Pomozcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-06, 21:21   #1
olcia1987
Rozeznanie

Pomozcie

Chcialabym prosic o pomoc,niepotrafie dobrac podkladu odpowiedniego dla mnie;(Mam skore mieszana ktora delikatnie przetluszcza sie w strefie T,na policzkach sa rozszeszone naczynka krwionosne.Stosuje preparaty na tradzik(juz niemam pryszczy itd) zapobiegawczo przepisane przez dermatologa.On strasznie przesluszyly moja cere,kazdy podklad to podkesla a ja niemoge juz sobie poradzic mimo ze stosuje nawilzajace kremy,maseczki itd.Ostatnio kosmetyczka u ktorej bylam przy okazji bo moja mamusia byla na jakis tam zabiegachporadzila mi zebym nieuzwala pilingow,jesli juz to enzymatycznych i mocno nawilzala buzieWyprobowalam sporo podkladow,rimel,lumene,ma x factor,eris,i niestety kazdy uwydatnia sucha skore.Zbyt szybko jakby zasychaja i trudno mi je roszmarowac.Odpowiada mi taka konsystencja jaka ma np.podklad z Avonu taki antystresowy-rozswietlajacy.Ale on krotko sie trzyma i ma slabe krycie.Dlatego prosze Was o pomoc jesli ktos mial podobny problem albo moglby mi poradzic jakis podklad bylabym niezmiernie wdzieczna.Niechce juz chodzic o probki do sklepu bo mam wrazenie ze te pamie niewiesza mi ze zaden podklad mi nieodpowaida i chyba mysla ze tak naprawde to niechce nic kupic
olcia1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 21:38   #2
Lucy14
Raczkowanie

Dot.: Pomozcie

Kurcze nie wiem co Ci poradzic ja mam wonder finish, on jest rzadziutki i fajnie sie rozprowadza ale ma pudrowe wykonczenie i moze podkreslac suche skorki... Moze poszukaj cos w KWC?? Jakis leciutki nawilzajacy??
Lucy14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 21:48   #3
vretka
Zakorzenienie

GG do vretka

Olciu, a myślałaś o filtrach? Dla cery naczynkowej są idealne Jesteś jeszcze młodą dziewczyną i myślę, że niekoniecznie trzeba "męczyć" twarz podkładami. Być może warto by było trochę się przemęczyć i poczekać na efekty stosowania ochrony w postaci filtrów. Sama od niedawna stosuję tego typu kosmetyki i muszę przyznać, że jestem zachwycona rezultatami. Jedyne czego używam to własnie kremy z filtrami, na to skrobia i wytrzymuję bez pudrowania twarzy przez cały dzień
Stary 2006-03-06, 22:04   #4
olcia1987
Rozeznanie

Kiedys rowniez uzywalam podkladu Wonder Finish i bylam zadowolona,niestety teraz juz niemoge go stosowac.Moze to glupie ale ja dobrze czuje sie z podkladem,oczywiscie nie ciezkim ale takim ktory rozswietla i wyrownuje kolor skory.Naprade juz niewiem co robic,niemoge wziasc wszystkich probek podkladow do domku(a szkoda),niechce juz wydawac pieniedzy a pozniej okazuje sie ze podklad wogole nierozprowadza sie na mojej buzce;/A wogole niewiem czy sa jakies podklady odpowiednie dla mnie,juz zwatpilam Kurcze coraz gorzej czuje sie w tej mojej skorze;/
Stary 2006-03-07, 07:46   #5
olcia1987
Rozeznanie

Dziewczyny bardzo prosze Was o pomocNaprade wyprobowalam troche podkladow i nic Zawsze mialam do czynienia z podkladami do cery mieszane a teraz wogole niemoge sobie poradzic Moze ktoras z Was uzywalam podkladu ktory dobry bylby dla mojej buzi??Bardzo prosze o pomoc
Stary 2006-03-07, 08:08   #6
Sathi
Zakorzenienie

Ja bym poradziła inaczej:
- po pierwsze to rano porządny krem z filtrami - nawilżający
- po drugie może spróbuj kremy tonujące? Nivei nie polecam ale fajny ma Yves rocher.
- gdyby skóra sie błyszczała to ją delikatnie zmatuj pudrem w kamieniu

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 08:21   #7
olcia1987
Rozeznanie

Mysle ze kremy toonujace sa fajne ale ja chcialabym uryc przebarwienia po tradziku i zaczerwienienia skory.Niezalezy mi na duzym kryciu nio ale wolalabym podklad Moze ktos jeszcze pomoze
Stary 2006-03-07, 09:18   #8
Estella
Zakorzenienie

A moze sproboj ukryc przebarwienia i zaczerwienienia Dermacolem lub jakims innym mocno kryjacym korektorem a nastepnie naloz ten podklad z avonu skoro odpowiada Ci jego konsystencja.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 10:32   #9
olcia1987
Rozeznanie

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi,ale moze jednak ktos uzywal podkladu ktory bylby godny polecenia??:P
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości