Prosze o pomoc:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-24, 21:54   #1
olcia1987
Rozeznanie

Prosze o pomoc:(

Potrzebuje pomocy i prosze o kazda radeChodzi o to ze niemge znalez odpowiedniego podkladu Mam cere mieszana,wrazliwa.Zaczela m uzywac preparatow przepisanych od dermatologa,robonych w aptece,aby podtrzymac efekt skory gdyz jestesm po kuracji tetracyklina.Na mojej cerze niemam juz pryszcze,sa wagry ale najwiekszym problemem jest to za mam w niektorych miejcsach przesluszona skore.I tu jest wlasnie problem Uzywalam podkladu z Maybelline z pudrowym wkonczeniem i bylam bardzo zadowolona.Ale musialabym uzywac tlustego kremu bo sa widoczne te przesluszenia.A to sprawia ze pozostala czesc twarzy wyglada brzydko Mam probki podkladow z Max Factora,2 rodzaje,nowy podklad z Erisa rozswietlajacy i jeszcze z Vipera i zaden niejest dobry.Sa jakby za suche Bardzo was prosze doradzce co bedzie odpowiednie dla mnie.Moze znacie podklad ktory niepodkreslalby suchej skory i dobrze trzymal na buzce??A moze poprostu zrezygnowac z kupna nowego podkladu a zaiwestowac w jakis krem ktory usunie ta sucha skorei bede mogla dalej stosowac Maybelline.??Bardzo was prosze o jakiekolwiek rady.Z gory dziekuje
olcia1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 22:16   #2
sweeney
Zakorzenienie

GG do sweeney
Dot.: Prosze o pomoc:(

Cytat:
Napisane przez olcia1987
Potrzebuje pomocy i prosze o kazda radeChodzi o to ze niemge znalez odpowiedniego podkladu Mam cere mieszana,wrazliwa.Zaczela m uzywac preparatow przepisanych od dermatologa,robonych w aptece,aby podtrzymac efekt skory gdyz jestesm po kuracji tetracyklina.Na mojej cerze niemam juz pryszcze,sa wagry ale najwiekszym problemem jest to za mam w niektorych miejcsach przesluszona skore.I tu jest wlasnie problem Uzywalam podkladu z Maybelline z pudrowym wkonczeniem i bylam bardzo zadowolona.Ale musialabym uzywac tlustego kremu bo sa widoczne te przesluszenia.A to sprawia ze pozostala czesc twarzy wyglada brzydko Mam probki podkladow z Max Factora,2 rodzaje,nowy podklad z Erisa rozswietlajacy i jeszcze z Vipera i zaden niejest dobry.Sa jakby za suche Bardzo was prosze doradzce co bedzie odpowiednie dla mnie.Moze znacie podklad ktory niepodkreslalby suchej skory i dobrze trzymal na buzce??A moze poprostu zrezygnowac z kupna nowego podkladu a zaiwestowac w jakis krem ktory usunie ta sucha skorei bede mogla dalej stosowac Maybelline.??Bardzo was prosze o jakiekolwiek rady.Z gory dziekuje
Mam podobna cere i tak naprawde kazdy podklad sie sprawdza o ile wczesniej uzyje dobrze nawilzajacego kremu

sweeney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 10:26   #3
olcia1987
Rozeznanie

Dziekuje za odzewUzywam kremu nawilzajacego z Nivei.I on tez jest za slabyMusialabym uzywac chyba kremu tlustego;/Dziewczyny prosze was bardzo doradzcie cos
olcia1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 10:51   #4
marinka
Raczkowanie

GG do marinka

Ja tez mam cere mieszana i mam problemy z krostkami !! i uzywam podkładu Max Factor Flewless perfection . To ten podwojny z baza dzieki której podkład długo sie trzyma a twarz jest wygładzona . Nie stosuje pod to zadnego kremu ,ale uzywam jeszcze pudru matujacego Rimmel Stay Matte ,po kilku godzinach i tak mam tłusta skóre na czole ale ten puder sobie z tym radzi
marinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 10:59   #5
malgosg
Rozeznanie

Miałam ten sam problem. Kupiłam podkład Vichy i jestem z niego bardzo zadowolona. Tylko że nie wszytskim odpowiada gama kolorów-najlepiej zdobyć próbki.
malgosg jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości