Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-11-09, 14:17   #2161
Kasiulka__
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Dołączam się do wątku

Wczoraj kupiłam sobie krem nawilżający Calma HLC, a dzisiaj wreszcie żel do mycia twarzy Biobalans z kompleksem AHA ciekawa jestem jak będą się sprawować na mojej skórze
Kasiulka__ jest offline  
Stary 2007-11-09, 16:16   #2162
Ptaszysko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pachnie intensywnie Zapach długo utrzymuje sie na twarzy. Tak jak pisałam wczoraj, proponuję powysyłać maile do Ziaji z sugestia o dodawanie mniej zapachu to kosmetyków z tej serii.

Kupiłam odżywczą bo wolałam już aby okazał sie za cięzki niż za lekki, jednak jest on lekki (ciekawe zatem jaki jest ten "lekki" ) lecz trochę treściwszy niż Olay zimowy.
To szkoda,ze jest intensywny....na bank zameczy mnie na smierc i te pojemnosci....stanowczo za duze

Pomysle o czyms innnym na zime

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jednak każda skóra jest inna jak ja go stosowałam, miałam koszmarnie suchą skórę, gdy używałam go na noc, rano budziłam się z mocno świecącą buzią; na dzień spróbowałam kilka razy i wyglądałam jak posmarowana tłuszczem pomimo znacznego odwodnienia i przesuszenia skóry nie było mowy o wchłanianiu się do matu. Być może ja potrzebowałam wtedy po prostu tylko nawilżenia, bez natłuszczenia i dlatego skóra tak się zachowywała.

Ja w zimie zawsze stosuję podkład, pomimo, że poza delikatnie widocznymi naczynkami nie mam z cera żadnych problemów i z estetycznego punktu widzenia w ogóle nie jest mi potrzebny...
Staram się wybierać gęste i kryjące "kołderki na twarz" - po prostu nie wyobrażam sobie ochrony mojej suchej, naczynkowej skóry zimą samym kremem.
Ja mam nadal Calme biolipidowa, czasem uzywam na noc gdy buzia mi sie przesuszy (bardzo rzadko) jednak nie wyobrazam sobie uzywac tego kremu na dzien
U mnie zostawia niemilosierna tlusta warstwe i w dodatku przez pierwszych kilkadziesiat minut bialy film...tak wiec tylko na noc.....

Cytat:
Napisane przez izapp1 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj kupiłam sobie żel do twarzy Tin Tin i masełko waniliowe .

Widziałam już w jednym kosmetycznym tą opuncje , zaskoczona byłam że w mojej mieścinie już jest .
No jak to ?
W Rzeszowie opuncja jest od dawna

Cytat:
Napisane przez Kasiulka__ Pokaż wiadomość
Dołączam się do wątku

Wczoraj kupiłam sobie krem nawilżający Calma HLC, a dzisiaj wreszcie żel do mycia twarzy Biobalans z kompleksem AHA ciekawa jestem jak będą się sprawować na mojej skórze
Zel z AHA jest swietny

Bardzo dobrze oczyszcza, rozjasnia (!) twarz,ale w ogole nie wysusza
Jestem nim zachwycona bo dodatkowo zweza pory

I'm not livin' to be a Mrs.

Ptaszysko jest offline  
Stary 2007-11-09, 16:30   #2163
snowqueen
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Ja mam nadal Calme biolipidowa, czasem uzywam na noc gdy buzia mi sie przesuszy (bardzo rzadko) jednak nie wyobrazam sobie uzywac tego kremu na dzien
U mnie zostawia niemilosierna tlusta warstwe i w dodatku przez pierwszych kilkadziesiat minut bialy film...tak wiec tylko na noc.....
Z tym tez się muszę zgodzić - zapomniałam o tym, ponieważ już dawno nie mam tego kremu, ale faktycznie, u mnie również zostawiał widoczny, biały film poza tą tłustością i świeceniem Skóra wyglądała bardzo dziwnie i tak jakoś niezdrowo, ale stosując na noc nie zwracałam na to aż tak wielkiej uwagi.

Już mam mleczko i tonik z opuncją Mleczko faktycznie nie pachnie, za to zapach toniku jest faktycznie dosyć intensywny i słodki, ale podoba mi się. Mam nadzieję, że się sprawdzi. Miałam w ręku też krem do rąk, ale oparłam się pokusie
snowqueen jest offline  
Stary 2007-11-09, 16:33   #2164
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Ja dzisiaj dostalam lekkiego pozytywnego szoku,jak okazalo sie,ze w 2 drogeriach w moim miasteczku jest Ziaja.I to duzo Ziaji Bez problemu mozna dostac serie opuncjowa A w 1 z drogerii pani zamowi mi kremik,na ktory poluje
Dalej mam faze na zwalczanie pierwszych zmarszczek,ktorych jeszcze nie mam :kasny: Tym razem po artykule w Elle.Zreszta ciekawe,w 2 sporych magazynach w 1 miesiacu artykuly na ten sam temat...
moren jest offline  
Stary 2007-11-09, 16:46   #2165
Zabusia@
Raczkowanie

Hejka!! Mam do was pytanko czy mialyscie tonik witaminowy ziaji. Bo ja wlasnie go kupilam ale boje czy czegos mi nie zrobi ze skora. Dodam tylko ze mam skore tradzikowa,nie jakos bardzo bardzo ale jednak.Z gory dziekuje za odpowiedzi...
Zabusia@ jest offline  
Stary 2007-11-09, 17:39   #2166
Kasiulka__
Zakorzenienie

Cytat:
Zel z AHA jest swietny

Bardzo dobrze oczyszcza, rozjasnia (!) twarz,ale w ogole nie wysusza
Jestem nim zachwycona bo dodatkowo zweza pory
mam nadzieję że na mojej skórze będzie działał równie dobrze jak na Twojej
Kasiulka__ jest offline  
Stary 2007-11-09, 18:20   #2167
izapp1
Zakorzenienie

Cytat:

No jak to ?
W Rzeszowie opuncja jest od dawna
Nie kochana, ja nie mieszkam w Rzeszowie .
izapp1 jest offline  
Stary 2007-11-09, 18:30   #2168
Ptaszysko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Z tym tez się muszę zgodzić - zapomniałam o tym, ponieważ już dawno nie mam tego kremu, ale faktycznie, u mnie również zostawiał widoczny, biały film poza tą tłustością i świeceniem Skóra wyglądała bardzo dziwnie i tak jakoś niezdrowo, ale stosując na noc nie zwracałam na to aż tak wielkiej uwagi.
DOkladnie

Ten krem bardzo podkresla niedoskonalosci
Po aplikacji mam pory dwa razy wieksze niz zwykle

Cytat:
Napisane przez Kasiulka__ Pokaż wiadomość
mam nadzieję że na mojej skórze będzie działał równie dobrze jak na Twojej
Oby Ci sluzyl

Cytat:
Nie kochana, ja nie mieszkam w Rzeszowie .
Faktycznie, mialas napisane 'okolice Rzeszowa' a nie Rzeszow

I'm not livin' to be a Mrs.

Ptaszysko jest offline  
Stary 2007-11-09, 19:01   #2169
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Hosenko, pisałaś gdzieś, że mleczko nagietkowe nie powinno byc stosowane jednocześnie z kwasami ? czytałam juz gdzieś o tym ale nie wiem dlaczego tak jest, może Ty wiesz?

od jakiegoś czasu używam acnederm ale zamierzam dodać coś mocniejszego...i mam całą butlę mleczka nagietkowego Ziaja; powinnam odłożyć do zapasów ?

Edytowane przez pearlania
Czas edycji: 2007-11-09 o 19:11 Powód: ups...pomyliłam watki ;)
pearlania jest offline  
Stary 2007-11-09, 20:13   #2170
elianka
Zakorzenienie

a ja jestem fanka biolipidowego ziaji szczerze powiedziawszy to pierwszy krem od dawna, którego kupiła drugie opakowanie pod rząd

wiecie co? wkurzyłam się... zamówiłam paczke z Ziaji. Pisałam juz o tym. Przesyłka ekonomiczna, nawet nie priorytetowa. Przyszła, kiedy byłam w pracy. Poczta czynna w moich godzinach pracy. Dałam współllokatorowi awizo i swój dowód osobisty. Pani na poczcie zaczeła go wypytywac kto to taki, on podał się za mojego chłopaka , a ona do niego, że ja musze osobiście paczke odebrac. Pytam sie JAK? jestem wkurzona. jak nie odbiore jej jutro to w poniedziałek dam współlokatorowi albo swojemu TŻ upowaznienie pisemne ze swoją firmowa pieczatka (pracuje u radcy prawnego) GRRRR
Stary 2007-11-09, 20:34   #2171
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Hosenko, pisałaś gdzieś, że mleczko nagietkowe nie powinno byc stosowane jednocześnie z kwasami ? czytałam juz gdzieś o tym ale nie wiem dlaczego tak jest, może Ty wiesz?

od jakiegoś czasu używam acnederm ale zamierzam dodać coś mocniejszego...i mam całą butlę mleczka nagietkowego Ziaja; powinnam odłożyć do zapasów ?
To nie tak, że się nie powinno. Ja zauwazyłam, że gdy zmywam makijaż po użyciu kwasów na noc twarz jest czerwona, piecze, jest podrażniona. A na anstepny dzień (nie nakładając kwasów) jest znów ok. Pytałam na biochemii i któraś z dziewczyn potwierdziła że też się jej tak dzieje. Może to tak nagietek wpływa na skóre potraktowaną kwasami, choć po toniku nic takiego sie nie działo. Ja bym odłożyła

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 842 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-11-09, 21:10   #2172
agiii
Zadomowienie

nie wiem czy juz to pisalam ale tez jestem oczarowana żelem z AHA boski...

(Hosenko kupilam krem z melisą :P przetestuje dzis...mam nadzieje iz bedzie dobry )
agiii jest offline  
Stary 2007-11-09, 21:21   #2173
calma
Raczkowanie

A czy tonik ogórkowy do cery normalnej, mieszanej i tłustej ktoś stosował? Proszę o opinie

A jakich sklepach można dostać peelingi enzymatyczne bo np w Rossmanie czy Naturze nigdy nie mogę trafić ?

Edytowane przez calma
Czas edycji: 2007-11-09 o 21:31 Powód: :)
calma jest offline  
Stary 2007-11-09, 21:27   #2174
bloomeq
Zakorzenienie

GG do bloomeq
Smile Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

polecam jeszcze KREM OLIWKOWY Z ZIAJI. a balsam sobie wlasnie dzis kupilam.jestem ciekawa po ilu dniach bedzie ladna opaleznizna bo juz nie pamietam;p jesli chcecie moge wam potem powiedziec relacje?
bloomeq jest offline  
Stary 2007-11-09, 23:50   #2175
bloomeq
Zakorzenienie

GG do bloomeq

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie tonik z ogórka (nie szczypie w ogole w oczy). Tylko, ze on wcale nie jest matujacy (co nawyzej zwezajacy pory). Chyba ze wyszedl jakis nowy o ktorym nie wiem.

to napewn oten sam. zielony w bilale napisy? a czy to zle jesli zwerza pory?nie jest bardziej matowa?
bloomeq jest offline  
Stary 2007-11-10, 03:22   #2176
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To nie tak, że się nie powinno. Ja zauwazyłam, że gdy zmywam makijaż po użyciu kwasów na noc twarz jest czerwona, piecze, jest podrażniona. A na anstepny dzień (nie nakładając kwasów) jest znów ok. Pytałam na biochemii i któraś z dziewczyn potwierdziła że też się jej tak dzieje. Może to tak nagietek wpływa na skóre potraktowaną kwasami, choć po toniku nic takiego sie nie działo. Ja bym odłożyła
spróbuję coś jeszcze znaleźć o tym nagietku, jak będzie podrażniał to na pewno odłożę do zapasów (których miałam nie robić ). Dziękuję za odpowiedź
Stary 2007-11-10, 10:06   #2177
side85
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do side85

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
side85, o ile pamiętam to krem odżywczy z opuncją nie zawiera parafiny ani triglicerydów, a to one mogą powodować u Ciebie wysyp zaskórników, są bardzo komodogenne

i wspominałyście coś o ochronnym kremie do rąk z bawełną - mam go od jakiegoś czasu. kupłam w realu za 2,99zł.
o, dziękuję ci bardzo za radę Jestem finansistą, więc chemia i biologia to moje dwie najmniej ulubione dziedziny Wprawdzie słucham tego wszystkiego co piszą biochemiczki, ale nie mam pojęcia o czym się do mnie mówi, więc takie rady traktuję jak złoto, gdy ktoś powie wprost: to ci nie powinno zaszkodzić
A krem do rąk ci pasuje? Chciałam coś na prawdę odżywczego...
We wtorek dostanę swoje zamówienie.

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
a

wiecie co? wkurzyłam się... zamówiłam paczke z Ziaji. Pisałam juz o tym. Przesyłka ekonomiczna, nawet nie priorytetowa. Przyszła, kiedy byłam w pracy. Poczta czynna w moich godzinach pracy. Dałam współllokatorowi awizo i swój dowód osobisty. Pani na poczcie zaczeła go wypytywac kto to taki, on podał się za mojego chłopaka , a ona do niego, że ja musze osobiście paczke odebrac. Pytam sie JAK? jestem wkurzona. jak nie odbiore jej jutro to w poniedziałek dam współlokatorowi albo swojemu TŻ upowaznienie pisemne ze swoją firmowa pieczatka (pracuje u radcy prawnego) GRRRR
niestety poczta ma to do siebie. Mnie już parę razy odesłano z kwitkiem, więc na pocztę ruszam się w razie potrzeby tylko i wyłącznie z upoważnieniem. A i to kiedyś mnie zawiodło

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
nie wiem czy juz to pisalam ale tez jestem oczarowana żelem z AHA boski...
Tak go chwalicie, że jak wykończę Białą herbatę, to rzucam się na żel z AHA
Stary 2007-11-10, 10:35   #2178
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
A czy tonik ogórkowy do cery normalnej, mieszanej i tłustej ktoś stosował? Proszę o opinie
Cytat:
Napisane przez bloomeq Pokaż wiadomość
to napewn oten sam. zielony w bilale napisy? a czy to zle jesli zwerza pory?nie jest bardziej matowa?
http://www.ziaja.com.pl/pl/?a=prod2&...d=3&idProd=100

Ja mam taki i nie znam innej wersji. Wg mnie jest bardzo lagodny, ladnie nawilza, rozjasnia skore, oczyszcza. Na pewno troche matowi, co do zwezania porow to trudno powiedziec. Dotychczas, aby zapobiegac wypryskom musialam uzywac agresywnego toniku Benzacne. Ziaja idealnie go zastepuje i do tego nie powoduje wysuszenia skory. No i mozna nim nawet zmywac oczy, bo w ogole nie szczypie. Ja uzywam go w polaczeniu z kremem ogórkowym- jesli dla ktos uzywal tego kremu i byl dla niego dobry to zapewne tonik rowniez bedzie ok .
lea88 jest offline  
Stary 2007-11-10, 12:55   #2179
elianka
Zakorzenienie

Odebrałam swoją paczkę

mam:
-tonik biobalans
- tonik opuncjowy (dla współlokatorki, ale podkradne i ocenię)
- krem opuncjowy odżywczy
-krem opuncjowy lekki (do ciałka kupiłam)
- odżywkę miodową
-mydeło pod prysznic
- masełko waniliowe
-krem pietruszkowy pod oczy
- maseczkę z mikrodermabrazja biobalans
- krem calma biolipidowy (już drugie opakowanie)
- zestaw upominkowy anno d'oro dla mamy

jak na razie przetarłam buzię tonikiem biobalans i posmarowałam odzywczą opuncją. Kremik od razu sie wchłonął w moją buzie, ostatnio wysuszoną effaclarem... nie zastapi mi calmy, bo jest za mało tłusty, ale bedzie idealny na dzień na te dni, w któe nie wychodze z domu

ps. o zapachu nic nie pisze bo jestem tak zakatarzona, że nie mam węchu ani smaku.

ps2. nie przysłali mi ani jednego gratisu i ani jednej małej próbeczki jestem bardzo rozczarowana, czuje się jak dziecko, któremu mikołaj nic nie przyniósł pod choinkę
oczywiście wysłałam odpowiedni email do sklepu
Stary 2007-11-10, 13:10   #2180
izapp1
Zakorzenienie

A jakie jest wasze zdanie o żelu do higieny intymnej z Ziaji? Miałam kiedyś 2 próbki i miło mnie zaskoczył. Miałam nawet ochotę sobie go kupić , ale kiedy dowiedziałam się że ma SLS to ochota mi przeszła..
izapp1 jest offline  
Stary 2007-11-10, 13:37   #2181
elianka
Zakorzenienie

izapp- ja za tymi żelami nie przepadam.. sa dla mnie za rzadkie jakies takie niedokładnie myjące.... chyba to obecnie jedyny kosmetyk którego używam, który nie jest z Ziaji (nie, jeszcze mam effaclar ) uzywam zeli z rossmana, on jest bez sls
Stary 2007-11-10, 15:10   #2182
Ani@1987
Rozeznanie

Cytat:
A jakie jest wasze zdanie o żelu do higieny intymnej z Ziaji? Miałam kiedyś 2 próbki i miło mnie zaskoczył. Miałam nawet ochotę sobie go kupić , ale kiedy dowiedziałam się że ma SLS to ochota mi przeszła..
Ja mam wielką butle (500 ml) płynu do higieny intymnej ruminkowego...męcze sie z nim trochę - tez nie za bardzo go lubie, bo tak jak elianka uważam że jest za rzadki i taki jakiś nijaki no i ma ten sls, ale mi to jakos szczególnie nie przeszkadza...

Elianko to jak chociaż kilka razy użyjesz napisz dokładnie jak ten tonik z biobalnas??? Ma alkohol w składzie???i jak mydełko pod prysznic oliwkowe...którego juz nie dostane no chyba ze może bedzie w sprzedaży???ciekawe...a kalendarza nie dostałas? Tez ciekawe jaki jest w środku??? Kurcze nie daruje sobie że sie nie zapałam na tą promocję u mnie w sklepie
Stary 2007-11-10, 15:36   #2183
bardotka_a
Wtajemniczenie

Melduje, że wkońcu kupiłam opuncjelekka formuła, duże opakowanie w sam raz, wystarczy też na ciało idealny na dzień, kiedy nie wychodzi się z domu, na mróz troszke za słaby. Pisałyście, że zapach ma intensywny a ja takie uwielbiam a tu co? nic Zapach delikatny, taki hmmm świeży.

Kupiłam też krem pod oczy Calma- dla mnie rewelacyjny zwłaszcza do komputera

Co do Calmy biolipidowej to dnalazłam ostatnio próbki tego kremu i tam jest napisane, że jest to krem na noc na tych nowych opakowaniach już takie informacji nie ma. Wiedziałam, że kiedyś był to night cream, teraz pewnie stwierdzili, że może być to krem uniwersalny.

Jestem zadowolona ze swoich zbiorów Na dzień dzisiejszy posiadam:
*Calma biolipiodowa
*Calma mleczko
*Calma krem pod oczy
*Opuncja krem lekka formuła
*Tonik nagietkowy
*Żel do twarzy oliwkowy
*Masło kakaowe
*Szampon do włosów czekoladowy
*Odżywka do włosów czekoladowa
*Krem do stó głęboko nawilżający
*Krem na pękającą skórę pięt
*Krem do rąk oliwkowy
*Oliwkowa odżywka do rąk i paznokci
*Płyn do demakijażu oczu

Edytowane przez bardotka_a
Czas edycji: 2007-11-10 o 15:58
bardotka_a jest offline  
Stary 2007-11-10, 15:46   #2184
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Ja mam wielką butle (500 ml) płynu do higieny intymnej ruminkowego...męcze sie z nim trochę - tez nie za bardzo go lubie, bo tak jak elianka uważam że jest za rzadki i taki jakiś nijaki no i ma ten sls, ale mi to jakos szczególnie nie przeszkadza...

Elianko to jak chociaż kilka razy użyjesz napisz dokładnie jak ten tonik z biobalnas??? Ma alkohol w składzie???i jak mydełko pod prysznic oliwkowe...którego juz nie dostane no chyba ze może bedzie w sprzedaży???ciekawe...a kalendarza nie dostałas? Tez ciekawe jaki jest w środku??? Kurcze nie daruje sobie że sie nie zapałam na tą promocję u mnie w sklepie
tonik biobalans nie ma w składzie alkoholu, chyba pachnie jak żel do mycia (pisze chyba bo nie za bardzo czuje zapachy). nie sciaga buzi. Ale na razie nie będe go uzywać, bo musze wykończyć nagietkowy.

mydełko mam aquina. oliwkowego mi nie wysłali, bo jak pisałam w ogóle nie przysłali mi żadnego gratisu nie mam pojęcia dlaczego czuje sie jak dzieciak, co nic pod choinke nie dostał
Stary 2007-11-10, 16:47   #2185
Catt_girl
Raczkowanie

jak myślicie czy krem do skóry suchej przeznaczony od 2o roku życia bedzie odpowiedni do mojej 16-letniej cery???
Catt_girl jest offline  
Stary 2007-11-10, 16:50   #2186
niqsia13
Zakorzenienie

no po to jest napisane, zebys wiedziala od jakiego wieku
pod ciężarem babskich
czytadeł w różowych okładkach

Boję się ludzi lubiących Paulo Coelho.
niqsia13 jest offline  
Stary 2007-11-10, 17:02   #2187
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niqsia13 Pokaż wiadomość
no po to jest napisane, zebys wiedziala od jakiego wieku
Niekoniecznie. Nie przesadzajmy i ja bym się tak nie sugerowała wiekiem napisanym na opakowaniu. To taki pic na wodę producentów Wszystko zależy od tego jaką się ma cerę. Przecież nawet 16-latka może mieć suchą skórę
Normalne że nastolatka nie użyje kremu np. przeciwzmarszczkowego, z retinolem od 30 roku życia ale dlaczego ma nie użyć tego od 20 lat. Czy te 4 lata robią aż taką różnicę? Absolutnie nie
MoniaK jest offline  
Stary 2007-11-10, 17:12   #2188
elianka
Zakorzenienie

też uważam tak jak monia- że 16 może używac z powodzeniem kremu dla 20 może nie dla 40, ale dla 20 spokojnie.
Stary 2007-11-10, 17:20   #2189
niqsia13
Zakorzenienie

no ale trzeba sprawdzic w skladzie czy nie ma jakis skladnikow odmladzajacych zreszta w ofercie sa rozne inne kremy ktore dla mlodej skory sie nadaja, jak ona uzywa teraz w wieku 16 lat, kiedy hormony szaleja i skora sie zmienia, kosmetykow dla 20 latki to co dopiero kiedy bedize miala 30, 40, 50 lat?
pod ciężarem babskich
czytadeł w różowych okładkach

Boję się ludzi lubiących Paulo Coelho.
niqsia13 jest offline  
Stary 2007-11-10, 17:23   #2190
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niqsia13 Pokaż wiadomość
no ale trzeba sprawdzic w skladzie czy nie ma jakis skladnikow odmladzajacych zreszta w ofercie sa rozne inne kremy ktore dla mlodej skory sie nadaja, jak ona uzywa teraz w wieku 16 lat, kiedy hormony szaleja i skora sie zmienia, kosmetykow dla 20 latki to co dopiero kiedy bedize miala 30, 40, 50 lat?
A cóż to za składniki odmładzające mogą być w kremach dla 20-latki?
Przecież nie każda nastolatka boryka się z trądzikiem i tłustą skórą więc nie przesadzajmy. Poza tym 20 latka to nie młoda skóra?
MoniaK jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości