Czemu tak sie dzieje?! moze ktos wie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-09, 13:51   #1
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Czemu tak sie dzieje?! moze ktos wie!!

Witam. Mam nastepujacy problem. Czesto myje wlosy na noc - bo chodze na rano do szkoly i nie mialabym czasu sie nimi zajmowac. Zaraz po umyciu sa OK, gdy lekko podeschna zaczyna sie robic szopa, a gdy juz wyschna (nawet bez uzycia suszarki) to ta szopa jest ogromna. Wlosow nie mam calkowicie prostych ale nie sa tez krecone. Gdy ide spac z ta szopa, wlosy nastepnego dnia sa juz calkiem normalne ale i tak musze przejechac po nich prostownica. Czasem w weekend zdarza mi sie umyc wloski rano no i wtedy dalej jest to samo SZOPA OGROMNAA, i bez prostownicy ani rusz. Uzywam odzywek, wygladzajacych, nawilzajacych, uzywalam nawet do prsotwania wloskow ale nic nie pomaga. Moze wiecie czym to jest spowodowane i co moglabym uzywac? ? Pozdrawiam
Stary 2006-03-09, 14:47   #2
KENZO
Rozeznanie

Dot.: Czemu tak sie dzieje?! moze ktos wie!!

Masz poprostu przesuszone wloski- tez tak mialam jak farbowalam na jasny blond pomimo tego ze uzywalam profesjonalnych kosmetykow do pielegnacji,to kiedy ich nie ulozylam to na wlosach robila mi sie szopa i jakies beznadziejne falki,teraz kiedy wlosow nie farbuje juz od roku i mam swoj naturalny ciemny blond roznica jest diametralna-wlosy sa gladkie bez suszenia suszarka a po ulozeniu na szczotke lub prostownice ( choc robie to bardzo bardzo zadko ) sa poprostu gladziutenkie i prosciutkie jak drut
Nawilzanie to podstawa
KENZO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 15:54   #3
evitka21
Zakorzenienie

Dot.: Czemu tak sie dzieje?! moze ktos wie!!

mi sie wydaje że twoje włosy po prostu mają tendencję do puszenia.

Powinnaś pomyśleć o dobrej nawilżającej odżywce i myśle że dobrze by twoim włoskom zrobiło jakieś serum.Ja ostatnio używam serum anti-frizz i bardzo sobie chwalę. Fajny jest też jedwab biosilk itp.

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości