców Na razie sie pochowały

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Przesadzasz z tą opinią...czy ona wygląda jak patyczak ?? raczej nie, więc nie uważam, że propaguje chudziznę wśród nastolatek...ma zdrowy tryb życia i za to ukłony w jej stronę...

Katja moją opinię już znasz brawo za brzuszek i pupkę
Witaj Jillove
Dziękuję raz jeszcze

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
katja, gratuluję przemiany! ładnie tłuszczyk zszedł z brzucha i pupa się uniosła. W ogóle masz bardzo zgrabną sylwetkę
Witaj
Dziękuję bardzo, mam nadzieję, że będziesz zaglądać i dodawać swoje uwagi

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Dzisiaj mam rest, moje stare kości muszą odpocząć

Po kawałku wrzuce miche na dzisiaj.

Śniadanie: kasza jaglana, troche płatków vitelle dla poprawy smaku, jabłko, truskawki. Wyszło ciut za mało, bo mi się kasza przypaliła

II sniadanie: 2 kromki razowca z szynka, plastrem żółtego sera, suchą chudą kiełbasą i pomidorem.

Obiad: cyc kurzy z jajkiem i pomidorem + na deser wisnie
Przyznam sie też, że wsiorbałam ze 30g czekolady . Milka z żelkami to moja ostatnia słabość, choc ogólnie nie jestm wielkim wielbicielem czekolad.

Podwieczorek: szynka z chrzanem

Kolacja: twarog półtłusty z jogurtem naturalnym.

Mało wyszukane menu, ale jest niedziela i w lodówce jest tylko swiatło i niska temperatura.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2014-05-18 o 16:44
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 21:15   #15
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Śliczna pupka Zazdroszczę Ja jestem na początku drogi o ładniejszą sylwetkę.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 09:41   #16
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Śliczna pupka Zazdroszczę Ja jestem na początku drogi o ładniejszą sylwetkę.
Dziękuję
Kazdy kiedys zaczynal Wytrwałości i za kilka m-cy bedziemy podziwiac Twoje efekty
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 09:59   #17
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

O jaaaaa, jaki progres w tyłku

Pięknie jest, walcz dalej i nie przejmuj się zazdrośnikami i marudami
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 10:03   #18
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Witaj
Dziękuję bardzo, mam nadzieję, że będziesz zaglądać i dodawać swoje uwagi
będę patrzenie na twoją sylwetkę to bardzo dobra motywacja - żeby nie było, wczoraj ćwiczyłam i dzisiaj jestem jeden wielki zakwas
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 10:11   #19
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez psychobunny Pokaż wiadomość
O jaaaaa, jaki progres w tyłku

Pięknie jest, walcz dalej i nie przejmuj się zazdrośnikami i marudami
Dziękuję Ja duży kufer mam chyba w genach, tylko z wiekiem troche go sponiewierała grawitacja
Nie przejmuję sie, pierwszy szok już mi minął. Zwłaszcza przy tylu głosach poparcia

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
będę patrzenie na twoją sylwetkę to bardzo dobra motywacja - żeby nie było, wczoraj ćwiczyłam i dzisiaj jestem jeden wielki zakwas
Spoko, ja w sobotę robiłam Killer Buns, a wczoraj miałam zakwasy na udach. Ale juz zeszły. Jakoś teraz szybciej sie regeneruję, niz na początku. Za to musiałam cos zrobić źle, bo troche bolą mnie kolana. Muszę zwrócic większą uwagę na technikę.
A Ty ćwiczysz siłowo? Widywałam Cię chyba na Pakerni
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 10:12   #20
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja duży kufer mam chyba w genach,
gdzie ty masz ten duży kufer? masz bardzo proporcjonalną sylwetkę - ile cm masz w ramionach i aktualnie w biodrach?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 10:15   #21
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
gdzie ty masz ten duży kufer? masz bardzo proporcjonalną sylwetkę - ile cm masz w ramionach i aktualnie w biodrach?
Powiem Ci, że prawie od dziecka miałam kompleks na punkcie wielkiego zadu. Jak dobrze pamietam, to co niektórzy nawet się ze mnie podśmiewali, bo był odstający A nigdy nie miałam nadwagi.
W biodrach mam chyba 87 cm obwodu. A jak mam zmierzyc ramiona?

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2014-05-19 o 10:18
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 10:21   #22
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Właśnie sobie pomyślałam że mimo różnicy wzrostu i wagi mamy bardzo podobne proporcje też mam różnicę między talią a biodrami ok 30cm
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 10:23   #23
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

W pierwszym poście dodałam obecne "parametry" do porównania.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 10:33   #24
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A Ty ćwiczysz siłowo? Widywałam Cię chyba na Pakerni
kiedyś ćwiczyłam
teraz nie mam czasu i mniej więcej raz na dwa tygodnie udaje mi się zrobić trening siłowy - z tym, że taki trening kończy się mega zakwasami i przez tydzień chodzę jak kaleka

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
W biodrach mam chyba 87 cm obwodu. A jak mam zmierzyc ramiona?
podobnie jak biodra - obwód w najszerszym miejscu w pozycji neutralnej - jak łokcie weźmiesz do góry to dasz tak radę chwycić centymetr jednocześnie zachowując neutralną postawę sylwetki
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 11:31   #25
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Właśnie sobie pomyślałam że mimo różnicy wzrostu i wagi mamy bardzo podobne proporcje też mam różnicę między talią a biodrami ok 30cm
Wiem, zauważyłam na Twoich fotkach, że masz podobną budowę

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
kiedyś ćwiczyłam
teraz nie mam czasu i mniej więcej raz na dwa tygodnie udaje mi się zrobić trening siłowy - z tym, że taki trening kończy się mega zakwasami i przez tydzień chodzę jak kaleka


podobnie jak biodra - obwód w najszerszym miejscu w pozycji neutralnej - jak łokcie weźmiesz do góry to dasz tak radę chwycić centymetr jednocześnie zachowując neutralną postawę sylwetki
Znam to. Na samym początku miałam takie zakwasy na brzuchu, że miałam problem z pokrojeniem sobie kotleta na talerzu
Nie wiem, czy dobrze zmierzyłam. Tak z 5 cm od góry barków. Wychodzi 93-94 cm. To możliwe?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 11:51   #26
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość

Znam to. Na samym początku miałam takie zakwasy na brzuchu, że miałam problem z pokrojeniem sobie kotleta na talerzu
Nie wiem, czy dobrze zmierzyłam. Tak z 5 cm od góry barków. Wychodzi 93-94 cm. To możliwe?
Możliwe
A jak stoisz na wprost to ramiona masz szersze od bioder czy równe biodrom?

Generalnie zmierzam do tego, że tyłek masz mały (zarówno w cm, bo 87cm to malutko, jak i wg proporcji- ramiona równoważą biodra). Jeśli dobrze się zmierzyłaś to wychodzi, że masz sylwetkę modelkową (ramiona szersze od bioder) - chociaż na zdjęciach wydają się być równe, do tego to mega wcięcie w talii, przez co obstawiałabym klepsydrę.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:10   #27
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Na wprost to raczej wydaje mi się, że są równe. Ale poprosze wieczorem małża, żeby mnie zmierzył jeszcze raz. A tyłek mierze w najszerszym miejscu, tzna tam gdzie najbardziej wystaje jak stoje przodem do lustra.
Dysproporcja pewnie wynika tez z tego, że rece mam chude w porównaniu do ud.
A klepsydra przypadkiem nie ma większego biustu?

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2014-05-19 o 12:11
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:29   #28
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A klepsydra przypadkiem nie ma większego biustu?
klepsydra może mieć też mały biust - chodzi o proporcje ramiona - talia - biodra plus gdzie się tłuszcz odkłada

no i weźmy jeszcze pod uwagę to, że przy takim BF jakie ty masz, to nie ma możliwości mieć większego biustu
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:43   #29
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Aha. Tego nie wiedziałam, dzięki
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 16:16   #30
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
klepsydra może mieć też mały biust - chodzi o proporcje ramiona - talia - biodra plus gdzie się tłuszcz odkłada

no i weźmy jeszcze pod uwagę to, że przy takim BF jakie ty masz, to nie ma możliwości mieć większego biustu
ja mam w ramionach troszkę więcej niż w tyłku i gdyby nie fakt, że na mój fat grawitacja silnie działa byłabym klepsydrą
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-17 15:14:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.