Inglot Sprint a Inglot Vertigo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-28, 09:09   #1
Puniax
Rozeznanie

Inglot Sprint a Inglot Vertigo

Mam pytanie do dziewczyn, które miały jedne i drugie cienie z tytułu wątku. Otóż mam ochotę na cienie Vertigo, ale boję się, że będą one podobne do Sprint, a te z kolei strasznie mnie uczulają i powodują zaczerwienienie i łzawienie oczu (ale te pojedyńcze i potrójne najstarsze cienie Inglot były w porządku). Opinie obydwu cieni są podobne. Czy którąś z was też uczulały cienie Sprint?
Puniax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 09:29   #2
MagJa
Zakorzenienie

Dot.: Inglot Sprint a Inglot Vertigo

Żadne z nich mnie nie uczulają, ale mogę Cię zapewnić, że Vertigo i Sprint różnią się od siebie znacznie, przynajmniej konsystencją i efektem końcowym. Sprinty są wg mnie delikatne i mało trwałe, ale za to jaby bardziej pudrowe w konsystencji, a Vertigo mają barwy mocne, są trwałe, ale cienie same w sobie są twarde i z czasem coraz bardziej się utwardzają i jakby wyślizgują.
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 14:31   #3
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Żadne z nich mnie nie uczulają, ale mogę Cię zapewnić, że Vertigo i Sprint różnią się od siebie znacznie, przynajmniej konsystencją i efektem końcowym. Sprinty są wg mnie delikatne i mało trwałe, ale za to jaby bardziej pudrowe w konsystencji, a Vertigo mają barwy mocne, są trwałe, ale cienie same w sobie są twarde i z czasem coraz bardziej się utwardzają i jakby wyślizgują.
Dzięki.

A zapytam jeszcze jakie są potrójne cienie Inglot Integra (jaką mają konsystencję, czy sie nie osypują i czy nie uczulają)?
Puniax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 17:39   #4
Mariti
Wtajemniczenie

Ja mam wszystkie rodzaje cieni o których wspomniałas : integra, Sprint oraz Vertigo.
Vertigo maja mocne, soczyste kolory , zdecydowanie są tez trwalsze niż Sprinty .Natomiast najbardziej do gustu przypadły mi właśnie Integry , z powowdu kolorków, które można fajnie łączyć,z drugiej strony są także trwałe natomiast ich kolorki są nieco mniej nasycone niz Vertigo.Niestety nic nie mogę powiedzieć o uczulaniu, bo jeszcze żaden cień mnie nie uczulił.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 17:55   #5
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Dzięki.
Niezamaco
Cytat:
Napisane przez Puniax
A zapytam jeszcze jakie są potrójne cienie Inglot Integra (jaką mają konsystencję, czy sie nie osypują i czy nie uczulają)?
Intergy baaardzo nie lubię Wg mnie osypuje się i tym samym drażni oczy. A szkoda bo kolory ma niezłe no i cenę fajną
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 20:16   #6
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Czy cienie Inglot Sprint są jeszcze dostępne w sklepach, czy je już wycofali? Kupowałam je lata temu i pamiętam, ze byłam z nich zadowolona, teraz chciałabym do nich wrócić.
Oraz jakie w ogóle sa rodzaje cieni z Inglota i czy macie jakąś fotkę z odcieniami? Bo wiem, ze jest ich dużo i oglądając je w sklepie nigdy nie potrafie się zdecydować jakie kolorki wybrać!
madzia.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 20:46   #7
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Czy cienie Inglot Sprint są jeszcze dostępne w sklepach, czy je już wycofali? Kupowałam je lata temu i pamiętam, ze byłam z nich zadowolona, teraz chciałabym do nich wrócić.
Oraz jakie w ogóle sa rodzaje cieni z Inglota i czy macie jakąś fotkę z odcieniami? Bo wiem, ze jest ich dużo i oglądając je w sklepie nigdy nie potrafie się zdecydować jakie kolorki wybrać!
Z tego co wiem,to chyba powoli je wycofują.Wyprzedają je w promocjach.Kiedy ostatnio kupowałam kosmetyki w Inglocie brałam też Sprinty w promocji.Można było sobie wybrać dowolny kolorek,ale nie było tego zbyt wiele.Babka mi wtedy powiedziała,że jest ich tak mało,bo mają wycofywać.Więc prawdopodobnie będą znikać.
moren jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości