do wizazystki i nie tylko :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-03-09, 11:27   #1
papi1989
Raczkowanie

do wizazystki i nie tylko :)

Droga Agnieszko mogła byś mi doradzić jak się obciać (z fryzurkami z prostymi włosami nie mam problemów bo mam prostownice)jak sie ubirac oraz doradzić mi jakie kolory do mnie pasuja i jaki zrobić makijaz oczu aby wydawały się większe?? z góryu wielkie dzięki za porady
papi1989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 12:35   #2
Sam
Zadomowienie

Re: do wizazystki i nie tylko :)

Witaj
Oto co pierwsze rzuca mi sie w oczy:
-blisko siebie osadzone oczka
-dość szeroki nosek
-troszke zły kształt brwi-szerokie od wewnątrz, a nastepnie gwałtownie się zwężające - powinny nieco łagodniej przechodzić;-))
-górna warga węższa od dolnej - ale moim zdaniem to w Twoim przypadku dodaje uroku;-)

A teraz sposoby jak te proporcje nieco zmienić:
-oczka maluj od wewnatrz tylko jasnym cieniem, nigdy ciemnym. Możesz takze narysowac tak od połowy oka na zewnatrz kreski i nieco je wydłużyc poza linie oka- to optycznie 'rozstzrli' oczka
-nosek może nieco wyszczuplić przy jego czubku delikatnie nakładając po jego pokach ciemniejszy od naturalnego puderek (z dwatony ciemniejszy lub jakis puderek brazujący. pamietaj, że musi to być delikatne muśniecie, bez widocznych granic. Jeżeli nie masz wprawy w cienowaniu najpierw poćwicz w domku zanim wyjdziesz wtakim makijazu na ulice;-)
-brwi nieco zapuść a następnie udaj sie do kosmetyczki na regulacje. Pamiętaj żeby zaczesywać je ku górze;-) Możesz to robić specjalnym żelem do układania brwi(Isa Dora, Dior, Shiseido) lub bezbarwna odżywka do brwi Constance Caroll (nie jest droga)
-jeżeli chciałabyś wyrównać proporcje ust - nałóż na nie podkład, a nastepnie pokryj pudrem. Kredka na dolnej wardze naryzuj nieco powyżej linii ust (1-2 mm) kreske, a górna warge możesz namalować na jej naturalnej lini lib 1 mm powyżej;-) pamietaj w czasie dnia o poprawkach.
Innym sposobem jest nałożenie na całe usta najlepiej matowej pomadki, a nastepnie na mniejsza wargę- w tym wypadku- górną- nałożenie drobiny swietlistego błyszczyka.

Co do włosków podsyłam kilka propozycji. jakoś Cie widze w lokach- moze dlatego że przypominasz mi główną bohaterke :Seksu w wielkim mieście";_)
pozdrawiam i owocnych, wiosennych zmian
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg parker001.jpg (46,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg parker022.jpg (26,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg parker026.jpg (64,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg parker1.jpg (87,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sjp209.jpg (23,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pasemkaDLUGIE.jpg (28,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka.jpg (20,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2352_2412_Simpson-Ashlee-06-400.jpg (37,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KGruszka.jpg (18,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg md820.jpg (51,5 KB, 0 załadowań)
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości