Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-11-09, 10:21   #1
Martyyyy1406
Przyczajenie

Siwe włosy po farbowaniu

Witam,

Z góry przepraszam jeśli ten temat był, a był pewnie na pewno Uśmiech

Od lat farbuje włosy na blond (mój naturalny to ciemny mysi blond), mój problem polega na tym, że kilka dni temu po farbowaniu farbą która miała mi dać ładny świetlisty blond ( garnier true blonde) wyszedł mi siwy kolor Smutny tragiczny siwy kolor wchodzący w niebieski od niebieskiej odzywki którą dodali mi do farby (miała zniwelować żółty odcień ) tylko ciekawe czego żólty odcień... po jednym myciu szary kolor w jakims procencie się zmył, lecz nadal jest widoczny .. Jak zobaczyłam się w lustrze supermarketu to masakra.
Moje pytanie oczywiście brzmi jak zniwelować ten paskudny kolor? Myślałam o kąpieli rozjaśniaczem poniewaz mam w domu akurat rozjaśniacz Joanny, ale nie wiem czy to coś pomoże. Myślałam też o normalnym nałożeniu tego rozjasniacza, ale nie wiem czy włosy nie wyjda po nim jeszcze bardziej białe lub siwe zamiast pięknego żółtego blondu który zawsze po nim miałam..
Martyyyy1406 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, siwe, szare, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości