Żel Duac - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-16, 14:24   #661
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Oliv88 Pokaż wiadomość
Ale tu nie ma co odpaść Bo to po prostu bardzo ciemne plamki i nic więcej :/ Ale oczywiście nawilżać będę, oby pomogło.
ale nie sa one przypadkiem takie suche? normalnie wysuszone platy skory?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 19:37   #662
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Żel Duac

Dziewczyny, mam problem i liczę na Waszą pomoc Stosuję Duac ponad 1,5 miesiąca, 25-go stycznia mam zamiar skończyć go używać, bo to będzie już 2 mies. Wczoraj zauważyłam coś dziwnego. Otóż chciałam wycisnąć jedną chrostkę i nagle w pewnych miejscach na brodzie (w miejscu używania duac) pojawiły się białe kropeczki. Nacisnęłam na nie i wyszły z nich takie długie, cienkie, białe niteczki. Wcześniej w tych miejscach były takie białe, kropeczki, przypominające kaszkę. Czy to jest efekt stosowania Duac (zapychanie)? Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam...
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 23:19   #663
Oliv88
Przyczajenie
 
Avatar Oliv88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale nie sa one przypadkiem takie suche? normalnie wysuszone platy skory?
no są troszkę suche. generalnie już zaczynają odrobinę blednąć, tzn, teraz są bardziej bordowe, czy bardzo ciemno-czerwone, wcześniej były tak ciemne, że aż czarne praktycznie. nawilżam dalej, licząc, że to dzięki temu bledną
Oliv88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 21:00   #664
mischellin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Żel Duac

Dziewczyny, a jaki krem polecacie do nawilżania skóry przy używaniu Duacu? Dostałyście na taki receptę od dermatologa, czy zaopatrzałyście się we własnym zakresie?
__________________
Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami.
Otaczani szarymi problemami.
Osądzani pochopnie...

Edytowane przez mischellin
Czas edycji: 2011-01-21 o 21:15
mischellin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 21:03   #665
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Oliv88 Pokaż wiadomość
no są troszkę suche. generalnie już zaczynają odrobinę blednąć, tzn, teraz są bardziej bordowe, czy bardzo ciemno-czerwone, wcześniej były tak ciemne, że aż czarne praktycznie. nawilżam dalej, licząc, że to dzięki temu bledną
hym to nie wiem....ja stosowalam tez krem no-scar, ze niby na dzien dobry- faktycznie niezly ale z nawilzaniem moze byc problem poczekaj i sie okaze czy zejda sama jakos czy to skora wysuszona i odpadnie

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem i liczę na Waszą pomoc Stosuję Duac ponad 1,5 miesiąca, 25-go stycznia mam zamiar skończyć go używać, bo to będzie już 2 mies. Wczoraj zauważyłam coś dziwnego. Otóż chciałam wycisnąć jedną chrostkę i nagle w pewnych miejscach na brodzie (w miejscu używania duac) pojawiły się białe kropeczki. Nacisnęłam na nie i wyszły z nich takie długie, cienkie, białe niteczki. Wcześniej w tych miejscach były takie białe, kropeczki, przypominające kaszkę. Czy to jest efekt stosowania Duac (zapychanie)? Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam...
nie wiem, ja nic takiego nie mialam.....
ale watpie, ze teraz by cie pod koniec zapchal
Cytat:
Napisane przez mischellin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki krem polecacie do nawilżania skóry przy urzywaniu Duacu? Dostałyście na taki receptę od dermatologa, czy zaopatrzałyście się we własnym zakresie?
ja mialam tylko no-scar. Ale nie wiem czy on tak super nawilza- na noc polecam maseczke rozana, nawilzajaca z dermiki.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 10:17   #666
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez mischellin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki krem polecacie do nawilżania skóry przy używaniu Duacu? Dostałyście na taki receptę od dermatologa, czy zaopatrzałyście się we własnym zakresie?
Ja rano używam Cetaphilu. Wcześniej był dla mnie jakiś lepiący, ale odkąd Duac wysusza mi twarz, ładnie się wchłania.

Tak w ogóle, to witam wszystkie używające Duacu. Od jakiegoś 1,5 miesiąca stosuję żel i widzę nieziemską poprawę cery - przede wszystkim jest fajnie złuszczana, w związku z czym taaaka gładziutka.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 10:40   #667
Oliv88
Przyczajenie
 
Avatar Oliv88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Żel Duac

Już zeszło, pozostały tylko zwykłe czerwone plamki
Mi dermatolog przepisała do nawilżania Ultra Sensilium z Pharmaceris, ale nie wykupiłam go, bo kosztuje 4o zł, a zostawiłam w aptece już 180 zł na tę kurację. nawilżam zwykłym kremem L'oreal narazie, tym co przed kuracją i jest dobrze, mi się cera po duacu nie przesusza, mimo że smaruje codziennie i całą twarz. dziwne
Oliv88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 18:04   #668
mischellin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Żel Duac

A może któraś z Was używała kremu Physiogel? Producent obiecuje super działanie i nawilżenie, ale jednak wolałabym usłyszeć opinię wizażanek
__________________
Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami.
Otaczani szarymi problemami.
Osądzani pochopnie...
mischellin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 20:59   #669
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Żel Duac

ja sie do niego przymierzam, podobno ma malo chemii itp, dziewczyny mi go na biochemii rozkladaly i potwierdzily. kiedys go mialam, nie pamietam jak jesli chodzi o nawilzenie, ale pamietam, ze konsystencja byla przyjemna i ze dobrze sie uzywalo
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:48   #670
Zu7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Żel Duac

Mam wielki problem.
W piątek wieczorem zaczełam używac duac, posmarowałam twarz, wszystko było ok, rano twarz wyglądała normalnie. W sobote znowu posmarowałam twarz, troche swędziala mnie broda ale nie było to nic takiego co mnie zaniepokoiło. W niedziele obudziłam się z wielkim rumienien na na policzkach i z uczucien zdrętwiałej brody... twarz miałam w narodowych barwach i wyglądałam jak fanka solarium ze spaloną twarzą. Posmarowałam twarz kremem od dermatologa cetaphil md i liczyłam na cud. W niedziele wieczorem twarz mnie okropnie smędziała, zmykly tonik i krem bez alkoholu szczypały mnie tak, ze niewiedziałam co się dzieje. Rano(poniedzialek) było jeszcze gorzej. Napuchła mi twarz, szczepólnie miejsce w okolicach policzków i oczu. Rano moje oczy były praktycznie niewidoczne i miałam w okolicach powiek wielkie zmarszczki... Moje policzki wyglądają jak bym sposowała botoks(są troche napuchnięte) czy cos jakiego...
Nie musze chyba mówic, ze dzisiaj zostałam w domu.
Prosze o rade, isc do apteki i poprosic o pomoc czy moze zadzwonic do dermatologa, albo czy moze poczekac kilka dni w ukryciu...?

Edytowane przez Zu7
Czas edycji: 2011-01-24 o 12:50
Zu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 14:27   #671
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Zu7 Pokaż wiadomość
Mam wielki problem.
W piątek wieczorem zaczełam używac duac, posmarowałam twarz, wszystko było ok, rano twarz wyglądała normalnie. W sobote znowu posmarowałam twarz, troche swędziala mnie broda ale nie było to nic takiego co mnie zaniepokoiło. W niedziele obudziłam się z wielkim rumienien na na policzkach i z uczucien zdrętwiałej brody... twarz miałam w narodowych barwach i wyglądałam jak fanka solarium ze spaloną twarzą. Posmarowałam twarz kremem od dermatologa cetaphil md i liczyłam na cud. W niedziele wieczorem twarz mnie okropnie smędziała, zmykly tonik i krem bez alkoholu szczypały mnie tak, ze niewiedziałam co się dzieje. Rano(poniedzialek) było jeszcze gorzej. Napuchła mi twarz, szczepólnie miejsce w okolicach policzków i oczu. Rano moje oczy były praktycznie niewidoczne i miałam w okolicach powiek wielkie zmarszczki... Moje policzki wyglądają jak bym sposowała botoks(są troche napuchnięte) czy cos jakiego...
Nie musze chyba mówic, ze dzisiaj zostałam w domu.
Prosze o rade, isc do apteki i poprosic o pomoc czy moze zadzwonic do dermatologa, albo czy moze poczekac kilka dni w ukryciu...?
Też tak miałam, kiedy nałożyłam Duac 3x pod rząd. Wyleczyłam się kremem Nivea, nawilżającą Ziajką, olejek z nasion winogron - czyli tym, co nawilżające miałam pod ręką. Myślę, że nie ma co panikować (chociaż każda skóra jest inna), nakładaj dużo treściwych kremów (co tam masz pod ręką, Cetaphil jest ok, ale w takim razie co chwilę i dużo) i po kilku dniach powinno zniknąć. Chyba, że będzie się pogarszać - wtedy radzę jednak zadzwonić do dermatologa. I następnym razem kłaść cieniutkie warstwy co drugi dzień.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 18:38   #672
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Żel Duac

I ja też tak mam jak nałożę duac 2 razy pod rząd (a dermatolog 'nakazała' codziennie )
Podoba mi się jego działanie,ale szkoda ze właśnie nie mogę za często go nakładać
Ostatnio smaruję się tylko w weekendy bo potem przez tydzien buzia musi dochodzić do normalności (tzn jest w rumieniu o różnym położeniu,a najbardziej swędzi właśnie pod brodą,i jest tam bardzo szorstka i czerwona).
Nawilżanie,natłuszczanie i tak do piątku.
Jakoś za tydzien powinnam 'stawić' się na kontroli u dermatologa,bo minie miesiąc.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 20:33   #673
Zu7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Żel Duac

No właśnie, moja pani dermatolog też mówila, żeby stosowac codziennie. Ale teraz jak dojde z moją twarzą do porządku będe używała może nawet co trzeci dzień. Jak narazie nawilżam kremem i chłodze spuchnięte oczy lodem, i modle się o szybkie działanie. Prawdopodobnie jutro też zostane w domu bo wyglądam okropnie, nawet żaden podkład czy korektor nie chce się trzymac
Zu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 22:24   #674
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Zu7 Pokaż wiadomość
No właśnie, moja pani dermatolog też mówila, żeby stosowac codziennie. Ale teraz jak dojde z moją twarzą do porządku będe używała może nawet co trzeci dzień. Jak narazie nawilżam kremem i chłodze spuchnięte oczy lodem, i modle się o szybkie działanie. Prawdopodobnie jutro też zostane w domu bo wyglądam okropnie, nawet żaden podkład czy korektor nie chce się trzymac
Zawsze możesz spróbować zmieszać podkład z kremem. Głowa do góry, przejdzie Ci. Mi Dermatolog powiedziała, żebym smarowała się codziennie, a jak będzie za bardzo przesuszać, to co dwa dni. Efekt jest zachwycający nawet z odstępami.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 12:56   #675
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Żel Duac

Zu koniecznie do lekarza, być może masz uczulenie na duac. U mnie było podobnie i potrzebne było leczenie.
Ja już dawno siedziałabym u lekarza.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:48   #676
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Żel Duac

Witajcie!
Mi właśnie dziś dermatolog też przepisała Duac. Zaleciła smaorwanie całej buzi chodziennie wieczorem. jak stwierdziła punktowe nakładanie nic nie da bo bakterie będą rosiane w innym miejscu. Tym bardziej, że mojego trądziku może nie ma dużo ale jest rozsiany po całej buzi i pełno zaskórników. Po Waszych doświadczeniach aż boję sie go użyć na całą twarz - szczególnie tych spuchniętych oczu. Jak ja pokażę się wtedy w pracy...
Nic to, dziś spróbuję punktowo, żeby jutro szoku nie było a na weekend zaryzykuję z całą twarzą, w razie w weekend mogę przesiedzieć w domu.
Co do kremu - nic nie dostałam od dermatolog ale chyba skuszę sie na chwalony tutaj Humektan.
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:25   #677
Zu7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez onlyou Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mi właśnie dziś dermatolog też przepisała Duac. Zaleciła smaorwanie całej buzi chodziennie wieczorem. jak stwierdziła punktowe nakładanie nic nie da bo bakterie będą rosiane w innym miejscu. Tym bardziej, że mojego trądziku może nie ma dużo ale jest rozsiany po całej buzi i pełno zaskórników. Po Waszych doświadczeniach aż boję sie go użyć na całą twarz - szczególnie tych spuchniętych oczu. Jak ja pokażę się wtedy w pracy...
Nic to, dziś spróbuję punktowo, żeby jutro szoku nie było a na weekend zaryzykuję z całą twarzą, w razie w weekend mogę przesiedzieć w domu.
Co do kremu - nic nie dostałam od dermatolog ale chyba skuszę sie na chwalony tutaj Humektan.

Myśle, że przez około tydzień powinnaś stosowac żel co drugi dzień i nie przesadzac z ilością. Ponieważ, musisz zobaczyc reakcje króry na żel, bo pewnie nie chcesz przeżywac tego co ja.

Jeśli chodzi o mnie to obecnie jest już duużo lepiej. W środe, po trzech dniach siedzenia w ukryciu, wyszłam z domu. Opuchlizna zeszła. Teraz wylko na policzkach i okolicach oczu schodzi mi skóra, dzisiaj zrobiłam bardzo delikatny peeling i posmarowałam kremem cetaphil md, który czczę i błogosławię bo uratował mi życie.
Zu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 18:22   #678
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Zu7 Pokaż wiadomość
Myśle, że przez około tydzień powinnaś stosowac żel co drugi dzień i nie przesadzac z ilością. Ponieważ, musisz zobaczyc reakcje króry na żel, bo pewnie nie chcesz przeżywac tego co ja.

Jeśli chodzi o mnie to obecnie jest już duużo lepiej. W środe, po trzech dniach siedzenia w ukryciu, wyszłam z domu. Opuchlizna zeszła. Teraz wylko na policzkach i okolicach oczu schodzi mi skóra, dzisiaj zrobiłam bardzo delikatny peeling i posmarowałam kremem cetaphil md, który czczę i błogosławię bo uratował mi życie.
A ja Cetaphilu nie lubię,bo zapycha
Ale fakt,w pierwszych dniach stosowania miałam go pod ręką i kiedy skóra wyglądała jak poparzona to jakoś mnie uratował.
Szkoda tylko ze zapycha..

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez onlyou Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mi właśnie dziś dermatolog też przepisała Duac. Zaleciła smaorwanie całej buzi chodziennie wieczorem. jak stwierdziła punktowe nakładanie nic nie da bo bakterie będą rosiane w innym miejscu. Tym bardziej, że mojego trądziku może nie ma dużo ale jest rozsiany po całej buzi i pełno zaskórników. Po Waszych doświadczeniach aż boję sie go użyć na całą twarz - szczególnie tych spuchniętych oczu. Jak ja pokażę się wtedy w pracy...
Nic to, dziś spróbuję punktowo, żeby jutro szoku nie było a na weekend zaryzykuję z całą twarzą, w razie w weekend mogę przesiedzieć w domu.
Co do kremu - nic nie dostałam od dermatolog ale chyba skuszę sie na chwalony tutaj Humektan.
Mi po pierwszym zastosowaniu nic nie było,wrecz przeciwnie rano buzia wyglądała duużo lepiej.
Dopiero po drugim użyciu mnie 'poparzył',ale raczej dlatego że przesadziłam trochę z ilością.
Później nawilżałam kilka dni i znów duac na noc poszedl w ruch.
Ostatnio nakładam już codziennie i nic mi nie jest,tzn nie podrażnia tak buzi,tylko trzeba koniecznie uważać na obszar koło brody bo jak tam posmaruje to już lipa.
Swędzi,piecze,drażni i jest czerwone jak wielki alarm.
Ale smaruję całą twarz,punktowo nie można.
Jedynie jak mówiłam,ten obszar na dole koło brody-trzeba uważać.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Ja mam problem znów z nawilżaniem,za poleceniem dziewczyn od skłądu kupiłam lioton babydream natural i w sumie byłam zadowolona choć tłuścioch niesamowity,ale tego mojej skórze było potrzeba.
No hmm tylko właśnie mnie chyba zapchał..
Kurcze mam już dość tego wszystkiego,ciagle po kremach mam właśnie te podskórne krosteczki widoczne pod światło i nie wiem czego używać
A cera w sumie w miare ok jest,tylko te krostki jeszcze..
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-01-27 o 18:19
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 19:13   #679
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Żel Duac

Ja na szczęście nie miałam żadnych problemów podczas stosowania Duaca, jedynie czasem swędziało. Dziewczyny, wczoraj minęły 2 mies. odkąd zaczęłam stosować Duac, tzn., że mam już wyrzucić opakowanie?
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 10:37   #680
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość

Mi po pierwszym zastosowaniu nic nie było,wrecz przeciwnie rano buzia wyglądała duużo lepiej.
Dopiero po drugim użyciu mnie 'poparzył',ale raczej dlatego że przesadziłam trochę z ilością.
Później nawilżałam kilka dni i znów duac na noc poszedl w ruch.
Ostatnio nakładam już codziennie i nic mi nie jest,tzn nie podrażnia tak buzi,tylko trzeba koniecznie uważać na obszar koło brody bo jak tam posmaruje to już lipa.
Swędzi,piecze,drażni i jest czerwone jak wielki alarm.
Ale smaruję całą twarz,punktowo nie można.
Jedynie jak mówiłam,ten obszar na dole koło brody-trzeba uważać.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------
A to ciekawe ja po pierwszym wczorajszym użyciu też żadnych niepożadanych objawów - buźka nawet jakby ładniejsza - ale jutro może już byc inaczej...
ja mam mocno tłusta cerę więc może aż tak mnie nie wysuszy. Ale co gorsza najwięcej zmian mam właśnie na brodzie więc tam smarowanie konieczne...

Zu7 ale po Twoich przejściach na pewno będę nieco ostrożniejsza z jego stosuowaniem - przynajmniej na początku
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 17:18   #681
Zu7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Żel Duac

Z moją twarzą dzisiaj już jest dużo lepiej. Chociaż skóra w okolicach oczu dalej jest sucha. Dzisiaj lub jutro zaczne przyjaźń z duac jeszcze raz (tym razem będe stosowała co drugi dzień). Trzymajcie za mnie kciuki
Zu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 20:09   #682
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Żel Duac

Zatem ponad tydzień używania i...
zadnych efektow ubocznych ale zadowalających też jakoś super nie widzę. Może jest to spowodowane miesiączką bo wtedy zawsze mam jakieś ogromne zmiany.
Nic to, od dziś nie wyciskam (bo ciężko mi się od tego powstrzymać) ani jednego i nadal czekam na jakieś suuuper cudowne efekty po Duacu
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 22:33   #683
Zu7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Żel Duac

A ja już sama niewiem o co chodzi z tym duac'em. Niby krostek mam mniej, ale ta sucha skóra mnie dobija. Przez jakiś czas smarowałam tylko czoło i muszę powiedziec, że teraz mam na nich tylko kilka wągrów. Po jakimś czasie, postanowiłam, że posmaruję też brodę i policzki, żelu nabrałam naprawdę mało, a skóre znowu mam maksymalnie wysuchoną. Oczywiście, nie ma już tak jak ostatnio pisałam, teraz skóra na brodze i policzkach jest poprostu nieprzyjemnie sucha. Żel na czoło działa mi super, nic się nie wyszusza, ale inne częsci twarzy są meeega suche
Nigdy nie miałam problemu z suchą skórą, ani nawet tłustą,zawsze była w sam raz, pomijając, ze wszystko psuły krosty...
Co mi radzicie, przy następnej wizycie poprosic dermatolog o coś słabszego czy co...?
Zu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 22:50   #684
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Zu7 Pokaż wiadomość
A ja już sama niewiem o co chodzi z tym duac'em. Niby krostek mam mniej, ale ta sucha skóra mnie dobija. Przez jakiś czas smarowałam tylko czoło i muszę powiedziec, że teraz mam na nich tylko kilka wągrów. Po jakimś czasie, postanowiłam, że posmaruję też brodę i policzki, żelu nabrałam naprawdę mało, a skóre znowu mam maksymalnie wysuchoną. Oczywiście, nie ma już tak jak ostatnio pisałam, teraz skóra na brodze i policzkach jest poprostu nieprzyjemnie sucha. Żel na czoło działa mi super, nic się nie wyszusza, ale inne częsci twarzy są meeega suche
Nigdy nie miałam problemu z suchą skórą, ani nawet tłustą,zawsze była w sam raz, pomijając, ze wszystko psuły krosty...
Co mi radzicie, przy następnej wizycie poprosic dermatolog o coś słabszego czy co...?
no to jest ten minus...a zluszcza Ci sie tez? mi sie tak zluszcza, ze stosuje tylko 1-2 w tyg ale i tak pomaga. no cos za cos chyba...ja jak posmaruje sie wieczorem duaciem to za jakis czas, jak ide spac smaruje sie kremem tlustym i ogolnie na noc tlusty a w dzien nawilzajacy, tak sobie radze z tym zluszczaniem....
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 22:56   #685
Zu7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Haegtesse Pokaż wiadomość
no to jest ten minus...a zluszcza Ci sie tez? mi sie tak zluszcza, ze stosuje tylko 1-2 w tyg ale i tak pomaga. no cos za cos chyba...ja jak posmaruje sie wieczorem duaciem to za jakis czas, jak ide spac smaruje sie kremem tlustym i ogolnie na noc tlusty a w dzien nawilzajacy, tak sobie radze z tym zluszczaniem....
No właśnie, coś za coś. Czoło doprowadziłam sobie do porządku, w ogóle nie wysusza mi skóry ani nie złuszcza.
Ale niestety reszta twarzy nie nadaje się do duac.(jest sucha, szczypie, nawet korekor się nie trzyma, żeby ukryc te syfki....)
Po wykorzystaniu różnych opcji smarowania twarzy duac'em doszłam do wniosku, że czoło mogę smarowac codziennie, a twarz, tylko dwa razy w tygodniu, najlepiej z odstępami trzydniowymi.
Zu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:44   #686
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez onlyou Pokaż wiadomość
Zatem ponad tydzień używania i...
zadnych efektow ubocznych ale zadowalających też jakoś super nie widzę. Może jest to spowodowane miesiączką bo wtedy zawsze mam jakieś ogromne zmiany.
Nic to, od dziś nie wyciskam (bo ciężko mi się od tego powstrzymać) ani jednego i nadal czekam na jakieś suuuper cudowne efekty po Duacu
Ojj, słusznie robisz, że nie wyciskasz. Ja długo wyciskałam i teraz mam policzki w bliznach, które nie chcą zejść. Może i pryszczy malutko, ale te plamy, których nie da się przykryć...

Cytat:
Napisane przez Zu7 Pokaż wiadomość
A ja już sama niewiem o co chodzi z tym duac'em. Niby krostek mam mniej, ale ta sucha skóra mnie dobija. Przez jakiś czas smarowałam tylko czoło i muszę powiedziec, że teraz mam na nich tylko kilka wągrów. Po jakimś czasie, postanowiłam, że posmaruję też brodę i policzki, żelu nabrałam naprawdę mało, a skóre znowu mam maksymalnie wysuchoną. Oczywiście, nie ma już tak jak ostatnio pisałam, teraz skóra na brodze i policzkach jest poprostu nieprzyjemnie sucha. Żel na czoło działa mi super, nic się nie wyszusza, ale inne częsci twarzy są meeega suche
Nigdy nie miałam problemu z suchą skórą, ani nawet tłustą,zawsze była w sam raz, pomijając, ze wszystko psuły krosty...
Co mi radzicie, przy następnej wizycie poprosic dermatolog o coś słabszego czy co...?
Przyjrzyj się całej pielęgnacji - żelowi do twarzy, tonikowi, kremowi na dzień, kosmetykom do makijażu. To wszystko musi być delikatne i niewysuszające, inaczej możesz sobie naprawdę zrobić krzywdę. Możesz też kupić jakiś suplement diety - np. mojej mamie pięknie nawilżył skórę Humavit.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 13:53   #687
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Ojj, słusznie robisz, że nie wyciskasz. Ja długo wyciskałam i teraz mam policzki w bliznach, które nie chcą zejść. Może i pryszczy malutko, ale te plamy, których nie da się przykryć... .
Ach! postanowiłam nie wyciskać od wczoraj nic a nic. Bo wyciskanie nie pomaga więc może nie wyciaskanie i Duac to będzie to

a co do wysuszania, ja zupełnie nie mam tego problemu. Smaruję buzię Duac codziennie wieczorem - całą buzię - super nawilzającego kremu też nie mam a o jakimkolwiek wysuszaniu czu tym bardziej złuszczaniu mowy nie ma.
Czy to znaczy, że mam baaaardzo tłustą cerę ? Kiedyś taka nie była. Błyszczenie w ciągu dnia to też standard - nawet przy stosowaniu Duacu
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 12:33   #688
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: Żel Duac

Tak czytałam Wasze przygody z Duac`em i sama nie wiem ... Mój dermatolog zalecił mi smarowanie twarzy Duac`em codziennie, ale,że mam wrażliwą skórę zaczęłam najpierw co trzy dni przez dwa tygodnie, później co dwa dni i chociaż nie mam zaczerwienionej skóry to potwornie mi się łuszczy. Nie mogę położyć żadnej maski nawilżającej bo skóra piecze jakby ktoś ją odrywał. Jedynym kremem który moja skóra przyjmuje bez pieczenia jest Dermosan N+R,ale nawet on nie jest w stanie nawilżyć brody i czoła,które są przesuszone.
Może macie jakiś pomysł jak nawilżyć skórę, a i jeszcze jedno czy możliwe jest,że DUAC spowodował u mnie opuchnięcie powiek ?? (nie używam go na okolice oczu bo to by było chore,ale odkąd zaczęłam używać ogólnie Duac moje powieki są mocno opuchnięte).
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 12:47   #689
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez MegMakeUp Pokaż wiadomość
Tak czytałam Wasze przygody z Duac`em i sama nie wiem ... Mój dermatolog zalecił mi smarowanie twarzy Duac`em codziennie, ale,że mam wrażliwą skórę zaczęłam najpierw co trzy dni przez dwa tygodnie, później co dwa dni i chociaż nie mam zaczerwienionej skóry to potwornie mi się łuszczy. Nie mogę położyć żadnej maski nawilżającej bo skóra piecze jakby ktoś ją odrywał. Jedynym kremem który moja skóra przyjmuje bez pieczenia jest Dermosan N+R,ale nawet on nie jest w stanie nawilżyć brody i czoła,które są przesuszone.
Może macie jakiś pomysł jak nawilżyć skórę, a i jeszcze jedno czy możliwe jest,że DUAC spowodował u mnie opuchnięcie powiek ?? (nie używam go na okolice oczu bo to by było chore,ale odkąd zaczęłam używać ogólnie Duac moje powieki są mocno opuchnięte).
Bardzo możliwa jest taka reakacja z powiekami,u mnie akurat ze 2 razy spuchło mi tak jakby pod okiem właśnie na czerwono.
Dermosanu półtłustego też używam,ale to fakt nie jest wybitny nawilżacz i potrzebuje czasem czegoś mocniejszego,ale do tej pory nie znalazłam co by nie zapychało
Teraz jestem na epiduo,wczoraj wieczorem było pierwsze smarowanie.
A duac też miałam zalecone smarowąć codziennie,alena poczatku nie było to możliwe i musiałam zrobić kilka dni przerwy bo wyglądałam jak poparzona
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 12:47   #690
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez MegMakeUp Pokaż wiadomość
Tak czytałam Wasze przygody z Duac`em i sama nie wiem ... Mój dermatolog zalecił mi smarowanie twarzy Duac`em codziennie, ale,że mam wrażliwą skórę zaczęłam najpierw co trzy dni przez dwa tygodnie, później co dwa dni i chociaż nie mam zaczerwienionej skóry to potwornie mi się łuszczy. Nie mogę położyć żadnej maski nawilżającej bo skóra piecze jakby ktoś ją odrywał. Jedynym kremem który moja skóra przyjmuje bez pieczenia jest Dermosan N+R,ale nawet on nie jest w stanie nawilżyć brody i czoła,które są przesuszone.
Może macie jakiś pomysł jak nawilżyć skórę, a i jeszcze jedno czy możliwe jest,że DUAC spowodował u mnie opuchnięcie powiek ?? (nie używam go na okolice oczu bo to by było chore,ale odkąd zaczęłam używać ogólnie Duac moje powieki są mocno opuchnięte).

o kurde... a probowalas natluszczac? ja bym stawiala na natluszczanie po uzywaniu duacu, czasem nawet jak posmaruje sie duackiem kolo 20 to kolo 23 na duac nakladam krem natluszczajacy (aktualnie dermosan tlusty, dermobaza tez fajna) i jest dobrze. ale nie nakladac bezposrednio na duac bo kiedys mnie zaczela skora szczypac no i przede wszystkim rzadziej smaruj. mi lekarz powiedzial, ze nawet jak 1x wtyg bede sparowac to bede efekty i fakt. aha i upewnij sie, ze smarujesz mega-cienka warstwe, to tez sie mniej bedzie skora luszczyc (przetestowane)
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.