Pora na makijaz! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-03-22, 11:03   #1
Supi79
Przyczajenie

Pora na makijaz! :)

Po fryzjerze pora na makijaz. Moze ktos mi doradzi jak malowac takie oczy? Oczy mam szaroniebieskie, a cere alergiczna (dlatego czesto zaczerwieniona)i jasna. Wydaje mi sie, ze jestem mieszanka lata (wlosy) i wiosny (dobrze mi w chlodnych kolorach). Jednak w kazdym makijazu wygladam nienaturalnie. Chcialabym wybrac sie do sklepu i kupic nowe kosmetyki, ktore pasowalyby do mojego typu urody. Moze ktos ma pomysl?
Supi79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-22, 11:25   #2
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Re: Pora na makijaz! :)

[b] Bardziej wygladasz mi na wiosenke. Wydaje mi sie, ze masz cieply, zielony kolor oczek, zlociste wloski.
Po pierwsze radzilabym Ci zrezygnowac w ogole z czerni na rzecz kolorkow jasnych, wesolych, pastelowych. Czern jest za ciezka do Twej delikatnej urody, bardzo jasnej karnacji...
Zobaczymy co stwierdza inne dziewczyny.
Gdybys miala jeszcze jakies zdjatko zblizenia twarzy to bardzo chetnie...

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-22, 11:39   #3
Supi79
Przyczajenie

Oczy mam szaroniebieskie, chlodne usta rozowe a wlosy niestety zawsze po rozjasnianiu przyjmuja cieply sloneczny odcien (na forum fryzjer napisalam inny watek Dotychczas uzywalam czarnego tuszu do rzes bo inaczej nie byloby ich widac, ale moze rzeczywiscie powinnam z niego zrezygnowac. Jakie kolorki? I jeszcze jedno- jak malowac rozem policzki? Dzieki Femme
Stary 2005-03-22, 12:03   #4
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

[b] Szkoda, ze nie masz jeszcze jakiejs wyrazniejszej fotki, zblizenia, no ale coz - nie ma to nie ma - obejdziemy sie bez niej...
Co do typu kolorystycznego to sie nie wypowiadam, bo nie jestem pewna w 100, a nawet w 90 procentach...
To, co zauwazylam ze zdjecia to to, ze czarny kolor jest dla ciebie troche za ciezki, widzialabym Cie w jasnych, pastelowych, wiosennych kolorkach np. w czystym niebieskim, seledynowym, rozowym, lososiowym. W takich delikatnych kolorkach.
Na zdjeciu twarz masz skierowana w bok - ale wydaje mi sie pomimo tego, ze jest ona w ksztalcie serca, trojkatu.
Wklejam Ci fotke gdzie nakladac buder, jak korygowac taki ksztalt twarzy.
Wklejam tez pare przykladowych makijazykow delikatnych.
Oko radzilabym ci malowac w gore, kaciki sa lekko opadajace.
Jak cos jeszcze mi sie przypomni - odezwe sie.
Pa!
PS Nie wiem co sie dzieje, nie udaje mi sie wkleic zdjec do watku... Ale skoro juz to wszystko napisalam - wysle, zdjecia dolacze jak tylko bede mogla, cos tu sie popsulo...

Stary 2005-03-22, 12:14   #5
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

hmm ciekawe, bo mi również wygladasz na Wiosenkę (te oczy, nawet cera) - dobrze byłoby faktycznie zobaczyć Cię na innym zdjątku..ale te Twoje usta faktycznie takie różowiutkie - chyba, że to efekt jakiegoś podkładu na ustach, bądź pomadki
Te rozjaśniane włosy przyjmujące słoneczny odcień również mogłyby świadczyć o Wiosence

Napisz jak się opalasz (na jaki kolor - czerwony, złoto-brązowy, szary - oliwkowy? i jak długo utrzymuje się Twoja opalenizna) Czy masz piegi jeśli tak to w jakim kolorze i znowu czy szaro-brązowe, czy raczej złote? i jak z Twoimi rumieńcami - różowe, czy brzoskwiniowe bardziej?

a policzki malujesz różem z góry na dół (od skroni w stronę nosa)i myślę, że korygować twarzy różem nie musisz specjalnie, więc tylko dla podkreślenia kości policzkowych możesz musnąć po prostu same kości policzkowe heheh masło maślane
Stary 2005-03-22, 12:43   #6
Supi79
Przyczajenie

Hallo dziewczyny Niestety nie mam mozliwosci wyslania innych fotek
Kolor ust rzeczywiscie jest taki rozowy, podkreslam czasem bezbarwnym blyszczykiem.
Opalam sie na rozowo, czyli na raczka, chyba jeszcze nigdy nie bylam na brazowo opalona. Moje policzki sa tez rozowe. A piegi z kolei brazowo-rude. Dziwny ze mnie typ urody Najwiecej problemow mam z oczami... tak czy siak makijaz dodaje mi lat.
Czekam jeszcze na odpowiedzi na forum fryzjera. Jak wiosna to pora na zmiany Mam nadzieje, ze cos da sie tu zmienic. Dzieki za odpowiedzi.
Stary 2005-03-22, 14:10   #7
Sam
Zadomowienie

Witaj
z tego co widze masz opadające kaciki powiek i należy je specjalnie malowac-takie oczy ma np. Nicole Kidman czy C. Schiffer.
Nalezy nałożyc ciemny cień w zewnętrznych kącikach poza granicą ruchomej, górnej powieki. Podeśle Ci kilka fotek bo dość ciężko to obrazowo wytłumaczyc a tak zobaczysz zdjęcie i bedziesz próbowała nasladować;-))
Co do makijażu to kolorki beżowo-brązowe- jeżeli ma być naturalnie i np. zieleń i malinka - jeżeli chcesz coś bardziej ekstrawaganckiego.
Używaj raczej brązowego tuszu do rzęs- przy takiej jasnej cerze i jasnych włoskach.

pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1ab.jpg (22,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29.jpg (110,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adv_4285.jpg (59,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Charlize Theron 5.jpg (20,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karen.jpg (42,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg main156.jpg (22,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sarenka 777777.jpg (29,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg make- up.jpg (41,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n_k3.jpg (19,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 1.gif (23,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz4.jpg (9,0 KB, 3 załadowań)
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-22, 14:28   #8
Supi79
Przyczajenie

Dziekuje!!! Lece kupic brazowy tusz. Nareszcie wiem jakie kolory mi pasuja i jak malowac oczy. Makijaze ze zdjec wyprobuje po zakupach
Stary 2005-03-22, 15:21   #9
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

[b] Sprobuje taraz zalaczyc te fotki, o ktorych wspomnialam wyzej, mam nadzieje ze sie uda...

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości