Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-11, 13:24   #2431
majade
Zakorzenienie

Dot.: Pryzmy Givenchy

ja się podpisuję rękami i nogami, zastanawiam się nad odwykiem od wizazu bo dokładnie wyciąga całą słabość mojego charakteru
Walczę ze sobą jak mogę a i tak za słabo. Już całkiem zaniechałam podniecania sie cieniami bo podoba mi się wiele a rzadko stosuję i potem zalegają.

Zupełnie zapomniałam ze bazy pachną tą samą kompozycją co pudry Giv
Co ciekawe poniżej piszą o rozswietlajacym zadaniu białej bazy a ja się nie dopatrzyłam zadnego efektu rozswietlenia

Givenchy Acti'mine Makeup Base, is a shaded skin primer that you apply before your concealer or foundation. The idea behind it is to provide your face with all of the essential nutrients it needs for the day. Think about it as breakfast for your skin. It is made from a fantastic water-in-silicone formula which creates a smooth, even toned look while also correcting any redness, blotches or dullness. After an hour, your skin will look awake, unified, stimulated and nourished.
The benefits of a primer are that it will also hold your foundation/powder all day long. It has an extremely light texture, it won't clog your pores and it has a fresh and non-irritating scent.
My skin has some strong pink undertones. I tried the Kiwi color and it wiped out all signs of redness on my face. Now, I'm addicted! I can't wait to hear what you think. It comes in six different shades all with their own unique purposes.
To read about each one, read more
  • Kiwi - Light green base to counteract redness.
  • Plum - Light violet to brighten a yellowish complexion.
  • Strawberry - Pale pink base to revitalize a gray complexion.
  • Mango - Melon base to add life to any coloring.
  • Milk - White base with mother of pearl for a luminating effect.
  • Peach - Peach base to unifying neutral shade for all skin types.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ActiMine2.jpg (14,8 KB, 35 załadowań)

majade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 14:16   #2432
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

ja się podpisuję rękami i nogami, zastanawiam się nad odwykiem od wizazu bo dokładnie wyciąga całą słabość mojego charakteru
Walczę ze sobą jak mogę a i tak za słabo. Już całkiem zaniechałam podniecania sie cieniami bo podoba mi się wiele a rzadko stosuję i potem zalegają.

Zupełnie zapomniałam ze bazy pachną tą samą kompozycją co pudry Giv
Co ciekawe poniżej piszą o rozswietlajacym zadaniu białej bazy a ja się nie dopatrzyłam zadnego efektu rozswietlenia

Givenchy Acti'mine Makeup Base, is a shaded skin primer that you apply before your concealer or foundation. The idea behind it is to provide your face with all of the essential nutrients it needs for the day. Think about it as breakfast for your skin. It is made from a fantastic water-in-silicone formula which creates a smooth, even toned look while also correcting any redness, blotches or dullness. After an hour, your skin will look awake, unified, stimulated and nourished.
The benefits of a primer are that it will also hold your foundation/powder all day long. It has an extremely light texture, it won't clog your pores and it has a fresh and non-irritating scent.
My skin has some strong pink undertones. I tried the Kiwi color and it wiped out all signs of redness on my face. Now, I'm addicted! I can't wait to hear what you think. It comes in six different shades all with their own unique purposes.
To read about each one, read more
  • Kiwi - Light green base to counteract redness.
  • Plum - Light violet to brighten a yellowish complexion.
  • Strawberry - Pale pink base to revitalize a gray complexion.
  • Mango - Melon base to add life to any coloring.
  • Milk - White base with mother of pearl for a luminating effect.
  • Peach - Peach base to unifying neutral shade for all skin types.
to dobrze ze nie rozświetla, bo ja rozświetlajacych nie moge uzywać. Ale one wszystkie ładne

Reese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 14:25   #2433
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:

powiedziała Maja i dalej wkleiła 6 kuszących cudeniek

ja bardzo staram się nie napalać, bo naprawdę chwilowo nie mogę złamać szlabanu

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 14:28   #2434
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
powiedziała Maja i dalej wkleiła 6 kuszących cudeniek

ja bardzo staram się nie napalać, bo naprawdę chwilowo nie mogę złamać szlabanu
No bo znalazłam takie cuś, więc wkleiłamNo może sie przyda komuś
Zeby się wyzwolic należałoby tu w ogóle nie wchodzić.

Stary 2008-02-11, 14:30   #2435
noseknosek

Cytat:
No bo znalazłam takie cuś, więc wkleiłamNo może sie przyda komuś
Zeby się wyzwolic należałoby tu w ogóle nie wchodzić.
przecież żartowałam dobrze, że wkleiłaś!

z góry ostrzegam przed forum Perfumy! tam kuszenie jest jeszcze większe

biegam
Stary 2008-02-11, 14:36   #2436
majade
Zakorzenienie

Cytat:
przecież żartowałam dobrze, że wkleiłaś!

z góry ostrzegam przed forum Perfumy! tam kuszenie jest jeszcze większe
Nosku wiem, bo tam zaglądam. Niestety - stety ja toleruję na sobie tylko niektóre zapachy i pomimo wielu prób i naprawdę dobrych chęci na znakomitą większośc tego, co tak wspaniale opisujecie nigdy się nie skuszę. Także przynajmniej od tego jestem wolna.

Reese, no ja nie wiem co miał na mysli autor opisu białej bazy. Może i ona rozswietla ale poprzez nadanie skórze szlachetności bo żadnych błyszczących łun toto nie daje. A może to tylko marketing

Stary 2008-02-11, 14:38   #2437
Reese
Zakorzenienie

tam nie wchodzę , zresztą perfumy mnie nie kuszą.
Mam swoje 3 zapachy i to mi wystarczy

Reese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 15:25   #2438
Madlaine
Zakorzenienie

ja tez się skusilam na bazę, jakby nie pasowała TO oczywiście wasza wina
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 15:29   #2439
noseknosek

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
którą? którą? Mad, jak testy Matisa?

biegam
Stary 2008-02-11, 15:34   #2440
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Zaraz napisze stosowne oświadczenie, ze nie biorę tego na garba

Cytat:
Własnie, na którą?

Aga, nie widziałam brązera ale wciąż są do kupienia #31 skin fusion i i #35 sunset

Stary 2008-02-11, 15:58   #2441
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
testy Matisa przebiegły w pożądanym kierunku, czyli wszystkie sypańce won z toaletki, a Matis na honorowym miejscu, nawet pędzel od pudru umyłam dla króla

niesamowicie lekki, perfekcyjnie wykańcza makijaż, matuje ile trzeba, rozświetla w sam raz, buzia zdrowa, promienna, wytrzymał u mnie cały dzień bez poprawek, niczego nie podkreślał, choć w chwili obecnej nie mam cery w stanie idealnym, nie zmienia koloru na skórze i nie wyparowuje
mam odcień 1, bo transparentny był za ciemny i robił mi na buzi beżowy woal, a ja chciałam coś nieprzyciemniającego, więc jedynkę wzięłam w ciemno, okazało się, że słusznie, bo pięknie mi w niej , świetliście i zdrowo, jestem wprost zachwycona, mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu zdania nie zmienię, bo chciałabym mieć wreszcie idealnego sypańca zarówno pod względem koloru jak i oczekiwać w nim pokładanych

Cytat:
Zaraz napisze stosowne oświadczenie, ze nie biorę tego na garba
na pierwszy ogień poszła biała, jak się spisze, to następna będzie w kolejce niebieska,

jak to nie bierzesz, bazowa kusicielko

PS. dodam, że po dzisiejszych zakupach kolorówkowo-pielęgnacyjnych i 2 akcjach na perfumach jestem goła i wesoła
Stary 2008-02-11, 16:06   #2442
noseknosek

Cytat:
testy Matisa przebiegły w pożądanym kierunku, czyli wszystkie sypańce won z toaletki, a Matis na honorowym miejscu, nawet pędzel od pudru umyłam dla króla

niesamowicie lekki, perfekcyjnie wykańcza makijaż, matuje ile trzeba, rozświetla w sam raz, buzia zdrowa, promienna, wytrzymał u mnie cały dzień bez poprawek, niczego nie podkreślał, choć w chwili obecnej nie mam cery w stanie idealnym, nie zmienia koloru na skórze i nie wyparowuje
mam odcień 1, bo transparentny był za ciemny i robił mi na buzi beżowy woal, a ja chciałam coś nieprzyciemniającego, więc jedynkę wzięłam w ciemno, okazało się, że słusznie, bo pięknie mi w niej , świetliście i zdrowo, jestem wprost zachwycona, mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu zdania nie zmienię, bo chciałabym mieć wreszcie idealnego sypańca zarówno pod względem koloru jak i oczekiwać w nim pokładanych
pięknie.. a możesz zdradzić gdzie kupiłaś? ewentualnie jakiś link?

chociaż chyba nie powinnam tego wiedzieć

Cytat:
Napisane przez Madlaine
PS. dodam, że po dzisiejszych zakupach kolorówkowo-pielęgnacyjnych i 2 akcjach na perfumach jestem goła i wesoła
eh, ja też ale już mniej wesoła, bo nie po dzisiejszych, ale po zeszłotygodniowych

biegam
Stary 2008-02-11, 16:12   #2443
vril
Zakorzenienie

I ja uleglam, a wmawialam sobie i innym, ze zadnych plynnych mazidel nie wezme, bo ze mnie ortodox filtrowy, i co? I wzielam - zielona I dobrze, moze sie wylecze z checi posiadania podkladu we fluidzie
Na usprawiedliwienie dodam, ze zrobilam duzy krok na przod opylajac kilka zalegajacych firdygalkow i planuje wypchnac kolejne, a z pielegnacji dzielnie zuzywam zapasy (poza antyperspirantem nie kupilam nic od wrzesnia).
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:20   #2444
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
a z pielegnacji dzielnie zuzywam zapasy (poza antyperspirantem nie kupilam nic od wrzesnia).
Akurat

A czy wiecie może, skąd się wzięły nagle brązery z linka Agnieski? Napisane o nich, ze to limitowanka ale co - bieżąca, na 2008? Wczesniej się z nimi nie spotkałam chyba; nie pamietam.
Ten jasniejszy Sandy Tan bardzo ładny a najgorsze, ze "te sprawy" są u givenchy takie jaśniutkie, że byłby idealny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P187201_hero.jpg (14,5 KB, 12 załadowań)

Stary 2008-02-11, 16:32   #2445
vril
Zakorzenienie

Serio
A, no dobra - mazidla byly po drodze ale czy kwas askorbinowy, ktory mi zrobil masakre na twarzy sie liczy

Brazery sa z zeszlego roku i sa ciemne Widzialam zdjecia na ebay, nie ma co marzyc - brzydkie, matowe i ogolnie blee...
Stary 2008-02-11, 16:38   #2446
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Brazery sa z zeszlego roku i sa ciemne Widzialam zdjecia na ebay, nie ma co marzyc - brzydkie, matowe i ogolnie blee...
uffff

Acha czyli jak zakup niedobry to się nie liczy, dobra metoda, będę stosować
A na dokładkę się okazało że jednego z tych balsamów mi babka nie skasowała i kupiłam 0,75 l balsamu za 3,80 zł

Stary 2008-02-11, 16:46   #2447
agnieska
Zakorzenienie

A jakiego balsamu? Majade, proszę o spowiedź

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:55   #2448
vril
Zakorzenienie

No baa
Z tymi zakupami mazidlowymi, to ci sie trafilo jako zadoscuczynienie za babskie fatalaszki, ktore byly juz wykupione
Stary 2008-02-11, 17:09   #2449
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
pięknie.. a możesz zdradzić gdzie kupiłaś? ewentualnie jakiś link?

chociaż chyba nie powinnam tego wiedzieć
kupowałam w perfumerii w Olsztynie, jedyna w jakiej spotkałam kolorówkę Matis, a ceny niższe niż w matisowym sklepie internetowym,

za 25 g pudru zapłaciłam 150 zł , mają też podkłady Matis i pudry prasowane, niestety nie mają korektorów, chętnie bym wypróbowała
Stary 2008-02-11, 20:17   #2450
lola23
Wtajemniczenie

Cytat:
Więc jeszcze raz o bazach.

W sumie znalazłam 5 odcieni baz givenchy.
Białą, niebieską, zieloną, fioletową i pomarańczowo- łososiową.
Do porownan wziełam baze shiseido i bazy ysl.

No muszę powtórnie napisac, ze givenchy zostawia obie pozostałe marki daleko w tyle.
Shiseido - kleista i lepka. Dziwnie rozprowadza się na twarzy (juz wiem,co miała na mysli Aneta) Biel, która pozostawia mam wrazenie ze się smuży na skórze, i sprawia wrażenie jakby się "rozcierała do zera" Z pewnoscie lepsza do skór suchych na wiór, dla przetłuszczających się strefie t chyba nie polecam.
YSl no cóż - dziwna, wodnista konsystencja, mniej lepka niż shiseido ale wciąż za rzadka, w liliowej przez chwilę widziałam jakieś dziwne drobinki, słabo się rozprowadza, niewiele daje moim zdaniem no i nie matuje jakoś rewelacyjnie.

Givenchy za to jest bardziej treściwa przy rozprowadzaniu, nie ślizga się. W tubie o konsystencji płynnego podkładu pod palcami sucha ale nie tępa - bardzo przyjemnie się aplikuje. Pewnie idealna dla mieszanych, tłustych skór, choć nie zauważyłam, zeby wysuszała, ściągała itp.
Przede wszystkim wspaniale ujednolica skórę. To pierwsze i najważniejsze wrażenie. Pokrywa mocniej niż pozostałe ale bez robienia maski czy skorupy. Ultra lekka.
Nie osadza się w załamaniach skóry. Trzyma się skóry pazurami i dobrze rozprowadzona daje efekt satynowej skóry laleczki. Jednolita na skórze, łatwo i przyjemnie się rozprowadza mimo, ze jest płynna w tubce jak pozostałe. Daje wykończenie absolutnie matowe. Można ją łatwo rozprowadzić zostawiając jej wyraźny kolor na twarzy lub do efektu delikatnego rozjażnienia. Zielona, biała, niebieska, liliowa nałożona w ciut większej dawce na pewno pieknie rozjazni skóre.

Poszczególne kolory (za wyjątkiem łososia, który ma dodawać blasku itp) w zasadzie niewiele się między sobą różnią. Po roztarciu odcienie sa tak dyskretne, ze niemal niezauwazalne - kolory pewnie spełniają swoje funkcje ale w niewidzialny sposób. Ciekawa jest baza niebieska - zupełnie nie daje efektu topielca a świeżutkiej, czystej, rozjasnionej, wypoczętej skóry.
Ogólnie po zastosowaniu widać taką półprzezroczystą mleczną i porcelanową poświatę
Są absolutnie matowe a jednoczesnie atłasowe - nie podkreślają skórek, nie naciągają, nie wysuszają skóry. ładnie wypełniają zmarszczki i załamania a nie nie włażąc w nie i zatykając tylko przez ujednolicenie.

Moim zdaniem Giv. jest genialna. Nigdy nie używałam baz ale chyba poważnie się zastanowię nad którąś póki są na truskawie.

W przypadku konkurencji z Shiseido i YSL nie ma się nad czym zastanawiać - nie wydały mi się w ogóle ciekawe.

Jesli chodzi o róż Timid Rose GIV. to jeszcze dodam, ze producentowi zależało zapewne na uzyskaniu koloru i efektu 44 Narcisse Chanel. No ale się nie udało. Mąka, biel, fu. Chanel daje ten o ton ciemniejszy kolor tyle ze z mniejszą ilością dodatkowego tynku i zapewne jest o niebo wydajniejsza.
Piękny opis

Czy ktoś ma porównanie z białą bazą Chanel Blanc Universellee ?

Interesuje mnie równiez skład bazy Givenchy , mogłabym prosić posiadaczki o wklejenie?

targowisko:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 20:26   #2451
majade
Zakorzenienie

Dziękuję, Lola

CHANEL
Blanc Essentiel Whitening Modeling Effect Base SPF30/PA++ ( 20# Mimosa)
SPF30/PA++(20号)

Ingredients:
Water, Titanium Dioxide,Dimethicone,Isono nyl Isononanoate,Peg-10 Dimethicone,Ethylhexyl Methoxycinnamate,Cyclopen tasiloxane,Alcohol Denat,Ethylhexyl Palmitate,Propylene Glycol,Stearic Acid,Talc,Aluminum Hydroxide,Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer,Phenoxyethan ol,Silica Dimethyl Silylate,Silica,Fragrance ,Butylene Glycol,Methylparaben,Prop ylparaben,Disodium Stearoyl Glutamate,Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract,Bht,Iron Oxides,Mica

GIVENCHY
ACTI'MINE WAKE-UP SKIN MAKE-UP BASE SPF15
SPF15

Ingredients :
WATER
CYCLOPENTASILOXANE
BUTYLENE GLYCOL
ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE
CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE
TITANIUM DIOXIDE
ALCOHOL
PHENYL TRIMETHICONE
STEARIC ACID
SORBITAN SESQUIOLEATE
ALUMINA
METHYLPARABEN
SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE
DISTEARDIMONIUM HECTORITE
CALCIUM GLUCONATE
TETRASODIUM EDTA
FRAGRANCE
PROPYLENE CARBONATE
ALUMINUM HYDROXIDE
BUTYLPARABEN
ETHYLPARABEN
ISOBUTYL PARABEN
PROPYLPARABEN
HYDROLYZED RICE PROTEIN
MAGNESIUM ASPARTATE
ZINC GLUCONATE
BHT
PHENOXYETHANOL
COPPER GLUCONATE
TALC
SILICA
MICA
TITANIUM DIOXIDE
ULTRAMARINES
IRON OXIDES
CHROMIUM HYDROXIDE GREEN

Jesli ktoś umie czytać ze składów może wpisze jakieś refleksje

http://alexol.tianyablog.com/blogger...th=5&year=2007
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2277_大小__大小_.JPG (111,2 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez majade
Czas edycji: 2008-02-14 o 11:03
Stary 2008-02-13, 14:16   #2452
anciaahk
kosmitka

Cytat:
kupowałam w perfumerii w Olsztynie, jedyna w jakiej spotkałam kolorówkę Matis, a ceny niższe niż w matisowym sklepie internetowym,
kusicielko, ehh, napisz w której

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 14:21   #2453
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
kusicielko, ehh, napisz w której
Exclusive w Carrefour, tylko tam maja Matisa, gdyby któraś olsztynianka chciała, oddam próbkę odcienia 1 i transparentnego do testów
Stary 2008-02-13, 15:26   #2454
madzienka001
Raczkowanie

hej dziewczyny zaciekawiły mnie ostatnio te pryzmy, znajoma bardzo je zachwalała.... az tak sie na nich nie znam wiec prosze o rade...który odcien byście doradziły brunetce o zielonych oczach i dosc jasnej cerze??? Ogólnie zalezy mi na rozświetleniu i ozywieniu cery.
Moze którys z tych odcieni??

własnie jestem na stronce givenchy i ogladam pryzmy...jak ich duzo, ile odcieni istne cudenka..i jak tu nie chcieć canajmniej kilku....
czytam tez recenzje na KWC i ciekawi mnie ten Prisme Again! Visage...sliczne kolorki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_teinte_46.jpg (22,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_teinte_48.jpg (19,7 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez madzienka001
Czas edycji: 2008-02-13 o 16:02
madzienka001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:22   #2455
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny zaciekawiły mnie ostatnio te pryzmy, znajoma bardzo je zachwalała.... az tak sie na nich nie znam wiec prosze o rade...który odcien byście doradziły brunetce o zielonych oczach i dosc jasnej cerze??? Ogólnie zalezy mi na rozświetleniu i ozywieniu cery.
Moze którys z tych odcieni??

własnie jestem na stronce givenchy i ogladam pryzmy...jak ich duzo, ile odcieni istne cudenka..i jak tu nie chcieć canajmniej kilku....
czytam tez recenzje na KWC i ciekawi mnie ten Prisme Again! Visage...sliczne kolorki...

Ja mam odcienie 01 Light Pastel,02 Delicate Beige oraz 06 Fresh Rose i wielką ochotę na 05 Soft White .01 i 06 są rozświetlające.02 raczej matujące.Jeśli masz dostęp do 06 (są niedostępne w Polsce) to właśnie te bym Ci poleciła.Wbrew nazwie,nie nadają różowego koloru,natomiast zawierają różowe delikatne drobinki,któe właśnie ożywiają i rozświetlają cerę.
Stary 2008-02-13, 16:24   #2456
pakosta
Wtajemniczenie

A ja chcę sobie kupić na wiosnę Subli'mine. Czy mi może ktoś porównać kolory 103 do 104 i 105?

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmnażania nierasowych zwierząt, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, śmiecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:27   #2457
niziutka~
Przyczajenie

Może ktoś wie czym się różnią te dwa pudry-jeden to standardowe pastele a ten drugi? Blanc Parfait ma mniejszą pojemność (7,5g.), czyżby służył tylko do miejscowego rozświetlania? Jestem ciekawa jakie ma właściwości... a, i jest droższy, na truskawce 112zł, a kolorowe pryzmy 100. Może mniejsza ilość po większej cenie, to lepsza jakość Tak się zastanawiam, miałam zamiar kupić te zwykłe pryzmy, ale i tak tych białych nie ma jak przetestować, więc może zaryzykuję ich kupno...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tak wyglądają białe pryzmy matowe.jpg (47,9 KB, 11 załadowań)
niziutka~ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:30   #2458
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja mam odcienie 01 Light Pastel,02 Delicate Beige oraz 06 Fresh Rose i wielką ochotę na 05 Soft White .01 i 06 są rozświetlające.02 raczej matujące.Jeśli masz dostęp do 06 (są niedostępne w Polsce) to właśnie te bym Ci poleciła.Wbrew nazwie,nie nadają różowego koloru,natomiast zawierają różowe delikatne drobinki,któe właśnie ożywiają i rozświetlają cerę.
Czemu się 06 nie chwaliłaś? zachęcająco opisujesz ale będę twarda. Wiszą na Allegro dla zainteresowanych

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:32   #2459
niziutka~
Przyczajenie

zapomniałam dodać to zdjęcie kolorowych pryzm, chociaż i tak wiadomo o które chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04718284202[2].jpg (54,9 KB, 5 załadowań)
niziutka~ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 17:58   #2460
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Czemu się 06 nie chwaliłaś? zachęcająco opisujesz ale będę twarda. Wiszą na Allegro dla zainteresowanych
Myślałam,że będę go mogła używać jako róż,podobnie jak meteoryty pink fresh,ale nic z tego.I dobrze,bo jako puder spisuje się bardzo dobrze.

Tagi
givenchy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości