Niepomalowane dolne rzęsy?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-19, 19:49   #61
coccinelle
BAN stały

Dot.: Niepomalowane dolne rzęsy??

ja mam z dolnymi rzesami problem-sa za dlugie.
wiem...nie mozna miec za dlugich rzes. jesli chodzi o gorne to owszem-dlugie sa piekne. im dluzsze tym lepsze.

ale dolne...

jak umaluje dolne rzesy to wygladam jak rosyjska lalka. sa grube, dlugie i w ogole nie wygladaja zbyt dobrze, kiedy sa umalowane. nie zebym miala trudnosci z malowaniem rzes. nie w tym problem

dlatego nie maluje ich nawet, kiedy mam sobie zamiar stworzyc makijaz wieczorowy.
coccinelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 20:16   #62
Mary_Q
Zakorzenienie

a ja mam za krotkie i z ajasne i nie moge do nich dobrego tuszu znalezc zeby sie nie upackac i nie posklejac
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 20:49   #63
blue2003
Miuoshowa

GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003

Zawsze maluje dolne rzesy. Sa (zreszta podobnie jak gorne) rzadkie, cienkie i krociutkie, w dodatku jasne, wiec pomalowanie tylko delikatnie je podkresla, a oczy wydaja sie wieksze, bardziej wyraziste. Rozmazywanie? Polecam swoj trik - nabieram na opuszke palca troche pudru w kamieniu i przejezdzam pod linia rzes, tam gdzie zazwyczaj naklada sie cien. Rozmazywanie jest naprawde minimalne, a i to nie zawsze.

Mary Q - jak widac po moim powyzszym opisie tez mam takie nedzne rzesy. I bardzo Ci polecam tusz Masterpiece. Ma naprawde super szczoteczke i dobrze maluje nawet takie rzesy. Ja najpierw nakladam cienka pierwsza warstwe (tzn bardzo delikatnie, tak zeby je tylko lekko podkoloryzowac), czekam az troche podeschna (maluje w tym czasie drugie oko) i nakladam druga, grubsza juz warstwe. Poki sa jeszcze mokre dellikatnie rozdzielam je wykalaczka. I efekt jest super, oczywiscie jak na moje mozliwosci, bo wiem przeciez ze firanek do brwi czy efektu sztucznych rzes nie osiagne nawet tuszem za milion dolcow

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:44   #64
suwa89
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

ja zawsze maluje gorne rzesy i dolne ........ dodaje to oku spojrzenia glebszego
raczej dziwnie by to wygladalo u dziewczyn z jasnymi rzesami gdzie gorne sa ok wytuszowane ladnie na czarno a dolne praktycznie sa szaro - brazowe czno mowa o naturalnej kolorystyce ? hm
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 13:40   #65
ka_ma
Zakorzenienie

a ja dolnych nie maluje wcale, jesli na powieke naloze ciemniejszy cien to aby wszystko ladnie wspolgralo ze soba, dolne rzesy podkreslam czarna kredka badz cieniem
ka_ma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 19:12   #66
ankkka
Raczkowanie

u mnie to zalezy. kiedyś malowałam bardzo starannie dolne rzęsy (ale nie mocno, tylko próbowałam to robić rzetelnie ). tera jak mnie najdzie to maznę na dolnych rzęsach i tyle. a efekt jest lepszy, bo bardzi ej naturalny. takie umalowane dolne rzesy dobrze wyglądają tylko na wieczór (no i może jak masz ładną twarz i nieskazitelną cerę....)
ankkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 19:47   #67
wisienka_com
Raczkowanie

robie henne co jakiś czas czarną i moje dolne rzesy sa ciemniejsze
nie lubie ich malowac , bo sa bardzo długie i wywinięte do dołu i dotykają skóry przez co ciężko je ładnie pomalować
maluję tylko górne rzesy , chyba że to wielkie wyjście to staram sie pomalowac i dolne
Stary 2009-02-03, 16:57   #68
scotland89
Raczkowanie

Dziewczyny, co zrobić jak sie praktycznie wogole nie ma dolnych rzęs????????? Bo ja mam taki problem... mam tylko kilka, i jak je pomaluje to wyglądam okropnie... sterczą mi 3 rzęsy na krzyż...
scotland89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 17:12   #69
Magnetisma
Raczkowanie

Nie wyobrażam sobie nie pomalowac dolnych rzęs, może to kwestia przyzwyczajenia. Ja mam ukurat warunki do tego bo mam długie rzęsy na górnej jak i dolnej powiece, ale jesli ktos nie ma za duzo rzes na dolnej powiece to chyba tez bym nie malowała, efekt moze byc odwrotny do założonego. Kiedys własnie widziałam jak taka dziewczyna miała pomalowane tylko górne rzesy, ale tak fajnie miała je wywiniete, zalotnie i wygladało to bardzo ladnie
...bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem...
Magnetisma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:06   #70
Nelkaa
Zadomowienie

ja za to nie cierpię malować dolne rzęsy bo zawsze się rozmarzę w ciągu dnia, dlatego ich już nie maluję, na szczęście tego aż tak nie widać ,bo mam je bardzo ciemne

MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:41   #71
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez scotland89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co zrobić jak sie praktycznie wogole nie ma dolnych rzęs????????? Bo ja mam taki problem... mam tylko kilka, i jak je pomaluje to wyglądam okropnie... sterczą mi 3 rzęsy na krzyż...
Po prostu nie maluj tych dolnych i zafunduj im koniecznie kurację z oleju rycynowego, to je wzmocni i zregeneruje
201604210939 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 08:59   #72
alufa
Zakorzenienie

ja również mam jaśniutką oprawę oka
dolne tuszuję tylko od wielkiego dzwonu. wyglądam wtedy lepiej, ale muszę strasznie się nagimnastykować, żeby uzyskać W MIARĘ pożądany efekt kiepskie mam dolne rzęski, więc uważam, że nie warto ich podkreślać. myślę nad zakupem kredki, żeby zminimalizować ten kontrast
alufa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:44   #73
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Akurat niepomalowane dolne rzęsy wcale źle nie wyglądają
Wręcz wtedy jest podkreślone górna powieka co też daje ładny efekt. Ja kiedyś w ogóle ich nie malowałam, teraz jak mam mocniejszy makijaż czy mocno wytuszowane górne rzęsy to zawsze je maluję- ale delikatnie, tylko lekko podkreślam bo mam je dość długie i nie chcę by one górowały w makijażu
Stary 2009-03-06, 13:29   #74
nikadomi
Rozeznanie

Ja zawsze maluję tylko górne rzęsy.
nikadomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:44   #75
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja maluje dolne rzesy albo bardzo delikatnie bo mam dlugie. Jedynie zaznaczam ze tam są i tyle
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:55   #76
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
ja mam z dolnymi rzesami problem-sa za dlugie.
wiem...nie mozna miec za dlugich rzes. jesli chodzi o gorne to owszem-dlugie sa piekne. im dluzsze tym lepsze.

ale dolne...

jak umaluje dolne rzesy to wygladam jak rosyjska lalka. sa grube, dlugie i w ogole nie wygladaja zbyt dobrze, kiedy sa umalowane. nie zebym miala trudnosci z malowaniem rzes. nie w tym problem

dlatego nie maluje ich nawet, kiedy mam sobie zamiar stworzyc makijaz wieczorowy.
Mam tak samo...jak pomaluję dolne to wygląda to bardzo teatralnie, wręcz dziwnie.. ja lubię mocno podreślone górne rzęsy..takie żeby było je widać daleka do tego smoky eyes lub czarna kredka..ale dolnych rzęs nie maluję... psują mi cały makijaż oka gdy są pomalowane.

oprawę oka mam bardzo jasną- niepomalowanych rzęs wręcz nie widać.

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-03-06 o 14:56
Chii1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:53   #77
eMPi
Rozeznanie

GG do eMPi

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg selita-ebanks-headband.jpg (87,7 KB, 101 załadowań)

wymianka
eMPi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 17:32   #78
LiloTa
Przyczajenie

kiedyś też nie malowałam, ale zaczęłam, bardzo mi się podobają jako umalowane podkreślają oczy i ładnie wyglądają
LiloTa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 17:47   #79
*Justynka*
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez eMPi Pokaż wiadomość
śliczne ma włosy
Gdy maluję się delikatnie, to omijam dolne rzęsy, natomiast przy mocnym, wyrazistym makijażu zawsze je podkreślam

*Justynka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 18:59   #80
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Ja maluję tylko górne rzęsy dolne mam długie ale niezbyt gęste poza tym nie umiem ich pomalować bo się sklejają. Bardziej podoba mi się jak mam pomalowane tylko górne rzęsy nie muszę obawiać się rozmazania z tuszu pod okiem.
Siuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 00:24   #81
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Ja mam też swój własny patent na dolne rzęsy- gdy mocno podkreślam oczy i tuszuję rzęsy górne tak by były widoczne to wtedy też mocno tuszuję dolne ale nie czarnym tuszem tylko innym- granatowym, brązowym, grafitowym... itd. Efekt super bo oko jest ładnie podkreślone a dolne rzęsy również i to bez przesady.
Różnicy w kolorach nie widać

Robię też tak czasami w ciągu dnia gdy główny akcent kładę na rzęsy to i dolne maluję mocno ale właśnie np. granatowym
Stary 2009-03-11, 10:25   #82
cattt
Mrs Mrau

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja mam też swój własny patent na dolne rzęsy- gdy mocno podkreślam oczy i tuszuję rzęsy górne tak by były widoczne to wtedy też mocno tuszuję dolne ale nie czarnym tuszem tylko innym- granatowym, brązowym, grafitowym... itd. Efekt super bo oko jest ładnie podkreślone a dolne rzęsy również i to bez przesady.
Różnicy w kolorach nie widać

Robię też tak czasami w ciągu dnia gdy główny akcent kładę na rzęsy to i dolne maluję mocno ale właśnie np. granatowym
ciekawy patnent
cattt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 16:55   #83
nieprzytomna
Wtajemniczenie

Ja czasami maluję, czasami nie.
Na żywo wydaje mi się, że lepiej wyglądam bez, ponieważ rzesy mam naturalnie ciemne, więc różnicy nie widać, poiza tym dolne są długie, więc wygląda to trochę śmiesznie, gdy je pomaluję.
Jednak na zdjęciach robionych z funkcją micro ta różnica pomalowanych/niepomalowanych bardzo rzuca się w oczy
Stary 2009-03-11, 16:59   #84
madie
Zakorzenienie

ja ostatnio omijam dolne rzęsy tylko przeciągam wzdłuż linii dolnych rzęs cieniem delikatnie, żeby tak łyso nie było. Kiedy mam gorsze dni to tusz na dolnych jakoś tak posmuca oczy.
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:43   #85
ally5
Wtajemniczenie

a ja maluje tylko górne rzęsy, bo dolne niestety mam długie i rzadkie i dziwnie to wygląda kiedy je pomaluję
ally5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 12:11   #86
senkasandry
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mech Pokaż wiadomość
Hmm... szczerze mówiąc, ja też nigdy nie tuszuję dolnych rzęs, choć mam jasne. Nie widzę takiej potrzeby. Przeciwnie, podobnie jak emememsik uważam, że tak mi duzo ładniej nic się nie odbija, nie rozmazuje, nie mam "pandy". Moje wytuszowane dolne rzęsy wyglądają za to jak pajęcze nogi i to dopiero jest śmieszne
no wlasnie, macie na to jakis sposob? tez wole miec pomalowane dolne rzesy ale jak je wytuszuje to odbija mi sie tusz i mam okropne cienie pod oczami przez to
senkasandry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 13:03   #87
Kle_oo
Zadomowienie

Henna jest dobrym pomysłem.Ja kładę na rzęsy hennę czarną.Efekt na dolnych jest super: są czarne,ale nie za mocno. I ogromny plus nie muszę się martwić ,że pod wpływem wilgoci będę miała pandę.
Kle_oo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 15:18   #88
senkasandry
Rozeznanie

probowalam z henna ale nie przyciemnia mi rzes. efekt jest minimalny, nawet dwa razy nakladalam i nadal nie widzialam zbyt duzej roznicy. nie zauwazylam zeby inne osoby, ktore maluja dolne rzesy mialy takie panmdy pod oczami. a u mnie po doslownie pol godziny takie cos sie pojawia. moze cos zle robie? pudrujecie dolne rzesy? uzywam dobrego tuszu ( maybeline) probowalam tez z innymi zawsze bylo tak samo, wiec to nie wina tuszu
senkasandry jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości