hmm jakos tak jesiennie chyba - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-24, 20:49   #31
smileofangel
Zakorzenienie

Dot.: hmm jakos tak jesiennie chyba

Cytat:
Napisane przez beata.w
Bardzo ładnie umalowane oczy, bardzo mi się podoba te połącznie kolorków, chyba sama je wypróbuje. NIestety nie podbają mi się usta, a raczej kolor ust tzn.tej pomadki z avonu (. Podkład i puder też wydaje mi sie niezbyt rewelacyjny. ALe całość oceniam bardzo pozytywnie. pozdrawiam
no tak ale ja napisalam ze kolory sa przeklamane sam makijaz jest ciemniejszy a usta maja kolor cappuccino!!! troche wyczucia mam i czegos w takiej rozowej tonacji bym nie polozyla na uta...
Stary 2006-02-24, 20:58   #32
beata.w
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smileofangel
nudzilam sie mialam za duzo czasu wiec sie przylozylam dosc do tego makijazu... nie wiem w sumie o co mi chodzilo... balam sie troche tych kolorkow ale zaryzykowalam poza tym chcialam wyprobowac nowe cienie to chyba matrixy nie wiem bo nie bylo na opakowaniu a takie sa ni w mat mi w perłe... troche wzorowałam sie na cieplych makijazach gwiazdek... milego ogladania

Twarz:
korektor l`oreal
baza pod cienie sephora
podklad true match
puder oriflame (w kamieniu)
puder rozswietlajaco brazujacy revlon
roz burjuois (czy jak sie to tam pisz

oczy:
cienie Vollare (mapka)
cien zloty i pod luk brwiowy z paletki oriflame
kredka brazowa mebelline
tusz avonowski chcialam zrobic to delikatnie ale moje rzesy i tak wszystko zaslaniaja :/

usta:
pomadka z avonu
blyszczyk jakis taki bez nazwy lekko zlotawy odcien ma

i to chyba tyle jak cos mi sie przypomni to dopisze

po przeczytaniu wszytkich postów mam jeszcze jedną sugestnie. Jedna z dziewczyn napisała coś o twoim czole. Faktycznie wydaje sie nie proporcjonalnie duże, proponuje zatem grzywkę, są teraz naprawdę w modzie, myśle, że byłoby ci w niej bardzo bardzo ładnie. Proponuje prostą odkrywającą nieco brwi, bo moim zdaniem są całkiem ok. Acha masz ładne oczy tak więc, grzywka spowoduje, że będą one jeszcze bardziej wyeksponowane.
beata.w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 21:12   #33
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beata.w
po przeczytaniu wszytkich postów mam jeszcze jedną sugestnie. Jedna z dziewczyn napisała coś o twoim czole. Faktycznie wydaje sie nie proporcjonalnie duże, proponuje zatem grzywkę, są teraz naprawdę w modzie, myśle, że byłoby ci w niej bardzo bardzo ładnie. Proponuje prostą odkrywającą nieco brwi, bo moim zdaniem są całkiem ok. Acha masz ładne oczy tak więc, grzywka spowoduje, że będą one jeszcze bardziej wyeksponowane.
tak no to ja poprosze Cie o symulacje Panie na fryzjerze mi robily i wygladalam najdelikatniej mowiac okropnie!!! poza tym odradzily mi ja na tamtym forum piszac ze ona schowa moje oczy
Stary 2006-02-24, 21:38   #34
beata.w
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smileofangel
tak no to ja poprosze Cie o symulacje Panie na fryzjerze mi robily i wygladalam najdelikatniej mowiac okropnie!!! poza tym odradzily mi ja na tamtym forum piszac ze ona schowa moje oczy
skoro dostałaś taką radę od profesonalistów to widocznie tak jest, nic dodać nic ująć. Proponuje jednak wybrać się np. do dobrego fryzjera i sprawdzić co ma na ten temat do powiedzenia. ALe bez tragedni, bez grzywki też wyglądasz ok
beata.w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 22:33   #35
buena
Wtajemniczenie

Bardzo mi sie podoba i wlasnie fajnie jest ze cienie nie sa tak calkiem roztarte, bo nie zawsze musza byc, zeby bylo ladnie. Nieraz wlasnie nie roztarcie cieni nadaje odpowiedni charakter

Edytowane przez buena
Czas edycji: 2006-02-24 o 23:39
buena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 22:39   #36
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beata.w
skoro dostałaś taką radę od profesonalistów to widocznie tak jest, nic dodać nic ująć. Proponuje jednak wybrać się np. do dobrego fryzjera i sprawdzić co ma na ten temat do powiedzenia. ALe bez tragedni, bez grzywki też wyglądasz ok
no tak tylko ze dobrzy fryzjerzy maja wizje a ja musze miec w miare plastyczna fryzure... pozuje do zdjec i nie pozwala mi to szlaec z wlosami poza tym sama nie lubie przy nich grzebac bo sie boje cos popsuc mam uraz wlasnie po jednej grzywce w ktorej wygladałam jak kucyk :/ fuuuuj... a jeszcze poza tym to co druga panna ma teraz grzywke a ja nienawidze byc seryjna :/
Stary 2006-02-24, 22:40   #37
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buena
Bardzo mi sie podoba i wlasnie fajnie jest ze cienie nie sa tak calkiem roztarte, bo nie zawsze byc, zeby bylo ladnie. Nieraz wlasnie nie roztarcie cieni nadaje odpowiedni charakter
dzieki
Stary 2006-02-24, 23:39   #38
buena
Wtajemniczenie

Nie ma sprawy
buena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 04:49   #39
barbi20
BAN stały

.

Edytowane przez barbi20
Czas edycji: 2007-10-26 o 02:19
barbi20 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości