Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-11-05, 13:57   #241
mimbi
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Calma HLC bardzo fajna, ale zelik oliwkowy jednak lepszy
No ja nie moge zniesc zapachu zelu Calma HLC, Oliwkowy rzeczywiscie jest super! Jutro wlasnie wybieram sie do apteki z pelnym ziajowym asortymentem zeby kupic zel oliwkowy bo u mnie juz na wyginieciu i krem biolipidowy Calma HLC bo tez sie konczy (w kremach ten zapach mnie w ogole nie odrzuca).

Dziewczyny czy ktoras z Was widziala odmienione plyny do higieny intymnej w malym opakowaniu z dozownikiem? Bo do tej pory widzialam albo duze albo male butelki ale bez dozownika.
mimbi jest offline  
Stary 2006-11-05, 14:02   #242
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
No ja nie moge zniesc zapachu zelu Calma HLC, Oliwkowy rzeczywiscie jest super! Jutro wlasnie wybieram sie do apteki z pelnym ziajowym asortymentem zeby kupic zel oliwkowy bo u mnie juz na wyginieciu i krem biolipidowy Calma HLC bo tez sie konczy (w kremach ten zapach mnie w ogole nie odrzuca).

Dziewczyny czy ktoras z Was widziala odmienione plyny do higieny intymnej w malym opakowaniu z dozownikiem? Bo do tej pory widzialam albo duze albo male butelki ale bez dozownika.
zapach mi nie przeszkadza, ale w porównaniu z oliwkowym Calma troszke wysusza ale i tak minimalnie

Dzisiaj kupiłam krem oliwkowy - pokradałm go mamie ale dzisiaj jade do Krakowa wiec musiałam miec swój

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 847 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2006-11-09, 20:46   #243
rox
Raczkowanie

świetna jest seria z białej herbaty !!!
rox jest offline  
Stary 2006-11-10, 13:49   #244
Emilia1
Zakorzenienie

z białej herbaty to ta herbika plant? nie mialam tej cala seria fajna>
Emilia1 jest offline  
Stary 2007-01-23, 20:15   #245
Hosenka*
Moderator KWC

czy któraś z was wie coś o zelu do mycia twarzy "Czarny bez"?? (w żółtej butelce). Na KWC jest tylko jedna opinia, a ja planuje jego kupno jak skończę Calmę

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-01-24 o 13:34
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 847 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-01-23, 21:51   #246
kesna
Przyczajenie

Ja też gorąco polecam Ziaję. Kosmetyki fajne i niedrogie. Ja od bardzo dawna stosuję dezodorant Tin Tin (cena ok. 6 zł), który pobił wszystkie stosowane wczesniej dezodoranty, a wypróbowałam ich chyba miliony i żaden nie zapewniał skutecznej ochrony przed niemiłym zapachem w sytuacjach stresowych. Tin Tin działa bez zarzutu. Drugi hit to płyn do demakijażu (w niebieskiej buteleczce). Bardzo łagodny dla oczu (w ogóle nie szczypie jeśli się dostanie do środka), a przy tym jest bardzo skuteczny. Jeśli chodzi o krem do rąk Aretina Q to nie polecam, bo słabo nawilżał, ale mam bardzo suchą skórę na rękach, więc może to przez to. Jego plusem był na pewno brak uczucia lepkości.
Pozdrawiam.
kesna jest offline  
Stary 2007-01-23, 22:17   #247
żurawinka
Zakorzenienie

Kilka przetestowanych na własnej skórze produktów Ziaji:
- żel Calma coś do mycia buzi- mi b. podpasował zapach , leciuteńko wysusza, żadnych syfków nie zaobserwowałam
-tonik ogórkowy,ok
-tonik nagietkowy- nie dla mojej cery
-tonik aloesowy - ulubiony, piąteczka
-krem kakaowy do twarzy, wcześniejszy skład wydaje mi się że miał delikatniejszy zapach i był bardziej tłusty, nowa wersja mocno słodki zapach ale ok, mój chłopak mówi na mnie czekoladka jak się nim smaruje
- żel lipo coś, w pomarańczowym opakowaniu( wybaczcie lenistwo,nie chce mi się iść sprawdzić do łazienki nazwy, w każdym razie przeciwcellulitowy ) - szybko się wchłania, zaraz po nałożeniu rewelacja, czy działa na dłuższą metę, nie wiem bo jestem nie systematyczna, nie wydajny.
- sopot do ciała brązujący - b.dobry, czasem stosuje do twarzy, ten drugi do twarzy raczej zapycha, b.tłusty i zapach może drażnić, chociaż mi nie przeszkadza
-wspomniany wyzej płyn do demakijażu ... chm... mnie szczypały po nim oczy
-płyny do higieny konwaliowy, rumiankowy chyba, brzoskwinka, neutralny chyba? i macierzanka- mi podpasował ostatni, chociaż połączenie dwóch składników w żelu może faktycznie wysuszać
I to chyba tyle narazie, kto przebrnął temu chwała

-tin tin maseczka, nie byłam do niej przekonana na początku, no i ten zapach, ale dobra była, oczyszczała, lekko szczypała w twarz

Edytowane przez żurawinka
Czas edycji: 2007-01-23 o 22:22 Powód: jeszcze tin tin!
żurawinka jest offline  
Stary 2007-01-23, 22:21   #248
Aguska20
Raczkowanie

Ja też moge polecic jednak przestałam używać samoopalacza do twarzy jak kosmetyczka powiedziala, zeby go nie używać bo zawiera aceton.
Aguska20 jest offline  
Stary 2007-01-23, 23:52   #249
anix
Raczkowanie

GG do anix

Kosmetyki rzeczywiście niedrogie a całkiem fajne.
Bardzo lubię toniki i mleczka jak również kremik nawilżający Calma HLC.
Ja chcę Cię mieć
Przy sobie
I nie wiem
Czemu ... "
anix jest offline  
Stary 2007-01-24, 13:32   #250
Tity
Zakorzenienie

Z produktów, które używałam mogę polecić, krem do rąk kozie mleko i krem oliwkowy do twarzy. Mam skórę suchą i chociaż kiepsko się wchłania to bardzo wygładza skórę,dobry na zimę pod fluid np
Niezadowolona byłam natomiast z dezodorantu z serii TinTin, brzydko pachniał.
Tity jest offline  
Stary 2007-01-24, 13:33   #251
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
czy któraś z was wie coś o zelu do mycia twarzy "Czarny bez"?? (w żółtej butelce). Na KWC jest tylko jedna opinia, a ja planuje jego kupno jak skończę Calmę
ponawiam pytanko

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-01-24, 13:47   #252
primavera
Zakorzenienie

o czrnym bzi eniestety nic (jeszcze) nie wiem.

Kosmetyków Ziaji używam od lat - i bardzo je sobie chwalę, a zwłaszcza:
- wszystkie żele do higieny intymnej (ten "ochrona przeciwgrzybiczna" faktycznie działa )
- toniki do twarzy
- kremy - wypróbowałam już wiele i nie pamiętam nazw, ale generalnie z większości byłam zadowolona (poza oliwkowym- który był dla mnie zbyt tłusty i używam go do stóp i dłoni)
- żel oliwkowy do mycia twarzy- rewelacja

Jak dla mnie - to mogłaby Ziaja pomyśleć nad kolorówkę może?
primavera jest offline  
Stary 2007-01-24, 13:50   #253
Polonaise
Raczkowanie

Hosenka*, jego braciszek Biała Herbata ma dobre opinie, nie jest drogi, więc może zaryzykuj... Ja osobiście używałam Calmy i Oliwkowego i byłam baaardzo zadowolona (zwłaszcza z tego ostatniego, to hit ) i bazując na tych wrażeniach bez wahania kupię jeszcze inne żele Ziaji (jak skończę to, co obecnie mam w łazience).
Pozdrówki
Polonaise jest offline  
Stary 2007-01-24, 14:02   #254
mimbi
Zakorzenienie

No moj asortyment Ziai sie ostatnio poszerzyl o takie nabytki:
- balsam do ciala oliwkowy
- krem do rak oliwkowy
- tonik aloesowy
- krem do rak i stop w pomaranczowym sloiczku
- plyn do higieny int. mniszek lekarski (chcialam ziolowy, a byl tylko ten jeden egzemplarz, na dodatek w starym opakowaniu. Data waznosci do konca 2007. Ciekawa jestem czy przeznaczenie - dla mlodych dziewczat - znaczy tyle co "dla dziewic"? Bo nie wiem czy jeszcze jestem mlodym dziewczeciem
- wczesniej sie jeszcze zapoznalam z balsamem olej bawelniany (Herbika Plant niebieski) i z tym zoltym - olej bawelniany.
Jak ktos chce wiedziec o nich cos wiecej to zapraszam do moich recenzji na KWC. O poprzednio uzywanych kosmetykach pisalam juz wczesniej w tym watku. Nadal uzywam kremu Calma HLC biolipidowego i nawilzajacego oraz zelu oliwkowego.
Czaje sie teraz na szampon waniliowy z nowej serii Kolor zaprogramowany, ale jeszcze nigdzie go nie ma.
http://www.ziaja.com/pl/?a=prod2&idC...d=7&idProd=255
mimbi jest offline  
Stary 2007-01-24, 20:40   #255
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Polonaise Pokaż wiadomość
Hosenka*, jego braciszek Biała Herbata ma dobre opinie, nie jest drogi, więc może zaryzykuj... Ja osobiście używałam Calmy i Oliwkowego i byłam baaardzo zadowolona (zwłaszcza z tego ostatniego, to hit ) i bazując na tych wrażeniach bez wahania kupię jeszcze inne żele Ziaji (jak skończę to, co obecnie mam w łazience).
Pozdrówki
dziekuję ci bardzo... Chodzi mi głównie o to czy nie ściaga. Calma i oliwkowy żel sa do cery suchej, wiec nawilżają, a czarny bez jest do każdego rodzaju, wiec mam obawy.

Zel oliwkowy już zuzyłam, teraz mam Calmę - są super

Cytat:
Napisane przez mimbi
- plyn do higieny int. mniszek lekarski (chcialam ziolowy, a byl tylko ten jeden egzemplarz, na dodatek w starym opakowaniu. Data waznosci do konca 2007. Ciekawa jestem czy przeznaczenie - dla mlodych dziewczat - znaczy tyle co "dla dziewic"? Bo nie wiem czy jeszcze jestem mlodym dziewczeciem
dobre pytanie podejrzewam ze o to chodzi, bo wiadomo ze nie-dziewice łatwiej mogą "nabyć" jakąś infekcję, stany zapalne czy podrażnienia

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-01-24, 20:56   #256
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
dobre pytanie podejrzewam ze o to chodzi, bo wiadomo ze nie-dziewice łatwiej mogą "nabyć" jakąś infekcję, stany zapalne czy podrażnienia
Ty mnie tu nie strasz, bo az sie zaczynam bac czy ten caly mniszek podola moim niedziewiczym wymaganiom Na razie sie sprawdza, zobaczymy co bedzie dalej. W sumie to sie zdziwilam bo do tej pory uzywalam tylko macierzanki i myslalam, ze wszystkie zele z tej serii maja ten sam zapach, a tu prosze - jednak nie. Mnie sie wydaje, ze z tym przeznaczeniem to troche sciema, ze dla dziewic albo nie (znaczy mam nadzieje, ze to sciema i nie bede miala zadnych infekcji ani innych potwornosci, ktorych nie mialam po stosowaniu macierzanki).
mimbi jest offline  
Stary 2007-01-24, 21:06   #257
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ty mnie tu nie strasz, bo az sie zaczynam bac czy ten caly mniszek podola moim niedziewiczym wymaganiom Na razie sie sprawdza, zobaczymy co bedzie dalej. W sumie to sie zdziwilam bo do tej pory uzywalam tylko macierzanki i myslalam, ze wszystkie zele z tej serii maja ten sam zapach, a tu prosze - jednak nie. Mnie sie wydaje, ze z tym przeznaczeniem to troche sciema, ze dla dziewic albo nie (znaczy mam nadzieje, ze to sciema i nie bede miala zadnych infekcji ani innych potwornosci, ktorych nie mialam po stosowaniu macierzanki).
ściema czy nie, ale ja bym raczej nie kupiła dla młodych dziewcząt, obawiając się że słuzy tylko myciu, a nie chroni - w sumie to ja tez nie jestem młode dziewczę (popatrzyklam w twój profil i mamy tyle samo latek ) ... Mozesz napisac maila z pytaniem co mają na mysli pisząc "dla młodych dziewcząt" - ciekawe co napisza

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-01-24, 21:08   #258
eve28
Raczkowanie

GG do eve28

to ja może jeszcze dodam ze ziaja ma całkiem przyjemny płyn do demakijażu oczek ze szkłami kontaktowymi. Tani i niepodrażniający (przynajmniej moich) oczek
eve28 jest offline  
Stary 2007-01-24, 21:16   #259
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Jesli Ziaja to oczywiscie:

balsam do ciała Masło Kakaowe

moja mama używa non stop kremu nagietkowego (jest on półtłusty)

miałam kiedys żel do mycia twarzy TinTin - tani i dobry

poelcam też serię LipoCell - peeling i żel do ciała są rewelacyjne

toniki jakos tak nie bardzo mi podchodzą (używałam ogórkowego - podkradałam siostrze i dawniej miałam tez aloesowy)
stosowałam/stosuję jeszcze:

1. żel oliwkowy do mycia twarzy - super, zero wysuszenia, zero ściagnięcia
2. żel Calma - też super
3. krem biolipidowy Calma - świetny nawet w moją przetłuszczajacą się skóra wchłania sie błyskawicznie
4. krem pod oczy Calma - taki sobie, bo tylko nawilża a nie ma żadnego innego działania, a mi samo nawilzanie nie wystarcza (nie ten wiek)
5. żel szałwiowy pod oczy - super likwiduje cienie i opuchliznę
6. krem oliwkowy nauralny - dla mnie za tłusty, dla suchej bedzie odpowiedni
7. płyn do hig.int. czerwony - mak polny - zapachy tej serii mało fajne, ale przyjemnie odświeza. Myję sie nim rano i wieczorem i bardzo fajnei sie czuje "w tych dniach"
8. peeling Calma - też świetny. dziala też jak maseczka
9. tonik nagietkowy - powtórzę się - swietny
10. Krem jogurtowy - wolno sie wchłaniał, byłam średnio zadowolona z niego

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-01-24 o 21:36
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-01-24, 21:26   #260
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
ściema czy nie, ale ja bym raczej nie kupiła dla młodych dziewcząt, obawiając się że słuzy tylko myciu, a nie chroni - w sumie to ja tez nie jestem młode dziewczę (popatrzyklam w twój profil i mamy tyle samo latek ) ... Mozesz napisac maila z pytaniem co mają na mysli pisząc "dla młodych dziewcząt" - ciekawe co napisza
Przez Ziaje zaczynam czuc sie bardzo stara Mam te stara wersje plynu. O nowym napisali na stronie ze "Przeznaczony szczególnie dla młodych dziewcząt oraz osób aktywnie uprawiających sport", reszta opisu rozni sie od starej wersji tylko slowami w jakie zostala ujeta, ale sens jest ten sam, sklad rowniez. Na starym plynie o sportowcach ani slowa, wiec rodzi sie pytanie co mlode dziewczeta maja wspolnego ze sportowcami? Napisze do nich maila, a jak. Chetnie sie dowiem czy jeszcze jestem mloda, czy juz nie.

Cytat:
Napisane przez eve28 Pokaż wiadomość
to ja może jeszcze dodam ze ziaja ma całkiem przyjemny płyn do demakijażu oczek ze szkłami kontaktowymi. Tani i niepodrażniający (przynajmniej moich) oczek
Plyn ma baaaardzo rozne opinie na KWC. Wedlug mnie jest bardzo dobry, wedlug innych w ogole nie zmywa. Rzadko kiedy opinie sa az tak skrajne.
mimbi jest offline  
Stary 2007-01-24, 21:34   #261
konewka i kwiat
Rozeznanie

lubie zele do higieny intymnej,wazelinke,krem do rak kozie mleko,balsam kozie mleko i mleczko aretina Q,odradzam tonik ogorkowy i krem z tej serii strasznie mnie zapychaja
konewka i kwiat jest offline  
Stary 2007-01-25, 09:57   #262
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie

Ja z Ziai bardzo lubię żele do buzi bez SLS-ów (głównie Calma i BioBalans), toniki: ogórkowy i różany, i krem nawilżający Calma. Testowałam ich różne kremy, m.in. zachwalany na KWC krem z białą herbatą, i nie są złe, ale też ich skład niespecjalnie powala właścicielkę łatwo zapychającej się cery. Aha, odpowiadają mi jeszcze balsmy do ciała (właściwie wszystkie, zależnie od pory roku i stanu skóry), kremy do rąk i żel antycellulitisowy, taki pomarańczowy. Ogólnie - jestem na tak.
niezamienna_juz_na_nic jest offline  
Stary 2007-01-25, 10:58   #263
fuksjaa
Zakorzenienie

widzialyscie nowe opakowania TinTin?
http://www.ziaja.com/pl/?a=prod2&idC...nd=2&idProd=55

fuksjaa jest offline  
Stary 2007-01-25, 11:01   #264
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
ooo jakie fajne wreszcie pasują do reszty kosmetyków ziaji
ale szkoda ze zrezygnowali z pompki przy żelu do twarzy

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-01-25, 11:22   #265
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
ooo jakie fajne wreszcie pasują do reszty kosmetyków ziaji
ale szkoda ze zrezygnowali z pompki przy żelu do twarzy
no, ta pompka byla naprawde fajna
i krem lepiej wygladal w sloiczku niz w tej tubce

fuksjaa jest offline  
Stary 2007-01-25, 12:04   #266
coccinelle
BAN stały

ja mam zolty zel do mycia twarzy. wczesniej wyprobowalam calma i ten z biala herbata i zolta wersja z czarnym bzem jest chyba najlepsza. uzywam tez teraz kremu z zoltej serii i uwazam, ze jest swietny.
coccinelle jest offline  
Stary 2007-01-25, 12:06   #267
Polonaise
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Fajne... cieszę się, że Ziaja inwestuje w nowe linie i opakowania. Chyba musi im się dobrze powodzić skoro tak się rozwijają. Mam nadzieję że zreformują niebawem linię żeli pod prysznic - jest niezła, ale przydałaby się jakaś zmiana
A co do pompek - też nie rozumiem dlaczego z nich rezygnują (przy czerwonych żelach do hig. intymnej czy teraz przy TinTinie). Były bardzo praktyczne!!
Polonaise jest offline  
Stary 2007-01-25, 12:11   #268
Polonaise
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
ja mam zolty zel do mycia twarzy. wczesniej wyprobowalam calma i ten z biala herbata i zolta wersja z czarnym bzem jest chyba najlepsza. uzywam tez teraz kremu z zoltej serii i uwazam, ze jest swietny.
A ja mam pytanko - żel Oliwkowy lekko się pieni, TinTin i Calma nie. A jak jest z Biała Herbatą i Czarnym Bzem? Pytam bo nie znoszę, gdy żel się nie pieni, a mam zamiar kupić Białą Herbatę.
I druga sprawa - czy w porównaniu z Calmą Biała Herbata ściąga skórę?
dzięki z góry
Polonaise jest offline  
Stary 2007-01-25, 12:16   #269
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Fajne... cieszę się, że Ziaja inwestuje w nowe linie i opakowania. Chyba musi im się dobrze powodzić skoro tak się rozwijają. Mam nadzieję że zreformują niebawem linię żeli pod prysznic - jest niezła, ale przydała by się jakaś zmiana
A co do pompek - też nie rozumiem dlaczego z nich rezygnują (przy czerwonych żelach do hig. intymnej czy teraz przy TinTinie). Były bardzo praktyczne!!
rzeczywiście ta pompa była bardzo fajna ale opakowanie jest ładniejsze, lepiej będzie wyglądac w łazience kupowała żel przedwczoraj ale jeszcze stare opakowanie...

używałyscie może peelingu antybakteryjnego z Tin tin?
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-01-25, 12:55   #270
coccinelle
BAN stały

Cytat:
A ja mam pytanko - żel Oliwkowy lekko się pieni, TinTin i Calma nie. A jak jest z Biała Herbatą i Czarnym Bzem? Pytam bo nie znoszę, gdy żel się nie pieni, a mam zamiar kupić Białą Herbatę.
I druga sprawa - czy w porównaniu z Calmą Biała Herbata ściąga skórę?
dzięki z góry
zaden z nich szczegolnie intensywnie sie nie pieni, ale nie powiedzialabym, ze nie pieni sie wcale. moja skore biala herbata sciaga. mam cere raczej sucha, wrazliwa, wiec ten zel po prostu chyba nie byl dla mnie mama mi kupila, bo nie bylo wersji zoltej).
coccinelle jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości