Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 15:04   #1
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660

Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)


Pocieszcie mnie! Odstawiłam wczoraj bratka, który najprawdopodobniej spowodował koszmar na mojej twarzy. Wypryski są wszędzie najwięcej
na policzkach, któe zawsze były suche!! Może to być wina bratka?? Ja jestem załamana b wygląda to tak strasznie że szok. Nie wiem czym smarować moją buźkę. Na razie aplikuje Hydrain 2 bo skóra jak nie jest natłuszczona to az szczypi. Zastanawiałam sie nad peelingiem ale już sama nie wiem. A czy uczulił kogoś "cudowny" podkład Eris Lirene City Matt? Hmm..niedawno zakupiłam - to zbiegło sie z wypryskami, więc albo bratek albo Eris. Jak długo po odstawieniu bratka wasza cera wracała do stanu normalnosci??? Wypryski same sobie znikną czy muszę coś zastosowac?? To będzie trudne bo jak zacznę wysuszac, skóra będzie schodzić płatami - mam straszne skłonności z łuszczenia...buuu
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 18:46   #2
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

no szczerze mowiac pije bratka od kilku lat i nigdy nie widzialam po nim wysypu na moje to jednak bardziej wina podkladu.
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 13:29   #3
lkasiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 28
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

ja mialam podobnie wlasnie po hydrain 2...mnie on strasznie zapychal i powyskakiwaly mi po nim okropnie pryszczyki.byc moze dla twojej cery jest on po prostu ze ciezki i tlusty.
lkasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:55   #4
ef_bi_aj
Przyczajenie
 
Avatar ef_bi_aj
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20
GG do ef_bi_aj
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Ja piję bratka bratka od ok. tygodnia 2 razy dziennie i widzę ogromny wysyp pryszczy, nie tylko na twarzy. Całe szczęście są wakacje i mogę ten zapryszczony czas przeczekać w domu . Nigdy nie miałam problemów z wypryskami, zdarzał się czasem jeden przed okresem, a teraz jest ich cała kolonia. Tak więc według mnie to tylko i wyłącznie bratek. Taką samą reakcję zauważyłam u mojej przyjaciółki, która również pije bratka od tygodnia
Teraz tylko problem, kiedy Ci to zejdzie?
ef_bi_aj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 14:51   #5
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

U mnie wysyp po bratku wystąpił po 2 tygodniach i trwał jakoś z tydzień, potem przeszło.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 18:41   #6
ef_bi_aj
Przyczajenie
 
Avatar ef_bi_aj
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20
GG do ef_bi_aj
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Trochę nie na temat, ale myślicie, że picie pokrzywy w tym samym czasie(w czasie picia bratka) może potęgować oczyszczanie organizmu, tzn. po prostu więcej pryszczy?
Piję pokrzywę na włosy, ale ostatnio doczytałam się, że ona również oczyszcza. Czy może to zaszkodzić kuracji z bratka? Dodam, że piję dwie pokrzywy i dwa bratki dziennie, ale po jednej torebce.
ef_bi_aj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:33   #7
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Cytat:
Napisane przez ef_bi_aj Pokaż wiadomość
Trochę nie na temat, ale myślicie, że picie pokrzywy w tym samym czasie(w czasie picia bratka) może potęgować oczyszczanie organizmu, tzn. po prostu więcej pryszczy?
Piję pokrzywę na włosy, ale ostatnio doczytałam się, że ona również oczyszcza. Czy może to zaszkodzić kuracji z bratka? Dodam, że piję dwie pokrzywy i dwa bratki dziennie, ale po jednej torebce.
Ja piję pokrzywę i bratka Kilka kubków dziennie (średnio 3 bratki i z 2 pokrzywy).
Ani po bratku, ani po pokrzywie nie mam wysypu, a pije już kilka miesięcy.

baybe3, trudno ocenić czy to wina bratka, podkładu czy kremu. Ja piję bratka ale nigdy nie miałam po nim krostek czy pryszczy. Z kolei u mojej koleżanki wysyp nastąpił i trwał ok 1 po czym krostki zaczęły znikać. Po 2 tyg nie było po nim śladu.


Podkład City Matt tylko testowałam, ale wydał mi się on strasznie...tynkowaty. Mocno krył, wyczuwałam bo na twarzy. A jaki ma skład? Analizowałaś go pod kątem zapychaczy?
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 17:51   #8
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

ja po bratku jak i pokrzywie mialam wysyp
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 19:32   #9
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Witam,

nurtuje mnie pewne pytanie - otóż popijam bratka ( 3 razy dziennie) + lek od dermatologa Clindacne i zauważyłam bardzo duży 'wysyp'.

Owszem słyszałam, że to skutek oczyszczania krwi i całego organizmu z toksyn, ale czy mój stan poprawi się do 1 września ?

Wiem, że to irytyjące pytanie - nie jesteście Jasnowidzami, ale czy owa przemiana jest możliwa ?

Dodam, że wypiłam już całe opakowanie Bratka Fix.

Jest mi trochę smutno i źle, że mój stan cery się tak pogorszył ...
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 21:02   #10
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

jesli tak martwia cie niespodzianki (tez smarowalam twarz clindacne to taka zielona masc a raczej zel? prawda?) to kup acnefan!! Mnie bardzo pomaga!! 10 zl w aptece, na noc proponuje. Czy stan poprawi sie do 1 wrzesnia... hm ja np z moimi pryszczami (jak jakas menda wyskoczy) mecze sie dosc dlugo... nawet caly miesiac zalezy
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 21:03   #11
Tataraczka
Rozeznanie
 
Avatar Tataraczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 695
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Cytat:
Napisane przez sky_15 Pokaż wiadomość
Witam,

nurtuje mnie pewne pytanie - otóż popijam bratka ( 3 razy dziennie) + lek od dermatologa Clindacne i zauważyłam bardzo duży 'wysyp'.

Owszem słyszałam, że to skutek oczyszczania krwi i całego organizmu z toksyn, ale czy mój stan poprawi się do 1 września ?

Wiem, że to irytyjące pytanie - nie jesteście Jasnowidzami, ale czy owa przemiana jest możliwa ?

Dodam, że wypiłam już całe opakowanie Bratka Fix.

Jest mi trochę smutno i źle, że mój stan cery się tak pogorszył ...
Powinno się do tego czasu poprawić, pamiętam że mój wysyp po bratku trwał chyba 1,5 tygodnia, ale potem było ładnie ( szkoda tylko że zaprzestałam picia i muszę zacząć znowu). Także nie przejmuj się wysypem bo to znaczy że wszystko to co czaiło się pod skórą wyciąga na wierzch, będzie dobrze
__________________
"Co nie zabije to wzmocni...To nieprawda. Co nie zabije, to nie zabije. Wcale nie musi wzmacniać, potrafi sponiewierać i zostać na całe życie." Jacek Walkiewicz
Tataraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 10:10   #12
Mityczna Jane
Raczkowanie
 
Avatar Mityczna Jane
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś z Europy
Wiadomości: 169
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Nie chcę Cię straszyć, ale nie wszystkim służy.
Ja po dwóch miesiącach koszmarnych syfonów leczyłam się "z bratka" AdcneDermem.
W życiu nie byłam taka obsyfiała, jak po piciu tego ziółka. Pani w aptece kazała mi przestać, bo twardo piłam dalej.

Jeśli po 3 tyg Ci nie przejdzie - stop.
I trzeba zażywać witaminy z grupy B i magnez, bo bratki je wypłukują - zajady, nerwowość, a przy skłonnościach do depresji - nawroty.
Mityczna Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 10:17   #13
innnaboinnainaczej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 289
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

a rumianek ? czy po rumianku tez wysypuje ? bo piłam już jakies 2 razy, po pol szklanki(tak na próbę, zeby nie miec klęski na twarzy) ale nic mi nie wysypało. Parówkę z rumianku też robiłam i nic mi nie wysypało. Kupie chyba bratek, bo mam glębokie zaskorniki i za nic ich nie moge wyciągnąc ;(.
innnaboinnainaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 11:35   #14
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

nie wydaje mi sie zeby rumianek mial jakies ... te .... o kurcze slowa zapomnialam. A ! wlasciwosci przeciwsyficzne ja osobiscie moge polecic biala herbate (dostepna we wszystkich wiekszych sklepach i zielarniach) to ta najzdrowsza no i oczyszcza organizm nie powodujac syfkow, ale cera po niej jest duzo lepsza. Albo drozdze. Z tym ze mnie po drozdzach strasznie obsyfia jest jeszcze zielona herbata, ale smak mnie odtraca
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:51   #15
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

wiele razy przechodzilam kuracje bratkiem ... i jesli masz wysyp to nie przestawaj go brac ( ja bralam w tabletkach) ... bratek ma takie zadanie oczyscic organizm ze wszystkiego co w nim jest ... skoro masz powazny wysyp to znak tylko dla ciebie ze musisz porzadnie sie oczyscic... kup sobie inne produkty na oczyszczanie aby przyspieszyc proces ... ja bym nie radzila uzywac podkladow w tym czasie poniewaz moga sie pozatykac pory i wysyp bedzie 2 razy wiekszy ... nie przejmuj sie ze masz mnostwo krost pozniej bedziesz z siebie dumna

czemu wy wsyztskie pijecie bratek ?? ja bralam go w tabletkach po 4 dzinnie i bylo ok

nie rozumiem ludzi ktorzy maja wysyp i rezygnuja ...albo chce sie oczyscic organizm albo nie ... warto sie tez zastanowic nad tym co sie je ... wiadome ze fast-food i gazowane oraz chemia w jedzeniu jak i slodycze nie pomagaja w efekcie ladnej cery

przeczytaj te dwa najpopularniejsze watki moze wtedy zrozumiesz ze wysyp to dobry oznaka i przestroga:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=bratek&page=2
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=bratek


Moj bratek:
http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=339 5

Polecam również:
http://www.domzdrowia.pl/41116,saluran-60-tabl.html
http://www.domzdrowia.pl/66024,denoxinal-30-tabl.html
http://www.domzdrowia.pl/36082,cynk-...-100-tabl.html

Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 14:10   #16
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Ileno,

dziękuję Ci za wylewną wypowiedź.

Pija bratka , a nie zażywam tabletek, ponieważ to 1sze wydaje mi się zdrowsze. Dermatolog poleciła mi spożywanie bratka w postaci płynnej, gdyż tabletki szkodzą wątrobie.
Poza bratkiem dostałam od dermatologa Clindacne i ... niepotrzebnie tak panikowałam
Wczoraj narzekałam na zły stan mej cery - a dziś ?!
Gładka i bez śladu niedoskonałości - co prawda mam gdzie niegdzie okropne, pryszcze, w których nagromadził się łój - przez co są o wiele gorsza i pokażniejsze, ale ... Zauważyłam, że i one szybko znikają.

Masz rację - po co przerywać kurację w tak kluczowymym momencie ? Wytrwam ile będzie trzeba oraz przestrzegam diety - organizując sobie 1-2 dni ze słodyczami, istne folgowanie, ale .. bez przesady

Piję bratka dalej ( wczoraj skończyłam 1-sze opakowanie).

Wysypie to wysypie ( już wysypuje ), ale potem będzie spokój !

Dziękuję za wszystkie rady Tataraczko oraz Ileono
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 14:40   #17
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja piję pokrzywę i bratka Kilka kubków dziennie (średnio 3 bratki i z 2 pokrzywy).
Ani po bratku, ani po pokrzywie nie mam wysypu, a pije już kilka miesięcy.
Nie za dużo i nie za długo to pijesz? Przerwe (miesięczną) w piciu pokrzywy trzeba zrobic po 3 miesiącach przy piciu jednego kubka, z bratkiem zapewne jest podobnie. Ja piję przez jakieś 1,5 miesiąca i robie conajmniej miesięczną przerwe. Co za dużo to niezdrowo Zioła pite w nadmiarze wypłukują minerały i witaminy.

Cytat:
Napisane przez innnaboinnainaczej Pokaż wiadomość
a rumianek ? czy po rumianku tez wysypuje ? bo piłam już jakies 2 razy, po pol szklanki(tak na próbę, zeby nie miec klęski na twarzy) ale nic mi nie wysypało. Parówkę z rumianku też robiłam i nic mi nie wysypało. Kupie chyba bratek, bo mam glębokie zaskorniki i za nic ich nie moge wyciągnąc ;(.
Piłaś narazie 2 szklanki? Ja tak to normalne, że nie wysypało. Trzeba odczekac przynajmniej z tydzień, czasem 2 żeby pojawiły się pierwsze wypryski.

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
czemu wy wsyztskie pijecie bratek ?? ja bralam go w tabletkach po 4 dzinnie i bylo ok

warto sie tez zastanowic nad tym co sie je ... wiadome ze fast-food i gazowane oraz chemia w jedzeniu jak i slodycze nie pomagaja w efekcie ladnej cery
Herbatki są zdrowsze od tabletek

Co do tego jedzenia to jak dla mnie pic na wode Nie jadłam przez 40dni słodyczy, chipsów, nie piłam napojów gazowanych - generalnie zdrowo się odżywiałam, piłam dużo wody mineralnej, żeby się poniekąd przygotowac do tego bratka, a wysypało mnie tak jak nigdy w życiu Wiem że 40 dni to dosyc mało, ale przynajmniej powinna byc jakakolwiek poprawa
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 23:23   #18
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

z tego co ja wiem to jak by rospuscic tabletke to by bylo to samo co wy pijecie ... tak mi dermatolog powiedziala .... i watpie zeby ziolowe tabletki dzialaly innaczej jak ona powiedziala wiec to moze zalezy od firmy ktora produkuje bratka ... w moich tabletkach i w herbacie jest to samo
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 10:10   #19
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Witajcie !

Z dnia na dzień zauważam coraz większą poprawę !
Najgorsze dni - czyli dni wysypu już minęły

Ropne niespodzianki smaruję lekiem od Derm - Clindacne i mi bardzo pomaga. Zauważyłam także, że moja przemiana materii znacznie się poprawiła ! Do WC chodzę conajmniej 8 razy dziennie !

Nie zamierzam przestać pić bratka i jestem z siebie dumna, że nie poddałam się w dniach wysypu - jest to świadectwo na to, że organizm się oczyszcza !

Lecę na herbatkę
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 10:21   #20
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

to dobrze ze sie nie podalas ... zobaczysz niedlugo nie bedzie sladu
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 10:29   #21
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Droga Ileno,

mam nadzieję, że Twe słowa sprowadzą się do rzeczywistości

Muszę dzisiaj zadzwonić do apteki ( w której zakupiłam bratka ), aby dowiedzieć się jak długo należy go pić.

A Wy dziewczyny nie orientujecie się ... ?
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 17:21   #22
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
z tego co ja wiem to jak by rospuscic tabletke to by bylo to samo co wy pijecie ... tak mi dermatolog powiedziala .... i watpie zeby ziolowe tabletki dzialaly innaczej jak ona powiedziala wiec to moze zalezy od firmy ktora produkuje bratka ... w moich tabletkach i w herbacie jest to samo
Ale tabletka to również chemia, dlatego herbatka jest zdrowsza.

Cytat:
Napisane przez sky_15 Pokaż wiadomość
Droga Ileno,

mam nadzieję, że Twe słowa sprowadzą się do rzeczywistości

Muszę dzisiaj zadzwonić do apteki ( w której zakupiłam bratka ), aby dowiedzieć się jak długo należy go pić.

A Wy dziewczyny nie orientujecie się ... ?
Nie wiem właśnie. Czytałam, że niektórzy piją po np. 4 miesiące, ale według mnie do za dużo przy 2-3 kubkach dziennie. Pisałam już że zioła wypłukują witaminy itp. Ja piję już od miesiąca, myślę że jeszcze z miesiąc i zrobie przerwę, tyle że już trochę dłuższą
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 17:51   #23
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Drogie Bratinki ,

pani w aptece powiedziała mi, że bratek należy pić 3 miesiące ; uwzględniając 2 - 3 kubki dziennie.

Pozdrawiam !
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 11:00   #24
Qulusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Ja też miałam nieprzyjemne przejścia z bratkiem. Jeśli chodzi o oczyszczanie organizmu to na wiosnę brałam Denoxinal i były bardzo dobre efekty. Polepszyłsie wygląd skóry i czułam się lżejsza. Chyba tak we wrześniu znów zacznę brać.
Qulusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 14:15   #25
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Cytat:
Napisane przez sky_15 Pokaż wiadomość
Drogie Bratinki ,

pani w aptece powiedziała mi, że bratek należy pić 3 miesiące ; uwzględniając 2 - 3 kubki dziennie.

Pozdrawiam !
Dobrze wiedziec. Dzięki
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 17:13   #26
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Nie ma za co Karla

Dzisiaj w telewizji, a dokładnie w TVN Style, mówiono, że bratek ma zbawienny wpływ na PMS ( Zespół Napięcie Przedmiesiączkowego). Otóż jego działanie oczyszczające korzystnie wpływają na ustrój, przy czym łagodzą objawy : drażliwości, ciężkości czy też wzdęć !

Jak wam idzie picie bratka, Bratinki ?

Ja już piję 2 opakowanie - warto było przeżyć 'wysyp' !
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:46   #27
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Cytat:
Napisane przez sky_15 Pokaż wiadomość
Nie ma za co Karla

Dzisiaj w telewizji, a dokładnie w TVN Style, mówiono, że bratek ma zbawienny wpływ na PMS ( Zespół Napięcie Przedmiesiączkowego). Otóż jego działanie oczyszczające korzystnie wpływają na ustrój, przy czym łagodzą objawy : drażliwości, ciężkości czy też wzdęć !

Jak wam idzie picie bratka, Bratinki ?

Ja już piję 2 opakowanie - warto było przeżyć 'wysyp' !
Kolejny plus picia tego dziadostwa
Mi idzie bardzo dobrze Ide zaraz zaparzyć, bo dzis piłam tylko jeden raz A wysyp...ostatnio się troche pogorszyło, ale to zapewne przez okres. Za dwa tygodnie powinno się zagoić
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 23:06   #28
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Kolejny plus picia tego dziadostwa
Mi idzie bardzo dobrze Ide zaraz zaparzyć, bo dzis piłam tylko jeden raz A wysyp...ostatnio się troche pogorszyło, ale to zapewne przez okres. Za dwa tygodnie powinno się zagoić
Ja swój ( około tygodniowy ) wysyp przeżyłam i jestem z tego dumna !

Dziś wypiłam 2 bratki - jutro się poprawię

Niestety po Bratku zostały mi pozatykane pory ...
Peeling nie daje rady !

Wpisywać się ! :

https://wizaz.pl/forum/group.php?gro...#gmessage10113
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 19:43   #29
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Up !
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 21:24   #30
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Jak długo koszmarne wypryski po bratku??? (a może winny City Matt)

Sky, dołączylam, choć ja zażywam bratka


Ja u siebie zauważyłam coś takiego :
broda moja sie już oczyściła - chyba
policzki nie były zanieczyszczony albo b. mało bo wyskoczyły mi 2 takie małe pryszczyki i zniknely po jednym dniu
nos nie był wśrodku zanieczyszczony tylko pod powierzchnią czyli wągry jak były tak są
czoło się nadal oczyszcza - głównie z ropy, ale to i tak nie jest to co na początku.Nawte nie wiedziałam, ze mam tyle ropy pod skórą
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-29 02:55:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.