Tkliwe piersi i obniżone libido. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 16:18   #1
nenech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 47

Tkliwe piersi i obniżone libido.


Od jakiegoś czasu zauważyłam, że moje piersi są bardzo wrażliwe w tym negatywnym sensie- już najdrobniejsza pieszczota partnera sprawia mi przykrość, zamiast stymulować. Nieprzyjemne odczusia pojawiają się również podczas zwykłego noszenia biustonosza. Poza tym moje libido, zwykle dosyć wygórowane leci na łeb na szyję i nie jest to przejściowy stan lecz równia pochyła. Kocham swojego partnera, lubię sex, ale ostatnio nie potrafię myśleć o współżyciu. Czy są jakieś środki podnoszące stopień pożądania i jakie mogą być tego przyczyny? szczególnie tych tkliwych piersi. Stres mogę wykluczyć, ponieważ pamiętam, że zawsze potrafiłam kochać się i nie myśleć o kłopotach nawet w stanach dużych stresów. Tabletki antykoncepcyjne odstawiłam w kwietniu 2005 roku, więć wszystko powinno się już uregulować.
__________________
*nenech*
nenech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 15:10   #2
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Tkliwe piersi i obniżone libido.

podlaczam sie do watku, gdyz mam podobny problem.. tylko ze ja tabletki caly czas biore i zastanawiam sie wlasnie nad zmiana pigulek, ale nie wiem czy pomoze??
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 15:14   #3
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Tkliwe piersi i obniżone libido.

Cytat:
Napisane przez malalka
podlaczam sie do watku, gdyz mam podobny problem.. tylko ze ja tabletki caly czas biore i zastanawiam sie wlasnie nad zmiana pigulek, ale nie wiem czy pomoze??
Identyczne problemy miałam kiedy brałam HArmonet. do tego dorzuciłąbym jeszcze płaczliwość. Ale 2 m-ce temu odstawiłam pigułki i teraz jest lepiej. Wybieram sie do mojego lekarza z prosba o zmiane.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 16:15   #4
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Tkliwe piersi i obniżone libido.

Cytat:
Napisane przez L_V
Identyczne problemy miałam kiedy brałam HArmonet. do tego dorzuciłąbym jeszcze płaczliwość. Ale 2 m-ce temu odstawiłam pigułki i teraz jest lepiej. Wybieram sie do mojego lekarza z prosba o zmiane.
faktycznie, placzliwosc tez zauwazylam..moze jutro uda mi sie odwiedzic lekarza, przyznam ze nie chcialabym odstawiac tabletek, wiec mam nadzieje ze zmiana pomoze
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.