Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-03-08, 22:41   #1
Agu5ka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
w這sy zniszczone prostownica..

Znacie jakies sposoby na przywrocenie zdrowego i normalnego stanu wlosom zniszczonym przez prostownice? Bo ja w sumie katuje wlosy tylko najwyzej 2 razy w tyg prostownica a i tak koncowki mam strasznie postrzepione i spalone , taka miotelka sie zrobila. A i cale wlosy sa jakies takie.. A grzywke to niestety mecze codziennie prostownica bo przy mojej fryzurce inaczej sie nie da i naprawde nie wiem co zrobic zeby j jakos ochronic bo niedaczka jest w kiepskim stanie.. I boje sie ze juz zaniedlugo wogole nie bede miec grzywki bo mi wypadnie albo sie sali hehhe :P prosze o pomoc i z gory dziekuje
Agu5ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-08, 23:03   #2
sweeney
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 654
GG do sweeney
Dot.: w這sy zniszczone prostownica..

Wyszukiwarki uzylas ??

sweeney jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-08, 23:12   #3
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588

po pierwsze to miote趾e trzeba obci望, wiec pierwsze co zr鏏 to udaj sie do fryzjera na podciecie ko鎍闚ek. a potem skup sie na ochronie w這s闚 przed temperatur, bylo tu na forum wymienianych kilka takich produkt闚 min osis, dwufazowy lotion welli
zaraz poszukam konkretne w徠ki

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-08, 23:16   #4
annfas
Zakorzenienie

aha dodam jescze ze warto poszukac w kwc i zajrzec do w徠ku przyklejonego na g鏎ze fryzjera, tam jest wszystko czego bedziesz potrzebowala

Stary 2006-03-09, 00:02   #5
Cestia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 052

Polecam serum na zniszczone ko鎍闚ki z avonu, sama kupi豉m bo mia這 super recenzje na KWC i faktycznie jest bardzo fajne No, ale oczywi軼ie najpierw podetnij w這ski bo chyba nie ma takiego specyfiku kt鏎y poprawi bardzo zniszczone ko鎍闚ki. Pozdrawiam
Cestia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-09, 09:48   #6
annfas
Zakorzenienie

ale skoro nadal bedziesz prostowala wlosy to nie obedzie sie przed srodkiem chroniacym przed wysoka temperatura, bo samo serum odzywi koncowki, ale nie sprawi ze prostownica ich nie zniszczy znowu

Stary 2006-03-09, 12:55   #7
ma豉 migotka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 241

przed gor帷a temperatura 鈍ietnie chroni mleczko Loreal Hot Liss, takie r騜owe, kosztuje oko這 18 z, do tego jest bardzo wydajne i 郵icznie pachnie
I radzi豉bym Ci zaopatrzy si w jak捷 dobra maseczk do w這s闚, s o bardziej skuteczniejsze niz od篡wki. Ja mam maseczk z henny Wax, kosztowa豉 20 z i jest baaaardzo wydajna.
Od czasu do czasu daj odpocz望 w這som od prostoiwania. W jaki weekend im po prostu odpu嗆 prostownice.
Zetnij ko鎍闚ki!!
ma豉 migotka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-09, 13:33   #8
annfas
Zakorzenienie

hot liss tez polecam, sama uzywam i na prawde widze roznice po sobie, duzo tez zalezy od prostownicy

Stary 2006-06-21, 11:56   #9
Shinto
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39
Zniszczone w這sy po codziennym prostowaniu :(

Witam!
No wi璚 mam pewien problem, z kt鏎ego zda豉m sobie spraw niedawno i zaczyna mnie naprawd denerwowa. Ot騜 rok temu kupi豉m prostownic. Tak si zachwyca豉m efektem prostych w這s闚, 瞠 ich prostowanie wesz這 mi w nawyk. Codziennie wieczorem je zam璚za豉m. W ko鎍u stwierdzi豉m, 瞠 nie chce mi si d逝瞠j tego robi a pozatym u鈍iadomi豉m sobie, 瞠 z wiekiem moje w這sy kompletnie umr. Obecnie jak je wysusz s sianowate i chamsko puszyste ;/ Najgorszej jest z ty逝. S takie... no nie umiem powiedzie ale jednym s這wem - okropne! Chcia豉bym by po wysuszeniu by造 l郾i帷e i 篡we. Dziewczyny pom騜cie! Co mam zrobi by powr鏂i do poprzedniego stanu moich w這s闚.
Shinto jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-21, 12:03   #10
iziaczek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 252
Dot.: Zniszczone w這sy po codziennym prostowaniu :(

Ja na twoim miejscu podci窸abym te najbardziej zniszczone konc闚ki(bo trudno je b璠zie odratowac) i zainwestowa豉 w maski regeneracyjne typu rigenol itp,Kupuj raczej profesjonalne odzywki bo te drogeryjne s s豉be i nie daj takich efekt闚 jak profesjonalne.
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-21, 12:33   #11
Kaska007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Skoro prostowa豉 w這sy codziennie to musia豉 mie s豉b prostownic, profesjonalne prostownice daj efekt prostych w這s闚 a do nast瘼nego mycia bez poprawek. Polecam Ci jedwab Bad Azz z firmy Farouk, jest to bardzo intensywna kuracja dla takich zniszczonych, sianowatych w這s闚. Efekt zauwa篡sz ju po pierwszym zastosowaniu.
Kaska007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-21, 14:30   #12
Mysia_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295

a jakie masz naturalne w這sy? kr璚one falowane czy jakie takie nijakie?:P Od這 prostownic raz na zawsze. Ja to zrobilam par miesi璚y temu i juz mog si cieszyc efektami ;-) Mam 豉dne loczki i nie zmaieni豉bym je na 瘸dne inne a kiedy to lok闚 nienawidzi豉m i m璚zy豉m ta moj szopk prostownic.
Radz kupi dobra od篡wke/ maseczke w salonie fryzjerskim lub w aptece. Ale bardziej w tym pierwszym. By這 wiele w徠k闚 na temat naprawd dobrych od篡wek. Po drugie podetnij konc闚ki, bo pewnie s wyko鎍zone. Po tzrecie farbujesz w這ski? Je郵i tak to radzi豉bym jak narazie zrezygnowa. Zalecam 造kanie jakis kapsu貫k na popraw stanu zdrowia w這sow [przejrzyj forum], robienie sobie od zcasu do czasu r霩nych domowych maseczek [鄴速ko+cytrynka+olejek rycynowy itp.], nie suszy w這s闚 suszark, tymbardziej, 瞠 teraz mamy lato i cierpliwo軼i, bo na efekty naprawd trzeba czekac, pozdrawiam, bu嶔a;*
Stary 2006-06-21, 17:27   #13
Shinto
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

Moje naturalne w這ski s falowane i farbowa豉m je na br您 dwa razy. Narazie nie mam zamiaru tego powtarza Bardzo dzi瘯uj za dotychczasowe rady =*
Shinto jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-30, 06:20   #14
kaamilaa7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158
W這sy zniszczone od prostownicy

Czy m鏬豚y mi kto poradzi jakis domowy, skuteczny zabieg piel璕nuj帷y w這sy. Ot騜 mam strasznie zniszczone od prostowania.. Stwierdzi豉m ze bede to ogranicza jednak c騜.. w這sy zniszczone i tak s.. jak rozszczerze to widac od g鏎y takie male w這ski kt鏎e tak 鄉ieszcznie odstaj, to chyba typowe dla zniszczonych w這s闚 po prostownicy. Prosz niech mi kto co poradzi?;( Mo瞠 nak豉dac cos na w這sy codziennie zeby sie zregenerowa造? Z g鏎y dzi瘯uj
kaamilaa7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-30, 09:04   #15
aga70
BAN sta造

Wiadomo軼i: 350
Dot.: W這sy zniszczone od prostownicy

nie wyobra瘸m sobie stosowa prostownicy... wiem 瞠 niekt鏎zy pragn mie w這sy jak 篡leta ja natomiast marz o cho troszk pokr璚one w這sy a co do sposob闚...wydaje mi si 瞠 najwa積iejsze chyba by這 by zaprzestanie przez jaki czas, d逝gi czas stosowania prostownicy....i napewno nawil瘸nie balsamami.
aga70 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-30, 09:34   #16
fraanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156
GG do fraanka

mam ten sam problem ... i chyba zakupi jak御 odzywk g喚boko regeneruj帷 .. ma ktos jakies warte polecenia ?
Ni mie sporo bubli, kt鏎e l郾i i b造szcz.
Kt鏎e chc czu, nie goni za pozycj..."
h?...
!
fraanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-30, 11:19   #17
avonka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Te mia豉m ten problem - stercz帷e ma貫 w這ski kiedy z ciekawo軼i jednego wyrwa豉m i okaza這 si 瞠 na ko鎍u jest cieniutki - w豉郾ie spalony od prostowania, a 瞠 by這 ich nie du穎 to je poucina豉m, oczywi軼ie nie przy sk鏎ze ale tak w po這wie i po problemie
avonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-31, 16:59   #18
sylus9
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 183

ja mam taki sam problem.
U篡wam od篡wki: wax, ktora mozna odstac w aptece. (po nim rowniez szybciej wloski rosna), wiec mozna podciac rowniez koncowki
Nakladaj tez za kazdym razem jedwab BIO SILK (mala buteleczka kosztuje ok.7 zl I starcza na bardzooo d逝go!)
raczej nie kupuj odzywek odbudowywujacych typu: dove itp, bo one i tak nic nie daja.)
sylus9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-31, 17:07   #19
wiki124
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 897

Cytat:
Napisane przez sylus9 Poka wiadomo嗆
ja mam taki sam problem.
U篡wam od篡wki: wax, ktora mozna odstac w aptece. (po nim rowniez szybciej wloski rosna), wiec mozna podciac rowniez koncowki
Nakladaj tez za kazdym razem jedwab BIO SILK (mala buteleczka kosztuje ok.7 zl I starcza na bardzooo d逝go!)
raczej nie kupuj odzywek odbudowywujacych typu: dove itp, bo one i tak nic nie daja.)
Zgadzam sie z sylus9 WAX po pierwsze, jesli hcodzi o domowe maseczki to ta z - zoltka,olejku rycynowego, soku z cytryny, przestan na ten czas prostowac a jesli juz musisz to uzywaj np cementu termicznego z kerastase(drogi ale niesamowicie wygajny), ktory chroni wlosy przed wysoka temp a dodatkowo pod wplywem temperatury prostownicy zwieksza swoja skutecznosc, an koniec jedwab i juz

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-01, 16:32   #20
BitterHoney
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

te mialam ten sam problem. moje w這sy wygl康a造 jak siano,
jako 瞠 by造 g瘰te sta造 si jeszcze bardziej pusz帷e..
+ sam fakt - pasemka to juz ca趾owite z這 dla w這sow

powiedzia豉m STOP!

przez 1.5 roku wyprostowa豉m moze ze 2x
w這sy zaczelam wiazac i robic wszelkie mozliwe
fryzury do ktorych nie musialam prostowac..
koczki, kitki itd

+ zaczelam uzywac szampon闚 regeneruj帷ych
WELLA + maska fakt faktem, kosztuj nie ma這
jednak efekt znakomity! jestem ca趾owicie
zadowolona i uwazam ze warto bylo..

teraz kupilam jeszcze lotion do prostowania WELLA
i jako ze zmieniam fryzure zaczne je delikatnie
i rozs康nie prostowac ;] + oczywiscie WELLA
BitterHoney jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-01, 17:42   #21
kto11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56
Wpisy w blogu: 1

Hmm.. ja te tak mam ;] pomimo tego 瞠 zawsze u篡wam p造nnego jedwabiu i Kremu wyg豉dzaj帷ego < L'Oreal, Studio Line, Hot Liss > , odrzywka kt鏎a polecam to J JOANNA NATURIA - OD玆WKA LEN I RUMIANEK DO W. ZNISZCZONYCH kosztuje ok 3,60 z ;D a efekt taki jak po tych za 10 z ;]
kto11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-01, 20:30   #22
kocieee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

domowe sposoby 豉two znale潭 w internecie ale najcze軼iej dzia豉j wolniej ni rzeczy [dobre] ze sklepu
ja bym radzi豉 balsam do w這s闚, maska na w這sy jaka no i daj odpocz望 w這som od prostownicy staraj sie ograniczy w czasie leczenia do jednego prostowania na tydzie a jak ju chcesz cz窷ciej to w ni窺zej temperaturze ; )
ja bym na twoim miejscu pobr鏏owa豉 tez z preparatami prostuj帷ymi w這sy , wiadomo 瞠 nie bedzie efektu jak od prostownicy chyba 瞠 uda這 by Ci si dobrze w這sy u這篡 ale nie bedziesz ich niszczy albo pokocha豉 swoje w這sy takie jakie s i bawi豉 si nimi , czasem wm闚imy sobie np. 瞠 w prostych w這sach wygl康amy najlepiej a nasze naturalne s fe ale zmiany od czasu do czasu s dobre
Stary 2009-12-25, 14:06   #23
tofaniutka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 098

Cytat:
Napisane przez Kaska007 Poka wiadomo嗆
Skoro prostowa豉 w這sy codziennie to musia豉 mie s豉b prostownic, profesjonalne prostownice daj efekt prostych w這s闚 a do nast瘼nego mycia bez poprawek. Polecam Ci jedwab Bad Azz z firmy Farouk, jest to bardzo intensywna kuracja dla takich zniszczonych, sianowatych w這s闚. Efekt zauwa篡sz ju po pierwszym zastosowaniu.

zgadzam si z kole瘸nk jako嗆 prostownicy ma du瞠 znaczenie. Ja nie mam problemu z prostowaniem bo mam naturalny efekt prostownicy jestem fryzjerk i na prawd prostownice w promocji za 40 z s do d... Nie lepiej zainwestowa w tak dro窺z ? Moja kole瘸nka ma firmy remington i w這sy prostuje tylko po myciu powinna stosowa preparaty wyg豉dzaj帷e
tofaniutka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-25, 15:06   #24
eloania
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 291

Cytat:
Napisane przez Kaska007 Poka wiadomo嗆
do nastepnego mycia znaczy codziennie w niektorych przypadkach, np w moim;p

teraz staram sie nie prostowac codziennie, kiedy tylko moge robie dluzsze przerwy od prostownicy.

ale kiedys tez prostowalam codziennie, powiem Ci ze caly ten rok zajelo mi doprowadzanie ich do porzadku;p

po pierwsze radze sciac wszystkie spalone konce, i to nie tak tylko ledwo ledwo same koncowki tylko troche wiecej, ja tak zrobilam i zaczely odrastac szybko zrowe wloski

odstawic prostownice i postawic na kosmetyki regenerujace
Stary 2010-01-17, 16:59   #25
kaQusia1717
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question

Zaczn od tego , 瞠 cz瘰to prostuje w這sy . Kupi豉m sobie komplet Syosa ' Repair ' ( ten pomara鎍zowy ) czy to zadzia豉 tak by w這sy si odbudowa造? U篡wam te jedwabiu do w這s闚 . Znacie mo瞠 jeszcze jakie fajne produkty , nie wiem jakie odzywki , takie 瞠by w這sy by造 proste? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc .

domowych sposob闚 nie znam , ale wiem 輳 Syos - repair cos daje

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2010-01-17 o 17:38
kaQusia1717 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-17, 19:40   #26
vena884
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68

Cytat:
Napisane przez kaQusia1717 Poka wiadomo嗆
Zaczn od tego , 瞠 cz瘰to prostuje w這sy . Kupi豉m sobie komplet Syosa ' Repair ' ( ten pomara鎍zowy ) czy to zadzia豉 tak by w這sy si odbudowa造? U篡wam te jedwabiu do w這s闚 . Znacie mo瞠 jeszcze jakie fajne produkty , nie wiem jakie odzywki , takie 瞠by w這sy by造 proste? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc .

ja tez czesto prostowalam teraz odstawilam prosownice mam ten syoss repair i on kompletnie nic nie daje moim wlosom oprocz tego ze latwiej sie rozczesuja no i nie cierpie tego zapachu
Stary 2010-01-18, 14:09   #27
Gosia19011983
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 640
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez fraanka Poka wiadomo嗆
mam ten sam problem ... i chyba zakupi jak御 odzywk g喚boko regeneruj帷 .. ma ktos jakies warte polecenia ?
Polecam balsam Nivea - intensywna regeneracja.
- ostatnie podci璚ie w這s闚 10 pa寮ziernik 2011 rok.
- obecna d逝go嗆 to w這sy do ramion.
CEL: WΜSY DO ΜPATEK LUB DΣ特ZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-29, 19:25   #28
dygotka8
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 693

Cytat:
Napisane przez kaQusia1717 Poka wiadomo嗆

ja prostuj codziennie i nie mam zniszczonych, suchych w這s闚.Uzywam Loreal intense repair zakupiony na allegro.czasem robi te mask-tam z 1 na 2-3 miesi帷e...i czasem na wilgotne w這sy nak豉dam odrobinke jedwabiu biosilka

dygotka8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-29, 20:32   #29
evelinarav
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 188
Send a message via Skype™ to evelinarav

u mnie tez nie jest zle.odzywka,maska,olej przed myciem,po czesciowym wyschnieciu wlosow spray gliss kur lub jedwab i do dziela
evelinarav jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-10, 13:21   #30
ewelinnne
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Jestem chyba doskona造m przyk豉dem osoby kt鏎a miala totalnie zniszczone w這sy prostownic. Nigdy nie mialam ca趾owicie prostych w這s闚. Moje w這sy zawsze byly geste i troszke si puszyly. Dlatego zainwestowalam kilka dobrych lat temu w profesjonalna prostownice. Dodam ze mialam chyba z 3 :P z wyzszych polek . Uzywalam drogich profesjonalnych masek, biosilk itp itd. Nic mi to nie dalo. Oczywiscie na poczatku wlosy byly ladne , zdrowe. Z czasem robily sie slabsze, popalone. Nie rosly ,tzn rosly ale koncowki lamaly sie i caly czas mialam taka sama dlugosc wlosow. Bralam suplementy chodzilam do fryzjera podcinac koncowki , jednak uzywajac jednoczesnie prostownice, problem powracal. Z gory mowie ze proces odbudowy wlosow po farbowaniu+suszeniu+prost owaniu jest bardzo dlugi:P Od 2 lat praktycznie sporadycznie prostuje raz na kilka miesiecy .Scielam w這sy ( z 10 cm ) ((teraz juz mam d逝zsze niz kiedykolwiek mialam wcze郾iej )) ) Nie susze , nie prostuj. Kosmetyk闚 tzw "z wyzszej polki" czyli drogich masek ( typu Kerastese itp ), uzywam tylko na jakies wieksze wyjscia. Co dwa dni myje w這sy, uzywam szamponow Zio這wych ktore nie zawieraja ani silikonow ani SLS ani tez parabenow, p逝cze w這sy letni woda. Stosuje maske Biovax do w這s闚 zniszczonych a nastepnie po sp逝kaniu g這wy wcieram w ko鎍闚ki zi這w od篡wk bez sp逝kiwania Radical . Znowu mam geste w這sy, sa bardzo lsni帷e, mniej wypadaja, mniej sie pusza, no i widac ze rosna:P.Jesli chodzi o farbowania to od tego raczej nie odejde :P farbuje jednak raz na 2-3 miesiece. Mysle jednak ze zanim osiagne upragniony efekt minie jeszcze kolejny rok.
ewelinnne jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
od篡wki, prostowanie w這s闚

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a