Kosmetyki FLOS LEKU - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-25, 18:49   #1
Maripossa
Zakorzenienie

Kosmetyki FLOS LEKU

Ogolnie: sa ok?? Sa jakies lepsze, inne gorsze?? Zamierzam kupic zel pod oczy, bo prawie codziennie wstaje bardzo wczesnie i mam worki i cienie pod oczami Ktos uzywal INNYCH ich kosmetykow??
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 19:01   #2
Alchemiczka :D
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki FLOS LEKU

Ja uzywałam zelu pod oczy ze swietlikiem i z babką lancetowatą i był świetny na moje poranne worki.

Poza tym używałam też żelu pod oczy i na powiekze swietlikiem i z aloesem i też był dobry.

Piekł mnie zaś strasznie krem pod oczy i na poiweki do cery wrazliwej. On ma 30 ml i jest w takim białej tubce z napisami. Dla mnie był koszmarny.
Stary 2006-02-25, 19:30   #3
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

oprócz żeli pod oczy niczego innego tej firmy nie używałam. żele są fajne, w sam raz na pierwszy kosmetyk pod oczy, przyjemnie chłodzą i odświeżają.

opinie o kosmetykach tej firmy znajdziesz w KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...t&vendorid=159

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 19:32   #4
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Używałam korektoru antybakteryjnego. Najlepszy jaki miałam
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 19:37   #5
patricja
Zadomowienie

Z flos-leku używam korektora antybakteryjnego w sztyfcie jest b. dobry
patricja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 19:54   #6
siss
Rozeznanie

Używałam żelu pod oczy (niestety nie pamiętam jaki to był konkretnie), ale bardzo fajny był. Jeśli zależy ci na szybkim pozbyciu się opuchlizny "pospaniowej" to polecam. Działa natychmiast, po wklepaniu
siss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:00   #7
Zadomowienie

Parę lat temu uzywałam też tego kremu w zimie http://www.floslek.com.pl/inpol.html Był on dość tłusty, chronił przed zimnem i wiatrem. Posiada jednak marne filtry UV.
Stary 2006-02-25, 20:23   #8
Angel@
Zakorzenienie

Z Flos Leku miałam kiedyś żel szałwiowy do skóry tłustej. Nawet nawet.
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:50   #9
Kacha30
Raczkowanie

ja czasem uzywam zelu arnikowego z flos leku. Moze cieni mi za bardzo nie rozjasnił ale nawilza i z opuchnieciami tez sobie daje rade (w lodówce go trzymam )
Kacha30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 21:38   #10
Zadomowienie

Moja mama, która ma cerę naczynkową używała kiedyś tego żelu http://www.floslek.com.pl/inpol.html . Nie była z niego jednak zadowolona, ponieważ szczypał ja nie tylko w oczy, ale w ogóle na całej twarzy.

Edytowane przez Alchemiczka :D
Czas edycji: 2006-02-26 o 10:50
Alchemiczka :D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 22:15   #11
L_V
Zakorzenienie

Używam płynu do demakijażu oczu. Jest świetny - bardzo delikatny, nawet jak przypadkowo dostanie sie do oczu, to nie podraznia spojówek. Mam buteleczke o pojemnosci 125ml, takze wystarczy na baaaardzo długo.
I jeszcze jedno - jest to jak do tej pory JEDYNY plyn do demakijazu po ktorym moje oczy nie zachodza mgłą.

AAAA...mialam przeciez jeszcze zel punktowy do wypryskow - bardzo dobry! smarowalam nim niespodzianki wyskakujace podczas stosowania kwasow.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2006-02-25 o 22:17 Powód: dopisanie kilku słów
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 22:24   #12
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

dobry jest beztłuszczowy samoopalacz w żelu tej firmy
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 10:51   #13
Zadomowienie

Red face Dot.: Kosmetyki FLOS LEKU

Cytat:
Napisane przez L_V
Używam płynu do demakijażu oczu. Jest świetny - bardzo delikatny, nawet jak przypadkowo dostanie sie do oczu, to nie podraznia spojówek. Mam buteleczke o pojemnosci 125ml, takze wystarczy na baaaardzo długo.
I jeszcze jedno - jest to jak do tej pory JEDYNY plyn do demakijazu po ktorym moje oczy nie zachodza mgłą.

AAAA...mialam przeciez jeszcze zel punktowy do wypryskow - bardzo dobry! smarowalam nim niespodzianki wyskakujace podczas stosowania kwasow.
L_V dobrze, ze mi przypomniałaś. Ja tez używałam tego płynu do demakijażu oczu, ale mnie niestety podrażniał on strasznie i oczy mnie bardzo piekły. To chyba zależy od osoby, jednym pasuje innym nie
Stary 2006-02-26, 14:58   #14
Maripossa
Zakorzenienie

Dziekuje wam za odpowiedzi tak mysle, ze moze sie przekonam do zelu samoopalajacego mam dosc jasna karnacje (rankiem najbardziej), kupilam ostatnio krem z Ziaji z maslem kakaowym, bo tez tu czytalam wiele superlatyw dla niego, stosuje go dopiero 3 dni i jak narazie jest ok ale zbyt wiele z kolorem mojej buzi to on raczej nie zdziala Nie lubie podkladow, bo kazdy wysusza mi skore (na czole i kolo nosa - nie mam cery tlustej ani mieszanej!!) widac jak luszczy mi sie, nawet te nawilzajace sa do niczego dlatego tak sobie mysle o tym zeliku, skoro nie ma tego okropnego zapachu samoopalaczy i nie bede wygladac jak marchew po nim, to trza by go nabyc
pozdrawiam
Stary 2006-02-26, 17:36   #15
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Dziekuje wam za odpowiedzi tak mysle, ze moze sie przekonam do zelu samoopalajacego mam dosc jasna karnacje (rankiem najbardziej), kupilam ostatnio krem z Ziaji z maslem kakaowym, bo tez tu czytalam wiele superlatyw dla niego, stosuje go dopiero 3 dni i jak narazie jest ok ale zbyt wiele z kolorem mojej buzi to on raczej nie zdziala Nie lubie podkladow, bo kazdy wysusza mi skore (na czole i kolo nosa - nie mam cery tlustej ani mieszanej!!) widac jak luszczy mi sie, nawet te nawilzajace sa do niczego dlatego tak sobie mysle o tym zeliku, skoro nie ma tego okropnego zapachu samoopalaczy i nie bede wygladac jak marchew po nim, to trza by go nabyc
pozdrawiam
Ja też nie lubie podkłądów, a chętnie bym się czymś przybrązowiła, bo mnie niektóre kremy pobielają więc jak wypróbujesz ten zel samoopalajacy to mam prośbę, napisz coś o nim tutaj albo na PW. Pozdrawiam
Stary 2006-02-26, 18:05   #16
vretka
Zakorzenienie

GG do vretka

Cytat:
Napisane przez Gabi2
dobry jest beztłuszczowy samoopalacz w żelu tej firmy
Gabi, a czy on nie śmierdzi? Chodzi mi oczywiście o ten typowy smrodek samoopalaczowy. Po tym jak kilka lat temu nieświadoma niczego wypróbowałam na swojej skórze Sopot Ziaji i kolega z klasy siedzący koło mnie zaczął zastanawiać się co tak śmierdzi, a potem doszedł do wniosku, że to ja (nie wiek komu było bardziej głupio, mnie czy jemu ) mam straszny uraz do kosmetyków brązujących
vretka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 18:58   #17
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vretka
Gabi, a czy on nie śmierdzi? Chodzi mi oczywiście o ten typowy smrodek samoopalaczowy. Po tym jak kilka lat temu nieświadoma niczego wypróbowałam na swojej skórze Sopot Ziaji i kolega z klasy siedzący koło mnie zaczął zastanawiać się co tak śmierdzi, a potem doszedł do wniosku, że to ja (nie wiek komu było bardziej głupio, mnie czy jemu ) mam straszny uraz do kosmetyków brązujących
Poczytaj opinie o tym zelu na KWC pisza tam dziewczyny, ze wlasnie o dziwo nie smierdzi jak typowy samoopalacz dlatego tez wlasnie przemawia on do mnie
Stary 2006-02-26, 19:02   #18
vretka
Zakorzenienie

GG do vretka

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Poczytaj opinie o tym zelu na KWC pisza tam dziewczyny, ze wlasnie o dziwo nie smierdzi jak typowy samoopalacz dlatego tez wlasnie przemawia on do mnie
Przejrzenie KWC było pierwszą rzeczą jaką zrobiłam w celu odnalezienie samoopalacza doskonałego i własnie ten Flos Leku mnie szczególnie zainteresował, jednak po moich traumatycznych przeżyciach wolę wielokrotnie usłyszeć, że nikt się mnie nie wystraszy, kiedy się nim wysmaruję

Gabi, przepraszam za zawracanie gitary. KWC przeglądałam jakiś czas temu i zapamiętałam tylko, że mało jest opinii na temat tego samoopalacza i to, że mógłby się sprawdzić, a zupełnie nie utkwiło mi w pamięci kto i co pisał na jego temat

Edytowane przez vretka
Czas edycji: 2006-02-26 o 19:06 Powód: Dopisek ;)
vretka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:05   #19
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Ja też nie lubie podkłądów, a chętnie bym się czymś przybrązowiła, bo mnie niektóre kremy pobielają więc jak wypróbujesz ten zel samoopalajacy to mam prośbę, napisz coś o nim tutaj albo na PW. Pozdrawiam
Ok jak tylko go nabede to dam znac choc nie wiem kiedy to nastapi, bo z kaska krucho dosc u mnie ostatnio studia...dojazdy itd...
Stary 2006-02-26, 21:05   #20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Ok jak tylko go nabede to dam znac choc nie wiem kiedy to nastapi, bo z kaska krucho dosc u mnie ostatnio studia...dojazdy itd...
Rozumiem Nie pali się ;*
Stary 2006-03-14, 09:48   #21
martad28
Przyczajenie

Dla mnie z Flos Leku rewelacyjny jest żel z arniką , jedyny, który do tej pory jako tako radzi sobie z moją opuchlizną pod oczami , jest w wygodnej tubce, ma dużą pojemność az 50ml.
Wcześniej używalam tych w słoiczkach, świetlik, babka lancetowata, szybko jednak jakoś wysychały i końcówka byal już nie do nakladania, taka gęsta.
Kupiłam ostatnio krem z witC z fitohormonami z serii odżywczo-regenerującej, ale kompletnie mi nie leży, łzawią i puchną mi oczy , co jeszcze pogłebia moj stan
A co do balasmu z ziaji z serii Sopot to ja go bardzo lubie i dla mnie nie śmierdzi,a tego z FDlos leku postaram sie wypróbować
martad28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 11:41   #22
agniesia_ania
Raczkowanie

Już od kilku lat używam żeli pod oczy ze świetlikiem (raz z dodtakiem babki lancetotwatej, innym razem z dodatkiem czegoś innego, już nie pamiętam czego). Są naprawdę dobre, nie podrażniają oczu, przyjemnie je chłodzą i co dla mnie najważniejsze, nie mam po ich zastosowaniu uczucia piasku pod powiekami

Używałam w tym roku kremu na zimę: był przeznaczony do cery naczynkowej, dość tłusty, z jakimiś marnymi filtrami UV. Ale nie spodobał mi się jego tłustość - przy mojej mieszanej cerze . Poza tym trudno się wchłaniał. Nie zamierzam używać go więcej.

I to chyba wszystko, co używałam z Flosleku
Stary 2006-03-14, 11:44   #23
agniesia_ania
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martad28
Wcześniej używalam tych w słoiczkach, świetlik, babka lancetowata, szybko jednak jakoś wysychały i końcówka byal już nie do nakladania, taka gęsta.
Masz rację, Marto, końcówka do niczego się nie nadaje, taka gęsta gula.

Ale Floslek ma te żele też w tubce, z której się wyciska odrobinę. Miałam taką tubkę i w niej już żel nie wysycha. Jak widać, kwestia opakownia. Może słoiczki są nieszczelne...
Stary 2006-03-14, 13:43   #24
Anchela
Zadomowienie

GG do Anchela

Co prawda nie było to pytanie do mnie ale co odpowiem Samopalacz w żelu na pewno nie smierdzi tak intensywnie jak inne, ale jednak po jakiś 2 lub 3 godzinach ja wyczuwam ten charakterystyczny zapach/smród. Jest on jednak dość delikatny i niezbyt nachalny. Nie wyczuł go o dziwo mój mąż, który zawsze wiedział, że używałam tego smrodka Natomiast podoba mi się konsystencja i to że się momentalnie wchłania, acha i ze dość delikatnie brązuje. Mozna się nim teraz pomarować i jest to taki delikatny odcien (powiedziałabym ze skóra nie jest blada) Dla mocniejszego efektu zabieg nalezałoby powtórzyć. Mam nadzieję ze pomogłam
Anchela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 16:14   #25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anchela
Co prawda nie było to pytanie do mnie ale co odpowiem Samopalacz w żelu na pewno nie smierdzi tak intensywnie jak inne, ale jednak po jakiś 2 lub 3 godzinach ja wyczuwam ten charakterystyczny zapach/smród. Jest on jednak dość delikatny i niezbyt nachalny. Nie wyczuł go o dziwo mój mąż, który zawsze wiedział, że używałam tego smrodka Natomiast podoba mi się konsystencja i to że się momentalnie wchłania, acha i ze dość delikatnie brązuje. Mozna się nim teraz pomarować i jest to taki delikatny odcien (powiedziałabym ze skóra nie jest blada) Dla mocniejszego efektu zabieg nalezałoby powtórzyć. Mam nadzieję ze pomogłam
Dziękuję za opinię
Stary 2006-03-14, 16:15   #26
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez martad28
Dla mnie z Flos Leku rewelacyjny jest żel z arniką , jedyny, który do tej pory jako tako radzi sobie z moją opuchlizną pod oczami , jest w wygodnej tubce, ma dużą pojemność az 50ml.
Kupiłam ostatnio krem z witC z fitohormonami z serii odżywczo-regenerującej, ale kompletnie mi nie leży, łzawią i puchną mi oczy , co jeszcze pogłebia moj stan
A co do balasmu z ziaji z serii Sopot to ja go bardzo lubie i dla mnie nie śmierdzi,a tego z FDlos leku postaram sie wypróbować
A ile kosztuje ten żel z Arniką?
Stary 2006-03-14, 16:25   #27
biedronka26
Raczkowanie

GG do biedronka26

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
A ile kosztuje ten żel z Arniką?
Ja o ile pamietam kupowałam ten żel za okolo 7 zl, tubka 50 ml, jest bardzo wydajny, kupowałam w Herbapolu)
biedronka26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 16:33   #28
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez biedronka26
Ja o ile pamietam kupowałam ten żel za okolo 7 zl, tubka 50 ml, jest bardzo wydajny, kupowałam w Herbapolu)
Dziękuję
Stary 2006-03-14, 19:24   #29
Hanka20
Zakorzenienie

ja pamietam, ze swego czasu kupowalam pomadki ochronne z flos-leku. byly swietne na moje wówczas suche i spierzchnięte usta. niestety teraz nigdzie nie moge ich dostac
teraz zamierzam wypróbowac korektora antybakteryjnego, jak mówicie ze taki dobry

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 11:41   #30
Joskelyn
Zadomowienie

No to sie napalilam na zel z arniką ( moja skora uwielbia wszelkie kosmetyki z arnika!!) i na ten samooplacz - szczegolnie kusi niska cena przy dosc duzje pojemnosci i to ze jest beztluszczowy...
Tylko dziewczynki - pytanie? gdzie to kupić ? w aptekach?
Joskelyn jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości