Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do kosmetyczki

Notka

Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-08, 14:07   #1
Szeri
Raczkowanie

Skrzyp polny a włosy i paznokcie - ile trzeba czekac na efekty?

Po jakim mniej więcej okresie brania skrzypu polnego powinien on przynieśc efekty? Słyszałam, ze przedawkowanie skrzypu polnego może przynieść odwrotne efekty, możecie mi coś na ten temat powiedziec? Macie doswiadczenie ze skrzypem polnym i czy mozna go brac np. razem z Centrum
Szeri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 14:14   #2
L_V
Zakorzenienie

Dot.: Skrzyp polny a włosy i paznokcie - ile trzeba czekac na efekty?

Zalezy od tego jakie masz braki w zapottzebowaniu na te mineraly w organizmie. Ja lykam od...3-4tyg skrzypovite i nadal czekam na efekty...eh. moze wiec trzeba dluzej? Skrzypovita jest kuracją na 40 dni, ale juz widze ze bede musiala ją predluzyc.
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 14:22   #3
Papiszynka
Zakorzenienie

Ja lykam od poczatku stycznia (ale musze sie przyznac ze nie zawsze 2, w tygodniu zawsze rano, wieczorem jak mi sie przypomni a w weekendy czasem sobie odpuszcze :P ), ale efektow zero, jak mi sie skonczy to przenosze sie na Silice bo podobno lepsza
Papiszynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 15:32   #4
Szeri
Raczkowanie

Ja wlasnie zaczynam brac wyciag ze skrzypu polnegoz witaminami, mam kuracje 2 razy po 2 tabletki po 30 dni, a potem po 2 razy po 1 przez resztę opakowania (100 tabletek)...Jesli pomoże to sie zglosze PS. Skrzypovita tez mnie nie powaliła, ale szczytem regularnosci nie byłam, a przy braniu witaminek to jednak bardzo wazne...
Stary 2006-03-08, 16:08   #5
Milka19
Zakorzenienie

Smile Dot.: Skrzyp polny a włosy i paznokcie - ile trzeba czekac na efekty?

Ja też łykałam skrzypowitę. Bardzo wypadały mi włosy i niestety po kuracji ze skrzypowitą wypadanie nie ustało. Nie zauważyłam również żadnych rezultatów jeśli chodzi o cerę. Później kupiłam sobie revalid i dopiero po nim zauważyłam znaczną poprawę
Milka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 16:33   #6
Szeri
Raczkowanie

Ja mam po prostu "Wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami" z apteki Taki w bialym walcowatym opakowanku z ni to rozowa ni to fioletowa etykietka :p czy pomoze, zobaczymy...
Stary 2006-03-08, 16:38   #7
Mariti
Wtajemniczenie

Ja biorę nowy Humavit, kiedyś brałam min "stary" Humavit i byłam zadowolona, efekty były po ok 2 miesiącach.Przyznam , że najlepiej działał Revalid , ale cena nie pozowliła na jego dłuzsze branie.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 16:47   #8
Oto Ja
Raczkowanie

Tylko jakież te efekty mają byc po tym skrzypie??
Ja zażywam zawsze silice,kiedys brałam i teraz tez biore bo włosy zaczeły mi garsciami wychodzic Biore juz od miesiaca i widze poprawe Włosy jyz mi nie wypadają,moze stały sie bardziej błyszczace Na cere chyba one za bardzo nie pomagają, a paznokcie i rzeczywiście stały sie mocniejsze
Tylko smak tych tabletek sie dziwnie zmienil, kiedys jak brałam był załkowicie neutralny a teraz jest paskudny
A niby sklad i wszystko te samo
Oto Ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 17:11   #9
Milka19
Zakorzenienie

Wink Dot.: Skrzyp polny a włosy i paznokcie - ile trzeba czekac na efekty?

Cytat:
Napisane przez Mariti
Ja biorę nowy Humavit, kiedyś brałam min "stary" Humavit i byłam zadowolona, efekty były po ok 2 miesiącach.Przyznam , że najlepiej działał Revalid , ale cena nie pozowliła na jego dłuzsze branie.
Rzeczywiście cena nie jest zachęcająca... Ale jesli porównam sobie skrzypowitę z revalitem... to ja już wolę więcej zapłacić, a przynajmniej rezultaty widać
Milka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:15   #10
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Szeri
Ja mam po prostu "Wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami" z apteki Taki w bialym walcowatym opakowanku z ni to rozowa ni to fioletowa etykietka :p czy pomoze, zobaczymy...
Ja też Stosuję co jakiś czas przez m-c żeby poprawić kondycję włosów i cery - zimą trochę dłużej... i efekty widzę najpóźniej po 3-4 tygodniach, ale wszystko zależy także od tego w jakim stanie są włosy i oczywiście od odżywiania.
Stary 2006-03-08, 21:35   #11
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Ja łykając skrzyp polny (z apteki, w białym opakowaniu z fioletowa naklejka) 2x dziennie zauważyłam poprawe gdzieś po 2-3 miesiącach
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:46   #12
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez destiny666
Ja łykając skrzyp polny (z apteki, w białym opakowaniu z fioletowa naklejka) 2x dziennie zauważyłam poprawe gdzieś po 2-3 miesiącach
O boże, długa droga przede mną....3 miesiace na skrzypie???
Stary 2006-03-08, 22:00   #13
Noor
Moderator von der Strasshna Noor

Cytat:
Napisane przez L_V
O boże, długa droga przede mną....3 miesiace na skrzypie???
To Cię dodatkowo nie pocieszę - na nim, albo na H-Panthotenie jest napisane, że po 3 miesiącach można zaobserwować poprawę stanu cery, a włosów i paznokci dopiero po 6 (to zresztą zupełnie zrozumiałe - całkowita wymiana komórek w naskórku ludzkim trwa średnio 28 dni, włosy i paznokcie są tworem martwym - muszą odrosnąć - stanu tych, które już wyrosły nic nie poprawi, bo są martwe).
Stary 2006-03-08, 22:04   #14
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Noor
To Cię dodatkowo nie pocieszę - na nim, albo na H-Panthotenie jest napisane, że po 3 miesiącach można zaobserwować poprawę stanu cery, a włosów i paznokci dopiero po 6 (to zresztą zupełnie zrozumiałe - całkowita wymiana naskórka trwa średnio 28 dni, włosy i paznokcie są tworem martwym - muszą odrosnąć - stanu tych, które już wyrosły nic nie poprawi, bo są martwe)
Hmmm...wobec tego powinni sprzedawać ten abletki w kilogramowych workach a nie po kilkadzieiait tabletek Trudno, zaparłam się i dopnę swego, byle tylko włosy rosły...
Stary 2006-03-08, 22:07   #15
yedanna
Zakorzenienie

Hmmm... na moim specyfiku nic takiego nie ma Nadal utrzymuję, że to sprawa indywidualna każdego organizmu. Dodam, że ani ja ani żadna z moich koleżanek nie czekałyśmy aż trzech miesięcy (tym bardziej sześciu) na poprawę Być może dlatego, że po skrzypie włosy i pazurki szybciutko rosną...
Stary 2006-03-08, 22:09   #16
Noor

Cytat:
Napisane przez L_V
Hmmm...wobec tego powinni sprzedawać ten abletki w kilogramowych workach a nie po kilkadzieiait tabletek Trudno, zaparłam się i dopnę swego, byle tylko włosy rosły...
Na "rośnięcie włosów", to podobno MSM jest lepsze (jeszcze nie zauważyłam efektów, ale moge w ogóle nie zauważyć, bo mnie i tak rosną jak głupie po cynku po 2 cm/mies.)
Stary 2006-03-08, 22:12   #17
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Noor
Na "rośnięcie włosów", to podobno MSM jest lepsze (jeszcze nie zauważyłam efektów, ale moge w ogóle nie zauważyć, bo mnie i tak rosną jak głupie po cynku po 2 cm/mies.)
Zastanawiam sie nad tym MSM, ale boje sie przesuszenia skory...dziewczyny o tlustej cerze były zadowolone a ja mam dosyc sucha. A jesli chodzi o cynk, to takiego "czystego" nie mogłam brac [zawroty glowy, wymioty].
Stary 2006-03-08, 22:18   #18
Noor

Cytat:
Napisane przez yedanna
Hmmm... na moim specyfiku nic takiego nie ma Nadal utrzymuję, że to sprawa indywidualna każdego organizmu. Dodam, że ani ja ani żadna z moich koleżanek nie czekałyśmy aż trzech miesięcy (tym bardziej sześciu) na poprawę Być może dlatego, że po skrzypie włosy i pazurki szybciutko rosną...
Oczywiście, że indywidualna, jak cała suplementacja. Zależy czego komu brakuje - jeśli krzemu, skrzyp mu pomoże, jeśli nie krzemu, a np. tak, jak mnie cynku, to mogłabym zjeść całą łąkę skrzypu bez żadnego efektu (u mnie po skrzypie efektów nie było, za to po cynku się objawiły ).
Stary 2006-03-08, 22:58   #19
demetria
Rozeznanie

GG do demetria

Cytat:
Napisane przez Szeri
ja mam i po zjedzeniu całego opakowania widze efekty i we włoskach i w paznokciach przede wszystkim już nie gubie połowy włosów no i moje paznokcie stały sie duuużo twardsze, teraz jestem w trakcie drugiego opakowania i wg. mnie jest jeszcze lepiej ale kiedyś jak brałam ten skrzyp i zjadłam jedno opakowanie a potem przestałam to mi włosy do poprzedniego stanu wróciły
Stary 2006-03-08, 23:00   #20
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Zjadłam 2 opakowania skrzypu polnego i wiele mi nie pomogl, podobnie ze skrzypowita i Silica. Strasznie mi wtedy wypadały włosy.. Zbawiennie natomiast zadziałał Vitapil - efekt juz po tygodniu, włoski przestały wypadac
Jednak organizm się do nich szybko przyzwyczaja i warto robic miesieczna przerwe, lub po pełnej kuracji polykac od czasu do czasu jedna tabletke
Tabletki są powlekane i znacznie latwiej je przelknac niz szkrzyp polny.

pozdrawiam
psycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 23:11   #21
Bruja
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Szeri
Ja wlasnie zaczynam brac wyciag ze skrzypu polnegoz witaminami, mam kuracje 2 razy po 2 tabletki po 30 dni, a potem po 2 razy po 1 przez resztę opakowania (100 tabletek)...
no nie wiem czy ci się to uda . 2 razy dziennie po 2 tabletki przez 30 dni = 120. niewiele ci zostanie z tego 100tabletkowego opakowania do brania dalej .

Ja wcześniej też łykałam ten wyciąg ze skrzypu polnego - po około 2 miesiącach widać było lekką poprawę, ale jak dla mnie ciągle zbyt małą, więc przerzuciłam się na skrzypowitę na razie.. może lepiej zadziała
Stary 2006-03-09, 14:00   #22
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Cytat:
Napisane przez Noor
To Cię dodatkowo nie pocieszę - na nim, albo na H-Panthotenie jest napisane, że po 3 miesiącach można zaobserwować poprawę stanu cery, a włosów i paznokci dopiero po 6 (to zresztą zupełnie zrozumiałe - całkowita wymiana komórek w naskórku ludzkim trwa średnio 28 dni, włosy i paznokcie są tworem martwym - muszą odrosnąć - stanu tych, które już wyrosły nic nie poprawi, bo są martwe).
W zupełności się zgadzam, to samo powiedziała mi kosmetyczka
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 14:24   #23
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Milka19
Rzeczywiście cena nie jest zachęcająca... Ale jesli porównam sobie skrzypowitę z revalitem... to ja już wolę więcej zapłacić, a przynajmniej rezultaty widać

Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek na dłuższą metę, ale tez problemów z włosami nie mam.Humavit całe szczęście działa u mnie bardzo dobrze, ale zgodzę się , że Skrzypowita nie dała żadnych efektów.

Marilyn Monroe
Stary 2006-03-09, 18:47   #24
nekome
Zakorzenienie

pierwsze efekty humavitu zobaczylam po miesiacu /ale wspieralam sie seboradinem - szampon i odzywka oraz waxem/ teraz skonczylam drugi miesiac z humavitem - planuje brac do konca marca i odstawic na miesiac.
nekome jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 20:33   #25
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

no ja lykam skrzypowite od dluzszego czasu z malymi przerwami i powiem ze mam mocniejsze paznokcie i szybciej rosna mi wlsoki
szybciej zauwazysz efekt na paznokciach bo szybciej rosna niz wlosy
pozdrawiam

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 09:14   #26
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

łykałam zielony Humavit, rezultaty były widoczne po jakimś miesiącu, półtora ale były

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 09:39   #27
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nekome
pierwsze efekty humavitu zobaczylam po miesiacu /ale wspieralam sie seboradinem - szampon i odzywka oraz waxem/ teraz skonczylam drugi miesiac z humavitem - planuje brac do konca marca i odstawic na miesiac.

Ja tak samo . Humavit, Wax i Seboradin Niger ( + jakieś nabłyszczacze do włosów ale to inna bajka)

Marilyn Monroe
Stary 2006-03-10, 12:51   #28
Midi
Zakorzenienie

Noor ma rację, zasadniczo 3 miesiące to minimum, aby uzyskać zauważalny trwały efekt. Przecież włosy i paznokcie to zrogowaciała tkanka martwa i zażywane preparaty nie mają na nią żadnego wpływu, więc efekt dotyczy tylko tego, co wyrośnie od czasu rozpoczęcia kuracji.
Kiedy zażywałam Silikę w zeszłym roku stan paznokci poprawił się po ok. 2 miesiącach, a po 4 był idealny i pozostał taki na długo. Teraz od początku stycznia biorę tabletki z wyciągiem ze skrzypu i pokrzywy, ale nie widzę na razie żadnej różnicy ani w paznokciach, ani włosach.
Co do pierwszego postu i pytania o łączenie skrzypu z zestawem wit. Centrum: musisz porównać składy - prawie zawsze obok danej substancji podane jest zapotrzebowanie dzienne organizmu na nią. Najlepiej go nie przekraczać.
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 14:00   #29
tornado
Zadomowienie

U mnie po skrzypie nie było żadnych efektów (zjadłam jedno opakowanie)
tornado jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 14:46   #30
Ulka17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez L_V
Zastanawiam sie nad tym MSM, ale boje sie przesuszenia skory...dziewczyny o tlustej cerze były zadowolone a ja mam dosyc sucha. A jesli chodzi o cynk, to takiego "czystego" nie mogłam brac [zawroty glowy, wymioty].
Moglabys powiedziec cos wiecej o tym MSM?? bo ja pierwsze slysze. z góty thx

Nowe wątki na forum Pytania do kosmetyczki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości