Czerwone uszy oraz pieczenie twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 17:25   #1
magdas098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1

Czerwone uszy oraz pieczenie twarzy


Witam zwracam się z prośbą do czytelniczek/ czytelników o poradę.
Od listopada 2014 mam pewien problem:
Mianowicie; czasami codziennie, czasami co dwa dni moje uczy strasznie się czerwienią. Rozumiem, jeśli byłoby to raz na jakiś czas ale to występuje praktycznie codziennie. Wieczorem np dzisiaj od 18 mam już czerwone uszy+ powiększone. Twarz od czasu do czasu też mnie piecze, czuć, że uszy są gorące. Mam dość duże uszy więc wygląda to strasznie. Nie wiem co mam zrobić i dlaczego tak się dzieje. Zawsze wieczorem, potem po 1-3godzinach przechodzi ale jest to strasznie irytujące ponieważ występuje to codziennie. Wszędzie gdzie jestem czy u dziewczyny, na dworze, w domu wszędzie więc na pewno nie jest to od zimna czy od obgadywania mnie . Nie moge się skupić na nauce a wieczorem zawsze się uczyłem teraz już nie mogę, muszę siedzieć po nocach wtedy gdy uszy przestają być czerwone, ale jeśli zaczną koło 18 być czerwone to najdłużej trzyma. Byłem u laryngologa w grudniu powiedział, że uszy są zdrowe ale dał mi jakiś alergiczny lek który mógł pomóc lecz tak się nie stało. Może to być jakaś alergia? Czekam na porady, gdzie mógłbym z tym pójść, czytałem, że są to czasami objawy nerwicy. Mam 18 ( w maju 19). Napisałem temat tutaj bo nie wiedziałem gdzie. Czekam na odpowiedzi !!
magdas098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 18:25:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.