To by這 najgorsze.. :( - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-03-04, 15:06   #1
miodzia9
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 157
To by這 najgorsze.. :(

Dziewczyny prosz was, naprawd bardzo mocno..! Czuje si za豉mana wprost! Odk徠 pami皻am, zawsze prostuje w這sy! Praktycznie nigdy nie zmieniem fryzury.. Ostatnio moj ch這pak, z kt鏎ym chodze ju hoho.. pare dobrych miesiecy, praktycznie jest juz rok powiedz mi tak.. Czy ty zawsze musisz tak samo uk豉da wlosy? Mniee poprostu zazy這.. powiedzia to takim tonem, ze az wzie豉m i sie pop豉ka豉m! Posz豉m do domu usta豉m przed lustrem i powiedzia豉m sobie.. oo niee!! Czas na zmiany! Postanowi豉m zmieni, specjalnie dla niego i dla siebie fryzur, figur( z tego wzgledu ze wakacje sie zblizaj) i ogolnie wszystko co sie da.. oczywiscie na lepsze! Wi璚 prosze was.. doradzcie mi co ja mam zrobi ze swoimi w這sami? ot騜 nie jestem fachowcem w dziedzinie fryzjerstwa! nie znam sie ani ciut ciut!
Co do mnie, mam twarz chyba bardziej prostok徠n.. zreszto trudno mi to ustalic.. Moi najwi瘯szym problemem s.. odstaj帷e uszy, oraz bardzo przet逝szczaj帷e si w這sy! ;l pewnie pare z nas poryka sie z takimi problemami! Zawsze sobie t逝macze.. zawsze ja, taka jedna na milion :l ehh...
Prosze was, doradzcie co kolwiek, kolor, uk豉danie w這s闚, sylizacje.. co si da! Za陰czam swoje zdj璚ia i prosz was! Pom鏂ie mi, chce aby moj ch這pak zobaczy.. ze jestem wyj徠kowa! czasem juz napadaj mnie mysli 瞠 mu sie znudzi豉m!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 26.JPG (107,7 KB, 373 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 88.JPG (95,8 KB, 417 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PA310658.JPG (112,6 KB, 380 za豉dowa)
miodzia9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-04, 15:14   #2
miodzia9
Raczkowanie

Dot.: To by這 najgorsze.. :(

jeszcze 2 zdjecia..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PA310623.JPG (113,3 KB, 226 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PA310609.JPG (120,4 KB, 355 za豉dowa)
Stary 2006-03-04, 15:32   #3
miodzia9
Raczkowanie

i jeszcze mam ma貫 pytanko... bo z tego co mi tam wiadomo, sa teraz modne grzywki, przynajmniej by造, nie wiem czy teraz s szczerze mowiac mam grzywk ale chodzi mi o taka na ca貫 czo這..! zastanawiam si czy przy przetluszczaj帷ych sie w這sach bedzie to dobre? i podstawowe pytanie cyz bedzie mi pasowa豉? :l kurde.. no jestem za豉mana, nie wiem co robi mam! ka盥a pomoc bardzo mi si przyda!! mo瞠 ma ktoras z nas program do obrobki zdjec? i by dobra豉 mi pare fryzurek, czy by mi pasowaly czy nie..
Stary 2006-03-04, 15:50   #4
edurbi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Witam Ci... Jeste bardzo 豉dn dziewczyn i kompletnie niewiem co Ci doradzi, kolor w這s闚 bardzo do Ciebie pasuje, doda豉bym jedynie ja郾iejsze refleksy, to Ci o篡wi i roz鈍ietli, z fryzur to jedynie radzi豉bym mocniej jw這ski wycieniowa. I tyle. pozdrawiam...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 25 copy.jpg (16,5 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 74 copy.jpg (15,5 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 0900 copy.jpg (26,9 KB, 53 za豉dowa)
edurbi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-04, 15:56   #5
miodzia9
Raczkowanie

dzieki wielkie edurbi za podpowiedz.. ale z tych zdj耩 moge wywnioskowac 瞠 doradzasz mi ktorkie w這sy! otoz juz raz mia豉m krotkie i kompletnie mi sie nie podoba這! teraz mam w這sy prawie do 這patek(tam na plecach :P) te zdejcia s troszke starsze! ot騜 ja bym wola豉 w這sy mnie przynajmniej do ramion, krotkie wykluczam!
Stary 2006-03-04, 15:56   #6
prowokacja17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 510
GG do prowokacja17

Wed逝g mnie w tej fryzurce kt鏎a terz masz wygl康asz uroczo Ale jezeli koniecznie chcesz cos zmienic to moze rozjasnij troche w這sy?-delikatne naturalne pasemka, czasami lekko pofaluj ,czasami pokr耩 od razu b璠ziesz wygl康ac inaczej
Stary 2006-03-04, 16:09   #7
eklerka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 152

Te uwa瘸m, 瞠 豉dnie Ci w tej fryzurce i kolorze, jaki masz. Ja郵i chcesz co zmieni zr鏏 to dla siebie, a nie dla kogo.
eklerka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-04, 16:13   #8
miodzia9
Raczkowanie

dla siebie szczegolnie! mi tez ta sie fryzurka podoba, prosa, zwyczajna ale nosz j i nosze.. chcia豉bym zmian..
Stary 2006-03-04, 16:21   #9
miodzia9
Raczkowanie

Czy ktos mog豚y mi sprawdzi, czy pasowa造 by mi te fryzurki...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (17,1 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4b8_DanniiMffj9_04_1024.jpg (112,9 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (13,1 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 24.jpg (31,0 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 31.jpg (9,0 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 92.jpg (37,8 KB, 27 za豉dowa)
Stary 2006-03-04, 16:23   #10
uskow
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 965

A ja Ci widz w takiej kr鏂iute鎥iej, ale g瘰tej grzyweczce, moim zdaniem super by wygl康a豉! Mo瞠 by prosta albo p馧okr庵豉. Ale nie wiem czemu tw鎩 ch這pak si czepia dobrze Ci w tych w這sach
Pozdrawiam
uskow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-04, 16:27   #11
miodzia9
Raczkowanie

i jeszcze pare..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 128.jpg (112,5 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 173.jpg (82,3 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzura z grzywka.jpg (43,5 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Natalia_Dziewczyna_790477.jpg (76,4 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg alima.jpg (22,2 KB, 35 za豉dowa)
Stary 2006-03-04, 16:28   #12
eklerka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 152

Skoro prostujesz, a chcesz zmiany, to mo瞠 jako spowodowa, 瞠by si kr璚i造, albo falowa造?
eklerka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-04, 16:40   #13
miodzia9
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eklerka
Skoro prostujesz, a chcesz zmiany, to mo瞠 jako spowodowa, 瞠by si kr璚i造, albo falowa造?
z ch璚ia sprobuj.. z natury mam lekko faliste ale po umyciu, nie wiadomo co to s za w這sy :l czy fale czy jeszcze co innego :l zobacz jak mi b璠zie w takich falach jak maj olsenki, narazie nie wiem jak je zrobi, ale cos wymysl! jak kroras z wizazanek, komuterowo dopasuje mi fryzurki, co s wyzej podane i bedzie fajnie wygl康a豉 na mojej bu軼e, to nie wacham sie i zaginam kiece i lece do fryzjera! Napali豉m sie na zmian.. wiosna idzie i wogole
Stary 2006-03-04, 17:18   #14
narina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

rzeczywiscie w obecnej fryzurce wygladasz bardzo ladnie ale wiadomo, ze co jakis czas potrzeba zmian. jesli juz sie decydujesz to rzeczywiscie odradzam krotkie wlosy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mod3.jpg (17,1 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mod4.JPG (18,7 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mod5.JPG (9,7 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mod7.jpg (14,7 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mod8.JPG (14,1 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mod6.JPG (41,1 KB, 30 za豉dowa)
narina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-04, 18:26   #15
pEtArdA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108

Cytat:
Napisane przez miodzia9
z ch璚ia sprobuj.. z natury mam lekko faliste ale po umyciu, nie wiadomo co to s za w這sy :l czy fale czy jeszcze co innego :l
ugniataj po umyciu i susz wolnym strumieniem z g這w w d馧 skoro masz faluj帷e to powinny wyjsc ladne loczki
Stary 2006-03-04, 19:34   #16
edurbi
Raczkowanie

pozdrawiam... kucze, mam teraz ma貫 zamieszanie w domu, bede oko這 21 to powklejam fryzurki dla Ciebie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 88.JPG (16,7 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1919_1616_Alba-Jessica-120703-03-400-lo copy.jpg (22,1 KB, 25 za豉dowa)
Stary 2006-03-04, 19:47   #17
miodzia9
Raczkowanie

edurbi.. a nieda si reszty zdj璚 sprawdzi? wogole dzieki za to ze sie fatygowa豉 sprawdzic te fotki czy mi pasuj jak znajde sobie taki program to sobie go sciagne cacy

Edytowane przez miodzia9
Czas edycji: 2006-03-04 o 20:25
Stary 2006-03-04, 20:55   #18
edurbi
Raczkowanie

kilka z wybranych fryzurek...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg new1.jpg (12,2 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg new2.jpg (12,0 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg new3.jpg (10,6 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg new4.jpg (15,9 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg new5.jpg (11,5 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg new6.jpg (21,6 KB, 19 za豉dowa)
Stary 2006-03-04, 20:57   #19
edurbi
Raczkowanie

i dodaje, 瞠 stanowczo odradzam Ci ciemne w這sy, jeste stworzona do wszelkiego rodzaju blond闚...
Stary 2006-03-04, 21:11   #20
miodzia9
Raczkowanie

dzieki.. tez to tak w豉snie zauwa篡豉m wakacje przemaluje wlosy na blond tlyko teraz nie wiem.. jaka grzywka? prosta?? uko郾a??
Stary 2006-03-04, 21:46   #21
edurbi
Raczkowanie

...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 017_heidimueller_nbctca05 copy.jpg (24,5 KB, 46 za豉dowa)
Stary 2006-03-04, 21:49   #22
edurbi
Raczkowanie

my郵, 瞠 grzywka na bok, podobaj mi sie fotki narniny 2i3 i ta powy瞠j. Wyb鏎 nale篡 do Ciebie... pozdrawiam i 篡cz powodzenia...
Stary 2006-03-04, 22:31   #23
Asiula1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

Cytat:
Napisane przez miodzia9
Dziewczyny prosz was, naprawd bardzo mocno..! Czuje si za豉mana wprost! Odk徠 pami皻am, zawsze prostuje w這sy! Praktycznie nigdy nie zmieniem fryzury.. Ostatnio moj ch這pak, z kt鏎ym chodze ju hoho.. pare dobrych miesiecy, praktycznie jest juz rok powiedz mi tak.. Czy ty zawsze musisz tak samo uk豉da wlosy? Mniee poprostu zazy這.. powiedzia to takim tonem, ze az wzie豉m i sie pop豉ka豉m! Posz豉m do domu usta豉m przed lustrem i powiedzia豉m sobie.. oo niee!! Czas na zmiany! Postanowi豉m zmieni, specjalnie dla niego i dla siebie fryzur, figur( z tego wzgledu ze wakacje sie zblizaj) i ogolnie wszystko co sie da.. oczywiscie na lepsze! Wi璚 prosze was.. doradzcie mi co ja mam zrobi ze swoimi w這sami? ot騜 nie jestem fachowcem w dziedzinie fryzjerstwa! nie znam sie ani ciut ciut!
Co do mnie, mam twarz chyba bardziej prostok徠n.. zreszto trudno mi to ustalic.. Moi najwi瘯szym problemem s.. odstaj帷e uszy, oraz bardzo przet逝szczaj帷e si w這sy! ;l pewnie pare z nas poryka sie z takimi problemami! Zawsze sobie t逝macze.. zawsze ja, taka jedna na milion :l ehh...
Prosze was, doradzcie co kolwiek, kolor, uk豉danie w這s闚, sylizacje.. co si da! Za陰czam swoje zdj璚ia i prosz was! Pom鏂ie mi, chce aby moj ch這pak zobaczy.. ze jestem wyj徠kowa! czasem juz napadaj mnie mysli 瞠 mu sie znudzi豉m!

S逝chaj 郵iczna z Ciebie dziewczyna, mo瞠 Ty sie zapytaj tego swojego ch這paka jak on ma dla Ciebie propozycj... moze nie mia nic z貫go na my郵i... mo瞠 chodzi這 mu w豉snie tylko o to aby nie prostowa豉 w這s闚 tylko mia豉 takie naturalne pofalowane.... zapytaj go., bo moze sie zdarzy, 輳 zetniesz w這sy( grzywk) i b璠ziesz rozczarowana Jego reakcj...
PO 2- radz serdecznie uwierzy w siebie, widz na zdj璚iach sliczn, zgrabn dziewczyn, uwierz w to, ze jeste sliczna i nie przejmuj si nast瘼nym razem jednym zadniem sowjego ch這paka!

I powodzenia!

POzdrawiam
Asiula1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-04, 23:00   #24
miodzia9
Raczkowanie

dzieki asiulko1 mo瞠 i masz racj.. wymedze jutro co ze swoimi w這skami nie bede ich prostowa豉, b璠 zgniata豉 przy suszeniu 瞠by lepszy efekt otrzyma postanowi豉m w siebie uwierzyc.. podobam sie sobie tak jaka jestem! a w這ski, tzn koncowki troszczke podetne :P niszcza mi sie skubaniutkie :P
jeszcze raz wielkie dzieki **
Stary 2006-03-04, 23:32   #25
justyna_dt
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 589

Spr鏏uj ugnie嗆 po umyciu swoje w這sy piank, wysusz suszark z dyfuzorem, a je瞠li go nie masz, to ugniataj podczas suszenia. I koniecznie poka rezultaty! Jeste 郵iczn dziewczyn, bardzo 豉dnie Ci w takich w這skach, a szczeg鏊nie podoba mi si Twoja grzywka Lekko je pofaluj i zobaczymy, co wyjdzie

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-04, 23:49   #26
Zielonooka Dorka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 171

Uwa瘸m, 瞠 ta Twoja obecna fryzurka do Ciebie pasuje idealnie. Nie zmienia豉bym jej drastycznie(najwyzej wycieniowa) kolor te Ci bardzo pasuje. Z tego co zuwa篡豉m to m瞛czyznie lubi kr璚one, falowane w這sy(a kobiety tak nami皻nie prostuj ). Je郵i chcesz wygl康a inaczej i wprowadzi jakies zminy to moja rada brzmi tak: zmieniaj uczesania-raz przedzialek po boku, raz na srodku, ko雟ki ogon, wlosy zaczesane do ty逝, podpi皻e itp. A co do ci璚ia to m瞛czy幡i nie lubi radykalnych zmian.
Zielonooka Dorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-05, 02:00   #27
o000agus
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 249

jeste 郵iczn dziewczyn i w dodatku ta fryzurka i kolorek doskonale do ciebie pasuj. ch這pakiem si nie przejmuj - najwa積iejsze 瞠by ty si dobrze czu豉. moim zdaniem teraz jest super a jak ch這pakowi si nudzi to niech sam zapu軼i w這sy albo cu czy nie za du穎 od Ciebie wymaga? nie powinien Ci kocha tak jaka jeste?
o000agus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-05, 13:51   #28
miodzia9
Raczkowanie

dzieki kochane wiza瘸nki za mi貫 s這wa otuchy
napewno skorzytam z rad.. mo瞠 ja biedna 幢e go zrozumia豉m
niestety nie mam suszarki z dyfuzorem! ale mo瞠 sobie taka zakupi ? <marzy> nie orientujecie si ile taka suszarka by kosztowa豉?
Stary 2006-03-05, 13:58   #29
czeko
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez o000agus
jeste 郵iczn dziewczyn i w dodatku ta fryzurka i kolorek doskonale do ciebie pasuj. ch這pakiem si nie przejmuj - najwa積iejsze 瞠by ty si dobrze czu豉. moim zdaniem teraz jest super a jak ch這pakowi si nudzi to niech sam zapu軼i w這sy albo cu czy nie za du穎 od Ciebie wymaga? nie powinien Ci kocha tak jaka jeste?
te tak uwa瘸m
czeko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-05, 14:33   #30
justyna_dt
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 589

miodziu, moja suszarka z dyfuzorem kosztowa豉 40 z po prostu mam najta雟z jaka by豉, ale w komplecie by豉 nak豉dka Mog naprawd poleci, 鈍ietna sprawa.

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.