o ile można rozjaśnic włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-27, 18:47   #1
paryska
Raczkowanie

Smile

o ile można rozjaśnic włosy?

jak wyżej chciałabym się dowiedzieć,o ile można rozjaśnić włosy farbą,nie uzywając rozjaśniacza ani dekoloryzatora,czy tego typu rzeczy. mam włosy ciemnobrązowe po farbowaniu,naturalne coś między średnim brązem a ciemnym blondem,nie wiem jak go dokładnie określić. zastanawiałam się,czy jest sens farbować je właśnie na ciemny blond,bo nie wiem czy efekty beda w ogole widoczne. i jak to sie ma z farbowaniem na jaśniejszy odcień przy odrostach - będzie duza różnica odcieni?

wybaczcie,moze pyatnie glupie ale naprawe w sprawie farbowania wlosow jestm poczatkujaca.
paryska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:43   #2
maja2005
Zadomowienie

Question Dot.: o ile można rozjaśnic włosy?

Ja też chętnie chciałabym się tego dowiedzieć. Ja wprawdzie mam włosy dość jasne (pasemka), ale straciły swój ładny kolor, a poza tym pojawiły się odrosty. Dlatego chętnie spróbowałabym położyć na odrosty i pasemka niekoniecznie rozjaśniacz, a jakąś farbę, ale niestety nie wiem, czy to ma jakiś sens i czy włosy mi się choć trochę rozjaśnią (mam naturalny ciemny blond).
maja2005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 20:32   #3
paryska
Raczkowanie

Dot.: o ile można rozjaśnic włosy?

no to juz jesteśmy dwie. fajnie,ze nie jestem sama. pozostaje tylko czekac na odpowiedz
Stary 2006-02-27, 21:21   #4
black_sun
Rozeznanie

garnier natea nutrisse ma farby "superrozjaśniające" czy jakoś tak.. kiedyś używałam numeru 111 i ładnie rozjaśniała, bez rudości a naturalne włosy mam średni mysi blond polecam.
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 21:24   #5
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paryska
jak wyżej chciałabym się dowiedzieć,o ile można rozjaśnić włosy farbą,nie uzywając rozjaśniacza ani dekoloryzatora,czy tego typu rzeczy. mam włosy ciemnobrązowe po farbowaniu,naturalne coś między średnim brązem a ciemnym blondem,nie wiem jak go dokładnie określić. zastanawiałam się,czy jest sens farbować je właśnie na ciemny blond,bo nie wiem czy efekty beda w ogole widoczne. i jak to sie ma z farbowaniem na jaśniejszy odcień przy odrostach - będzie duza różnica odcieni?

wybaczcie,moze pyatnie glupie ale naprawe w sprawie farbowania wlosow jestm poczatkujaca.
z moich doświadczeń niestety wynika, że odrosty mogą się rozjaśnić i będą śliczne ciemny blond a reszta, ten ciemny brąz, jaka była taka będzie.. tylko bardziej wysuszona
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 20:44   #6
paryska
Raczkowanie

hmmm a jak mniej wiecej wygladaja ceny za farbowanie wlosow u fryzjera? tzn cale wlosy na jeden kolor,bez zadnych pasemek, baleyage, obcinania itd? bo boje sie robic to w domu,bo pewnie mi nie wyjdzie tak jak powinno...
Stary 2006-03-04, 21:23   #7
patrysieńka
Raczkowanie

GG do patrysieńka

W salonie L'OREALA farbowanie calych wloskow kosztuje od 70-120 zł.
To zalezy od dlugosci...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości