Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-20, 10:29   #2581
Contax
Zakorzenienie

Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Szkoda mi jej strasznie bo działanie ma fantastyczne. Brzoskwiniową przetestuję w sklepie i sie zobaczy, zawsze pozostaje jeszcze MAC który podobno nie bieli

Z tym testowaniem w sklepie będzie problem, bo ich u nas nie ma

Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 10:31   #2582
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Z tym testowaniem w sklepie będzie problem, bo ich u nas nie ma
aaaa Czemu ja byłam przekonana że są Wiem, majade ją testowała, ale to widocznie nie było w Polsce. Buuu No to tylko MAC zostaje. W takim razie ta baza jest nie do zdobycia, bo na Tru nie ma

Reese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 10:32   #2583
vril
Zakorzenienie

MAC, to jest wlasciwie filtr, dlatego sie wchlania w skore jak krem, a baza Givenchy dziala bardziej jak mazidlo podkladowe, kryje i dlatego widac to pobielenie. Udalo im sie stworzyc swietna podstawe, z ktorej mogliby zrobic dobry podklad, zamiast pasteli dodac beze i naturalne "skorne" kolory, a bylby moze fajny podklad kryjacy
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 10:33   #2584
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
aaaa Czemu ja byłam przekonana że są Wiem, majade ją testowała, ale to widocznie nie było w Polsce. Buuu No to tylko MAC zostaje. W takim razie ta baza jest nie do zdobycia, bo na Tru nie ma

Majade, buszowała po czeskiej Pradze

Stary 2008-02-20, 10:37   #2585
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
MAC, to jest wlasciwie filtr, dlatego sie wchlania w skore jak krem, a baza Givenchy dziala bardziej jak mazidlo podkladowe, kryje i dlatego widac to pobielenie. Udalo im sie stworzyc swietna podstawe, z ktorej mogliby zrobic dobry podklad, zamiast pasteli dodac beze i naturalne "skorne" kolory, a bylby moze fajny podklad kryjacy
o właśnie, mogliby To byłby cudowny podkład

Cytat:
Majade, buszowała po czeskiej Pradze
no tak Kurde nawet Czeszki maja pełen asortyment a my oczywiście zaścianek

Stary 2008-02-20, 13:50   #2586
vril
Zakorzenienie

Przetestowalam dzis mniejsza ilosc bazy - solo, bez reszty makijazu.
Nalozylam zdecydowanie mniej niz wczoraj, ok. 1\3 wczorajszej dawki.
Baza wciaz pobiela i ujednolica cere, chociaz w mniejszym stopniu ale tym razem taka dawke znacznie lepiej mozna ukryc pod pudrem.
Baza wyglada na skorze jak bialy, matujacy krem ale uwaga - w sztucznym swietle zauwazylam drobinki! Czyli baza, w sensie emulsja jako taka jest matujaca ale drobinki sprawiaja, ze nie jest to plaski mat, a satynowe wykonczenie. Skora po jej uzyciu jest taka sucho-pudrowa, gladka jak po zastosowaniu talku lub jedwabiu ale z tym pudrowym uczuciem wlasnie, zero lepienia sie. Mysle, ze moglaby dosc sensownie matowic filtry ale ze wzgledu na to, ze baza tepo sie rozciera i trzeba ja szybko i energicznie rozetrzec na twarzy, to moglaby zrujnowac cala ochrone.
Patrzac na baze solo, to raczej nie daje ona naturalnego efektu, w kazdym razie nie ta zielona - skora jest rozjasniona i wybledzona ale widac, ze jest to jakis element makijazu i kazdy by zauwazyl, ze jednak mamy cos na twarzy - nie widac bazy i jej struktury ale ze wzgledu na kolor i bladosc oraz mat mozna sie domyslic, ze cos zostalo "zrobione" z twarza.
Niestety nadal moja twarz jest rozowa i odcina sie od szyi i przy tej bladosci jeszcze bardziej zwraca to uwage, wiec baza nie nadaje sie absolutnie do uzycia solo, tylko w tandemie z reszta makijazu, typu podklad, puder, brazer, itd.
Stary 2008-02-20, 14:04   #2587
Reese
Zakorzenienie

Vril to jesli ciebie pobiela to co dopiero mnie Mam takie same odczucia jak ty

Stary 2008-02-20, 15:46   #2588
Maggie
Raczkowanie

Smile Dot.: Pryzmy Givenchy-09 cool beige

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Przyłaczam sie do prosby Maggie. Jestem podobnym typem bladziocha, szykuje sie na pryzmy ale tego 02 White Chic troche sie obawiam.
Z kolei, Maggie, ogladałam 09 na stronie http://www.parfumsgivenchy.com/make_...0_412_278.html i tam te pryzmy wygladają zupełnie inaczej niz na truskawie. Dla mnie to dwa brązy, róz i fiolet!!! Więc to tez chyba nie dla nas
Iza72 jak monitor dalam na maxa do tyłu to faktycznie nawet na tym zdjeciu z truskawy roz stal sie fioletem, hi,hi
bede teraz tak ogladala wszystkie kosmetyki ;-)

a co daje fiolet?
bo w takm razie na naczynka powinnam z zielenią lub bielą, tak? czyli 01-pastel (chyba zanim kupie te pryzmy podejde gdzies do sephory lub douglasa... ale jak to ktoras z Was napisala, nie lubie takiego testowania...)

jakby ktos tak wymyslil inny sposób, bo tak latwo jest zrobic "klik"...

a róż - ożywia zmęczona , ziemistą cerę
Maggie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:00   #2589
iza72
Raczkowanie

Dot.: Pryzmy Givenchy-09 cool beige

Maggie.Na pierwszej stronie tego forum Warszawianka tez pytała które wziąć pryzmy dla bledziocha. Vril jej poradziła żeby wzieła 02, ale podobno 01 tez nie sa złe. Cały czas pyzmy 01 i 02 wisza na Tru i tez sie nie moge zdecydować które wziąć. Jestem za 02 ale chciałabym zobaczyc tez te 03. Więc postanowiłam że najpierw sprawdze to w jakiejs perfumerii tylko ze na razie jestem uziemiona w domu z powodu gipsu na nodze. Więc tak sobie sledze ta stronke i nabieram apetytu na coraz to nowsze cudenka, którymi kusicie.
Nęcą mnie jeszcze meteory Beige Chic ale z tego co prześledziłam na tym forum pryzmy są THE BEST.
iza72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:13   #2590
Maggie
Raczkowanie

Dot.: Pryzmy Givenchy-09 cool beige

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Maggie.Na pierwszej stronie tego forum Warszawianka tez pytała które wziąć pryzmy dla bledziocha. Vril jej poradziła żeby wzieła 02, ale podobno 01 tez nie sa złe. Cały czas pyzmy 01 i 02 wisza na Tru i tez sie nie moge zdecydować które wziąć. Jestem za 02 ale chciałabym zobaczyc tez te 03. Więc postanowiłam że najpierw sprawdze to w jakiejs perfumerii tylko ze na razie jestem uziemiona w domu z powodu gipsu na nodze. Więc tak sobie sledze ta stronke i nabieram apetytu na coraz to nowsze cudenka, którymi kusicie.
Nęcą mnie jeszcze meteory Beige Chic ale z tego co prześledziłam na tym forum pryzmy są THE BEST.
Iza;
a ja sie wlasnie dzis skusilam na meteoryty chic beige (mam nadzieje,ze nie bede sie swiecila - mam srodek tlusty, wiec zaczne tylko jako roz,rozswietlacz ;-)
i teraz na spokojnie zastanowie sie nad tymi pryzmami 01 i 02...jak Ty Iza wybierzesz daj znac, ktore, ja pewnie dopiero w weekend bede mogla podjechac...eh z malym dzieckiem i to alergikiem to tak ciezko po perfumeriach latac (tam tak goraco i mocno zapachowo)
pozdr

i jesli ktoras z dziewczyn zaopatrzyla sie w te 09 cool beige to pliss i tak dajcie sygnal, jakie one sa
Maggie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:55   #2591
vril
Zakorzenienie

Si, dla bledziochow proponuje prasowane pryzmy #01 i #02 ale zaznaczam, ze one sa bardzo delikatne i transparentne, nie nadaja koloru, moga pobielac osoby z normalna i ciemniejsza karnacja, a te z jasna beda raczej tylko delikatnie matowic ale o tonowaniu, to raczej nie ma co mowic.
Dziewczyny napiszcie moze PW do osob, ktore ocenily pryzmy Cool Beige na KWC, aby wam opisaly swoje wrazenia, nie pamietam czy tam takie byly ale moze akurat kogos znajdziecie
Sama planuje zakupic kiedys Elegant Beige i uzywac jako subtelnego brazera ale jak to wyjdzie w praktyce to nie wiem.
Meteorytow Beige Chic nie strawilam i puscilam dalej, zreszta uwazam, ze pryzm i kulencji nie da sie ze soba porownac - daja inny efekt. Ale gdybym miala wybierac, to zdecydowanie pryzmy rzadza

Edycja odnosnie dzisiejszego romansu z zielona baza
Bylam zmuszona wybyc nagle z domu i to ekspresem, a ze mialam na twarzy tylko baze i nic wiecej, to musialam szybko walnac cos jeszcze, co by troche trupa zneutralizowac. Omiotlam sie szybko sypkimi pryzmami Soft White i... TO JEST TO
Rzeczywiscie, mniejsza ilosc bazy mozna juz bez problemu stonowac samym pudrem i sypkim pryzmom udalo sie to znakomicie (prasowane raczej nie dalyby rady) - mam teraz twarz idealnie jasna, blada ale nie trupia i prawie w kolorze mojej szyi, nawet odcien na owalu twarzy, na skroniach i zuchwie zgadza sie z szyja Oczywiscie pomijam zarozowione policzki i brode, bo tego nic nie ruszy ale ogolnie jest bardzo w porzadku Mialam czas tylko na nalozenie korektora (HR #01) pod oczy, miotniecie pryzmami i pacniecie Mleczakiem po oczach oraz nalozenie sladowych ilosci tuszu (bez niego to normalnie zjawa) i wyszlam wreszcie tak jak moje JA, czyli cale cialo lacznie z twarza w jednej tonacji (prawie), stopniu jasnosci i kolorycie Fajny efekt, pomijajac fakt, ze tym sposobem wygladam jak 10-latka
Wychodzi na to, ze baze (jak wszystko zreszta) trzeba oswoic, ale jezeli mialabym cos doradzac, to proponuje brac czysta biala, a nie te kolorowe.
Stary 2008-02-20, 17:41   #2592
majade
Zakorzenienie

Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale mam wrażenie ze ta brzoskwinia była z serii The Neutral Unifying Shade i wcale nie była taka delikatna i pastelowa w kolorze, tylko kolorowa dośc. Nieco inna niż korygujące w odbiorze...

majade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 17:56   #2593
vril
Zakorzenienie

Tfu, bo ja wprowadzilam zamieszanie - ona sie nazywa Mango - Acti'mine, #05 Acti Mango
A nie, dobrze, jest tez #06 Acti Peach - nowosc na francuskiej Sephorze
Stary 2008-02-20, 18:00   #2594
Contax
Zakorzenienie

Vril, jest jeszcze #6 Acti Peach - The Neutral Unifying Shade.

http://www.parfumsgivenchy.com/make_...8_400_410.html

Stary 2008-02-20, 18:13   #2595
vril
Zakorzenienie

Teraz rozumiem - Acti'mine dzieli sie na trzy rozne rodzaje baz
To moze biala rzeczywiscie jest bardziej rozswietlajaca w stosunku do zielonej na przyklad
Czyli ta brzoskwiniowa jest ciemniejsza, nadaje kolor i ogolnie jest nieco inna, hmm...

Edit.
Czy wyscie to widzialy? Nie slyszalam o 9-tce z taka nazwa. Nowosc i to brazowa znowu
http://www.sephora.com/browse/produc...egoryId=C13919
Stary 2008-02-20, 18:38   #2596
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czyli ta brzoskwiniowa jest ciemniejsza, nadaje kolor i ogolnie jest nieco inna, hmm...
Tak własnie ją zapamiętałam, ale się nie zaklinam. Tylko zerknełam na kolor w odkręconej buteleczce i odłożyłam, bo dla mnie taki kolor na twarzy to jak nie przymierzając sepuku.

Stary 2008-02-20, 18:40   #2597
vril
Zakorzenienie

Auc
Czyli bardziej uderzac w strone mango niz brzoskwini?
Stary 2008-02-20, 18:50   #2598
majade
Zakorzenienie

Jeśli będę to obejrzę ją dokładnie pod tym kątem. W kazdym razie na tobie, moja miła, tej brzoskwini nie widzę

Stary 2008-02-20, 18:52   #2599
Contax
Zakorzenienie

Majade, a Ty ogladals 05 Mango czy 06 Peach ? na stronie Givenchy to niby ta Mango wydaje sie ciemniejsza

Stary 2008-02-20, 18:53   #2600
vril
Zakorzenienie

No to fru z glowy Ta Mango moze bedzie taka bialawa jak pozostale, z tym, ze ona bardziej w pomarancz wpada i tez nie bardzo ja widze
Stary 2008-02-20, 18:58   #2601
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Majade, a Ty ogladals 05 Mango czy 06 Peach ? na stronie Givenchy to niby ta Mango wydaje sie ciemniejsza
Najprawdopodobniej była to #06

Następnym razem wezme kajet, będę znaczyć ślady na kartce, notować skrzętnie i dawać do opieczętowania babkom żeby potwierdziły. Tyle czasu spędziłam nad tym a niewiele zostało w pamięci

Stary 2008-02-20, 19:12   #2602
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Następnym razem wezme kajet, będę znaczyć ślady na kartce, notować skrzętnie i dawać do opieczętowania babkom żeby potwierdziły. Tyle czasu spędziłam nad tym a niewiele zostało w pamięci
A ja chcę brzoskwinkę

Stary 2008-02-20, 19:21   #2603
Contax
Zakorzenienie

Cytat:

To normalne

Ja jak ide sprawdzac kilka kosmetykow to tez wychodze z metlikiem w glowie najlepiej testowac porownawczo 2 kolory No, ale na to nie zawsze jest czas i warunki

Mnie sie marzy lekkie ocieplenie cery, ale nie efekt jak po samoopalczu

Stary 2008-02-20, 19:26   #2604
majade
Zakorzenienie

Cytat:
A ja chcę brzoskwinkę
A co, już po białej?

Cytat:

Mnie sie marzy lekkie ocieplenie cery, ale nie efekt jak po samoopalczu
Nie, nie samoopalacz to nie będzie w żadnym razie. Myślę że ona właśnie w pewien sposób subtelnie "ozłoci" ciepłą cerę tzn doda jej ciepławego blasku. Tyle, że dla chłodnej cery może okazać się nie żóltawa , (co by mnie czerwonawego zimniasa urządzało) a lekko brzoskwiniowa właśnie (co u mojego typu będzie się odcinać od szyi)

Stary 2008-02-20, 19:53   #2605
Reese
Zakorzenienie

tak,zaopiekuje się nią Aneta

Zrobiła ze mnie truposza nijak nie dało się tego zlikwidować. Ja mam właśnie cerę żółtawo-brzoskwiniową więc...

Stary 2008-02-20, 20:05   #2606
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Dla bledziochów zdecydowanie Chic White będą super One na twarzy nałożone w normalnej ilości nie zostawiają śladu, są przezroczyste. Ale ogólnie bardzo bardzo jasne. Żółto-białawe.
Myślę, że można je porównać do Shiseido L1, jasność jest podobna

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:12   #2607
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Ja z białą bazą wiąże ogromne nadzieje.Przez ten paskudny trądzik różowaty mam trochę naczynek rozszerzonych,czasami policzki robią mi się czerwonawe tak więc lepiej niech mnie trochę pobieli
Stary 2008-02-20, 20:16   #2608
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, nie samoopalacz to nie będzie w żadnym razie. Myślę że ona właśnie w pewien sposób subtelnie "ozłoci" ciepłą cerę tzn doda jej ciepławego blasku. Tyle, że dla chłodnej cery może okazać się nie żóltawa , (co by mnie czerwonawego zimniasa urządzało) a lekko brzoskwiniowa właśnie (co u mojego typu będzie się odcinać od szyi)

Ale to wszystko skompikowane

Nosku, kupilas sobie baze Givenchy

Stary 2008-02-20, 20:18   #2609
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja z białą bazą wiąże ogromne nadzieje.Przez ten paskudny trądzik różowaty mam trochę naczynek rozszerzonych,czasami policzki robią mi się czerwonawe tak więc lepiej niech mnie trochę pobieli
oj, skąd ja to znam, byłam dziś na nartach i po powrocie do auta byłam buraczkowa, tak mnie wymroziło

Stary 2008-02-20, 20:23   #2610
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
oj, skąd ja to znam, byłam dziś na nartach i po powrocie do auta byłam buraczkowa, tak mnie wymroziło

No niestety też tak mam

Tagi
givenchy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości