Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-08, 10:47   #2611
Hosenka*
Moderator KWC

Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
ilekroc uzywałam ziaji to nie bylam zadowolona,zwlacza z kremu maslo kakaowe,nic tylko pachnie...nie wspominam juz jak on reaguje ze skora,slizga sie jakos jakbym miala mokra twarz.tonik aloesowy-wysyp krost,krem maselko-wysyp krost,zel tin tin-zero piany i wysyp krost............co z tego ze za 50 zloty mam kupe kosmetykow ktore nic nie sa warte?i same problemy przez nie?
wspołlokatorka ma mleczko ogorkowe do demakijazu,przyjzalam sie skladowi..parafina ....do cery tlustej?i mieszanej?nie wyobrazam sobie zmywana czegokolwiek z twarzy za pomoca takiego czegos;/
jedyne co zauwazylam to fajne opakowania,ale co z tego?
To nie wina Ziaji że reagujesz uczuleniem, a Twojej skóry
Mam koleżankę która wogóle nie może kosmetyków stosować - jedynie klasyczny krem nivea nie powoduje podraznień.
Najlepiej wybrać się do dermatologa i kupować kosmetyki apteczne.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 835 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-12-08, 10:51   #2612
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
To jest Polska właśnie. Dostaję sząłu bo gdy imeszkałam w Stanach (wiem, wiem nie można tego porównywać do końca) ale za każdym razem gdy kupowałam cokolwiek z owszem droższych marek jak Clinique, Esetee Lauder czy Lancome, dostawałam całe siateczki pełne gratisów. Nie wyobrażam sobie tego w Polsce. W Sephorze jak będziesz miała szczęście to pani da ci jedną próbkę czegoś co i tak ją nie interesuje. Z polskich półek znikają nawet testery, bo pani ze sklepu ma się czym umalować.
Niestety daleko nam jeszcze do zachodu :|

Dużo zalezy od sprzedawcy. Ja zawsze z Sephory wychodziłam z siateczką próbek i miniaturek. Nawet w Naturze zdarzyło się kilka razy że dostałam jakies próbki.
Nie raz trzeba się jednak upomnieć ...

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 835 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-12-08, 13:38   #2613
Ani@1987
Rozeznanie

Oj dawno nie było mnie u Ziaji musze nadrobic zaległości i sie pochwalić
Są juz u mnie mydła pod prysznic po 6 złchce sobie któreś kupic jak powącham bo na razie tylko widziałam jest tez u mnie nowa Ziajowa promocja: "Kup dwa produkty ziaji i odbierz prezent od Mikołaja" tez jeszcze nie wiem dokładnie jakie to prezenty ale w poniedziałek sie dowiem i pewnie skorzystam

A jeśli chodzi o próbki to moge ponarzekać na ich nadmiar bo juz nie mam gdzie ich składać...a wiadomo co za duzo to nie zdrowo
ostatnio zrobiłam z nimi porządek i okazało sie że mam ponad 40 regenerującego na naczynka i lekkiego oliwkowego...dla mamy duzo z anno d'oro tonującego i na dzień+żele pod prysznic, balsam winogronowy, płyny do intymniej, kremy do stóp i nuno tonujący...ale ogólnie cały czas dostaje takie same-mogli by robić próbki wszystkich, a wydaje mi sie że tak nie ma...no ale nie narzekam

Zaczęłam tez używac żelu z biobalans i kupiłam krem normalizujący na noc z biobalans. Uzyłam jak na razie tylko kilka razy, ale dziś rano popatrzyłam na swoją buźke i stwierdziłam ze nie ma juz tylu tych "czarnych kropeczek"a i kupiłam tez ta maseczke w saszetce biobalans ale jeszcze nie uzyłam...
Stary 2007-12-08, 14:02   #2614
niqsia13
Zakorzenienie

i jak sie sprawuja te zele do intymnej?
pod ciężarem babskich
czytadeł w różowych okładkach

Boję się ludzi lubiących Paulo Coelho.
niqsia13 jest offline  
Stary 2007-12-08, 14:12   #2615
agiii
Zadomowienie

ania ale masz fajnie ja chcialam kupic ten na naczynka regenerujacy ale obawialam sie zapychania... gdzie moge dostac te probki?? niestety u mnie nie ma firmowego a ta promocja z mikolajem to tez obowiazuje tylko w firmowych sklepach ziaja?
agiii jest offline  
Stary 2007-12-08, 15:14   #2616
Ani@1987
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
ania ale masz fajnie ja chcialam kupic ten na naczynka regenerujacy ale obawialam sie zapychania... gdzie moge dostac te probki?? niestety u mnie nie ma firmowego a ta promocja z mikolajem to tez obowiazuje tylko w firmowych sklepach ziaja?
Agiii to jest właśnie sklep firmowy ziaji i nie wiem czy gdzies jeszcze mozna dostec te próbki...może spróbuj napisac meila do Ziaji i poprosic konkretnie o próbki tego kremu-napewno mają i może wyślą ja nie mam problemów z naczynkami ale moja mama tak i ona bardzo chwali ten krem ja uzyłam go sobie ostatnio tylko raz-tak o i z tego co zauważyłm to konsystecje ma lekką, przyjemny zapach, wchłania sie bardzo szybko i nawet mnie matuje a wiec wydaje mi się ze nie powinien zapychać...ale nie znam składu, a na próbkach (dziwne?) nie ma...A co do tej promocji to pewnie tez tylko w firmowym ziaji!

A żele do intymnej które dostaje w próbeczkach są bardzo praktyczne bo szczególnie w lecie wyjeżdzając na kilka dni wystarczy kilka wrzucic do kosmetyczki dostaje zawsze z nagietkiem, albo ruminkiem- nagielkowy dla kobiet dojrzełych niby, ale używam i lubie, ruminkowy tez w porządku-ogólnie lubie ziołowe płyny, choc konsystencja mogłaby byc bardziej gęsta...
Stary 2007-12-08, 18:19   #2617
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Dziewczyny ostatnio szok przeżywam. Nie wiem co mnie podkusiło (no dobra chyba zapach) ale zaczęłam smarować buzię masełkiem kakaowym do ciała Używam na noc i rano skóra jest taka wygładzona ze szok! Nie zauważyłam też zapychania. jak tak dalej pójdzie to kupię krem kakaowy do twarzy. No szok po prostu

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2007-12-08, 21:09   #2618
volje
Raczkowanie

dziewczyny z Poznania!
wielka prośba - napiszcie mi gdzie jest jakiś sklep [np. Rossmann] DOBRZE zaopatrzony w kosmetyki Ziaji. szukam głównie serii Opuncja Figowa i nowości typu kakaowy żel pod prysznic - nie mogę znaleść nawet zwykłego toniku rumiankowego ostatnio brakuje...
może w aptekach...?

Stary 2007-12-08, 21:37   #2619
Nillette Flow
Raczkowanie

Heh, dziewczyny przepraszam, że was męczę tym pytaniem po raz drugi, a nawet trzeci, ale w jakich miejscach zaopatrzylyście sie w mydełka pod prysznic? Czy były to może co popularniejsze drogrie sieciowe? Bo na razie nie dopadłam ich w Rossmannach, Naturze czy SP na terenie Katowic, a mam wielką ochotę na nie .
Nillette Flow jest offline  
Stary 2007-12-08, 21:45   #2620
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Heh, dziewczyny przepraszam, że was męczę tym pytaniem po raz drugi, a nawet trzeci, ale w jakich miejscach zaopatrzylyście sie w mydełka pod prysznic? Czy były to może co popularniejsze drogrie sieciowe? Bo na razie nie dopadłam ich w Rossmannach, Naturze czy SP na terenie Katowic, a mam wielką ochotę na nie .
One dopiero zaczynają się pojawiać - i to raczej w małych drogeriach niż dużych. W duzych (a już zwłaszcza w Rossmannie i Naturze) wszelkie nowości pojawiają się z dużym wyprzedzeniem - a czasami wogóle się nie pojawiają

EDYCJA: tzn z opóźnieniem

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-12-08 o 23:22
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-12-08, 21:47   #2621
Ani@1987
Rozeznanie

Mysle że mydełka pod prysznic jak narazie można kupic tylko w sklepach firmowych Ziaji-niestety...w takich drogeriach jak rossmann jest bardzo mało kosmetyków Ziaji, troche więcej w naturze(ale też drożej)...zajrzyjcie na strone Zaiji i sprawdzcie czy nie ma w waszym regionie jakiegoś firmowego sklepu, albo napiszcie meila z prośbą o ich podanie!
Stary 2007-12-08, 22:43   #2622
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W duzych (a już zwłaszcza w Rossmannie i Naturze) wszelkie nowości pojawiają się z dużym wyprzedzeniem - a czasami wogóle się nie pojawiają
opóźnieniem

W poniedziałek wybieram się do sklepu po:
* szampon Ketozen
* tonik opuncja (jeśli spodoba mi się zapach)
* żel do mycia twarzy Calma
Stary 2007-12-08, 23:22   #2623
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
opóźnieniem

W poniedziałek wybieram się do sklepu po:
* szampon Ketozen
* tonik opuncja (jeśli spodoba mi się zapach)
* żel do mycia twarzy Calma
Yyyy ...

tak to jest jak się szybko pisze

Cod o toniku opuncji, to cała ta seria dosyć intensywnie pachnie. Za każdym razem, gdy otwieram buteleczkę i wylewam na wacik to pierwsze skojarzenie mam zawsze z jakimś klejem ale podczas przecierania twarzy na szczeście to skojarzenie mija

aniu - nie tylko w firmowych W "zwykłych" małych drogeriach już można spotkać

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-12-08, 23:50   #2624
ukrycior
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Ja swoje mydełka kupowałam w necie, mam wrażenie, że jest tyle nowości i starości rynkowych, że tradycyjne sklepy o standardowych wielkościach półek za chwile przestaną je mieścić ;-)
ukrycior jest offline  
Stary 2007-12-09, 17:37   #2625
Nillette Flow
Raczkowanie

Hejka!
Nie wiem, czy wszystkie zauważyłyście ale na stronce Ziaji jest konkurs w którym można wygrać zestaw kosmetyków. Aby wziąć udział wystarczy wypełnić ankietę.
Nillette Flow jest offline  
Stary 2007-12-09, 20:51   #2626
elianka
Zakorzenienie

tomama dziwna sytuacja z tymi próbkami i gratisem.. ja się upomniałam i dostałam oddzielna paczke z wodą . kremem do rak z d-panthenolem i próbkami (duza ilością)
Stary 2007-12-09, 22:51   #2627
Ani@1987
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Hejka!
Nie wiem, czy wszystkie zauważyłyście ale na stronce Ziaji jest konkurs w którym można wygrać zestaw kosmetyków. Aby wziąć udział wystarczy wypełnić ankietę.
Dzięki Nillette za intormacje włsnie wypełniłam ankietke fajnie byłoby coś wygrać...
Stary 2007-12-09, 22:54   #2628
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Dzięki Nillette za intormacje włsnie wypełniłam ankietke fajnie byłoby coś wygrać...
Tez chciałam wysłać, ale ... hmmm ciekawe jak oni licza to "co 6 godzin"

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-12-09, 23:17   #2629
Estella
Zakorzenienie

Ziaję Pro można kupic w ich sklepie firmowym i na targach. Widziałam też na Allegro, ale za dużo wyższą cenę.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2007-12-09, 23:27   #2630
joplin
Zadomowienie

o, dziękuję za info nt. ankiety, wypełniona

właśnie, ciekawe jak liczą to "co 6 godzin".
Stary 2007-12-09, 23:29   #2631
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ziaję Pro można kupic w ich sklepie firmowym i na targach. Widziałam też na Allegro, ale za dużo wyższą cenę.
Na Allegro zdzierają jak nie wiem. Ja kupuję przy okazji zakupów w Inermis. Mój mąż używa kremu normalizującego. I w sumie muszę powiedzieć, że mu pomógł, naprawdę cera jest w lepszym stanie, choć używa tylko na noc, bo rano mu się NIE CHCE (faceci!) Miałam też okazję wypróbować preparat zmiękczający stopy z enzymami PRO - super. Do reszty się czaję.
ukrycior jest offline  
Stary 2007-12-10, 12:00   #2632
emememsik
po prostu Em :)

Dla zainteresowanych krakowianek, nowe mydła do ciała są już w sklepie o którym kiedyś tu pisałam - za Novotelem na Kościuszki, kosztują 6,10 zł. Obok w markecie Ruch jest cała seria z opuncją.

Wzięłam udział w konkursie, wysłałam dokładnie o 12.00, może właśnie tak to liczą.
Stary 2007-12-10, 15:53   #2633
maryd
Zadomowienie

GG do maryd

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Wzięłam udział w konkursie, wysłałam dokładnie o 12.00, może właśnie tak to liczą.
Już kilka razy brałam udział w ich konkursie i też zawsze było że co 6 godzin. Wysyłałam zawsze właśnie o 12, 18 lub 24 (6 rano to dla mnie za wcześnie), ale niestety nic nie wygrałam. Powinni sprecyzować jakie to godziny.

maryd jest offline  
Stary 2007-12-10, 18:12   #2634
ukrycior
Zakorzenienie

Jestem ciekawa - co wpisałyście w rubryczkę, jakich kosmetyków brakuje w asortymencie Ziaji?

Chciałam przy okazji pochwalić działanie sprayu Rebuild. Działa!
ukrycior jest offline  
Stary 2007-12-10, 18:16   #2635
lemoorka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa - co wpisałyście w rubryczkę, jakich kosmetyków brakuje w asortymencie Ziaji?

Chciałam przy okazji pochwalić działanie sprayu Rebuild. Działa!
1. pomadki ochronnej

2. balsamów po goleniu dla mężczyzn ( moj TZ)
lemoorka jest offline  
Stary 2007-12-10, 18:41   #2636
joplin
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja również wpisałam, że brakuje pomadek ochronnych, szczególnie przydałyby się takie z serii z masłem kakaowym .
Stary 2007-12-10, 19:15   #2637
donia27
Wtajemniczenie

W którym miejscu na stronie Ziaji jest ta ankieta bo ja chyba ślepa jestem A może musze być tam zalogowana
donia27 jest offline  
Stary 2007-12-10, 19:23   #2638
joplin
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
W którym miejscu na stronie Ziaji jest ta ankieta bo ja chyba ślepa jestem A może musze być tam zalogowana
Na głównej jest taki fioletowy/różowy banner z pomarańczowymi płatkami śniegu i napisami "wygraj kosmetyki dla Ciebie" i "świąteczny konkurs".
Stary 2007-12-10, 19:47   #2639
donia27
Wtajemniczenie

Dziękuję

Ja nie na tej stronie patrzyłam tylko tam gdzie jest sklep

A tak w ogóle to myślę nad tym czy nie zamówić sobie kosmetyków Ziaji przez internet bo u mnie ciężko z ich dostępnością zwłaszcza jeżeli chodzi o nowości. Teraz widzę że jakas promocja mikołajowa to może się skuszę
donia27 jest offline  
Stary 2007-12-10, 19:50   #2640
ukrycior
Zakorzenienie

Ja też wpisałam, ze kosmetyków dla mężczyzn
ukrycior jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości