Prośba o pomoc:zróbcie z Voodii blondynkę:> - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-08, 18:11   #61
Voodia
Wtajemniczenie

Dot.: Prośba o pomoc:zróbcie z Voodii blondynkę:>

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Jeśli mogę coś poradzić, to szczerze polecam rozjaśnienie włosów balayagem i najlepiej raz [u fryzjera to wiadomo ]. Zanim ja poszłam wreszcie ściągnąć ciemny kolor do fryzjera, rozjasnialam kilka razy włosy w domu, efekt był nawet dobry i cieszylam się, ze tak mi się wlosy nie niszczą, ale jednak chcialam mieć intensywny rudy i z tym był problem. Fryzjer ściągnął mi kolor, czyli kolejne rozjaśnianie [chyba trzecie w niedługim odstepie czasu, bodajże dwutygodniowym] i tego włosy już nie wytrzymały Jak już pisałam, kolor mi się zmył dosyć, ale narazie go nie poprawiam bo mam tak suche włosy, że masakra. Ostatnio byłam sporo podciąć, bo nie dało sie ich rozczesać. Ale zaopatrzyłam się w witaminy H-Pantoten, więc może będzie ok kiedyś Myślę, że gdybym od razu poszła do fryzjera i nie eksperymentowała w domu, miałabym mniej zniszczone włosy.
Lovisa, ja nawet nie myślałam o farbowaniu w domu- sama nie umiem, a nie mam nikogo zaufanego od tych rzeczy. Kiedyś koleżanka ( samozwańcza super obeznana frzyjerka ) zrobiła mi blond pasemka jakimś rozjaśniaczem, włosy łamały się w połowie długości (wyglądało to jakby fryzjer mi te kudły pocieniował mając opaskę na oczach). Koniecznie chcę do fryca- ciekawe tylko ile mi zaśpiewa za farbowanie, a może i dekoloryzajcę włosów do łopatek. W zasadzie świadomość, że musiałabym topić pieniądze w odrosty co miesiąc najbardziej mnie odsuwa od "blond-pomysłu".
Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 18:12   #62
Agniesia~
Raczkowanie

Raz sie zyje!
Moim zdaniem bedzie Ci super w bladzie. Na poczatek radze pasemka, by nie bylo szoku.
Sama mam naturalne ciemne wlosy i zawsze mi mowiono, ze w bladzie nie bede dobrze wygladac. Mam tez ciemne oczy.
Ale ja sie uparlam, ze musze sprawdzic. I nie zaluje!
Zobaczysz pozniej, jak bedziesz szla ulica, to 2razy wiecej facetow sie za Toba obejrzy niz teraz.
Radze dobrego fryzjera, ktory dobierze odpowiedni odcien i odpowiednia pielegnacje. a jezeli Ci sie nie spodoba, to zawsze mozesz przyciemnic wlosy.
Pamietaj! Jezeli nie sprobujesz, to sie nie dowiesz. Tylko radze stopniowo, by wlosy za bardzo nie ucierpialy.
Pozdrawiam!
Stary 2006-03-08, 18:14   #63
Voodia
Wtajemniczenie

Agniesia, a masz może jakieś zdjęcie?
Stary 2006-03-08, 18:21   #64
sysia_6
Raczkowanie

Mam prozbe jak byscie mogly to wejdzcie na moj watek i dopasjcie m ijeszcze pare fryzurekBym byla wdzieczna.. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=1400052
sysia_6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 18:22   #65
Agniesia~
Raczkowanie

Chwilowo nie, ale postaram sie niedlugo wkleic.
Stary 2006-03-08, 18:23   #66
Lovisa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Voodia
Lovisa, ja nawet nie myślałam o farbowaniu w domu- sama nie umiem, a nie mam nikogo zaufanego od tych rzeczy. Kiedyś koleżanka ( samozwańcza super obeznana frzyjerka ) zrobiła mi blond pasemka jakimś rozjaśniaczem, włosy łamały się w połowie długości (wyglądało to jakby fryzjer mi te kudły pocieniował mając opaskę na oczach). Koniecznie chcę do fryca- ciekawe tylko ile mi zaśpiewa za farbowanie, a może i dekoloryzajcę włosów do łopatek. W zasadzie świadomość, że musiałabym topić pieniądze w odrosty co miesiąc najbardziej mnie odsuwa od "blond-pomysłu".
Ja za rozjasnianie, farbowanie i cieniowanie zaplacilam 200zł, ale odrosty już będę robić w domu i raczej nie prędko, musze trochę zregenerować włosy

Edytowane przez Lovisa
Czas edycji: 2006-03-08 o 20:16 Powód: literówka
Lovisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 19:21   #67
mi.a
Zakorzenienie

Voodia aj aj Ślicznotko kusi Cie tak żeby wloski zepsuc? hehe w sumie to CI się nie dziwie...też zawsze chcialam zmienic kolor wlosow, ale troche mi ich szkoda i narazie się nie odważylam
oczywiście pięknie wyglądasz w kazdym odcieniu ale moze na początek sproboj jakiś ciemniejszy blond???
mi.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 20:07   #68
whitebeth
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Ja za rozjasnianie, farbowanie o cieniowanie zaplacilam 200zł, ale odrosty już będę robić w domu i raczej nie prędko, musze trochę zregenerować włosy
Ja tez kiedy ściągałam kolor zrobiłam rundkę po fryzjerach,żeby zorientować się cenowo, ceny wahały się przeważnie w granicach 150 - 200 zł .Sama zapłaciłam 230; te 30 zł za położenie szamponu koloryzującego na spaprany kolor (Dekoloryzator sciągnał kolor jedynie od nasady do połowy długości włosa, włosy ciemniały w stronę końcówek, farba w kolorze ciemny blond , połozona po dekoloryzacji nie wyrównała koloru, więc zaproponowano mi dodatkowo położenie szamponu koloryzującego w ciemniejszym kolorze za 30 zł ) Tym sposobem z brunetki stałam się ciut jaśniejszą brunetką za 230zł I tak skończyła się moja przygoda z rozjaśnianiem włosów
whitebeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 20:25   #69
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Voodia już dawno miałam Cię zapytać, czy to Ty na avatarze. Jesteś piękną dziewczyną
Ja osobiście uważam, że w tych ciemnych włosach wyglądasz super, ale włosy nie zęby , odrosnął. Poza tym łatwiej jest wrócić do ciemnych włosów.
Masz ochotę na eksperyment, próbuj. Choć podejrzewam, że będzie Ci trudno osiągnąć chłodny, jasny blond.
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:24   #70
Voodia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Ja za rozjasnianie, farbowanie i cieniowanie zaplacilam 200zł, ale odrosty już będę robić w domu i raczej nie prędko, musze trochę zregenerować włosy
Tak właśnie myślałam, że tyle taka zabawa będzie kosztować Pamiętam, że kiedy parę lat temu robiłam koniakowy balejaż na miedzianych włosach (brzmi strasznie, ale wyglądało całkiem całkiem ) płaciłam około 180 zł- ale to bez dekoloryzacji.

Cytat:
Napisane przez mi.a
Voodia aj aj Ślicznotko kusi Cie tak żeby wloski zepsuc? hehe w sumie to CI się nie dziwie...też zawsze chcialam zmienic kolor wlosow, ale troche mi ich szkoda i narazie się nie odważylam
oczywiście pięknie wyglądasz w kazdym odcieniu ale moze na początek sproboj jakiś ciemniejszy blond???
Miju (nigdy nie wiem jak Ciebie odmieniać ), miałam już ciemny blond, teraz chciałabym radykalnej zmiany O dziwo nawet TŻ nie protestuje- dziś stwierdził, że z czystej ciekawości sprezentuje mi farbowanie - a zawsze był raczej przeciwny jakimkolwiek moim eksperymentom z włosami.

whitebeth, ściągałaś kolor z włosów uprzednio farbowanych? Ja mam w tej chwili całkiem naturalne, nawet bez pasemek; łudzę się, że z takie włosy łatwiej "odkoloryzować"

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Voodia już dawno miałam Cię zapytać, czy to Ty na avatarze. Jesteś piękną dziewczyną
Ja osobiście uważam, że w tych ciemnych włosach wyglądasz super, ale włosy nie zęby , odrosnął. Poza tym łatwiej jest wrócić do ciemnych włosów.
Masz ochotę na eksperyment, próbuj. Choć podejrzewam, że będzie Ci trudno osiągnąć chłodny, jasny blond.
Aga, dziękuję za komplement
Tak właśnie sobie myślę, że nawet jeśli coś po drodze nie wyjdzie, to zafarbuję na brąz albo zetnę (TŻ już zaoferował swoją pomoc w opatoleniu głowy maszynką)

W weekend skonsultuję się z fryzjerką i pewnie ostatecznie zdecyduję czy się "zblondzić" czy nie
Stary 2006-03-08, 21:42   #71
whitebeth
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Voodia

whitebeth, ściągałaś kolor z włosów uprzednio farbowanych? Ja mam w tej chwili całkiem naturalne, nawet bez pasemek; łudzę się, że z takie włosy łatwiej "odkoloryzować"
Tak ,ściagałam farbę Miałam wątpliwości czy to się uda, ale przekonanie fryzjera do tego co robi spowodowało , że postanowilam spróbować.

Z naturalnych na pewno uda się to o wiele łatwiej
Uważam, że w ciemnych wyglądasz rewelacyjnie , ale jeśli masz ochote na ten blond ,to spróbowałabym Będzie Cię on kusił i kusił, aż kiedyś i tak go zrobisz, hihi Warto spróbować, z jasnego do ciemnego nie problem wrócić w razie czego
whitebeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:47   #72
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

bardzo podobasz mi się w ciemnym kolorze, ale w blondzie też nie jest źle- tak subtelnie, niewinnie, ulotnie

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 11:45   #73
dOminiCka
Raczkowanie

GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka

przypominam sie ;-)
dOminiCka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 15:42   #74
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
A "fee" to są wypowiedzi tego typu.Mozna to było ując trochę grzeczniej.A pozatym mało kogo obchodzi Twoje zdanie
Stary 2006-03-10, 15:52   #75
Asik_
Zakorzenienie

Voodia ja radze Ci zrobic sobie na poczatek pasemka blond na calej glowie Tak jak radziły dziewczyny Zobaczysz ze to bardzo fajnie tak sobie fryzurke odmienic
Sama mam na ciemnych robiony blond balejaz i stopniowo potem mozna tego jasnego kolorku dodawac
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 16:06   #76
kizia mizia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez emememsik
Przepraszam ale nie mam pojęcia jak odpowiada się na pytania sformułowane w ten sposób .Jak mam odpisać? Może tak " "??
kizia mizia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 18:03   #77
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Przepraszam ale nie mam pojęcia jak odpowiada się na pytania sformułowane w ten sposób .Jak mam odpisać? Może tak " "??
nie zadałam żadnego pytania. prawdę mówiąc przez kilka minut siedziałam i zastanawiałam się, co napisać, bo nie mogłam zrozumieć, czemu tak zareagowałaś na to, co napisała nadia. ona po prostu wyraziła swoje zdanie. możliwe, że jej "a fee" było nie na miejscu, ale Twoje "a pozatym mało kogo obchodzi Twoje zdanie" chyba jeszcze bardziej.

te dwie minki to miał być początek mojego postu, ale po chwili zrezygnowałam i szczerze mówiąc, wydawało mi się, że naprawdę nie kliknęłam na przycisk "wyślij odpowiedź"
Stary 2006-03-10, 18:26   #78
netiaa
Raczkowanie

Ale Ty jesteś śliczna ... masz bardzo orginalną urodę. Moim zdaniem w blond włośach jest Ci bardzo ładnie (tak samo jak w ciemnych) ale bardziej w tych zimniejszych odcieniach. Najważniejsze jest to zeby fryzura się podobała Tobie i żebyś się w niej dobrze czuła. Pozdrawiam
Stary 2006-03-10, 18:35   #79
Brook
Zakorzenienie

na poczatku watku kiedy zobaczylam twoje fotki Voodia pomyslalam: nie nie zmieniaj na blond w tych Ci slicznie ,jednak kiedy porzejrzalam watek do konca to stwierdzilam ze albo moze byc Ci rowniez w jasnych ładnie albo te przerobki w photoshopie sa tak a swietnie zrobione pomimo to uwazam ze mozesz zaryzykowac- zycie jest jedno a zawsze mozna wrocic raz na zawsze do swojego koloru
Brook jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 19:02   #80
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Brook
na poczatku watku kiedy zobaczylam twoje fotki Voodia pomyslalam: nie nie zmieniaj na blond w tych Ci slicznie ,jednak kiedy porzejrzalam watek do konca to stwierdzilam ze albo moze byc Ci rowniez w jasnych ładnie albo te przerobki w photoshopie sa tak a swietnie zrobione pomimo to uwazam ze mozesz zaryzykowac- zycie jest jedno a zawsze mozna wrocic raz na zawsze do swojego koloru
Miałam taki sam pogląd na początku - nie zmieniaj ale jak zobaczyłam Cię w platynowym blondzie... Cudownie!
Jasne że zmień! Włosy mają to do siebie że odrastają więc warto spróbować
Stary 2006-03-10, 20:40   #81
Perwati
Rozeznanie

Voodia zapisałam niektóre Twoje fotki na dysku jako ideałJesteś silniczna,piękna,masz taką nieprzeciętną urodę.I w każdym kolorku Ci pieknie.Ale ja bym się zgłosiła za blondemA raczej takim beżowym kolorkiemJeszcze raz...jesteś PIĘKNA.Nie myślałaś,żeby zostać modelką?Ale Ci słodzę hehhe,ale po prostu nie mogę wyjść z podziwu.Wszystko masz piekne
Perwati jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 11:23   #82
kizia mizia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez emememsik
nie zadałam żadnego pytania. prawdę mówiąc przez kilka minut siedziałam i zastanawiałam się, co napisać, bo nie mogłam zrozumieć, czemu tak zareagowałaś na to, co napisała nadia. ona po prostu wyraziła swoje zdanie. możliwe, że jej "a fee" było nie na miejscu, ale Twoje "a pozatym mało kogo obchodzi Twoje zdanie" chyba jeszcze bardziej.

te dwie minki to miał być początek mojego postu, ale po chwili zrezygnowałam i szczerze mówiąc, wydawało mi się, że naprawdę nie kliknęłam na przycisk "wyślij odpowiedź"
O ile pierwsza wypowiedz Nadii w tym watku była jeszcze do zaakceptowania to powrót w glorii chwały kilka ( kilkanascie??? nie wiem nie liczyłam)postów dalej i oswiadczenie ze nic jej nie przekona i ze Voodia wyglada "Fee" w kolorze blond ( taaak Fee )było delikatnie mówiac bez sensu. Domyślam się ze przekonanie nijakiej Nadii to było ostatnią rzecza jaką założycielka wątku chciała osiągnąc

A wracając do tematu wątku. Droga Voodio moze spróbuj farbowania warstwowego? Ja mam tak pomalowane włosy i nie mam problemu z odrostami. Maluje je co 2 , 3 miesiace . Na początek możesz spróbować z troszke ciemniejszym , orzechowym odcieniem blondu tak żeby nie doznać szoku
Stary 2006-03-11, 11:29   #83
anciaahk
kosmitka

Cytat:
Droga Voodio moze spróbuj farbowania warstwowego? Ja mam tak pomalowane włosy i nie mam problemu z odrostami.
A co to farbowanie warstwowe??? Ja mam od zawsze problem z odrostami i stąd postanowiłam wrócić do naturalnego koloru włosów, Kiziu uratuj mnie przed tym.

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 11:39   #84
kizia mizia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anciaahk
A co to farbowanie warstwowe??? Ja mam od zawsze problem z odrostami i stąd postanowiłam wrócić do naturalnego koloru włosów, Kiziu uratuj mnie przed tym.
Nie wiem jak to wytłumaczyć .. No nic może spróbuje..hmm. Wiesz jak cieniuję sie włosy? Odziela się grzebykiem kolejne warstwy ( nie pasemnka tylko całe warstwy )od czubka głowy.Co drugą farbuje sie na kolor (np blond) . Mój wyjsciowy, naturalny kolor to taki jasny popielaty brąz..A te warstwy które sa fabowane maja odcień jasno beżowo -platynowy. Całosc wyglada tak z spod blond włosów przeswituja te moje ciemne. Daje to taki trójwymiarowy , świetlisty efekt. Odrosty nie rzucają się w oczy a włosy wyglądaja na bardziej gęste.
Uff mam nadzieje że w miare jasno to opisałam
Stary 2006-03-11, 11:41   #85
anciaahk
kosmitka

Cytat:
Nie wiem jak to wytłumaczyć .. No nic może spróbuje..hmm. Wiesz jak cieniuję sie włosy? Odziela się grzebykiem kolejne warstwy ( nie pasemnka tylko całe warstwy )od czubka głowy.Co drugą farbuje sie na kolor (np blond) . Mój wyjsciowy, naturalny kolor to taki jasny popielaty brąz..A te warstwy które sa fabowane maja odcień jasno beżowo -platynowy. Całosc wyglada tak z spod blond włosów przeswituja te moje ciemne. Daje to taki trójwymiarowy , świetlisty efekt. Odrosty nie rzucają się w oczy a włosy wyglądaja na bardziej gęste.
Uff mam nadzieje że w miare jasno to opisałam
Jak dla mnie mocno zagmatwane, ale skopiuję Twoj opis i pokażę fryzjerowi - niech on się martwi .
Dziękuję za pomoc .

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 11:49   #86
kizia mizia
Wtajemniczenie

Nie ma sprawy. Ja mam przyjaciółke fryzjerke(prawdziwy skarb) i co chwile raczy mnie takimi pomysłami.Mozna też spróbować takiego farbowania z kilkoma odcieniamiefekt jest kosmiczny
Jest to bardzo pracochłonne bo te warstwy muszą być cieniutkie.A jesli ktoś ma długie gęste włosy to zajmuje to baaardzo duzo czasu.Nie wiem ile tez moze to kosztować bo mam tą przyjemność za darmo w ramach przyjazni ale przypuszczam ze cos koło 200 zł
Stary 2006-03-11, 13:50   #87
Voodia
Wtajemniczenie

Asik_, niestety nie przepadam za pasemkami, jakoś mi nie pasują W grę wchodzi tylko jednolity kolor.

netiaa dziękuję

Brook, yedanna - jak juz pisałam, tak właśnie po cichu kombinuję, jeśli coś pójdzie nie tak, włosy odrosną, a jeśli nie spróbuję, będę żałować

Perwati dziękuję za miłe słowa. Zdjęcia nie oddają do końca wyglądu, mam na nich makijaż, poza tym oczywiście wybrałam najkorzystniejsze ujęcia Kiedyś trochę pobawiłam się w modelkę, ale niestety nie lubię siebie w wersji anorektycznej, a tego ode mnie oczekiwano. Od sałaty wolę moje czekoladki i batoniki

kiziu miziu Bardzo dziękuję za radę W tygodniu polecę do mojej fryzjerki pogadać o takim farbowaniu Super pomysł! Muszę tylko jeszcze wiedzieć, czy pierwsza (najwidoczniejsza) warstwa to mają być włosy farbowane czy naturalne? Masz może zdjęcie czupryny? Ale fajnie, że mi o takiej możliwośći powiedziałaś!
Stary 2006-03-11, 15:19   #88
kizia mizia
Wtajemniczenie

Voodia Kolor pierwszej warstwy zależy od tego jaki efekt chcesz osiagnąc jesli chcesz zeby włosy były jasne to pierwsza farbujesz na blond i odwrotnie jesli chcesz mieć ciemniejsze to pierwsza zostawiasz naturalną. Im warstwy sa cieńsze tym efekt bardziej zauważalny. Ja mam włosy do łopatek , dość gęste zajmuje to ok 2 godziny. Moja przyjaciołka robi to tak że po każdej stronie mam po 8 -9 warstw.
Niestety nie mam zdjęcia
Powodzenia!
Stary 2006-03-27, 11:51   #89
Asik_
Zakorzenienie

Voodia ciakwa jestem czy zdecydowalas sie na ten blond?
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:44   #90
faaarba
Przyczajenie

A mi się bardzo podoba ten platynowy kolor i sądzę, że super byś w nim wyglądała. Sama o takim marzę!
faaarba jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości