czy to jest mozliwe??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-05, 18:20   #1
Izabel
Przyczajenie

czy to jest mozliwe???

Bardzo prosze o pomoc!Przesledzilam juz cale forum ale nikt nie ma podobnego problemu z wloskami dlatego zwracam sie z prosba o profesionalna odpowiedz.Mam bardzo dlugie wlosy cole farbowane na czarno biale pasemka moj naturalny kolor wlosow to blond.Bardzo dlugo nosze juz tak farbowane wlosy i teraz chce wrocic do swoich naturalnych.Wiem ze sa dekoloryzatory ale jak juz pisalam polowa jest rozjasniona do bardzo jasnego blondu wiec polozenie dekoloryzatora na calosci chyba jest niemozliwe.Rozwazalam takze zafarbowanie calosci na jakis odcien brazu (NIEZBYT CIEMNY)ale takze mam obawy jaki wyjdzie odcien na tych bardzo rozjasnionych.Bylam juz w salonie ale zaproponowano mi calkowite pokrycie wlosow ciemnym brazem czy to na prawde jedyna mozliwosc.Bardzo prosze o odpowiedz .Goraco pozdrawiam
Izabel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:31   #2
malaika7
Rozeznanie

Dot.: czy to jest mozliwe???

W jakim odcieniu blondu masz naturalne włosy? Jasnym? Ciemnym? Jeśli chcesz sama kombinować, możesz spróbować "sprać" czerń szamponem przeciwłupieżowym, a gdy już będą wyblakłe, położyć jakiś odcień brązu (niekoniecznie b. ciemny) na całość. Pasemka nadal będą, ale mniejsza różnica między nimi. A tym samym, mniej widoczny odrost. Chyba, że naturalne włosy masz bardzo jasne... Wtedy nie wiem co można jeszcze zrobić.
malaika7 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości