Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :( - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-23, 13:39   #151
freedka
Zakorzenienie

Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Ja stosuję J&J ale żadnego kremu wybielającego, więc trudno mi powiedzieć. Ale wydaje mi się że może Ci zejść ta "opalenizna" He, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz
Stary 2006-08-23, 15:15   #152
Marusaaa
Raczkowanie

Hera 16: dziękuję ostatnio dużo osób mi mówi,że mam ładne brwi heh bez beki
a co do Twojej fryzurki,to mam kumpelę fryzjerkę to się jej zapytam i wtedy napiszę albo wkleję jakąś fryzurkę... tylko napisz jakiej długości masz włosy i czy są proste czy falowane???

Justa_88 : myslę tak jak freedka... czyli ,że może zejść...

Aha mam jeszcze takie pytanko: bo za 3 dni wyjezdżam na 2 dni ,a od dzisiaj chciałabym zacząć się znowu smarować J&J i teraz jest problem,bo tam gdzie wyjeżdzam nie będzie nikogo, kto mógłby mi pomóc równo rozsmarować J&J więc przez te 2 dni nie będę mogła się smarować, czy ta opalenizna wtedy zejdzie albo czy mogą się jakieś plamy utworzyć??? mam nadzieję,że nie.... co Wy o tym sądzicie???
Stary 2006-08-23, 16:26   #153
freedka
Zakorzenienie

No opalenizna przez te dwa dni może ci troszke zbleknąć ale plamy nie zrobią sią, bo i z czego? tak więc myśle, że nic się strasznego nie stanie przez te 2 dni
Stary 2006-08-23, 23:17   #154
@gnieszka@
Przyczajenie

Maseczka na piegi -------------Około 150 g niedojrzałych porzeczek rozgnieść widelcem i dodać łyżkę stołową rozgrzanego miodu. Papkę nałożyć na miejsca występowania piegów i po pół godzinie zmyć ciepłą wodą. Po zmyciu skórę należy oklepać rozcieńczonym sokiem z cytryny.
Stary 2006-08-24, 09:31   #155
freedka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez @gnieszka@
Maseczka na piegi -------------Około 150 g niedojrzałych porzeczek rozgnieść widelcem i dodać łyżkę stołową rozgrzanego miodu. Papkę nałożyć na miejsca występowania piegów i po pół godzinie zmyć ciepłą wodą. Po zmyciu skórę należy oklepać rozcieńczonym sokiem z cytryny.
1. Działa?
2.Muszą być koniecznie niedojrzałe?
3.Mogę przemyć nierozcieńczonym sokiem z cytrynki?
4.Ja musiałabym nałożyć to na całą twarz Więc 150g starczy?
Stary 2006-08-24, 10:18   #156
Marusaaa
Raczkowanie

hmm... ciekawe czy działa ta maseczka...?! ja bym ją pewnie po tygodniu odłożyła,bo juz by mi się nie chciało smarować nią hehe :P chyba ,że byłyby jakieś efekty to wtedy bym dalej się maziała

jaka jestem wkurzona!!! masakra... specjalnie wczoraj poprosiłam mamę,żeby wysmarowała mnie tak cieniutko i leciutko... no i tak mnie posmarowała,bo "opalenizna" jest fajna ,leciutka :P ale zrobił mi się zaciek na nogach na łydce dokładnie :P i chyba go "rozjaśnie" scrubem i wtedy wieczorem będę mogła się znowu posmarować J&J,nie???!!! a moje ręce to nie wiem co z nimi zrobić :P ta część "wierzchnia" jest ok... ale ta na dole... wiecie o co mi chodzi chyba nie??!! ta część tam gdzie jest wewnętrzna część dłoni :P to jest caaały czas biała... masakra... i w ogóle dziwnie wygląda... nie wiem co robić?! buuuu.... masakra...
Stary 2006-08-24, 10:55   #157
freedka
Zakorzenienie

Hmm...może poczekaj chwile zanim umyjesz ręce.
Stary 2006-08-24, 11:33   #158
Justa_88
Przyczajenie

Ja własciwie nogi i ramiona mam opalone, tylko nie twarz. Nie opalam jej od wielu lat, tylko z powodu aby mi piegi nie wyskakiwaly. I zastanawiam sie co jest lepsze.....miec piegowatą ale opaloną twarz czy miec piegowata ale bladą twarz Choc gdybym zaczela opalac twarz zapewnie wyskoczylyby mi drobne piegi na czole i podbrudku, a tego nie chce. Dlatego uzywam balsamu J&J. Tylko ze wczorj mama po przyjsciu z pracy powiedziala mi ze jestem zolta Kurde....ehm
Justa_88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 11:38   #159
Marusaaa
Raczkowanie

ja wlasnie mam taki brazowy odcien po J&J .... tylko te zacieki
Stary 2006-08-24, 12:51   #160
freedka
Zakorzenienie

Ja już od dłużeszgo czasu nie urzywam J&J.
Dzisiaj się załamałam, rano spojrzałam w lustro i aż mi się plakać zachciało, mam dość
Stary 2006-08-24, 15:46   #161
Hera 16
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
Hera 16: dziękuję ostatnio dużo osób mi mówi,że mam ładne brwi heh bez beki
a co do Twojej fryzurki,to mam kumpelę fryzjerkę to się jej zapytam i wtedy napiszę albo wkleję jakąś fryzurkę... tylko napisz jakiej długości masz włosy i czy są proste czy falowane???

Justa_88 : myslę tak jak freedka... czyli ,że może zejść...

Aha mam jeszcze takie pytanko: bo za 3 dni wyjezdżam na 2 dni ,a od dzisiaj chciałabym zacząć się znowu smarować J&J i teraz jest problem,bo tam gdzie wyjeżdzam nie będzie nikogo, kto mógłby mi pomóc równo rozsmarować J&J więc przez te 2 dni nie będę mogła się smarować, czy ta opalenizna wtedy zejdzie albo czy mogą się jakieś plamy utworzyć??? mam nadzieję,że nie.... co Wy o tym sądzicie???
Marusaaa: kiedys miałam długie włosy ale wydawało mi sie ze jak je skroce to bede tym samym miec krótsza twarz i teraz mam takie przed ramiona ( bo juz mi odrosly troche a mialam takie do lini brody) jednak planuje zapuszczac dalej bo niezbyt dobrze czuje sie w krotkich z natury mam niby proste ale nie jak druty bo czesto sie wywijają koncowki kazda w inną strone :[ Ja juz sama nie wiem jakie powinnam miec wlosy czy krotkie czy dlugie (osobiscie bym chyba wolała dlugie ) ale jaka dobrac fryzure zeby nie wygladac tak pociągle? Za jakąkolwiek porade bede ci bardzo wdzieczna
Pozdrawiam i czekam na propozycje
Hera 16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 10:28   #162
Marusaaa
Raczkowanie

Freedka a czego teraz używasz???
Ja zanim rozpocznie się rok szkolny chciałabym być ładnie opalona. jeszcze dziś posmaruję się tym J&J ,żeby na jutro jakoś wyglądać :P ale mam taki zaciek na łydce i na łokciu plamę... a potem zastanawiam się nad NIVEA SUNKISSED SKIN... bo słyszałam,że to dobre jest...
Stary 2006-08-25, 12:19   #163
freedka
Zakorzenienie

Hehe teraz to niczego nie używam, opaliła mi sie troszke buśka od słonca tak że przed wyjściem z domku to tylko maluję oczka, skrobią matuje buśke, gdzie niegdzie musnę pudrem brązującym i tyle wystarcza.
Musze sobie kupic jakiś krem wybielający i wyrównujący koloryt. Znacie jakieś dobre i nie bardzo drogie
Stary 2006-08-25, 21:18   #164
Justa_88
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez freedka
Hehe teraz to niczego nie używam, opaliła mi sie troszke buśka od słonca tak że przed wyjściem z domku to tylko maluję oczka, skrobią matuje buśke, gdzie niegdzie musnę pudrem brązującym i tyle wystarcza.
Musze sobie kupic jakiś krem wybielający i wyrównujący koloryt. Znacie jakieś dobre i nie bardzo drogie
jest dobry krem wybielajacy i wyrownujący koloryt..ale za 90zl Dobry jest jak pisalam ten Drula za 40zl Co do J&J to nawet jestem zadowolona, ale wiem ze buzke mam sztucznie brązową
Stary 2006-08-25, 22:26   #165
ati77
Raczkowanie

Marusaaa - jeżeli po J&J masz zacieki spróbuj "Skóra muśnięta słońcem" Garnier'a - jest zdecydowanie "słabszy" tzn. ma mniejszą zawartość samoopalacza w składzie. W stosowaniu tego typu specyfików to kwestia wprawy ale nie znięchęcaj się tymi plamami z biegiem czasu nauczysz się tak rozprowadzać, że sama się zdziwisz efektem
ati77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 09:48   #166
freedka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Justa_88
jest dobry krem wybielajacy i wyrownujący koloryt..ale za 90zl Dobry jest jak pisalam ten Drula za 40zl Co do J&J to nawet jestem zadowolona, ale wiem ze buzke mam sztucznie brązową
Z drula mówisz...Ile go stosujesz? Widać jakieś efekty? Ale takie zadowalające.

Ja się zastanawiam jeszcze nad tym, co sądzicie? http://mediweb.pl/sklep/product_info...oducts_id/2089
Stary 2006-08-26, 19:38   #167
Justa_88
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez freedka
Z drula mówisz...Ile go stosujesz? Widać jakieś efekty? Ale takie zadowalające.

Ja się zastanawiam jeszcze nad tym, co sądzicie? http://mediweb.pl/sklep/product_info...oducts_id/2089
Znaczy, ja go jeszcze nie uzwaym Ale czytalam wiele pochlebnych recenzji na temat tego kremu Moglabm juz sobie go kupic, ale jak pisalam wczesniej terz uzywam balsamu brazującego i boje sie ze miwyzre w twarzy "dziure"
Stary 2006-08-27, 10:36   #168
ati77
Raczkowanie

Drula wybielający kontra J&J brązujący to dopiero wyzwanie
Jeśli już - moim zdaniem Drula na noc (wtedy ma najbardziej intensywne działanie) a J&J rano.
Wydaje mi się , że nie będzie plam
ati77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 17:16   #169
Marusaaa
Raczkowanie

ja stosowałam ten frem Farmona,ale nie dał żadnych efektów! może dlatego ,że stosowałam go tylko dwa miesiące.
a z J&J totalna porażka :/ to nie dla mnie :/ moja skóra jest po prostu nieodpowiednia do tego typu produktów :/ po prostu tworzą mi się plamy i zacieki i w ogóle... nie, nie, nie to nie dla mnie tylko teraz co z takich opalających rzeczy mi zostało?! Tylko słońce i solarium co teraz robić???????
aha obiecałam,że wkleję foty z nowym kolorem włosów :P czyli tak jak wyglądam teraz :P mam balejaż heh i wtedług mnie wyglądam ok hehe (tylko nie patrzcie na to,że jestem gruba )

Edytowane przez Marusaaa
Czas edycji: 2008-09-29 o 14:32
Marusaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 17:25   #170
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Ah musiałaś zasłonić tą śliczną białą sukieneczke bukietem kwiatów?!

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 16:01   #171
Marusaaa
Raczkowanie

hehe to był gorset i spódnica śp. babci mojej kumpeli ,u której te zdjątka były robione ja już nie wiem co ze sobą zrobić te piegi są coraz bardziej widoczne i jest ich coraz więcej załamka a ja już nie mam siły chciałabym być opalona ,tak żeby ich nie było widać,ale no nie wiem jak to zrobić bo bal.brązujące odpadają bo ja nie mam skóry do tgeo odpowiedniej...
Stary 2006-09-12, 16:11   #172
zuni
Rozeznanie

GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

Erm o czym ty opowidasz...to jakaś paranojajest..gruba Wcale nie jestes gróba xD przynajmnej nie widac tegoo na zdjeciach a mi sie bardzo podobasz z piegami myśle ze zamiast je chować powinnas je oksponować bo doda to tojej delikatnej urodzie dużo wyrazistości pozdrawiam
zuni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 16:45   #173
Marusaaa
Raczkowanie

dziękuję
heh... ja właśnie myślę,ze tych piegów jest za duzo i one są zbyt widoczne i to mnie dołuje no i jeszcze to,że jestem blada jak sciana
Stary 2006-09-12, 16:47   #174
freedka
Zakorzenienie

Nie no, marusa, anie bruba nie jesteś, ani piegów dużo nie masz, ba! ICh praktycznie nie widać, jak byś miała tyle co ja to byś chyba z domu nie wyszła, wnioskując po twojej rozpaczy bo masz troche kropek na nosie i policzkach.
Stary 2006-09-12, 17:03   #175
Marusaaa
Raczkowanie

ale ty jesteś ładnie opalona i w ogóle ładna jesteś freedka a u mnie na zdjęciach tych piegów nie widać,ale na zywo one są strasznie widoczne... i jest ich bardzooooo dużo zaraz wkleję zdjęcia,gdzie są one bardzo widoczne
Stary 2006-09-12, 17:17   #176
freedka
Zakorzenienie

Wiesz co ci powiem, ciesz się, że dzieli nas duża odległoś bo byś w łeb dostała za takie gadanie, peace
Stary 2006-09-12, 18:38   #177
Marusaaa
Raczkowanie

no co Ty heh ja mówię tylko prawdę wklejam dość wyraźne zdjęcia i teraz kochana (kochane) zobaczcie,ze jest ich na prawdę dużo i są strasznie widoczne

Edytowane przez Marusaaa
Czas edycji: 2008-09-29 o 14:32
Marusaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 12:31   #178
allpinoska
Przyczajenie

Witam , ja również mam probem z piegami ( cała twarz) i dlatego chcialabym zapytać czy istnieją produkty do wybielania piegów ale punktowe?? Mam taki problem ze w jednym iejscu na twarzy pojawił sie wiele piegów przez co powstała ciemna plama. Jak to wybielić??? Jest jakis dobry krem ??
allpinoska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 14:48   #179
freedka
Zakorzenienie

Marussa, ja Ci zrobie jakieś hasiu masiu! No nie wytrzymam, Twoje piegi są spoko Wiesz, jak będę miała chwilke czasu to zrobię zdjęcie i tu wstawię wtedy zobaczysz kto ma NAPRAWDĘ mnóstwo piegów.
Aha powiem, wam że Dermacol to jest cud miód i wogóle oh ah Jak nałoże go to mi super wyrównuje koloryt, piegi stają się o wiele (!) mniej widoczne. Aha wcale nie robi u mnie maski, może dla tego, że nakładam go bardzo mało, a i tak efekt jest super. Kupicie sobie bo kosztuje ok 10zł i spróbujcie
Stary 2006-09-13, 17:50   #180
Marusaaa
Raczkowanie

one wcale nie są spoko buuu ;(
freedka wklej swoją fotkę please
a mówisz,że dermacol jest dobry?! hmmm... to może ja mam zły odcień kupione bo u mnie wychodzi totalna maska..
allpinoska: zobacz na KWC ,tam na pewno coś znajdziesz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości