Oczy piwno-zielone!!!!:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-04, 16:39   #1
jennifer2006
Raczkowanie

Cool

Oczy piwno-zielone!!!!:)

Mam oczy piwno-zielone w bardzo jasnym odcieniu jakie kolory cieni pasują najlepiej do tego koloru oczu????
jennifer2006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 17:23   #2
aska15241
Raczkowanie

Dot.: Oczy piwno-zielone!!!!:)

to sa tylko propozycje a na forum jest duzo taich watkow wiec poszukaj troszke a napewno znajdziesz cos co ci sie spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 634bis.jpg (4,1 KB, 376 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zielone%20Oczy%20%2810%29.jpg (3,4 KB, 369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg knowles01.jpg (19,6 KB, 77 załadowań)
aska15241 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 17:38   #3
jennifer2006
Raczkowanie

dzięki asiu
jennifer2006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 21:15   #4
Joey
Zakorzenienie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=piwne
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 21:34   #5
Lucy14
Raczkowanie

proponuje ciemno fioletowy cien
Lucy14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 00:29   #6
Roseanna
Raczkowanie

Podbijam wątek
I wiem, że powinnam wszystko przeszukać i przeszukałam, żeby nie było, że jestem leniem(poniekąd jestem). Piwno-zielonych oczu żadne doradztwa nie obejmują, bo to faktycznie dziwne, żeby Matka Natura osiagneła aż tak wysoki poziom niezdecydowania. Chciałam wiec przeszukać w watku o oczach piwnych i zielonych,ale on jest NIEPRAWIDŁOWY
W każdym razie, jak radziłybyście pomalowac duże oko o zielonej obwódce (tak na polowe źrenicy) i piwnym wypelnieniu, bardziej ciemne niżjasne Co do wyglądu to oczy są, ze się tak romantycznie wyrażę, krowie Okala je ciemna brew i długie, podkrecone ciemne rzęsy. Oko jest lekko wypukłe i, jak wspomnialam, spore. Cera różowawa, ale generalnie blada, włosy aktualnie jasny brąz. I pojecia nie mam, jaki to cień sprawić sobie od mamy na Mikolaja i w ogole, jak malowac oczy, zeby nie wyjsc jak nieboszczyk albo jakas lala.
Prosze o szczera pomoc
Roseanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 17:58   #7
ewka10061991
Przyczajenie

Talking Dot.: Oczy piwno-zielone!!!!:)

Jeśli chodzi o zielono-piwne oczy to jestem posiadaczką takiego właśnie kolorku Zazwyczaj mój makijaż to tzw. smoky-eye w tonacji szaro-czarnej lub brązowo-kremowej, nie przepadam za malowaniem dolnych powiek czarną kredką, bo w moim przypadku nie wygląda to za efektownie, gdyż mam za jasną karnację do takiego malowania oczu. Jednakże czarną kredkę używam przy zewnętrznych kącikach oczu, a resztę dolnej powieki pokrywam białą kredką - dzięki temu "otwieram oczy" - tzn. sprawiam, że stają się jeszcze większe
Co jeszcze mogę polecić? Hmm... Czasami używam eyeliner-a Często oczy podkreślam różem - tak dobrze przeczytałyście Nie chodzi mi tu o ruchomą powiekę, ale jakby to ująć odrobinę różu nakładam na kości, które dzielą oko a brwi (nie umiem tego dokładniej wytłumaczyc :/) Nie podkreślam ani kredką ani cieniami samych brwi, jednak trochę jasnego cienia kładę pod nimi, dzięki temu moje brwi wydają się ciemniejsze Kolory jakich używam to: brąz (we wszelakich tonacjach), krem, szary, czarny, zielony (ale kolor ten musi być głęboki, a nie jakiś bazarowy ;p), lekki róż (a może to brzoskwinia- sama nie wiem ;p), fiolety...na obecna chwilę nie pamiętam więcej (nie mam przy sobie kosmetyczki;p). Pamiętajcie, że warto podkreślić rzęsy, jestem wielką fanką tuszu do rzęs Używam brązowego lub czarnego, pogrubiającego i podkręcającego. Dla spektakularniejszego efektu używam zalotki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości