Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-03, 17:57   #961
olik04
Zakorzenienie

Dot.: Pryzmy Givenchy

Uf, to ja mam mniej 16
olik04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 18:16   #962
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Uf, to ja mam mniej 16

Nie wiele mniej,więc i tak za dużo masz .
Stary 2007-02-03, 18:25   #963
olik04
Zakorzenienie

4 nie uzywam i tak :P
Stary 2007-02-03, 18:57   #964
sunset217
Raczkowanie

Od pół godzinki jestem szczęśliwą posiadaczką pryzm Moje pierwsze wrażenie... Jednak coś więcej będę mogła napisać dopiero po kilku dniach ich stosowania.
P.S. Czy Givenchy nie dołącza do pudełek ulotek z opisem produktu?
sunset217 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 19:14   #965
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę odnośnie tego różu w pastelach, że mimo wszystko w mieszance wygląda korzystnie, więc nie jest taki straszny (a mam naczynka, oj mam). Zeby tak mieć nieograniczony budżet i miejsce na te wszystkie urocze drobiazgi...
Tez wlasnie mam cere naczynkowa, a jak nieraz przesadze z pielegnajca to i lekko zaczerwieniona, i juz od lat jak ognia unikam rozu w pudrach. Moze gdybym miala cere z odcieniem zoltym to bym tak sie nie przejmowala, ale ja mam bardzo jasna z odcieniem niestety rozowym.

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Nie orientujecie się , czy w Londynie cena pryzm jest zblizona do naszej ? Może tam uda mi się namierzyć Pastele lub Softy ?
Lola w tym watku, gdzies jest dokladna cena w funtach, ale z tego co pamietam to wychodzi mniej wiecej to samo co u nas.

Cytat:
Napisane przez sunset217 Pokaż wiadomość
Od pół godzinki jestem szczęśliwą posiadaczką pryzm Moje pierwsze wrażenie... Jednak coś więcej będę mogła napisać dopiero po kilku dniach ich stosowania.
P.S. Czy Givenchy nie dołącza do pudełek ulotek z opisem produktu?
Gratuluje nowej posiadaczce Sweet Carmel i czekamy na relacje
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 19:30   #966
sunset217
Raczkowanie

Contax dziękuję Pewnie jutro zdam pierwszą relację, gdy ujrzę efekt w świetle dziennym. Dzisiaj jestem nimi po prostu zauroczona
sunset217 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 19:42   #967
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jak ja cie doskonale rozumiem - Givenchy i Clinique to moja obsesja
Naprawdę? Ale, ale czy to możliwe, że nie widziałam Twoich zbiorów na MM? Czyżby uszły mojej uwadze? Kojarzę tylko Twoje pryzmowe śliczności. Chyba czas na okularki. Lecę powęszyć za Twoimi bratnimi zbiorami

Cytat:
Napisane przez sunset217 Pokaż wiadomość
Czy Givenchy nie dołącza do pudełek ulotek z opisem produktu?
W prasowankach nie miałam.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tez wlasnie mam cere naczynkowa, a jak nieraz przesadze z pielegnajca to i lekko zaczerwieniona, i juz od lat jak ognia unikam rozu w pudrach. Moze gdybym miala cere z odcieniem zoltym to bym tak sie nie przejmowala, ale ja mam bardzo jasna z odcieniem niestety rozowym.
Rozumiem, ja również cała jasno - różowa. Naprawdę szkoda, że niedostępność testerów sprawia, że nie możesz rozwiać wątpliwości.

A co do ilości pudrów pozostaję w porównaniu z Wami daleko w tyle. Jakoś skupiam się na podkładach. A czy mogłabym nieśmiało prosić o zdjęcia Waszych pudrów? Strasznie lubię te cudeńka
majade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 19:58   #968
vril
Zakorzenienie

Majade, ja wkleilam zbiory kolorowki pol roku temu i od tamtego czasu tylko jedna zakupowa dokladke, nic tam nie bylo specjalnego. A na zbiorach pielegnacji jeszcze mnie wcale nie bylo. Predzej zapachy wkleje niz kolorowke Zaczynam szalec w miniaturkach - lubie te malenstwa

Sunset gratulejszyn. Aha - ja tez nie mialam ulotki w swoich.

Wklejam palete do brwi Givenchy. Na poczatku watku bylo tylko jedno niedokladne zdjecie. Od razu mowie, ze nie moja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Eye & Brow Prisme.jpg (10,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta do oczu i brwi.jpg (55,4 KB, 43 załadowań)
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 20:09   #969
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Majade, ja wkleilam zbiory kolorowki pol roku temu i od tamtego czasu tylko jedna zakupowa dokladke, nic tam nie bylo specjalnego. A na zbiorach pielegnacji jeszcze mnie wcale nie bylo. Predzej zapachy wkleje niz kolorowke Zaczynam szalec w miniaturkach - lubie te malenstwa
Aa, czyli w pierwszym zbiorkowym wątku Cię dopadnę! Aż mi serce szybciej bije. I jakoś nie wierzę w to "nic specjalnego" Edit: widziałam i wiedziałam, że tak się to skończy. Aaaaaaaa!!! Przepiękne zbiory!

Ja się nie wklejam bo jak widzę te tony cieni i litry perfumiarskich perełek to moje przemyślane na miliard sposobów mini zbiory wydają mi się takie belejakie, o!
Podejście do miniaturek szczerze podziwiam, bo jak już wywącham, co chcę mieć to staram się o sporą butlę.
A jak Lovely Prism?
Stary 2007-02-03, 20:18   #970
lola23
Wtajemniczenie

Cytat:

Lola w tym watku, gdzies jest dokladna cena w funtach, ale z tego co pamietam to wychodzi mniej wiecej to samo co u nas.

Gratuluje nowej posiadaczce Sweet Carmel i czekamy na relacje
Contax , dziękuję W takim razie postaram się coś upolować .

targowisko:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 20:26   #971
vril
Zakorzenienie

Majade, zgadza sie - watek niesmiala propozycja.
Wciaz nic nie moge powiedziec o LP, bo katar nie ustaje ale zaczyna do mnie cos dolatywac z buteleczki i niestety zadnych pryzm w tym nie czuje.
Co do zbiorow pielegnacji, to ja juz mam ja ustawiona i zadnych dubli u mnie niet, wiec tez skromnie, wszystkiego po jednym Za co moja skora i portfel sa mi wdzieczne
Perfumy, coz... zawsze bylam na anty - zadnych zapachow wokol mnie poza mydlem Kajtek Zaczynam sie powoli przelamywac ale wciaz nie jestem przyzwyczajona do obcowania non-stop z zapachem na skorze, wiec wole testowac miniaturki niz rzucac sie na cale flaszki, ktore u mnie moga sie zmarnowac. Jak dotad tylko jeden zapach mnie omotal, dla ktorego po minaturce kupilam cala setke - to zielone Les Belle Niny Ricci. Brdzo jestem ciekawa calej serii Les Belles i wlasnie leca do mnie 4 kolejne miniaturki

Edit. Dziekuje
Kolorowka juz zupelnie inaczej u mnie wyglada. Nie ma 1\3 kosmetykow z tamtych zdjec, a przybyly inne rzeczy.
Stary 2007-02-03, 21:46   #972
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Brdzo jestem ciekawa calej serii Les Belles i wlasnie leca do mnie 4 kolejne miniaturki
Myślę, że będziesz zadowolona. W odległych czasach miałam ich starą, dobrą wersję - zielony nieprzejrzysty ślimaczek z jadowicie rózową nakrętką (przeklęte nazwy) zwany popularnie pomidorkiem. Był świetny.
Całą paletę lesbellesików wąchałam ostatnio, są rewelacyjne.
Nie są nachalne i męczące więc z pewnością się z nimi zaprzyjaźnisz.

Wątek się trochę mija z pryzmami, ale co tam, będą u Ciebie leżały obok Les Belles
Stary 2007-02-03, 21:49   #973
olik04
Zakorzenienie

Ja jak bede miała aparat w rączce to napewno wkleje fotki sweet carmel + efekt, chociaz nie wiem czy aparat pokaże efekt
Ah, ciekawa jestem co jeszcze ta firma wyprodukuje
Stary 2007-02-03, 21:55   #974
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Brdzo jestem ciekawa calej serii Les Belles i wlasnie leca do mnie 4 kolejne miniaturki
to byl mój pierwszy cel, zebrać wszystkie kotki ale żółtek, mimo uroku, zmęczyl mnie i nawet nie miałam nastroju go nosić, pomidorki też nie dla mnie, wiśnie obiektywnie urocze, ale też nie mogłam nosić, migdałów nie lubię, więc odpuściłam - ostały się tylko pierniczkowe

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 22:07   #975
vril
Zakorzenienie

Majade, pomidorki mam wlasnie stara wersje - nieprzejrzysta miniaturka i setka - ja mowie "zaba w koronie" A leca do mnie te nowe i tez mi sie ten nowy design nie widzi. Porownam zielaki, czy nowe sie roznia od starych.
OT sa nie uniknione, zreszta tutaj nawet jak jest mowa o pudrach, to nie tylko o "G" ale czesto sie tez meteoryty placza i inne kwiatki

Agnieska, wlasnie najbardziej mi zal Bell de Minut Nieosiagalne, nawet na aukcjach. Specjalnie wzielam miniaturki zeby nie zalowac w razie wtopy. A jak sie spodobaja to bede polowac za wiekszymi tak jak za Nina teraz Widzialam juz w sklepie 30 ml za 93 zl ale nie podoba mi sie, ze te akurat nie maja listka, wiec poszukam sensownej 50-tki.
Stary 2007-02-03, 22:21   #976
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Majade, pomidorki mam wlasnie stara wersje - nieprzejrzysta miniaturka i setka - ja mowie "zaba w koronie" A leca do mnie te nowe i tez mi sie ten nowy design nie widzi. Porownam zielaki, czy nowe sie roznia od starych.
Żaba w koronie. A nawet dwie razem. I wszystko jasne. Dobrze, że zaleguję na łożku czytając bo mięśnie chwilowo odmówiły mi posłuszeństwa

Za Belle de Minuit nigdy się nie zabrałam, gdyż spożywcza Theorema tak mi dała popalić, że szerokim łukiem omijam tego typu zapachy.
Swoją drogą jeśli chodzi o perfumy producenci prowadzą niezrozumiałą politykę wycofując co ciekawsze pozycje i na ich miejsce wprowadzając zielone ciecze typu >Piętnaście Wcieleń Ludwika<.
Stary 2007-02-03, 22:30   #977
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Swoją drogą jeśli chodzi o perfumy producenci prowadzą niezrozumiałą politykę wycofując co ciekawsze pozycje i na ich miejsce wprowadzając zielone ciecze typu >Piętnaście Wcieleń Ludwika<.
Bingo! Tez nie rozumiem fenomenu Zreszta z kosmetykami jest to samo.
Szlaban, tez sie chce wylegiwac, musze to swoje pudlo na laptopa zamienic koniecznie
Slecze nad wszelkimi mozliwymi "sklepami" i szukam od dluzszego czasu Givenchy - Eau de Fleurs. Na stronie producenta jak byk pisze, ze Prismissime maja zapach tych perfum. Oby produkowali miniaturke
Stary 2007-02-03, 22:44   #978
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Szlaban, tez sie chce wylegiwac, musze to swoje pudlo na laptopa zamienic koniecznie
Twój kręgosłup cichutko piszczy nieeeeeee.
Ale pewnie tego nie słyszysz.

Ja nie wiem, produkować Eau de Fleurs produkują ale jak to dostać, gdzie powąchać? Czuję się jak dziad po prostu, żeby trzeba było kombinacje uskuteczniać, wyjeżdżać aby kosmetyk powąchać, dotknąć. O wypróbowaniu nawet nie marzę. Ale z drugiej strony gdyby nie deficyt to nie byłoby tu tak miło.
Stary 2007-02-03, 23:20   #979
vril
Zakorzenienie

Jakbym czytala Wiecha przelamanego Chmielewska Deficyt, rzeczywiscie kuriozalna rzecz, niby polki pelne kolorowych firdygalkow, a nam jeszcze podniet malo i jak nie za PRL'owskim tuszem w kamieniu ganiamy, tudziez innymi Dermacolami, to wyslylamy rzesze pionierow za bramke, co by nam skarby za ciezkie krugerandy zwiezli. Liste robie tych "wish'ow" wlasnie (wydluza sie psia... kostka z dnia na dzien i przemysluje jak ten wydruk z NASA lubemu w garsc wcisnac - na niedzwiedzie sie wybiera - nie doslownie, zeby nie bylo - to trzeba korzystac, a nuz widelec cos sie trafi).
A kregoslup to tylko jeden z wielu glosow ale to insza bajka.
Pisalas, ze sie na podkladach skupiasz, mozesz mi zatem Pani Ladna rzec co badz o Subli'mine alboz Matmate? Uzywala, macala, w ciemie kopala?
Stary 2007-02-04, 00:11   #980
majade
Zakorzenienie

A tak. Jeszcze kilka lat temu, ślęcząc w perfumerii nad stojakami z ekskluzywnymy kosmetykamy (nie zebym kupowała, pogapić się lubię) dumałam - i kto to kupuje. A jakież było moje zdziwienie, gdy zaczęłam się sama zasadzać na poszczególne numerki i odcienie to ze zdziwieniem stwierdziłam, ze permanentnie czegoś tam brakuje, a to dostawa za 4 miesiące a to testerki łaskawe były wyjść. Czyli jednak Polki kupują te drogie puzderka. To za co Givenchy nas karze okrojonymi kolorami i czemu ktoś się nie weźmie za Dermacol (w dalekim kraju widziałam też całą linię kosmetyków kolor. D., lecz bez specjalnych zachwytów). Przecież to czysty interes importować takie drobiazgi. No ale cóż.

Dla listy najniebezpieczniejsze jest grzebanie w necie, niestety. I wzajemne nakręcanie się jak tu choćby. Marzę skrycie o maleńkiej kolekcji makijażowej złożonej z absolutnie najlepszych i najpotrzebniejszych perełek. A tu pokusy: limitowanki, allegro... fuj
Hmm dużo bym dała za magika któryby w czasie służbowe podróży zagranicznej (może być na niedzwiedzie ) nabył to i owo w ramach małego prezenciku. Zatem, jeśli nadarza się okazja to oczywiście grzech odpuścić
Swoją drogą - ustaliłaś już co ciekawego a u nas nieznanego mogą tam mieć?

Subli niestety nie poznałam, natomiast matmate i owszem (wersja kompaktowa), jest naprawdę sympatyczny - używa osobista siostra i chwali go bo ładnie ją matuje. Do płynnych Givenchy nie doszłam jeszcze, niestety. Ale to kwestia czasu, mam nadzieję.
Stary 2007-02-04, 01:05   #981
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Sama mam ochotę na Sublimine,może na lato sobie sprawię .
Stary 2007-02-04, 10:37   #982
Madlaine
Zakorzenienie

Subli'mine jest cudowny - gdy się dobierze dopowiedni odcień, jest jak druga skóra, miękka, nawilzona, świetlista, idealny dla suchotnic, ja jestem zakochana, a raczej byłam, zanim moja cera oszalała i zrobiła się z bardzo suchej mieszaną - teraz o SUbli moge juz tylko pomarzyć
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 10:42   #983
AniaM69
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Subli'mine jest cudowny - gdy się dobierze dopowiedni odcień, jest jak druga skóra, miękka, nawilzona, świetlista, idealny dla suchotnic, ja jestem zakochana, a raczej byłam, zanim moja cera oszalała i zrobiła się z bardzo suchej mieszaną - teraz o SUbli moge juz tylko pomarzyć
Mad, a przy mieszanej jaki podklad sprawdza się u Ciebie najlepiej?
AniaM69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 10:47   #984
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Shiseido Dual Balancing - mam wybitnie suche policzki i wszystkie typowo matujące powodują takie ściąganie, że czuję się po godzinie od nałożenia jak liniejący wąż - tylko niestety nie ma tam idealnego dla mnie odcienia , ten który mam jest moim zdaniem ciut za ciemny, choć reszta twierdzi, że jest OK
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 10:49   #985
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Ania kupilas sobie Pearly Touch

Wydaje mi sie, ze sublimine przy mieszanej cerze bedzie porazal blaskiem Mam probke, tylko nie mam kiedy go przetestowac.
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 12:13   #986
ancia19
Zadomowienie

dziewczynki ja się żegnam na tydzień, właśnie jestem na lotnisku.... Popatrzę na bezcłówce we Włoszech co ciekawego mają
Buziaki
ancia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 12:15   #987
olik04
Zakorzenienie

koniecznie zobacz!! ja bede we włoszech w maju! i napisz potem akie sa ceny
Stary 2007-02-04, 12:20   #988
vril
Zakorzenienie

Ancia udanego wyjazdu

Majade, to ustalanie to mi idzie jak po grudzie. Niby net taka skarbnica wiedzy, a jak przyjdzie co do czego, to trudno o konkret, zwlaszcza na temat tej wyspy. Niby najwyzszy standard w Europie, a informacje dochodza stamtad jak z trzeciego swiata. No nic, dowiem sie niedlugo z pierwszej reki, a potem sama pewnie oblookam.
Jakas cicha nadzieja mnie pcha, ze powinni kolorki dla bladolicych posiadac skoro tam deficyt swiatla jest (w zimie oczywiscie).
Subli'mine mnie kusi bardzo. Ja mam cere mieszana, ale taka normalna ze sklonnoscia do przesuszania na policzkach. Nie swiece sie wcale, wiec moze by spasowal? Lubie rozswietlajace mazidla, taki subtelny glow mile widziany, jak np. Pure Light, Dermacol albo City Block.
Tez mi sie marzy\marzyl minimalizm w kolorowce, ale z drugiej strony zal sie rozstac z tymi ciezko upolowanymi limitowankami i realnie sobie postawilam, ze sie glupio ograniczac nie bede, bo po co, skoro to nikomu nie wadzi. Tyle tylko, by sie wszystko w kufrze zmiescilo i bedzie dobrze.
Stary 2007-02-04, 14:02   #989
AniaM69
Zadomowienie

Cytat:
Ania kupilas sobie Pearly Touch
Kupiłam Kasiu, kupiłam, poprzedziłam zakup telefonem do mojej Sephory, w której PT "nie ma i nie będzie". Tym bardziej sie cieszę, że te kupione są nowiutkie

A właśnie - pani z Sephory polecała mi bardzo, jeśli dobrze ją zrozumiałam to:
http://allegro.pl/item163556108_lanc...kcja_2006.html

Tylko, że to maleństwo jest (1,8 g)
AniaM69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 14:09   #990
olik04
Zakorzenienie

Cytat:
Kupiłam Kasiu, kupiłam, poprzedziłam zakup telefonem do mojej Sephory, w której PT "nie ma i nie będzie". Tym bardziej sie cieszę, że te kupione są nowiutkie

A właśnie - pani z Sephory polecała mi bardzo, jeśli dobrze ją zrozumiałam to:
http://allegro.pl/item163556108_lanc...kcja_2006.html

Tylko, że to maleństwo jest (1,8 g)
ja ciekawa jestem czy to jedyny odcien
Odpowiedz

Tagi
givenchy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości