Prosze o rade;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-09, 19:41   #1
milena18
Raczkowanie

Prosze o rade;-)

hej dziewczyny.Mam taki problem.Od pewego czasu zastanawiam sie by udac sie na kurs zakladania paznokci.Chcialam pierwsza lampe i wszystkie inne potrzebne do tego akcesoria zakupic na allegro.No i wlasnie tu zaczyna sie problem.Jest taka masa tych aukcji ze nie mam pojecia ktore lampy i akcesoria sa najlepsze.Wiec jesli byscie mogly to podajcie linka do jakies strony ktora waszym zdaniem oferuje dobre produkty.
milena18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 19:55   #2
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails
Dot.: Prosze o rade;-)

Lampe możesz jeszcze zaryzykowac na allegro, ale resztę produktów lepiej kupić u dystrybutora w Twoim mieście lub u którego będziesz się szkolić
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 23:14   #3
ena20
Raczkowanie

Zdecydowanie odradzam kupowanie produktów do stylizacji paznokci na allegro. Ozdoby i lampę można zaryzykowac chociaż ja bym się bała. Radzę zastanowić się najpierw nad szkoleniem, jakie i gdzie. Ważne jest aby trafić na dobrego szkoleniowca. Zaproponuje Ci on produkty, na których będziesz się uczyć. Zazwyczaj dla swoich kursantek firmy proponuję zniżki, a na poczatek takie np. 10% to by było coś. Nie wiem skąd jestes, ale może zainteresuje Cię szkolenie w tym gabinecie, podaję namiar na kontakt www.elarto.com.pl/kontakt Szkoliła mnie ta pani i jestem bardzo zadowolona. Z kilku szkoleń nie jestem zadowolona, ale nie będę pisać negatywnie. Jak sie zdecydujesz na coś to daj znać Powodzenia na nowej drodze...
ena20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 11:00   #4
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Star Nail nie jest Najlepszą firmą, szczególnie dla początkujących. Na początekpolecam www.euro-fashion.com.pl i pracę na IBD, CTO, czy NSI lub Ez Flow. Najlepiej pracować na akrylach bardzo plastycznych.
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 00:14   #5
Albertyna
Zakorzenienie

Produkty do paznokci na allegro kuszą cenami, ale niestety w 90% nie idzie to w parze z jakoscia, która czesto okazuje sie bardzo niska... Czasem moze sie wydawac "Ech kupie cos taniego na poczatek, a potem kupie drozsze", a potem cos nie wychodzi częściowo z Twojej winy częściowo z winy niskich jakosciowo produktów i można sie do nowej pracy zniechęcic Lepiej od razu zaczynac od dobrych!
Najlepiej najpierw wybierz sie na dobre szkolenie a tam poleca Ci produkty.
Osobiscie polecam SPN, są niedrogie i super jakosci.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości