Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :( - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-14, 15:47   #181
freedka
Zakorzenienie

Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Może, ja sobie bardzo dobrze dobrałam, bo przemiła pani ekspedientka otworzyła kilka odcieni, pokazała mi, mogłam sobie spróbować i jest super

One są spoko, zobaczysz moje to się załamiesz
Stary 2006-09-14, 15:53   #182
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Marusaaa Pokaż wiadomość
wiem,że takich tematów było już dużo,ale na prawdę przejmuję się tym co mnie "zdob" na ciele ... Po prostu piegi mnie dobijają... nie dość,że od opalania wyskoczyło mi pełno piegów na plecach i ramionach (czego mam po prostu dość!!! Nie noszę bluzek z odkrytymi ramionami bo się wstydzę a mam dopiero 16 lat) ! I na twarzy też mam pełno piegów (lecz one nie są od słońca tylko odziedziczone ) ! Tylko ,że te piegi na twarzy to nie jest tylko kilka piegów na nosie tylko całą twarz mam w piegach i w dodatku niektóre łączą się i tworzą jakby takie plamy to jest na prawdę dołujące .... PORADŹCIE MI COŚ SKUTECZNEGO NA PIEGI!!! PROSZĘ!!! !!! !!! bo przez te piegi nie mam żadnego chłopaka, a tak bardzo chciałabym się do kogoś przytulić... POMOCY!!! błagam pomóżcie!!!
kremy wybielające + maseczka z ogórka + maseczka aspirynowa + WYSOOOKI FILTR I UNIKANIE SŁOŃCA
anastazjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 15:31   #183
Marusaaa
Raczkowanie

rozsmarowałam dobrze dermacol i jednak okazało się ,że odcień ,który kupiłam jest idealny :P bo wcześniej myślałam,ze dobrze to rozsmarowałam a jednak była za gruba warstwa i dlatego inny odcień wyszedł
freedka wklej fotkę please
Stary 2006-09-16, 13:32   #184
freedka
Zakorzenienie

Dobra, wklejam takie, najlepiej na nich widać. ps marussa jak zobaczysz to napisz, usunę wtedy zdjęcia, po co mam ludzi straszyć

edit: zdjęcia uciekły

Edytowane przez freedka
Czas edycji: 2006-09-17 o 15:55
freedka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 09:43   #185
Marusaaa
Raczkowanie

przecież Ty jesteś śliczna u ciebie tych piegów nie widać tak jak u mnie... moje są ciemniejsze i jeszcze masz super wlosy i jesteś ładnie opalona piegów u ciebie nie widać. a to ja chyba powinnam wykasować moje foty bo to ja tu strasze a nie ty pozdrawiam
Stary 2006-09-17, 15:54   #186
freedka
Zakorzenienie

dzięki
Nie no Ty masz ciemniejsze? Bo zaraz spadne z krzesła ze śmiechu, chyba widać wyraźnie, że ja mam duuużo więcej i są ciemniejsze, no ja już nie wiem jak Cie przekonać. Nie no i jeszcze mi pisze, że u mnie nie widać,
Stary 2006-10-01, 15:18   #187
Marusaaa
Raczkowanie

Freedka ja mam ciemniejsze :P mówię Ci :P u ciebie ich tak nie widać bo Ty jesteś opalona!!! a ja truposz normalnie
teraz mam w ogóle problem... bo w wakacje podobał mi się taki kolo no i od tygodnia z nim piszę... tylko że on ,że tak powiem mnie jeszcze nie widział :P i w tym jest problem bo mam mu przesłać swoją fotę ale ja nie wiem :P chyba mu nie wyślę,bo przecież jak on mnie zobaczy to do RPA ucieknie normalnie ja nie wiem co robić przecież jak on mnie zobaczy to na prawdę ucieknie
i znowu u mnie zaczyna pojawia się kompleks bladości znowu zastanawiam się nad solarka... bo kurde te wszystkie samoopalacze i balsamy to nie dla mnie :/
Stary 2006-10-01, 15:25   #188
aneecia
Rozeznanie

cos ty nie przez piegi nie masz chlopaka pozatym pigi sa fajne zebys ty mnie zobaczyla :P kurcze ja to mam piegów ale jakos zyje nie ma sie co nimi martwic!
aneecia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 15:40   #189
freedka
Zakorzenienie

Marusa nie wkurzaj mnie! Cholera ładna jesteś a ty pieprzysz takie głupoty.
Słuchaj wyślij mu tą fotke, ja ostatnio z nudów gadałam na czasie, zakręciło się 3 kolesi...przenieśliśmy się na gadu, wysłałam im moją fotke i co? Piszą żem ładna i że mam śliczne piegi (kumasz!!) więc nie pierdziel mi tu! Bo ostatnio zauważyłam że facetom się to naprawde podoba! Owszem nie wszystkim ale naprawde wielu!! Zresztą naprawde liczy się osobowość, oj wiem coś o tym (ale to inna historia, co najwyżej na priva)
Stary 2006-10-02, 12:02   #190
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
ja ostatnio z nudów gadałam na czasie, zakręciło się 3 kolesi...przenieśliśmy się na gadu, wysłałam im moją fotke i co? Piszą żem ładna i że mam śliczne piegi (kumasz!!) więc nie pierdziel mi tu! Bo ostatnio zauważyłam że facetom się to naprawde podoba!
mam tez kilka piegów na nosie , z reszta ktos napisał juz ze dziewczyna bez piegów to jak niego bez gwiazd
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:51   #191
freedka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
mam tez kilka piegów na nosie , z reszta ktos napisał juz ze dziewczyna bez piegów to jak niego bez gwiazd
cóż to za niebo z kilkoma gwiazdami
Ja mam na całej twarzy
Stary 2006-10-02, 16:12   #192
Marusaaa
Raczkowanie

no kurde ja juz nie wiem fajnie nam się pisze i w ogóle zarąbiście się dogadujemy,ale ja nie wiem mi się wydaje,ze jak ja mu wyślę swoją fotę to będzie koniec pisania a ja nie chcę ,żeby to był koniec szczerze, przecież ja ładna nie jestem
Stary 2006-10-02, 18:42   #193
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
cóż to za niebo z kilkoma gwiazdami
kilkanaście
Stary 2006-10-02, 18:43   #194
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
no kurde ja juz nie wiem fajnie nam się pisze i w ogóle zarąbiście się dogadujemy,ale ja nie wiem mi się wydaje,ze jak ja mu wyślę swoją fotę to będzie koniec pisania a ja nie chcę ,żeby to był koniec szczerze, przecież ja ładna nie jestem
oj , przestań, nie doceniasz siebie! daj fotę , to my Cie juz podniesiemy na duchu!
Stary 2006-10-02, 19:08   #195
freedka
Zakorzenienie

Cytat:
kilkanaście
Ha! Moich to się zliczyć nie da

Cytat:
oj , przestań, nie doceniasz siebie! daj fotę , to my Cie juz podniesiemy na duchu!
O ile się nie mylę, pare str wstecz jej pare fotek, zobacz i powiedz Marusie, że jest naprawde ładna, bo ja jej mówiłam to już nieraz, a ta nadal swoje
Stary 2006-10-03, 16:24   #196
Marusaaa
Raczkowanie

tak fotka jeste chyba na 5 albo 6 stronie a może 4 :P heh ale gdzieś tak mniejwięcej na tych stronach ;p
aha... już postanowiłam i na 1000000000000000000000000 00000...% idę jutro na solarkę zobaczymy jak będzie ale mam dobre przeczucia czyli pewnie będzie ok
Stary 2006-10-04, 12:06   #197
Emilia1
Zakorzenienie

no pewnie ze łądna!!!!!!!!!!
Stary 2006-10-05, 16:57   #198
Marusaaa
Raczkowanie

taaaa... jaaaasne :p

a więc byłam wczoraj na tej solarce i byłam tylko na 5 minut więc tak ledwo co widac;p ale nie zauważyłam zeby mi wykoczyło coś jutro idę na 7 albo 8 min i zobaczę jak będzie wtedy ale mam znowu dobre przeczucia więc chyba będzie OK
Stary 2006-10-05, 17:20   #199
freedka
Zakorzenienie

Nie no ja ją zabije! Ja mówie że ładna, Emila mówi że ładna, a ta dalej swoje, dostaniesz po tyłku

To dobrze, że Ci nic nie wyskoczyło
Stary 2006-10-06, 11:10   #200
Emilia1
Zakorzenienie

Fredko - Emilia jestem uczulona na Emila
Stary 2006-10-06, 14:42   #201
freedka
Zakorzenienie

ok, ok, może być Emilia, mi to różnicy nie robi, co prawda dłużej ale...
Stary 2006-10-06, 22:11   #202
Emilia1
Zakorzenienie

hehe dłużej
Stary 2006-10-09, 12:59   #203
beciunia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez freedka Pokaż wiadomość
Może, ja sobie bardzo dobrze dobrałam, bo przemiła pani ekspedientka otworzyła kilka odcieni, pokazała mi, mogłam sobie spróbować i jest super

One są spoko, zobaczysz moje to się załamiesz
Freedka mam pytanie o dermacol, na czym on polega tylko na maskowaniu czy on jest jakis leczniczy jak maść? czy nie wysusza nadmiernie skóry -słyszałam o takich na piegi ze one nadmiernie wysuszaja skórę.
więc na czym polega jego działanie? nie powoduje wyprysków?
pozdróweczka Becia
beciunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 13:11   #204
beciunia
Raczkowanie

jeszcze mampytanie o balsam brązujący J&J , co to jest ,
czy on natłuszcza skórę? ja mam mieszaną skłonna do wyprysków i sie boję ze potworzą mi sie jakies wągry czy inne paskudztwa... czy on jest zapachowy? napiszcie prosze , bo chciałabym spróbowac cos brazującego ale nie mam doswiadczenia , pozdroweczka.
beciunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 13:24   #205
anka^^
BAN stały

Tu jest duży wątek o tym balsamie http://wizaz.pl/forum/showthread.php...hlight=johnson
anka^^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 13:42   #206
marsi11
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marusaaa Pokaż wiadomość
wiem,że takich tematów było już dużo,ale na prawdę przejmuję się tym co mnie "zdob" na ciele ... Po prostu piegi mnie dobijają... nie dość,że od opalania wyskoczyło mi pełno piegów na plecach i ramionach (czego mam po prostu dość!!! Nie noszę bluzek z odkrytymi ramionami bo się wstydzę a mam dopiero 16 lat) ! I na twarzy też mam pełno piegów (lecz one nie są od słońca tylko odziedziczone ) ! Tylko ,że te piegi na twarzy to nie jest tylko kilka piegów na nosie tylko całą twarz mam w piegach i w dodatku niektóre łączą się i tworzą jakby takie plamy to jest na prawdę dołujące .... PORADŹCIE MI COŚ SKUTECZNEGO NA PIEGI!!! PROSZĘ!!! !!! !!! bo przez te piegi nie mam żadnego chłopaka, a tak bardzo chciałabym się do kogoś przytulić... POMOCY!!! błagam pomóżcie!!!
faceci uwielbiaja piegi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
ja zlapalam meza na piegi!!! hihihhi
marsi11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 13:52   #207
freedka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beciunia Pokaż wiadomość
Freedka mam pytanie o dermacol, na czym on polega tylko na maskowaniu czy on jest jakis leczniczy jak maść? czy nie wysusza nadmiernie skóry -słyszałam o takich na piegi ze one nadmiernie wysuszaja skórę.
więc na czym polega jego działanie? nie powoduje wyprysków?
pozdróweczka Becia
dermacol ma bardzo mocno kryjące właściwości, leczniczy zdecydowanie nie jest Hmm wysuszania nie zauważyłam, ale to chyba zależy od rodzaju skóry. Dermacol ma to do siebie, że jest b.cięzki i zatyka pory, a co za tym idzie powstają wypryski (w moim przypadku na szczęście zdarza się to baaardzo żadko, nie mam skłonności do pryszczy, praktycznie zero trądziku, więc to może dla tego)
Stary 2006-10-09, 14:34   #208
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm wysuszania nie zauważyłam, ale to chyba zależy od rodzaju skóry.
na pierwszym miejscy bodajze zaqiwrera titanum dioxide , który niektórych moze wysuszac
Stary 2006-10-09, 18:45   #209
Marusaaa
Raczkowanie

mi dermacol nie wysuszył specjalnie skóry... ja w sumie to mam chyba cerę trądzikową ale tak specjalnie po używaniu dermacolu nie zauważyłam jakiś wyprysków.
po tej solarce to trzódka normalnie ;p heh nie jest tak źle ;p żadne nowe mi się nie pojawiły ale te "stare" piegi są ciut ciemniejsze ale też nie jakoś tak radykalnie ciemniejsze bo byłam dopiero dwa razy więc spoko heh jeszcze teraz pójdę w czwartek chyba albo środę i wtedy zobaczymy :P he jak już będzie gorzej to nie będę więcej chodzić ale jak będzie tak super jak teraz to sobie jeszcze pochodzę hehe ale mam dobre przeczucia czyli będzie ok raczej :P
marsi11 ale chyba nie na tyle ile ja mam :/ :/

acha... mam prośbę... wkleję tu parę fotek i pomożecie mi wybrać dwie najładniejsze,ok?! bo musze wysłać ... heh ale nie martwcie się zaraz pon waszych opiniach wszystkie pokasuje i nię będę już więcej Was straszyć moimi zdjęciami to wkleję tak za 30-40 min...
Stary 2006-10-09, 18:56   #210
freedka
Zakorzenienie

Marusa ty mi się kochaniutka narażasz, dostaniesz po tyłku za takie gadanie!
Dawaj te fotki Albo na gadulca freduś pomoże

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości