Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-29, 14:24   #1651
sss87
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Również nie jestem zbyt zadowolona z Peelingu ogórkowego.. Zastosowałam go raz i następnego dnia pojawiło się kilka dość niemiłych niespodzianek na czole... , z którymi teraz walczę. Nie wiem czy to jego zasługa, spróbuję jeszcze kiedyś i zobaczę... Na razie niedługo mam być świadkiem na ślubie i wolę nie ryzykować.

sss87 jest offline  
Stary 2007-09-29, 14:43   #1652
Ani@1987
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
jak najbardziej. ja mam rozszerzone pory w strefie T i tam też mam cerę przetłuszczającą się, natomiast naokoło mam cerę przesuszoną....zresztą opisanie jej graniczy z cudem Calma nawilżająca spełnia swoje zadanie. Jest nawilżająca a jednocześnie nie zapycha. Nie mam większego problemu ze świeceniem, ale z pewnością ten krem nie matuje. Krem pod oczy też się super sprawdza. Kończy mi się żel oliwkowy i na pewno zaopatrzę się teraz w Calmę do mycia twarzy.
Też czytałam o serii "wapniowej" wiele dobrego, ale że mam mocno tłusta skórę, tylko na policzkach sucha nie zastanawiałam sie nawet nad jej kupnem...ale chyba warto bo w zimie (a ona zbliza sie do nas wielkimi krokami) cera mi wariuje...przesusza sie i podrażnia...wiec dzieki side85 mysle że kupie sobie calme nawilzająca na noc bo biolipidowego miałam próbki i denerwowało mnie w nim to co w kakaowym...nie wchłania sie tylko "ślizga" po twarzy
Stary 2007-09-29, 15:02   #1653
side85
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do side85

Cytat:
Napisane przez sss87 Pokaż wiadomość
Również nie jestem zbyt zadowolona z Peelingu ogórkowego.. Zastosowałam go raz i następnego dnia pojawiło się kilka dość niemiłych niespodzianek na czole... , z którymi teraz walczę. Nie wiem czy to jego zasługa, spróbuję jeszcze kiedyś i zobaczę... Na razie niedługo mam być świadkiem na ślubie i wolę nie ryzykować.
HA!

nie chciałam przypisać tego temu peelingowi ale właśnie kilka dni temu po zastosowaniu na czole (czyli tu gdzie zawsze trę najmocniej) i na brodzie wysypało mnie i to w trzech miejscach, co nie zdarzyło się już od dość dawna, żeby taki zmasowany atak...chyba że to powrót na uczelnię tak na mnie zdziałał Teraz potwierdziłaś moje przypuszczenia.
Stary 2007-09-29, 15:15   #1654
sss87
Zadomowienie

Cytat:
HA!

nie chciałam przypisać tego temu peelingowi ale właśnie kilka dni temu po zastosowaniu na czole (czyli tu gdzie zawsze trę najmocniej) i na brodzie wysypało mnie i to w trzech miejscach, co nie zdarzyło się już od dość dawna, żeby taki zmasowany atak...chyba że to powrót na uczelnię tak na mnie zdziałał Teraz potwierdziłaś moje przypuszczenia.
Ciekawa hipoteza Może i na mnie wizja powrotu na zajęcia tak wpłynęła, hm? Eh.. skarało mnie za zdradę St. Ives...

sss87 jest offline  
Stary 2007-09-29, 16:17   #1655
nea200pl
Raczkowanie

Cytat:
jak najbardziej. ja mam rozszerzone pory w strefie T i tam też mam cerę przetłuszczającą się, natomiast naokoło mam cerę przesuszoną....zresztą opisanie jej graniczy z cudem Calma nawilżająca spełnia swoje zadanie. Jest nawilżająca a jednocześnie nie zapycha. Nie mam większego problemu ze świeceniem, ale z pewnością ten krem nie matuje. Krem pod oczy też się super sprawdza. Kończy mi się żel oliwkowy i na pewno zaopatrzę się teraz w Calmę do mycia twarzy...
Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz. Zamowie sobie kiedy skoncze Biala Herbate i Oliwkowy zel do mycia twarzy.
Przez moja dziwna skore ciezko mi bardzo znalezc kosmetyk idealny - aby nie obciazal porow i nie sciagal miejsc suchych.

nea200pl jest offline  
Stary 2007-09-29, 17:06   #1656
side85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz. Zamowie sobie kiedy skoncze Biala Herbate i Oliwkowy zel do mycia twarzy.
Przez moja dziwna skore ciezko mi bardzo znalezc kosmetyk idealny - aby nie obciazal porow i nie sciagal miejsc suchych.
oj znam ten nieprzyjemny stan napiętej skóry,który mam praktycznie po każdym jednym żelu do twarzy, ale nie przeszkadza mi to, bo po zastosowaniu kremu znika natychmiast. Spodobał mi się też bardzo HerbikaPlant - Żel + Tonik biała herbata i nie wiem czy własnie po niego teraz nie sięgnę. KWC pokazuje, że sprawdza się bardzo dobrze.
Tak powracając do Nuno, nie moge się nadziwić jak krem koloryzujący o właściwościach antybakteryjnych może zapychać tak dużą ilość osób? Dziwne, skoro ma być kosmetykiem pomagającym zwalczać ten problem...:/
Stary 2007-09-29, 19:47   #1657
nea200pl
Raczkowanie

Cytat:
oj znam ten nieprzyjemny stan napiętej skóry,który mam praktycznie po każdym jednym żelu do twarzy, ale nie przeszkadza mi to, bo po zastosowaniu kremu znika natychmiast. Spodobał mi się też bardzo HerbikaPlant - Żel + Tonik biała herbata i nie wiem czy własnie po niego teraz nie sięgnę. KWC pokazuje, że sprawdza się bardzo dobrze...
Powiem Ci ze ja tez jestem z tego zelu bardzo zadowolona. Naprawde mi pomaga w matowieniu skory, nie sciaga i sprawia ze mam wypryski. Taki niepozorny kosmetyk a robi tyle dobrego. Nawet zakazalam mezowi mi go podbierac.

Cytat:
...Tak powracając do Nuno, nie moge się nadziwić jak krem koloryzujący o właściwościach antybakteryjnych może zapychać tak dużą ilość osób? Dziwne, skoro ma być kosmetykiem pomagającym zwalczać ten problem...:/
Nie wiem bo jeszcze go nie probowalam ale poprosze siostre aby mi wyslala. Tez czytalam opinie i posty i sama sie zastanawiam - nie uzywam podkladow tylko kremy koloryzujace. Nie jest on drogi, sprobowac zawsze mozna i wiem ze kazda skora jest inna i kosmetyk moze sie na kazdym inaczej zachowywac. Jedyny minus to jak dla mnie za mala gama kolorystyczna - moglby miec wiecej dostepnych odcieni niz tylko dwa.

nea200pl jest offline  
Stary 2007-09-29, 19:51   #1658
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Tak powracając do Nuno, nie moge się nadziwić jak krem koloryzujący o właściwościach antybakteryjnych może zapychać tak dużą ilość osób? Dziwne, skoro ma być kosmetykiem pomagającym zwalczać ten problem...:/
ale to może nie być zapychanie. W więszośćci kremów antybakteryjnych na poczatku następuje pogorszenie stanu skóry z tego powodu iż krem "wyciaga" ze skóry wszelkie "paskudy".

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-09-29, 19:56   #1659
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam sobie mleczko + tonik z olejkiem avokado
Miała go któraś z Was? Jak wrażenia?
Czy nadaje sie do demakijażu oczu? Nie szczypie?
Dobrze zmywa?
Właśnie go użyłam.
Jest świetne
Za taka cenę
Naprawdę dobra ta ziaja.
Ja lubię mleczka, choć zmywam je wodą, to one nie wysuszają mnie tak jak żele.
A ten pięknie pachnie, dobrze zmywa i nie wysusza.
Stary 2007-09-29, 21:40   #1660
Łucyja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
A co do kremu normalizującego...kto jescze moze mi cos o nim powiedzieć??hmm..opinia Łucyji zachecajaca...i trzeba chyba bedzie spróbowac choc nie potrzebuje jeszcze przeciwzmarszczkowego jak myslicie nie zaszkodzi mi (a raczej mojej 20 letniej cerze)???
Ja mam akurat o 10 lat więcej i powiem szczerze, że akurat w działanie przeciwzmarszczkowe tego kremu nie bardzo wierzę. Jest to dobry krem do tłustej cery, który robi z nią coś fajnego.

Mam parkę kremów Biobalans. Ten na dzień też się sprawdza, ale raczej na zasadzie, że nie szkodzi. Przede wszystkim nie spełnia podstawowego zadania, czyli nie matuje... i trzeba nos i czoło solidnie przypudrować. Ale mojej skórze najbardziej chyba szkodziły zawsze leciutkie emulsje, matujące, przeciwbakteryjne itp., bo cera sie nie porawiała, a nawet tłuściła jeszcze bardziej.

Myślę więc, że dla 20-letniej buzi krem normalizujący będzie w sam raz

Zgłosiłam ten krem na KWC, i wkrótce napiszę jego recenzję, postaram się jak najszerszą. Mam nadzieję, że innym też przypadnie do gustu ten krem.

Pozdrawiam Was wszystkie i dziękuję za świetny temat!
Łucyja jest offline  
Stary 2007-09-30, 17:00   #1661
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Ja pod wplywem tego watku (i pod wplywem tego,ze chce wspierac dobre polskie firmy,chociaz mam juz ulubiona-Eris) wyszukalam na KWC wszystkie kosmetyki Ziaji,ktore maja powyzej 3,5*.Nazbieralo sie ponad 50 kosmetykow Moja Torebka peka w szwach Teraz bede testowac
moren jest offline  
Stary 2007-09-30, 17:29   #1662
side85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja pod wplywem tego watku (i pod wplywem tego,ze chce wspierac dobre polskie firmy,chociaz mam juz ulubiona-Eris) wyszukalam na KWC wszystkie kosmetyki Ziaji,ktore maja powyzej 3,5*.Nazbieralo sie ponad 50 kosmetykow Moja Torebka peka w szwach Teraz bede testowac
HAHAH....sama często tak robię. Wpisuję producenta i patrzę a każdy kosmetyk z 4 i więcje gwiazkami. Jeśli coś jest dobre dla dużej ilości osób, to podejrzewam że się sprawdzi. Nie jestem typem, który chomikuje kosmetyki, lubię zużyć coś by móc testować następne. Dlatego też mam nie więcej niż 2,3 balsamy w jednym czasie, 2 kremy osobno do rąk i stóp itp No dobra, w sumie to cztery balsamy na ten moment

muszę przyznać, że o ile na początk uwielbiałam zapach masła kakaowego, o tyle teraz strasznie mnie drażni, czuję taki bardzo chemiczny sztuczny zapach tego masła i nie wiem z czego to wynika, przecież mam go niewiele ponad miesiąc...:/

Co do Nuno Hosenko to może masz rację...nie wiem, ale ciebie jak rozumiem nie zapchał i ci się spodobał? Ja jestem uzależniona od podkładu od 15 roku życia- dzień w dzień i cieżko taki nałóg porzucić. Owszem sam na sam z TŻ czy rodzicmai nie odstawiam full make-up'u, ale chciałabym odciążyć jakoś skórę. Nie wiem tylko czy z chemicznego punku widzenia zamieniając podkład na krem koloryzujący osiągnę taki cel...?
Stary 2007-09-30, 17:31   #1663
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zrobiłam to samo.
Stary 2007-09-30, 19:47   #1664
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
HAHAH....sama często tak robię. Wpisuję producenta i patrzę a każdy kosmetyk z 4 i więcje gwiazkami. Jeśli coś jest dobre dla dużej ilości osób, to podejrzewam że się sprawdzi. Nie jestem typem, który chomikuje kosmetyki, lubię zużyć coś by móc testować następne. Dlatego też mam nie więcej niż 2,3 balsamy w jednym czasie, 2 kremy osobno do rąk i stóp itp No dobra, w sumie to cztery balsamy na ten moment
No wlasnie ja tez tak mam Mam juz wiele ulubionych,prztestowanych kosmetykow.Ale lubie testować następne Teraz właśnie nabrałam ochoty na Ziaję,bo jest tanią polską firmą i ma w swojej ofercie trochę perełek Z tego co znalazłam powyrzucam jeszcze to,co się dla mnie nie nadaje (choc już wyszukując trochę to zrobiłam) i będę się powoli zaopatrywać z Ziaję
moren jest offline  
Stary 2007-09-30, 20:11   #1665
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Co do Nuno Hosenko to może masz rację...nie wiem, ale ciebie jak rozumiem nie zapchał i ci się spodobał? Ja jestem uzależniona od podkładu od 15 roku życia- dzień w dzień i cieżko taki nałóg porzucić. Owszem sam na sam z TŻ czy rodzicmai nie odstawiam full make-up'u, ale chciałabym odciążyć jakoś skórę. Nie wiem tylko czy z chemicznego punku widzenia zamieniając podkład na krem koloryzujący osiągnę taki cel...?
nie używam go na tyle często aby zaobserwować ewentualne zapychanie - obecnie uzywam innego kremu na dzień - Olay Complete Care, po południu zmywam makijaż i nakładam krem Soraya Care & Control (ten z pompką) - lada dzień się skończą i zacznę kolejny zestaw. Mam sporo kremów na dzień, tych antybakteryjnych używam przede wszystkim po południu lub na noc.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-10-01, 18:14   #1666
izapp1
Zakorzenienie

A czy ktoś by mógł mi polecić jakiś tonik dla cery trądzikowej?
izapp1 jest offline  
Stary 2007-10-01, 18:17   #1667
Hosenka*
Moderator KWC

Napisałam do Ziaji maila z pytaniem kiedy sie pojawi w sklepach ta nowa seria z opuncją fiogową. jak tylko odpiszą - napisze tutaj

izapp1 - ja mam tonik Nuno. Użyłam go dopiero 2 razy, bo uzywam obecnie Tea Tree z Body Shopu. Jest bardzo łagodny, nia wysusza skóry. Antybakteryjny jest jeszcze z serii TinTin

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-10-01, 18:27   #1668
izapp1
Zakorzenienie

Dziękuję Hosenko za odpowiedź . Potrzeba mi jeszcze czegoś w małym opakowaniu przejściowego aby skończyć razem tonik i żel do mycia twarzy. A niestety mój obecny juz się kończy(Ziaja nagietkowa- po mamie odzieciczyłam ) .
izapp1 jest offline  
Stary 2007-10-01, 18:27   #1669
anCcik
Zakorzenienie

hej
zobaczyłam na kwc nową recenzję: Ziaja, BioBalans, Krem normalizujący przeciw zmarszczkom to od razu poprosiłam mamę, żeby mi go kupiła. (jeszcze jej nie ma ). i tu mam pytanko . czy którąs z Was juz uzywala tego kremiku?
anCcik jest offline  
Stary 2007-10-01, 18:31   #1670
izapp1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
hej
zobaczyłam na kwc nową recenzję: Ziaja, BioBalans, Krem normalizujący przeciw zmarszczkom to od razu poprosiłam mamę, żeby mi go kupiła. (jeszcze jej nie ma ). i tu mam pytanko . czy którąs z Was juz uzywala tego kremiku?
W wieku 16 lat chcesz używać kremu przeciw zmarszczkom?
izapp1 jest offline  
Stary 2007-10-01, 18:42   #1671
anCcik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez izapp1 Pokaż wiadomość
W wieku 16 lat chcesz używać kremu przeciw zmarszczkom?
oczywiście, że nie.. chodzi mi o to funckję normalizującą... bo krem bio balans w słoiczku do tłustej cery ponoc nie jest dobry... a tego chciałam sprobować, a takto mama go będzie uzywala.
anCcik jest offline  
Stary 2007-10-01, 19:09   #1672
izapp1
Zakorzenienie

Cytat:
oczywiście, że nie.. chodzi mi o to funckję normalizującą... bo krem bio balans w słoiczku do tłustej cery ponoc nie jest dobry... a tego chciałam sprobować, a takto mama go będzie uzywala.
Aha..
izapp1 jest offline  
Stary 2007-10-01, 19:40   #1673
Clarissa:)
Wtajemniczenie

GG do Clarissa:)

Kupiłam tonik NUNO
Clarissa:) jest offline  
Stary 2007-10-01, 19:43   #1674
izapp1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Kupiłam tonik NUNO
To super..recenzja baaardzo mile widziana..
izapp1 jest offline  
Stary 2007-10-01, 19:44   #1675
anCcik
Zakorzenienie

ja mialam ten tonik i nic mojej skórze nie zrobił... ani nic na plus ani na minus. a żałuję
anCcik jest offline  
Stary 2007-10-01, 19:55   #1676
niqsia13
Zakorzenienie

a ja widzialam nowa czarna wyszczuplajaca ziaje
pod ciężarem babskich
czytadeł w różowych okładkach

Boję się ludzi lubiących Paulo Coelho.
niqsia13 jest offline  
Stary 2007-10-01, 19:56   #1677
Clarissa:)
Wtajemniczenie

GG do Clarissa:)

Ja tam od toniku wiele nie wymagam-ma łagodzić i lekko nawilżać.
Clarissa:) jest offline  
Stary 2007-10-01, 20:10   #1678
nea200pl
Raczkowanie

Cytat:
hej
Uzywalam go wczesniej i byl swietny dla mojej skory. Mam swiecaca skore i dobrze sobie z tym fantem poradzil. Co jest najwazniejsze ze nie wysuszal mi suchych czesci twarzy i nie podraznial.

nea200pl jest offline  
Stary 2007-10-01, 20:18   #1679
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie

Hmm.... Widzę, że duzo mam do poczytania
Ja polecam serię "Kozie mleko", serię calma, program antycellulitowy, oraz krem sopot - ale raczej nie do codziennej pielęgnacji, bo buźka jest wtedy zbyt mocno opalona
Błękitny Frędzelek jest offline  
Stary 2007-10-01, 20:21   #1680
anCcik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

Uzywalam go wczesniej i byl swietny dla mojej skory. Mam swiecaca skore i dobrze sobie z tym fantem poradzil. Co jest najwazniejsze ze nie wysuszal mi suchych czesci twarzy i nie podraznial.
no właśnie, moja tez się świeci . używałas na noc czy na dzien pod podkład?
anCcik jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości