Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-19, 17:10   #2551
Madlaine
Zakorzenienie

Dot.: Pryzmy Givenchy

zdam relację, mnie kusi ta niebieska, więc jesli biała całościwo się spisze, to skuszę się na drugą
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:42   #2552
vril
Zakorzenienie

Fajnie
Madlaine jaki masz kod waznosci na swojej bazie?
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:59   #2553
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Fajnie
Madlaine jaki masz kod waznosci na swojej bazie?
7J01, świeżynka z września 2007
Stary 2008-02-19, 18:25   #2554
Madlaine
Zakorzenienie

a teraz po prośbie

gdyby ktoś się wybierał za granicę, lub mógł pomóc w zakupie Givenchy, Prisme Powder Foundation w odcieniu 01 na eBay będę dozgonnie wdzięczna
wypłacalna jestem, więc bez obaw
Stary 2008-02-19, 18:36   #2555
Reese
Zakorzenienie

ja też juz mam bazę. Nie wytrzymałam, zmyłam makijaz i przetestowałam:

Faktycznie cudownie się ja nakłada, pieknie pachnie i skóra robi sie idealna, ale bieli
Ja mam skórę w ciepłym odcieniu i robi ze mnie topielca. Puder niestety nie porzykrył tej bieli, ocieplałam się meteorytami beige chic. Na druga połowe twarzy nałozyłam na baze podkład i wtedy jest ok. No ale ja chciałam używać bazy bez podkładu Buuu
Nie wiem co z tym fantem zrobić? Może będę mieszać bazę z jakimś lekkim podkładem. Chyba najlepiej byłoby kupic brzoskwiniową Szkoda że nie ma na Tru
A baza MAC też jest biała??

Reese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:51   #2556
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja też juz mam bazę. Nie wytrzymałam, zmyłam makijaz i przetestowałam:

Faktycznie cudownie się ja nakłada, pieknie pachnie i skóra robi sie idealna, ale bieli
Ja mam skórę w ciepłym odcieniu i robi ze mnie topielca. Puder niestety nie porzykrył tej bieli, ocieplałam się meteorytami beige chic. Na druga połowe twarzy nałozyłam na baze podkład i wtedy jest ok. No ale ja chciałam używać bazy bez podkładu Buuu
Nie wiem co z tym fantem zrobić? Może będę mieszać bazę z jakimś lekkim podkładem. Chyba najlepiej byłoby kupic brzoskwiniową Szkoda że nie ma na Tru
A baza MAC też jest biała??
MAC, jest biała, ale wchłania się idealnie - nie bieli Reese, Ty zamówiłaś jaki kolor?

Ja chcę Beige Chic

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:54   #2557
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
MAC, jest biała, ale wchłania się idealnie - nie bieli Reese, Ty zamówiłaś jaki kolor?

Ja chcę Beige Chic
ja mam białą. I rozważam puszczenie beige chic w świat Kurcze, nie wiem czy nie kupie MACA skoro nie bieli

Stary 2008-02-19, 18:56   #2558
majade
Zakorzenienie

Bazowe gratulacje, ja znów na wygnaniu więc krótko. Baza brzoskwiniowa mnie przeraziła nawet nie oglądałam dokładnie. Nie dla mnie to kolor więc dałam spokój, ale dla ciepłych cer - kto wie. A próbowałyście nakładac mniejszą ilośc zeby az yak nie bieliła? Na ręce wchłaniała mi się porządnie po lekkim wcieraniu.
Swojej nie dostałam więc nic nie dopiszę
Mad, mam nadzieje być znów w Cz w marcu więc mogę nabyć kompakcik

majade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:57   #2559
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Ale mi narobiłyście ochotę na te bazy
Stary 2008-02-19, 19:04   #2560
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
ja mam białą. I rozważam puszczenie beige chic w świat Kurcze, nie wiem czy nie kupie MACA skoro nie bieli
czyli masz moje dwa marzenia!! Beige Chic i biała baza

a właśnie przez Ciebie kliknęłam prasowanego Clarinsa

Testowałam dzisiaj róż 1#Timid Rose i faktycznie, zgadzam się tu z majade, bez rewelacji Białawo-różowy, ale mocno pudrowy, jakiś taki mączny, zero blasku, transparentności Biało-różowa mąka ... za to Chanel Narcisse

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:05   #2561
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Bazowe gratulacje, ja znów na wygnaniu więc krótko. Baza brzoskwiniowa mnie przeraziła nawet nie oglądałam dokładnie. Nie dla mnie to kolor więc dałam spokój, ale dla ciepłych cer - kto wie. A próbowałyście nakładac mniejszą ilośc zeby az yak nie bieliła? Na ręce wchłaniała mi się porządnie po lekkim wcieraniu.
Swojej nie dostałam więc nic nie dopiszę
bedę jeszcze testować I się zobaczy. A jaka jest cena sklepowa? Moja ciepła cera mogłaby sie polubić z brzoskwiniową

a mi mogłabys kupić kompakcik??

nosku nie pożałujesz, to naprawdę super puder. A za taka cenę to grzech nie kupić

Stary 2008-02-19, 19:07   #2562
Aneta???
Zakorzenienie

Gdyby któraś nie była zadowolona z zielonej albo białej bazy to ja z chęcią się zaopiekuję nią.
Stary 2008-02-19, 19:07   #2563
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Gdyby któraś nie była zadowolona z zielonej albo białej bazy to ja z chęcią się zaopiekuję nią.
ja jeszcze ją przemyśliwuję

Stary 2008-02-19, 19:11   #2564
majade
Zakorzenienie

Cytat:
bedę jeszcze testować I się zobaczy. A jaka jest cena sklepowa? Moja ciepła cera mogłaby sie polubić z brzoskwiniową

a mi mogłabys kupić kompakcik??

nosku nie pożałujesz, to naprawdę super puder. A za taka cenę to grzech nie kupić
Ano
Nie pamiętam ceny sklepowej, pałka ze mnie nie spojrzałam, nie zapamiętałam.
Jezeli tylko tam pojadę to obejrzę jeszcze brzoskwinię dokładniej

Stary 2008-02-19, 19:15   #2565
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
ja jeszcze ją przemyśliwuję
W razie czego ustawiam się do kolejki
Stary 2008-02-19, 19:27   #2566
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
jest lekko rozświetlająca, ale nie ma drobinek wiec to raczej taki efekt satyny
no to ufff

Stary 2008-02-19, 20:01   #2567
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
to ja jestem zdecydowana i proszę o zakup

Cytat:
no to ufff
uff, uff, nałożyłam na twarz, bom niecierpliwa, jedna połowę pokryłam większą ilością, drugą mniejszą i bardziej roztartą, oba warianty bardzo mi się podobają

wersja I
porcelanowa cera z satynowym połyskiem, moje piegi delikatniej widoczne niż zwykle, dość znaczne krycie, - cienie pod oczami niewidoczne, naczynka na policzkach również, rozjaśnienie twarzy ciepłej w kierunku neutralnej, przykryta pudrem Matis wyglądała nieskazitelnie, ale nie sztucznie, raczej jak hrabianki chroniącej lico pod parasolem

wersja II
delikatniejsza, bardziej dzienna, lekko tonujące działanie, cera ujednolicona bez odznaczania się i bieli, ale tez bez krycia, więc solo tylko gdy nie ma się nic do ukrycia przypudrowana już znacznie ładniej, ale mniej satynowo i szlachetnie niż w wersji I,

tyle jeśli chodzi o spostrzeżenia na szybko, o trwałości niewiele mogę powiedzieć, ale baza na pewno pięknie sie stapia ze skórą i mam nadzieję, że będzie trwała ,
na pewno niezależnie od upodobań może być świetnym produktem podocznym, rozjaśnia i wygładza w widoczny sposób dając efekt wypoczętego oka,
Stary 2008-02-19, 20:10   #2568
majade
Zakorzenienie

Cytat:
t
uff, uff, nałożyłam na twarz, bom niecierpliwa, jedna połowę pokryłam większą ilością, drugą mniejszą i bardziej roztartą, oba warianty bardzo mi się podobają
nie do konca, znaczy, jestem ślepa
dam znać w sprawie zakupów

Stary 2008-02-19, 20:14   #2569
Contax
Zakorzenienie

Mad, i ta biala baza nie schladza Twojej cieplej karnacji ? ja mam cere podobna do Twojej, jasna lekko rozowa z piegami i boje sie, ze bede wygladac jak sina topielica
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:17   #2570
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
nie do konca, znaczy, jestem ślepa
zatem będziemy czekać niecierpliwie. Już się cieszę

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mad, i ta biala baza nie schladza Twojej cieplej karnacji ? ja mam cere podobna do Twojej, jasna lekko rozowa z piegami i boje sie, ze bede wygladac jak sina topielica
moją schładza, chociaż musze sie obejrzeć w świetle dziennym. Sina nie będziesz, najwyżej biała

Stary 2008-02-19, 21:38   #2571
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
ja mam beżowy odcień cery piegi go bardzo ocieplają, a jedynie policzki lubiące się czerwienić i niestety ostatnio coś mnie podrażniło, bo sa czerwone 24 h na dobę i ta baza sobie nieźle poradziła, choć oczywiście wklepałam na zaczerwienienia ciut więcej

sina nie byłam, absolutnie, podpowiem że w chwili obecnej mam włosy w odcieniu ciemnej czekolady z refleksami w cieplejszym odcieniu, więc ewentualna siność wyszłaby dość mocno w kontraście z tak ciemnymi włosami

tak jak napisałam powyżej :
rozjaśnienie twarzy ciepłej w kierunku neutralnej
czyli ochłodzenie owszem, ale w pozytywnym dla mnie znaczeniu, równoznaczne z nadaniem porcelanowego odcienia skórze, ja się uwielbiam rozjaśniać, więc mi to bardzo pasuje i jestem zadowolona ale nie twierdzę, że ktoś inny tez musi być,

oczywiście jak zawsze polecam przetestować, o ile ktoś ma możliwość, ewentualnie mogę zrobić małą próbkę, jeśli ktoś woli się wstrzymać z zakupem
Stary 2008-02-19, 22:12   #2572
Reese
Zakorzenienie

dobra, wypróbowałam jeszcze raz, nałożyłam obficie i... Mogłabym sie położyć w kostnicy i nikt by sie nie kapnął że ja nie trup. Podkreślę raz jeszcze że właściwości tej bazy są cudowne, cera piękna, wygładzona, promienna, ale z moja brzoskwiniowa karnacja się nie zgrywa. Jestem biała i koniec! Przypuszczam ze chłodne i neutralne typy będą zadowolone. Ja muszę jednak przyjrzeć się tej brzoskwiniowej, ewentualnie bazie MAC

Aneto, jesli nadal jesteś chetna to pisz PW

Stary 2008-02-19, 22:15   #2573
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Cytat:

Koniecznie
margaretka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 23:41   #2574
illuminar
Rozeznanie

Jakby ktoś jeszcze chciał się pozbyć bazy to ja z miłą chęcią przygarnę
Stary 2008-02-19, 23:51   #2575
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
dobra, wypróbowałam jeszcze raz, nałożyłam obficie i... Mogłabym sie położyć w kostnicy i nikt by sie nie kapnął że ja nie trup. Podkreślę raz jeszcze że właściwości tej bazy są cudowne, cera piękna, wygładzona, promienna, ale z moja brzoskwiniowa karnacja się nie zgrywa. Jestem biała i koniec! Przypuszczam ze chłodne i neutralne typy będą zadowolone. Ja muszę jednak przyjrzeć się tej brzoskwiniowej, ewentualnie bazie MAC

Aneto, jesli nadal jesteś chetna to pisz PW
Już piszę
Stary 2008-02-19, 23:52   #2576
vril
Zakorzenienie

Widze, ze spostrzezenia, co do bazy sa podobne

Reese, brzoskwiniowa, to tez bedzie raczej tylko w odcieniu, a glownie bialawa i rozjasniajaca. Jezeli ciebie bieli az tak mocno, to nawet jesli ci spasuje odcieniem, to i tak ze wzgledu na bielenie musialbys uzywac jej w malych ilosciach, a wtedy krycie i wlasciwosci tonujace beda relatywnie mniejsze. Jak masz gdzie, to przetestuj jednak, zwlaszcza, ze juz wiesz, jak dziala ta baza i efekt ci nie odpowiada.
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 09:02   #2577
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam beżowy odcień cery piegi go bardzo ocieplają, a jedynie policzki lubiące się czerwienić i niestety ostatnio coś mnie podrażniło, bo sa czerwone 24 h na dobę i ta baza sobie nieźle poradziła, choć oczywiście wklepałam na zaczerwienienia ciut więcej

sina nie byłam, absolutnie, podpowiem że w chwili obecnej mam włosy w odcieniu ciemnej czekolady z refleksami w cieplejszym odcieniu, więc ewentualna siność wyszłaby dość mocno w kontraście z tak ciemnymi włosami

tak jak napisałam powyżej :
rozjaśnienie twarzy ciepłej w kierunku neutralnej
czyli ochłodzenie owszem, ale w pozytywnym dla mnie znaczeniu, równoznaczne z nadaniem porcelanowego odcienia skórze, ja się uwielbiam rozjaśniać, więc mi to bardzo pasuje i jestem zadowolona ale nie twierdzę, że ktoś inny tez musi być,

oczywiście jak zawsze polecam przetestować, o ile ktoś ma możliwość, ewentualnie mogę zrobić małą próbkę, jeśli ktoś woli się wstrzymać z zakupem

Mad, dzięki trochę mi się rozjaśnilo

Co do bazy brzoskwiniowej, to mam cichą nadzieję, że właśnie nie będzie zbyt mocno schładzać cery, tylko wręcz przeciwnie

Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 09:19   #2578
Maggie
Raczkowanie

Pryzmy Givenchy-09 cool beige

przeszukalam watek ale nigdzie nie trafilam na opis 09 cool beige-pytania tak (bez odpowiedzi), a moj komp jakos przeklamuje kolory, wiec nawet te tu zalaczone na pocztaku zdjecie nie oddaja rzeczywistosci;

bardzo prosze czy któras je miala i napisze jaka jest ta kostka rózowa?
sa 2 beze,roz i bialy - tak?

jestem zimnym raczej bladziochem (ciut problematyczna skora, ciut naczynek no i oczywiscie zmeczona cera), typ lato, ale czasami te najjasniejsze odcienie mnie wybielaja wiec np.z HR uzywam 20 wanilii i stad tez boje sie tych chic white....
a z tego co czytalam to 09 nie jest dostepne w Polsce wiec proba w perfumerii nic mi nie da

plss, ktora ma 09 lub jeszcze lepiej moze je porownac do 02 lub 03
wielkie buzki
Maggie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 10:13   #2579
iza72
Raczkowanie

Dot.: Pryzmy Givenchy-09 cool beige

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
przeszukalam watek ale nigdzie nie trafilam na opis 09 cool beige-pytania tak (bez odpowiedzi), a moj komp jakos przeklamuje kolory, wiec nawet te tu zalaczone na pocztaku zdjecie nie oddaja rzeczywistosci;

bardzo prosze czy któras je miala i napisze jaka jest ta kostka rózowa?
sa 2 beze,roz i bialy - tak?

jestem zimnym raczej bladziochem (ciut problematyczna skora, ciut naczynek no i oczywiscie zmeczona cera), typ lato, ale czasami te najjasniejsze odcienie mnie wybielaja wiec np.z HR uzywam 20 wanilii i stad tez boje sie tych chic white....
a z tego co czytalam to 09 nie jest dostepne w Polsce wiec proba w perfumerii nic mi nie da

plss, ktora ma 09 lub jeszcze lepiej moze je porownac do 02 lub 03
wielkie buzki
Przyłaczam sie do prosby Maggie. Jestem podobnym typem bladziocha, szykuje sie na pryzmy ale tego 02 White Chic troche sie obawiam.
Z kolei, Maggie, ogladałam 09 na stronie http://www.parfumsgivenchy.com/make_...0_412_278.html i tam te pryzmy wygladają zupełnie inaczej niz na truskawie. Dla mnie to dwa brązy, róz i fiolet!!! Więc to tez chyba nie dla nas
iza72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 10:22   #2580
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Widze, ze spostrzezenia, co do bazy sa podobne

Reese, brzoskwiniowa, to tez bedzie raczej tylko w odcieniu, a glownie bialawa i rozjasniajaca. Jezeli ciebie bieli az tak mocno, to nawet jesli ci spasuje odcieniem, to i tak ze wzgledu na bielenie musialbys uzywac jej w malych ilosciach, a wtedy krycie i wlasciwosci tonujace beda relatywnie mniejsze. Jak masz gdzie, to przetestuj jednak, zwlaszcza, ze juz wiesz, jak dziala ta baza i efekt ci nie odpowiada.

Szkoda mi jej strasznie bo działanie ma fantastyczne. Brzoskwiniową przetestuję w sklepie i sie zobaczy, zawsze pozostaje jeszcze MAC który podobno nie bieli

Odpowiedz

Tagi
givenchy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości