Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do kosmetyczki

Notka

Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-24, 20:26   #1
truskawkaaa
Raczkowanie

Blada cera

Sama posiadam bardzo bladą cerę, co nie jest do końca takie fajne w związku z tym mam pytanko; czy specjalne tabletki z karotenem dadzą rezultat? Slyszalam rowniez o specjalnych tzw. 'opalających' czy to sprawdzone?
Nie wierzę, że pozostae mi tylko solarium...
truskawkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 10:59   #2
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Dot.: Blada cera

Tabletki z karotenem (jak również soki marchewkowe lub Kubusie) nadają cerze lekko pomarańczowy odcień opalenizny. Trzeba jednak z tym uważać - ja po karotenie mam twarzy w żółte plamy. Opalających specyfików nigdy nie stosowałam, gdyż obawiam się, że niestety mogą też tworzyć plamy.
Możesz też wypróbować samoopalacze - tworzą naprawdę naturalny odcień opalenizny i przedewszystkim są bezpieczne, nie grażą rakiem skóry, przedwczesnym starzeniem i innymi świństwami Jeśli obawiasz się, że nierównomiernie rozprowadzisz specyfik, możesz wybrać się do kosmetyczki, na Air Brush lub kupić krem brązujący.
Ale nie idź do solarium.
A może przekonasz się do bladej cery? Sama mam jaśniutką karnację (rzadko która firma ma wystarczająco jasne podkłady), i kiedyś chciałam być czekoladowa a przynajmniej opalona a teraz z nic nie chciałabym mieć kartoflowo - pomarańczowego odcienia, który ma większość dziewczyn. Jasna cera jest oryginalna, b. ładna (jak np. u Nicole Kidman lub Alexis Bledel) i w dodatku nie trzeba się przypiekac w solarium .
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=96707&
Stary 2006-02-26, 11:59   #3
smerfeta01
Zakorzenienie

ja stosuję wszelkie pudry brązująco-rozświetlające, piję soczki z marchewki oraz biorę tabletki Beta-karoten Natur Caps efekt nie jest może jak po solarium = spalona skóra, ale widać promienną, naturalnie "opaloną" buźkę i ciało dodam, że fajnie jest brać te tabletki na wiosnę bo przy pierwszym letnim dniu słońce bardzo mocno chwyta
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 12:15   #4
agusia_85
Zadomowienie

Smaczny profil agusia_85
Smaczne przepisy1
GG do agusia_85

Musisz tylko pamiętać, że zarówno niedobór jak i nadmiar witamin (w tym przypadku wit.A) jest dla organizmu szkodliwy, więc nie należy przesadzać.
agusia_85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 13:16   #5
justysia274
Zadomowienie

GG do justysia274

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja stosuję wszelkie pudry brązująco-rozświetlające, piję soczki z marchewki oraz biorę tabletki Beta-karoten Natur Caps efekt nie jest może jak po solarium = spalona skóra, ale widać promienną, naturalnie "opaloną" buźkę i ciało dodam, że fajnie jest brać te tabletki na wiosnę bo przy pierwszym letnim dniu słońce bardzo mocno chwyta
A za ile te tabletki kupiłaś ??
Stary 2006-02-26, 19:44   #6
szponciak
Raczkowanie

JA zazywalam kiedys Solarin,,,,bylam zadowolona dopuki nie zauwazylam odbarwienia palcow u rak i nog
Nie wiem, moze to tlyko mnie spotkalo po takich tabletkach. A moze sprobujesz cos zdzialac brazujacymi kosmetykami??

Edytowane przez szponciak
Czas edycji: 2006-02-27 o 15:33 Powód: Bład w pisowni
szponciak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 07:13   #7
maja_s
Rozeznanie

GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Marchewka, beta-karoten, soczki typu Kubuś i inne. D otego moze jakis kremik samoopalajacy np. z bielendy delikatnie brazujaca na poczatek w sam raz. Do tego duzo na dworku zeby ta cera nabrala "kolorku". Co do tabletek hmm jak na wszystko bedzie sie bralo tabletki to nie widze tego w dobrzch barwa np dla watroby Pozdrawiam papa
maja_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 22:47   #8
Czarna14
Wtajemniczenie

Nierozumiem dlaczego nie miałabyś iść na solarium... Nie chodzi mi od razu o opaleniznę częstych bywalczyń solarium ale o delikatny brązik(ze 3 sesje powinny wystarczyć)
Stary 2006-02-28, 14:54   #9
truskawkaaa
Raczkowanie

Dziękuję za wszystkie rady jak na razie moja kuracja to: Beta Karoten SUN (1 tabletka do śniadania) i 1 soczek Kubuś dziennie
i tak uważam że jest to zdrowsza metoda niż solarium, a opalenizna będzie wyglądac naturalniej i zdrowiej
truskawkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 16:26   #10
anniaa

a w jakie cenie sa tabletki karotenem ??

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pytania do kosmetyczki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości