Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-22, 12:09   #691
ancia19
Zadomowienie

Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Natii, a kupowałaś kiedyś przez to Strawberrynet? Albo ogólnie - czy ktoś zamawiał? Można na nich polegać? Ile się czeka na paczkę i czy kosmetyki są dobrze zabezpieczone?
ancia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 12:19   #692
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Natii, a kupowałaś kiedyś przez to Strawberrynet? Albo ogólnie - czy ktoś zamawiał? Można na nich polegać? Ile się czeka na paczkę i czy kosmetyki są dobrze zabezpieczone?

Ja kupowałam perfumy kiedy to jeszcze było możliwe Na Perfumach jest dość spory wątek o Strawberrynet Możesz jeszcze przez wyszukiwarkę spróbować wpisać truskawa lub truskawka. Na paczkę czekać tak jak pisali do 2 tygodni. Jeżeli po 2 tygodniach nie przyjdzie to możesz domniemywać,że Urząd Celny ją przetrzymuje. Najpierw będziesz musiała się z UC rozliczyć,a potem paczke dostaniesz. Generalnie Strawberry oddaje koszty z UC tylko musisz im przekazać wszystkie dokumenty z UC. Ja miałam perfumy w kartoniku wypełnionym olbrzymią ilością styropianu. Kartonik generalnie nie był oklejony taśmą,a jedynie przewiązany fioletową tasiemką Przesyłka jest bezpłatna.

Istnieje jeszcze polska wersja Truskawki http://wisienka.pl/ Ceny są wyższe i minusem wielkim jest to,że właściciel Wisienki jest pośrednikiem między nami a Strawberry i niestety,ale w przypadku opłat celnych nie ma zwrotu kosztów. Z tego co pamiętam to nie ma też gratisów,ani upustów np. przy zamówieniu 3 rzeczy.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:33   #693
Madlaine
Zakorzenienie

dziewczyny Givenchy szukajcie tez w perfumeriach sieci Perfumerie Polskie, u mnie w Olsztynie była chyba cała paleta pryzm, przynajmniej jak tam ostatnio byłam, to stały wszystkie testery, więc w razie czego moge sie wywiedzieć o konkretny kolor,
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 20:46   #694
ancia19
Zadomowienie

Cytat:
Ja kupowałam perfumy kiedy to jeszcze było możliwe Na Perfumach jest dość spory wątek o Strawberrynet Możesz jeszcze przez wyszukiwarkę spróbować wpisać truskawa lub truskawka. Na paczkę czekać tak jak pisali do 2 tygodni. Jeżeli po 2 tygodniach nie przyjdzie to możesz domniemywać,że Urząd Celny ją przetrzymuje. Najpierw będziesz musiała się z UC rozliczyć,a potem paczke dostaniesz. Generalnie Strawberry oddaje koszty z UC tylko musisz im przekazać wszystkie dokumenty z UC. Ja miałam perfumy w kartoniku wypełnionym olbrzymią ilością styropianu. Kartonik generalnie nie był oklejony taśmą,a jedynie przewiązany fioletową tasiemką Przesyłka jest bezpłatna.

Istnieje jeszcze polska wersja Truskawki http://wisienka.pl/ Ceny są wyższe i minusem wielkim jest to,że właściciel Wisienki jest pośrednikiem między nami a Strawberry i niestety,ale w przypadku opłat celnych nie ma zwrotu kosztów. Z tego co pamiętam to nie ma też gratisów,ani upustów np. przy zamówieniu 3 rzeczy.
z tego co wczoraj zerknełam to mają super ceny! A jakie to formalco\\ności z UC się załatwia i jak to wygląda?Duże to są opłaty?
Stary 2007-01-22, 21:03   #695
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
z tego co wczoraj zerknełam to mają super ceny! A jakie to formalco\\ności z UC się załatwia i jak to wygląda?Duże to są opłaty?
Dziś ktoś założył wątek o stawberry i wrzuciłam tam linki. Szczególnie ten z forum perfumy jest bardzo przydatny

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=169286

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

Stary 2007-01-22, 21:42   #696
ancia19
Zadomowienie

Cytat:
Dziś ktoś założył wątek o stawberry i wrzuciłam tam linki. Szczególnie ten z forum perfumy jest bardzo przydatny

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=169286
dzięki
Stary 2007-01-22, 22:21   #697
Miętówka
Raczkowanie

Ancia może ja choć trochę pomogę. Zamawiałam po raz pierwszy w Truskawce w piątek 12 a 16 paczuszka z Hong Kongu już była w UC w Bytomiu, dostałam pismo listem poleconym, w którym urzędnik poprosił o e-maila z oświadczeniem co zawiera paczka oraz w jakim celu towar został zakupiony. Poproszono, również o dołączenie potwierdzenia zakupu z Truskawki w którym podany jest koszt kosmetyków ( Order Confirmation ). Dwa dni później odebrałam przesyłkę, naliczono cło 48 zł + 5,5 dodatkowe koszty ? ( pewnie pracy urzędników ) od kwoty 220 zł. Zamówiłam Terracotte dla blondynek i róż Prisme Again dostałam gratis błyszczyk L'Oreal'a wszystko świeżutkie i porządnie zabezpieczone. Jestem bardzo zadowolona choć przyznam ze troszkę z UC jest zabawy. Ja jeszcze tego nie zrobiłam ale wiem od koleżanki, że Truskawka zwraca poniesione koszty, trzeba zeskanować potwierdzenie zapłaty cła i wysłać @ wraz z nr zamówienia. Kosmetyki do 22 euro nie podlegają ocleniu. Czytałam kilka wątków na ten temat i wielu dziewczynom udało się dostać paczki bez problemu, podobno dzięki zaznaczeniu opcji że jest to gift / ja oczywiście o tym zapomniałam Mam nadzieje, że to co napisałam jest choć trochę zrozumiałe. Pozdrawiam cieplutko
Miętówka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 22:31   #698
ancia19
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Ancia może ja choć trochę pomogę. Zamawiałam po raz pierwszy w Truskawce w piątek 12 a 16 paczuszka z Hong Kongu już była w UC w Bytomiu, dostałam pismo listem poleconym, w którym urzędnik poprosił o e-maila z oświadczeniem co zawiera paczka oraz w jakim celu towar został zakupiony. Poproszono, również o dołączenie potwierdzenia zakupu z Truskawki w którym podany jest koszt kosmetyków ( Order Confirmation ). Dwa dni później odebrałam przesyłkę, naliczono cło 48 zł + 5,5 dodatkowe koszty ? ( pewnie pracy urzędników ) od kwoty 220 zł. Zamówiłam Terracotte dla blondynek i róż Prisme Again dostałam gratis błyszczyk L'Oreal'a wszystko świeżutkie i porządnie zabezpieczone. Jestem bardzo zadowolona choć przyznam ze troszkę z UC jest zabawy. Ja jeszcze tego nie zrobiłam ale wiem od koleżanki, że Truskawka zwraca poniesione koszty, trzeba zeskanować potwierdzenie zapłaty cła i wysłać @ wraz z nr zamówienia. Kosmetyki do 22 euro nie podlegają ocleniu. Czytałam kilka wątków na ten temat i wielu dziewczynom udało się dostać paczki bez problemu, podobno dzięki zaznaczeniu opcji że jest to gift / ja oczywiście o tym zapomniałam Mam nadzieje, że to co napisałam jest choć trochę zrozumiałe. Pozdrawiam cieplutko
tak, pomogło dużo, dziękuję
Stary 2007-01-22, 22:38   #699
Miętówka
Raczkowanie

Bardzo proszę
Stary 2007-01-22, 23:02   #700
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Cytat:
Zdementuję plotki Zaznaczenia opcji Gift nie ma nic do rzeczy, ja kupowałam kilka razy na Strawberrynet, większośc razy udało mi się dostać paczkę, której urządnie oclił, czyli nic nie dopłacałam. Kilka razy mnie złapali i musiałam zapłacić cło. Za każdym razem zaznaczałam opcję Gift i tak było zaznaczone na paczce. Truskawa bez problemu zwróciła cło, nie zwracali tylko za "ciężką pracę urzędników" czyli za te dodatkowe opłaty.

Miętówka, wrzuciszmi link do Terracotty dla blondynek? Szukam i nie ma.
margaretka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 23:04   #701
agnieska
Zakorzenienie

pani od prismissime ma znacznie więcej opakowań - znów aukcja 5 przedmiotowa

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 23:10   #702
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
I drozej sobie liczy Czyta Nas czy jaki grzyb

Mam pytanie z serii OT. Nie bic. Moglam na Sephorze zapytac ale klikam tu jak juz jestem, zreszta i tak o Givenchy glownie sie rozchodzi.
Dziewczyny, oblatane jestescie zawodowo, to moze akurat wiecie - czy jest Sephora albo inszy sklep z Givenchy w Reykjaviku (Islandia)?
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 23:27   #703
Miętówka
Raczkowanie

Margaretko przykro mi ale już nie ma szukam i nic, była bez zdjęcia pośród innych kolorów Terracott, może to chwilowy brak. Różu, który zamówiłam też nie widze dziwne, może przyleciały do mnie ostatnie sztuki.
Dziękuje, że zdementowałaś plotki pod tytułem "opcja gift" bo martwiłam, że mało operatywna jestem Pozdrawiam.
Stary 2007-01-23, 00:05   #704
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Cytat:
Margaretko przykro mi ale już nie ma szukam i nic, była bez zdjęcia pośród innych kolorów Terracott, może to chwilowy brak. Różu, który zamówiłam też nie widze dziwne, może przyleciały do mnie ostatnie sztuki.
Dziękuje, że zdementowałaś plotki pod tytułem "opcja gift" bo martwiłam, że mało operatywna jestem Pozdrawiam.
Rozumiem
Nie wiedziałam, że w ogóle mieli Terracottę dla blondynek, ale wczesniej jej w ogóle nie szukałam. Dopiero ostatnio widzę, że mojej ubywa i pomyślałam, że przydalby mi się zapas.
margaretka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 05:42   #705
Kate30
Zakorzenienie

Prasowane pryzmy u Kosmy:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=160100513

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=160105289

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=160103136

Prasowany wkład mythic:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=160187958
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 08:41   #706
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
I cenę podniosła z 170,00 na 179,00 złotych.

Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 13:59   #707
olik04
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
eh, juz sprzedany
olik04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:27   #708
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
eh, juz sprzedany
Na Stawberry też jest i to kilka złoty taniej

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

Stary 2007-01-23, 14:38   #709
_mina_
Raczkowanie

Madeline a mozesz przy okazji sprawdzic czy maja tam odcien 01?Niestety sefory beda miec tylko 02 i 03 :/

Kramik:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...31#post3489631
Torby:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:52   #710
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _mina_ Pokaż wiadomość
Madeline a mozesz przy okazji sprawdzic czy maja tam odcien 01?Niestety sefory beda miec tylko 02 i 03 :/
mina, własnie miałam pisac, nie będzie juz w Polsce w sprzedazy odcieni 01 i 04, tak przynajmniej poinformował dystrybutor, więc jesli jeszcze gdzies spotkacie 01 to bierzcie, bo to juz resztki
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 15:17   #711
olik04
Zakorzenienie

Cytat:
Na Stawberry też jest i to kilka złoty taniej
No tak, ale tam trzeba miec karte kredytowa, itd itp, a ja tylko moge przelew u siebie zrobic i tyle
eh
Stary 2007-01-23, 15:42   #712
_mina_
Raczkowanie

czyli jednak to nie wymysl sephory :/ Dzieki Madeline

Kramik:
Torby:
Stary 2007-01-23, 18:44   #713
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _mina_ Pokaż wiadomość
czyli jednak to nie wymysl sephory :/ Dzieki Madeline
Mina ktos kto napisal, ze to wymysl Sephory jest w bledzie. W momencie wprowadzenia na nasz rynek przez dystrybutora Givenchy pryzm sypkich wiadomo bylo, ze beda tylko 02 i 03. Pasteli nigdy oficjalnie u nas nie bylo.

Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:29   #714
_mina_
Raczkowanie

A ja bylam przekonana ze pastele tez byly.To pewnie dlatego no wielka wielka szkoda.

Kramik:
Torby:
Stary 2007-01-26, 16:27   #715
olik04
Zakorzenienie

http://www.allegro.pl/item160446175_...te_beige_.html

zastanawiam się kto normalny kupi taki puder, skoro razem z wysylka jest to ponad 170zł dodatkowo zużyte 15%, a nowy można kupić o 20 pare złotych więcej.
Stary 2007-01-27, 15:41   #716
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
zastanawiam się kto normalny kupi taki puder
a dlaczego wychodzi równo o 15% taniej
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 16:02   #717
olik04
Zakorzenienie

No nie wiem, ja bym wolała dopłacić 20zł i mieć nowiutki nieużywany tym bardziej ze juz jakas czesc tamtego jest zuzyta,
Stary 2007-01-27, 16:25   #718
ancia19
Zadomowienie

Cytat:
No nie wiem, ja bym wolała dopłacić 20zł i mieć nowiutki nieużywany tym bardziej ze juz jakas czesc tamtego jest zuzyta,
cena wywoławcza to 150zł, z wysyłką 156zł, to sporo taniej niż 199zł? Taniej o 21,6%
Stary 2007-01-27, 16:49   #719
olik04
Zakorzenienie

załózmy ze ktos kupuje "kup teraz" i wcale nie jest sporo taniej, bo 199zł kosztuje cały nowy puder,
a nie używany i zużyty w 15% jak ten z allegro :P

edit: aaa to ty je sprzedajesz na allegro ancia19? no to sorry tak, tak opłaca się

Stary 2007-01-27, 17:07   #720
ancia19
Zadomowienie

Cytat:
załózmy ze ktos kupuje "kup teraz" i wcale nie jest sporo taniej, bo 199zł kosztuje cały nowy puder,
a nie używany i zużyty w 15% jak ten z allegro :P

edit: aaa to ty je sprzedajesz na allegro ancia19? no to sorry tak, tak opłaca się

hehe to ja, ale jak nikt się nie zdecyduje to nic się nie stanie, bo szczególnie mocno mi nie zależy. I koniec tematu...
Odpowiedz

Tagi
givenchy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości