henna + farba + blond + br您 + moja g逝pota = POMOCY =( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-02-26, 12:24   #1
nask
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 601

henna + farba + blond + br您 + moja g逝pota = POMOCY =(

Pewnie mnie nakrzyczycie za zbrodni, jak pope軟i豉m,a le musze Was prosi o rad bo si za豉ma豉m
A wi璚 to by這 tak....:
1. Pomalowa豉m w grudniu w這sy henn na ciemno br您owy kolor. Farba spra豉 si prawie zupe軟ie po jakim tygodniu.
2. Nie鈍iadoma tego, 瞠 nie wolno kupi豉m trwa陰 farb i pomalowa豉m w這sy. Kolor wyszed 豉dny, ale szybko si spiera.
3. W po這wie stycznia ;pojawi造 si odrosty, a w ciemnym kolorze 幢e si czu豉m, wi璚 postanowi豉m wr鏂i donaturalnego blondu, a nawet troch ja郾iejszego
4. Kupi豉m dwa tygodnie temu farb jasny blond, i hm... uzyska豉m kolor jasnego br您u z bardzo widocznym odcieniem rudo軼i Odcienie oczywi軼ie by造 ja郾iejsze.
5. Nadal uparcie trwa豉m przy pomy郵e bycia blondynk, wi璚 wczoraj kupi豉m drug farb, tym razem seria Blondissimes - bardzo bardzo jasny blond popielaty.

I teraz wygl康am tak:
1,5 cm od sk鏎y mam bardzo jasen w這ski (郵iczny kolorek). Potem przechodzi to w 豉dny, be穎wy blond. Ale od d逝go軼i oko這 7-10 cm (oraz ko鎍闚ki) kolor zaczyna by br您owy (g闚nie s to br您owe pasemka)

I nie wiem ju co ja mam zrobi z tymi w這sami Co radzicie?
nask jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-26, 13:54   #2
latinka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 088
GG do latinka
Dot.: henna + farba + blond + br您 + moja g逝pota = POMOCY =(

Ojej ja bym sz豉 do fryzjera i to jakiegos naprawd dobrego bo ci瞛ko Ci b璠zie samej cokolwiek zrobic teraz [Pewnie fryzjerka zaproponuje jakis jednolity kolorek choc nie powinna rozja郾ia kude趾闚 bo mo瞠 je spali. Tak czy tak fryzjer powinien co doradzi a na koncu zr鏏 jak捷 dobr kuracj od篡wiaj帷 te u fryzjerki
latinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-26, 14:20   #3
*agniesia*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 367

hmm musi to ciekawie wygl康ac ;-) te polecam si szarpn望 i i軼 do dobrego fryzjera niech odratuje kude趾i
*agniesia* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-26, 14:50   #4
nask
Zadomowienie

No chyba to jest dobry pomys Ale ja chcia豉m w豉郾ie miec jasne w這sy, wi璚 nie wiem, czy farbowanie cokolwiek tutaj da i czy b璠zie mo磧iwe
A co my郵icie o dekoloryzacji?
Stary 2006-02-27, 17:28   #5
nask
Zadomowienie

Nie鄉ia貫 up
Stary 2006-02-27, 17:48   #6
Audacieux
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 481

Faktycznie, wym璚zy豉 te w這sy.
Teraz na pewno s bardzo os豉bione, my郵, 瞠 wizyta u dobrej fryzjerki mo瞠 du穎 zmieni. Ja nie wiem, co lepsze, farbowanie czy dekoloryzacja, my郵, 瞠 fryzjerka podejmie s逝szn decyzj.
Ale wybierz naprawd dobry salon, poniewa moja mam posz豉 'uratowa' swoje w這sy po farbowaniu i nieudolna fryzjerka doprowadzi豉 to strasznych spustosze na g這wie mojej rodzicielki.
Stary 2006-02-27, 18:08   #7
Kalex
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 299
GG do Kalex

Hm, z tego co sie orinetuje po hennie trudno jest szyko doprowadzic wlosy do jakotakiego porz康ku, poniewaz te w這ski, ktore potraktowalas henna (a zanim Ci calkowice odrosna to jest ich pewnie duza ilosc ) dosc silnie na pewno przyjely te wszystkie wyciagi roslinne z henny...dlatego...jak radza poprzedniczku idz do fryzjera, tylko nie zapomnij go poinformowac, co wczesniej robilas z wlosami zwlaszcza musisz powiedziec, ze nakladas henne. Moze dowiedz sie jacy sa dobrzy fryzjerzy w Twoim miescie i nie umawiaj sie na wizyte przez telefon, tylko idz wczesniej do danych salonow i porozmawiaj z fryzjerem - jak oni widze przywrocenie ladnego kolorku Twoim wloskom Pozdrawiam
Kalex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-27, 18:15   #8
nask
Zadomowienie

Ale tak si w豉郾ie waham, czy jaki fryzjer m鏬豚y w og鏊e nada moim w這som jednolity kolor w zaistania貫j sytuacji
P鎩d popytam si w salonach, mo瞠 kto b璠zie wiedzia jak mi pom鏂....

A znacie mo瞠 jakie sposoby na pozbycie sie tej henny? Od篡wki wyci庵aj帷e j z w這sa czy jakie co podobnego? Peeling?
Bo t henn to mam tylko na ko鎍闚kach, na reszcie w這s闚 si zmy豉
Stary 2006-02-27, 18:20   #9
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

na pewno szampony oczyszczaj帷e, przeciwluzpiezowe, zwlaszcza nizoral pomaga dosc szybko pozbyc sie koloru z wlosow, ale nie ma zielonego pojecia, czy on wyciagnie tez dobrze henne zawsze jednak mozesz sprobowac przy tym polecalabym troche odzywic wlosy poprzez np. uzywanie maski WAX z apteki - naprawde na mnie zdzialala cuda
Stary 2006-02-27, 18:31   #10
nask
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kalex
na pewno szampony oczyszczaj帷e, przeciwluzpiezowe, zwlaszcza nizoral pomaga dosc szybko pozbyc sie koloru z wlosow, ale nie ma zielonego pojecia, czy on wyciagnie tez dobrze henne zawsze jednak mozesz sprobowac przy tym polecalabym troche odzywic wlosy poprzez np. uzywanie maski WAX z apteki - naprawde na mnie zdzialala cuda
O jak dobrze, bo mam Szo責ersa w domu Henn Wax te posiadam i stosuj cz瘰to, wi璚 na szcz窷cie w這sy nie s zniszczone Ale chyba zaczn stosowa cz窷ciej, bo na razie to widz po niej efekty tylko je郵i chodzi o szybko嗆 ro郾i璚ia w這sa - ale je郵i tak zachwalasz to si zastosuj do rady
Stary 2006-02-27, 18:37   #11
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez nask
Ale tak si w豉郾ie waham, czy jaki fryzjer m鏬豚y w og鏊e nada moim w這som jednolity kolor w zaistania貫j sytuacji
Hmmm..trudno mi powiedziec, bo nie jestem ekspertem czy wyjdzie na calych wlosach jednolity (mniej wiecej kolor), ale moze zrobic cos takiego:
1. na konce wlosow polozyc troche ciemniejszy odcien blondu
2. a na "gore" jasniejszy, wtedy bylby taki trojwymiarowy efekt albo w ogole na dol wlosow (tzn. od polowy glowy w dol) polozyc jakis o ton, czy dwa ciemniejszy blond a na gore jasniejszy. To takie moje niesmiale propozycje
Stary 2006-02-27, 21:00   #12
piekna_dwudziestoletnia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

chyba wiem jak teraz wygl康asz bo mia豉m podobny problem tylko 瞠 nie zastosowa豉m henny ale farbowa豉m w這sy na czarno przez kilka lat i ko鎍闚ki po rozja郾ieniu w這s闚 zosta造 ciemne. Proponuje pasemka w kolorze ko鎍闚ek(najlepiej farba do 24 my by mo積a by這 si ich pozby jak ju w這ski odrosn na tyle by m鏂 je skr鏂i bez 瘸lu o d. tych ciemnych ko鎍闚ek) i troche ciemniejszy kolorek na ca這嗆 瞠by nie by這 za du瞠go kontrastu. Ale z tym te polecam fryzjera w ko鎍u co profesjonalista to profesjonalista
piekna_dwudziestoletnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.