Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-23, 20:59   #1
matine
Raczkowanie

farbowanie ciemnych włosów

wiem, ze podobny wątek był już wiele razy, ale chodzi mi o konkretną farbę... farbowałam włosy od pewnego czasu na czarno, ale po wakacjach mi troszke rozjaśniały więc postanowiłam farbować brązem. no i teraz mam tak, że z końcówek kolorek mi sie wypłukał i jest taki brązowawo-czerwony, odrosty (jakieś 10 cm) tez mają taki kolor, pośrodku mam pasek czarnych włosów na jakieś 10 cm. czy któraś z Wizażanek stosowała farbę Loreal feria flash brown, ma ona rozjaśnić do brązu ciemne włosy. proszę o poradę czy ewentualnie są jakieś inne sposoby żeby zrobić się na brąz??
matine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 21:13   #2
majala
Przyczajenie

Dot.: farbowanie ciemnych włosów

Niestety Feria nadaje sie tylko do włosów ciemnych naturalnych, na farbowanych efekt jest właśnie taki jak mówisz. Też swego czasu chciałam ją kupić, ale po przeczytaniu opinii na forum zrezygnowałam
majala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 08:12   #3
lalka1978
Przyczajenie

Podobno bardzo dobre sa rozjaśniacze z firmy leo i wyszedł teraz jakiś bez amoniaku.warto spróbować.Ja mam zamiar za pare dni rozjaśniac tą farba wiec podziele sie wrazeniami i opinia.
lalka1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 16:34   #4
matine
Raczkowanie

Smile Dot.: farbowanie ciemnych włosów

dziękuję za odpowiedzi , >lalka1978< na pozytywne mam nadzieję efekty rozjaśniania i opinię czekam z niecierpliwością
matine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 07:42   #5
Sovilo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez matine
wiem, ze podobny wątek był już wiele razy, ale chodzi mi o konkretną farbę... farbowałam włosy od pewnego czasu na czarno, ale po wakacjach mi troszke rozjaśniały więc postanowiłam farbować brązem. no i teraz mam tak, że z końcówek kolorek mi sie wypłukał i jest taki brązowawo-czerwony, odrosty (jakieś 10 cm) tez mają taki kolor, pośrodku mam pasek czarnych włosów na jakieś 10 cm. czy któraś z Wizażanek stosowała farbę Loreal feria flash brown, ma ona rozjaśnić do brązu ciemne włosy. proszę o poradę czy ewentualnie są jakieś inne sposoby żeby zrobić się na brąz??
Podbijam temat
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości