Garnier czy Palette??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-17, 20:25   #31
MarilynManson
Raczkowanie

GG do MarilynManson
Dot.: Garnier czy Palette???

nieuzywalam nigdy palette , ale dzisiaj strzelilamsie na jasny popielaty blond garniera...i musze przyznc ze na rozjasnionych wyszedl super...moze nawet zbyt fioletowo w 1 miejscu...a odrosty sredni braz...wyszły jasno rude..ale jest okk:
MarilynManson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 20:26   #32
Moonlight
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MartuSsia
a kolerzanka jaki miala kolor wlosow??wlasnie takie sa efekty jak ktos sobie sam farbuje wlosy niekoniecznie nusi byc to wina farby.moze za krotko 3mala albo za malo dala wody utlenionej..pozatym np z brunetki nieda sie TEORETYCZNIE zrobic blondyki to niejest tak hop siup to byl przyklad..
jej naturalny kolor włosów to ciemny blond nie wiem jak ona to farbowała i ile trzymała na głowie, ja sie na tym kompletnie nie znam bo nigdy nie farbowałam włosów aha - nie farbowała całkiem sama, bo z tego co wiem to farbowała jej zaprzyjaźniona fryzjerka. co prawda nie w salonie fryzjerskim tylko przyszła do niej do domu, ale nie wiem czy to coś zmienia... włosy zawsze farbuje jej ta sama pani, więc to nie jest chyba jej wina, że kolorek wyszedł rudy, bo z innymi farbami nic jej się takiego nie przytrafiło...
Stary 2006-03-18, 08:54   #33
MartuSsia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Moonlight
jej naturalny kolor włosów to ciemny blond nie wiem jak ona to farbowała i ile trzymała na głowie, ja sie na tym kompletnie nie znam bo nigdy nie farbowałam włosów aha - nie farbowała całkiem sama, bo z tego co wiem to farbowała jej zaprzyjaźniona fryzjerka. co prawda nie w salonie fryzjerskim tylko przyszła do niej do domu, ale nie wiem czy to coś zmienia... włosy zawsze farbuje jej ta sama pani, więc to nie jest chyba jej wina, że kolorek wyszedł rudy, bo z innymi farbami nic jej się takiego nie przytrafiło...
Ale to jest praktycznie niemozliwe zeby blondynce farbujacej na blond wlosy wyszedl rudy to sie niezdaza chodz wiesz ja bym musiala porozmawiac z nia na zywo to wiedzialabym co i jak ale dla mnie to jest niemozliwe tymbardziej ze z farbowaniem wlosow spotykam sie na codzien...
Tak czy siak tylko GARNIER z produktow dostepnych na rynku poniewaz najmniej niszczy wlosy a o to tu chodzi zeby byly one piekne i zdrowe-3eb je doceniac puki sa bo zaczynamy sie przejmowac dopiero jak jest sianko drogie panie twierdza ze sie splokuje nic dziwnego skoro niestosuje sie szamponow do wlosow farbowanych..to tez przyspiesza efekt wyplokiwania farby.Ja osobiscie twierdze ze i tak najlepiej jest farbowac wloski u fryzjera...Farby tylko Joicobild1.gif

hs_axis_1.jpghs_axis_2.jpghs_axis_3.jpg

Buziaczki dla wszystkich
MartuSsia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 08:58   #34
MartuSsia
Raczkowanie

i buziaki dla Moonlight
MartuSsia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 01:11   #35
chanell85
Raczkowanie

tylko nie palette!!!

zdecydowanie odradzam.Strasznie niszczy włosy.Ja pofarbowałam w pazdzierniku i skutki mam do dzisiaj!
tragiczna jest ta farba
chanell85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 09:39   #36
judi87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chanell85
tylko nie palette!!!

zdecydowanie odradzam.Strasznie niszczy włosy.Ja pofarbowałam w pazdzierniku i skutki mam do dzisiaj!
tragiczna jest ta farba
Podpisuję sie pod tym obiema rekoma.Moje wlosy po palette wyglądały tragicznie Musiałam sie nieźle nagimnastykować żeby wyglądały jako tako.Nigdy więcej tej farby
judi87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 10:47   #37
_cleooo_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chanell85
tylko nie palette!!!

tragiczna jest ta farba
a ja mam takie same przezycia z garnierem.juz nigdy wiecej nie uzyje tej farby. nie dosc ze mialam siano na glowie to jeszcze kolor sie szybko wypłukał. po palette mialam o wiele ładniejsze włosy, ale ja ci radze cos z L'oreala.

_cleooo_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 12:38   #38
Sylwia***
Wtajemniczenie

Hej, ja uzywalam obu tych farb i tak bym to podsumowala (z ciemnego blondu chcialam zmienic na jasniejszy):
1) Garnier - naprawde delikatny jak na farbe. Niestety bardzo nietrwaly, i w ogole dla mnie za slaby, w rezultacie nie byl to chlodny blond, ale rudawy, a z czasem szybko robil sie ten kolor coraz bardziej rudawy( Ale i tak byl pod tym wzgledem lepszy od np. Loreala.
2) Palette - podobno strasznie niszczy wlosy, chociaz mi wszystkie farby niszcza, nie zauwazylam jakiejs duzej roznicy, ale FAKT, jest duzo mocniejszy. Bez maseczek sie nie obejdzie Ale dla mnie np. jest to jedyne rozwiazanie, bo rudawego koloru nie chce miec. Palette nie schodzi tak latwo, choc dla mnie to dobrze, bo to trwala farba i potem pozostaje tylko kolorowanie odrostow. Inna sprawa, to jak sie chce zmienic kolor, bo dziewczyny pisza, za po Palette wlosy nie lapia innego koloru, ale ja tego nie sprawdzalam..

Wydaje mi sie, ze wszystko zalezy od predyspozycji wlosa do przyjecia farby, no i tez zalezy, ktory rodzaj tych farb wybierzesz, bo przeciez kazda firma ma kilka roznych farb, kremow itd. Moze sprobuj Garniera na jednym pasemku i zobaczysz, czy jest wystarczajacy, by zafarbowac Twoje wloski.

Pozdrawiam!
Sylwia*** jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 14:39   #39
aniser
Zakorzenienie

jeszcze raz bede obstawac przy garnierze...sama farbowalam wlosy paletta,nie tylko kolor zamiast brazu wyszedl czarny<ale to moge jakos przezyc>to dodatkowo bylam zywym przykladem tego,ze ta farba powoduje wypadanie wlosow i to w ilosciach hurtowych. A wlosy przed farbowaniem mialam grube i zdrowe,w naprawde dobrej kondycji. Od tego czasu minal rok,wlosy doszly do siebie,ale nie polecilabym jej nawet najgorszemu wrogowi...co wiecej pracuje jako konsultantka do spraw wlosow i co weekend widze efekty farbowania wlosow paletta-wlosy sa w strasznym stanie-suche,wyniszczone,lamliwe ...i na to nie pomoze nawet najlepsza maseczka,bo owszem po uzyciu wlos bedzie od zewnatrz wyglazony,ale od srodka on juz jest przezarty farba...
Garnier jest napewno mniej inwazyjny i mniej wyniszczy wlos,a dobrze pielegnowany kolor odpowiednimi szamponami i maseczkami nie wyplucze sie tak szybko...
Stary 2006-03-19, 16:17   #40
Moonlight
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MartuSsia
Ale to jest praktycznie niemozliwe zeby blondynce farbujacej na blond wlosy wyszedl rudy to sie niezdaza chodz wiesz ja bym musiala porozmawiac z nia na zywo to wiedzialabym co i jak ale dla mnie to jest niemozliwe tymbardziej ze z farbowaniem wlosow spotykam sie na codzien... (...)
są na świecie rzeczy które się filozofom nie śniły ja byłam z nią w sklepie, żeby kupić farbę (na opakowaniu była pani z blond czupryną), a na drugi dzień kumpela przychodzi do szkoły ruda to znaczy nie jakoś całkiem marchewkowo-ruda tylko z takim brzydkim odcieniem rudości... od tego czasu koleżanka obraziła się na Garniera

buziak dla Ciebie

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości