Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-11-18, 12:34   #2341
Nillette Flow
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Wybrałam się wczoraj do Silesi. W Super Pharmie z rebuilda było wszystko...z wyjątkiem masełka. Oliwkowa zdaje się była cała. Poleciałam więc do Rossmanna z małym postanowieniem kupieni masełka waniliowego (bo nie chciałam płacić 2 zł więcej w SP ;p) i co, masełek nie było. Na pocieszenie kupiłam ,,na ślepo'' szampon Plantica z ryżem.
Nillette Flow jest offline  
Stary 2007-11-18, 12:43   #2342
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Ja wczoraj w koncu obczailam Magnolie we Wro Bardzo mi sie podoba to,ze jest tam Super Pharm i Natura,w ktorej jest duzo kosmetykow Ziaji Jakos tylko nie widzialam Rossmanna,chyba tam nie ma.A szkoda,bo tylko tego mi brakuje do pelni szczescia
A tak btw,to i tak puzniej ciuszkowe zakupki zrobilam w Factory
moren jest offline  
Stary 2007-11-18, 13:59   #2343
side85
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do side85

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ale też tak macie, że w polu wiek do wyboru jest :
sucha
tłusta
mieszana
zmarszczki
?
tak, to niestety bład na stronie Ziaji, jeśli jednak przejdziesz to zaznaczając cokolwiek, to potem dopiero przyjdą właściwe pytania i o wiek i o inne rzeczy
Stary 2007-11-18, 15:49   #2344
Narek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Ma być masełko kokosowe? Aj
Ja od dzisiaj zaczęłam używać kremu ogórkowego(na dzień), zobaczymy, jak się będzie sprawował

Nadal poluje na masełka

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline  
Stary 2007-11-19, 14:50   #2345
natavi
Raczkowanie

GG do natavi

Przypomniało mi się, że stosowałam kiedyś jeszcze żel do mycia twarzy tin-tin i byłam nawet zadowolona. No i jeszcze krem do twarzy oliwkowy - wypróbowałam dwa rodzaje. Wersja tłusta i mniej tłusta - "lekka formuła". Oczywiście lepsza jest ta druga, jeśli ktoś nie ma bardzo suchej skóry
Dobrze natłuszcza, więc polecałabym raczej do skóry suchej (obydwie wersje).
natavi jest offline  
Stary 2007-11-19, 14:57   #2346
natavi
Raczkowanie

GG do natavi

Wypróbowałam jeszcze balsam do ciała oliwkowy. Biorąc pod uwagę niską cenę okazał się naprawdę dobry, polecam do skóry suchej. Jest jednak stosunkowo mało wydajny Trzeba go dużo nałożyć, żeby dokładnie posmarować całe ciało. Ma przyjemny zapach, nawet dobrze się wchłania, ale troszkę ciężko go rozprowadzić (jak już mówiłam trzeba naprawdę dużo go wycisnąć). Jednak ogólnie jestem zadowolona
natavi jest offline  
Stary 2007-11-21, 07:54   #2347
snowqueen
Zakorzenienie

Hosenka* - wczoraj wieczorem miałam tak dramatycznie suchą cerę, że sięgnełam po próbkę biolipidowej Calmy. No i cóż... chyba jednak jak używałam jej poprzedniej zimy miałam cerę w lepszym stanie Po 5 minutach nic nie zostało na twarzy, a nałożyłam grubą warstwę! Żadnego tłustego filmu, wszystko się wchłonęło do matu, nawet za bardzo, bo ponownie poczułam ściągnięcie skóry... Nałożyłam drugą warstwę, też wchłonęła się prawie całkowicie, ale pozostał (na szczęście) lekki film i z ukojoną cerą poszłam spać. Jestem zaskoczona, zużyłam całą próbkę na raz. Rano cera ładnie wyglądała, była miękka i gładka... Chyba kupię ten krem ponownie, na sytuacje awaryjne będzie dobry, a na dzień będę szukała mocnego kremu w innych firmach...
snowqueen jest offline  
Stary 2007-11-21, 13:16   #2348
isa666
Zakorzenienie

Ja się chyba muszę znów w biolipidową Calmę zaopatrzyć, bo co jak co, ale Ziajowe tłuścioszki dobrze na mnie działały nocą(Calma i Masło kakaowe ).
Pisałam w wątku kosmetoholiczek, że mi się cera przesuszyła coś ostatnio, wogóle na noc dawno nie nakładałam nic nawilżającego tylko wysuszające maści na syfki i może to też jakoś mi zaszkodziło
Stary 2007-11-21, 13:21   #2349
Hosenka*
Moderator KWC

Ja też zaopatrze się w Calmę biolipidową Nie wiem kiedy to bedzie - napewno podczas zakupów w Realu z tatą

Byłam wczoraj w pewnym sklepie- takim prywatynym. Mają tam tez kosmetyki. Ogladam sobie a tam płyn do demakijażu uniwersalny Ziaji w cenie ... 14 zł Własciciel deczko przesadził z ceną

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 830 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2007-11-21, 13:48   #2350
2016070150903
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Byłam wczoraj w pewnym sklepie- takim prywatynym. Mają tam tez kosmetyki. Ogladam sobie a tam płyn do demakijażu uniwersalny Ziaji w cenie ... 14 zł Własciciel deczko przesadził z ceną
yy, ciekawe, czy się dobrze sprzedaje.

tak zachwalacie Calmę biolipidową, że też sobie kupię niedługo.
2016070150903 jest offline  
Stary 2007-11-21, 15:35   #2351
agiii
Zadomowienie

tez widzialam w pewnych sklepach ziaje w takich cenach... ostro przeginają, ale jak ktoś sie nie zna i nie wiem co to jest ziaja i że można ją dostac tanio to kupują... ;]
agiii jest offline  
Stary 2007-11-21, 15:45   #2352
Śnieżka
Zakorzenienie

o jakich masełkach mowicie?bo ja mam ten tlusty krem z maslem kakaowym o to chodzi?
i co mozecie powiedziec o tonikach ziaja?
Śnieżka jest offline  
Stary 2007-11-21, 15:46   #2353
ukrycior
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny, mydełka Ziaji dopiero wyjeżdżają do hurtowni, czyli będą lada dzień. Ale na 100% będą w sprzedażY!!!
ukrycior jest offline  
Stary 2007-11-21, 15:50   #2354
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mydełka Ziaji dopiero wyjeżdżają do hurtowni, czyli będą lada dzień. Ale na 100% będą w sprzedażY!!!
wiemy że będą na 100% Pisałam w tamtym tygodniu że dostałam od Ziaji maila z odpowiedzią na ten temat

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 830 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-11-21, 16:03   #2355
Śnieżka
Zakorzenienie

A co za mydełka maja byc?co sadzicie o tonikach ziaji i odżywce do wlosów czekoladowej?pliss o odp
Śnieżka jest offline  
Stary 2007-11-21, 16:12   #2356
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
A co za mydełka maja byc?co sadzicie o tonikach ziaji i odżywce do wlosów czekoladowej?pliss o odp
Mydełka pod prysznic - czyli poprostu żele pod prysznic. Pojemność 500ml. Ma być kakaowe i oliwkowe.

Co to toników to najlpeiej przeczytaj opinie na KWC. Ja najbardziej lubie nagietkowy a ostatnio polubiłam z opuncją figową.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-11-21, 16:23   #2357
Śnieżka
Zakorzenienie

Dzieki musze zakupic
A jak z odzywkami do wlosow?sa ok?
Śnieżka jest offline  
Stary 2007-11-21, 17:53   #2358
tomama
Witchdoctor

Mam mydło pod prysznic oliwkowe bardzo fajne , załapałam się na promocję "gratis do zakupu serii oliwkowej".
Super wydajne nie będzie ale napewno kupię duże jak będą w sklepach.
Stary 2007-11-21, 20:26   #2359
Nillette Flow
Raczkowanie

Co do odżywek to miałam do włosów brązowych i rudych, ale że nie dwała mi niczego oprócz ułatwionego rozczesywania, to zuzywamją do maseczek z olejkiem rycynowym na włosy. Według KWC ta do włosów ciemnych ma być duzo lepsza.

Chcę zainwestować w coś tłustego do ciała i nie mogę się zdecydować między balsamem oliwkowym, a masełkiem kakaowy lub waniliowym. Któraś z was może coś poradzic?
Nillette Flow jest offline  
Stary 2007-11-21, 20:30   #2360
tomama
Witchdoctor

Tak, zdecydowanie masło!
Stary 2007-11-21, 20:44   #2361
side85
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do side85

Cytat:
J

Ja też ostatnio znalazłam się z koleżanką w dalekiej dzielnicy Gliwic i weszłam do sklepiku po jakiś bilet a tu patrzę: same specyfiki Ziaji No więc oglądam a tam ceny: krem do stóp 10zł, krem np Masło kakaowe 7zł Co to ma być? Małe sklepy: rozumiem, trzeba wspierać rodzime interesy, ale szczerze to mało mnie one obchodzą jeśli mam płacić za coś dwukrotną cenę

Dziś przetestowałam Biobalans maseczkę w saszetkach z glinką i jest po prostu super. Ocenię na KWC po tym jak wykończę 2 saszetki które za kupiłam, a jedna jak widzę starcza bardzo grubą warstwą na 2 zastosowania. Skóra taka rozjaśniona, piękna, czysta, pory idealnie zamknięte. Jak na razie BOMBA!

Wróciłam też do lekkiej formuły oliwkowej i tamtym razem miałam wielkie pudło które używałam wyłącznie do ciała, tym razem mały słoiczek który chcę zużyć na twarz. Rewelacja. Jest pierwszym kremem Ziaji który wchłania się totalnie do matu. TOTALNIE! Po czterech minutkach skóra idealnie nawilżona, natłuszczona, zero połysku- nie tylko ideał na noc ale i na dzień pod makijaż. Na chwilę obecną wygrywa z Masłem kakaowym, które u mnie kolorytu specjalnie nie wyrównywało.
Stary 2007-11-21, 21:07   #2362
elianka
Zakorzenienie

a mnie jednak opuncja odzywcza zapycha a tak uważałam na skład nie ma żadnych niepożądanych składników
Stary 2007-11-21, 21:14   #2363
fuksjaa
Zakorzenienie

ja bardzo ograniczyłam swoją pielęgnację twarzy i zauważyłam, że stan mojej cery bardzo się poprawił.

żel BioBalans jak dla mnie świetny - dobrze oczyszcza, wygładza i delikatnie rozjaśnia skórę. do tego zwęża pory, likwiduje zaskórniki i matuje na długi czas chyba wypróbuję coś jeszcze z serii BioBalans, prawdopodobnie tonik.

krem odżywczy z opuncją ostatnio uratował moją skórę po imprezie - strasznie się przesuszam pod wpływem dymu papierosowego. wróciłam do domu, po kąpieli i dokładnym oczyszczaniu twarzy wklepałam grubą warstwę kremu. rano, po 3 godzinach snu wyglądałam jakbym spała 12

krem lekka formuła ostatnio stosuję do ciała - dobrze się sprawdza i chyba tak go zużyję. dodatkowo potem robię sobie masaż oliwką LipoCell Bloker i ciało jest mega gładkie i bardzo ponętne

tonik z opuncją bardzo lubię i stosuję kilka razy dziennie. pomaga mi nawilżać skórę. daje fajne uczucie odświeżenia.

to tyle moich ostatnich spostrzeżeń. jutro planuję kupić krem tonujący Nuno, jaśniejszy odcień. mam nadzieję, że się sprawdzi.

fuksjaa jest offline  
Stary 2007-11-21, 21:43   #2364
anulka0016
Raczkowanie

Miała któraś z was Herbika Plant bio-żel pod oczy szałwiowy oczywiście z Ziaji? Bo zastanawiam się czy mogę go kupić często rano mam cienie pod oczami a mam 17 lat i oto moje pytanie czy mogę już używać żeli po oczy czy lepiej poczekać np do 20-stki

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.
anulka0016 jest offline  
Stary 2007-11-21, 21:45   #2365
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez anulka0016 Pokaż wiadomość
Miała któraś z was Herbika Plant bio-żel pod oczy szałwiowy oczywiście z Ziaji? Bo zastanawiam się czy mogę go kupić często rano mam cienie pod oczami a mam 17 lat i oto moje pytanie czy mogę już używać żeli po oczy czy lepiej poczekać np do 20-stki
Miałam ten żel. Bardzo piekły mnie oczy po nim i dlatego przerwałam stosowanie. Nie uzywałam na tyle dlugo aby zauważyć rezultaty.

Moge polecić Ci serum-żel z świetlikiem Ava - w Rossmannie za 9,50 za 30ml i Komfort Młodej Skóry Polleny Evy

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-11-21, 21:52   #2366
2016070150903
Konto usunięte

Cytat:

Moge polecić Ci serum-żel z świetlikiem Ava - w Rossmannie za 9,50 za 30ml i Komfort Młodej Skóry Polleny Evy
.

a ja mogę polecić żele Flos-lek np. z zieloną herbata.
2016070150903 jest offline  
Stary 2007-11-21, 21:54   #2367
anulka0016
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
.

a ja mogę polecić żele Flos-lek np. z zieloną herbata.
właśnie nad nimi też dumam ale skoro tu temat o Ziaji to pytałam tylko o nią dzięki za info.

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.
anulka0016 jest offline  
Stary 2007-11-22, 10:57   #2368
ukrycior
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Hosenko, przepraszam, nie przebiłam się przez cały wątek Z toników również bardzo polecam opuncję - pachnie jak herbatka opuncjowa i spełnia idealnie swoje zadanie.

Odżywka kakaowa (do włosów ciemnych) - mnie osobiście odpowiada, nie obciąża, pozwala lepiej rozczesać włosy, ciemna farbka się lepiej trzyma włosów (najlepiej stosować w komplecie z szamponem) i działa sobie. No zapach oczywiście boski. ALe np. dla mojej przyjaciółki jest za lekka. Choć za tę cenę proponuję spróbować i się przekonać.
ukrycior jest offline  
Stary 2007-11-22, 11:35   #2369
donia27
Wtajemniczenie

Ja napisałam maila do Ziaji z prośbą o podanie maila do przedstawiciela obsługującego mój teren lub o podanie sklepów w którym mogę znaleźć ich kosmetyki i chyba mnie olali bo nic nie odpisują
Hosenka* wiem ze Ty też pisałaś takiego maila i wiem że Tobie odpisali, długo czekałaś na odpowiedź?
donia27 jest offline  
Stary 2007-11-22, 11:44   #2370
Ani@1987
Rozeznanie

Cytat:
Mydełka pod prysznic - czyli poprostu żele pod prysznic. Pojemność 500ml. Ma być kakaowe i oliwkowe.
ma być też mydełko z wyciągiem z koziego mleczka

Ostatnio bardzo spodobała mi sie tonik aloesowy(wygrany za 2 zł-sama pewnie bym go nie kupiła...) choc na poczatku zapach wydawał mi sie zbyt intensywny teraz juz mi nie przeszkadza, bo ten tonik tak fajnie oczyszcza i matuje mi buzie że az nie wierze... ogórkowy mimo ze do tłustj i mieszanej wcale tego nie robi i wydaje mi sie że duzo bardziej nawilża niz ten aloesowy...ale za ten mat i oczyszczenie aloesoy zostanie za mna na długo-polecam!!!

A o odżywce czekoladowej moge powiedziec że jedynie super pachnia, ale niestyety długo ten piękny zapach sie nie utrzymuje i szybciutko sie kończy...nic poza tym...
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości