Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-05, 11:11   #151
Evita_87
Raczkowanie

Dot.: błagam Gorzów Wlkp

dzieki za odpowiedz, w nastepny poniedzialek ide, juz sie umowilam...o ile nie stchorze bo bez farby zyje juz od dwoch lat i ciezko mi sie przestawic
Stary 2009-05-12, 12:12   #152
karla79
Przyczajenie

Witam dziewczyny.
Od jakiegoś czasu śledze to forum i dzis postanowiłam cos dopisać. A to dlatego , że jestem świeżo po wizycie w salonie M.A.J.
Jestem mega zadowolona z fryzurki i koloru jaki dobrała mi p. Agata.
Polecam z czystym sumieniem. Myślę, że wreszcie trafiłam na dobrego fryzjera.

86..85.......
karla79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 13:08   #153
Evita_87
Raczkowanie

To musiałyśmy się gdzieś minąć, bo ja też jestem świeżo po wizycie w salonie M.A.J. Moje spostrzeżenia:
1)Przede wszystkim mamy do czynienia z profesjonalną fryzjerką, która robi coś co kocha i czyni to z "powołania"
2)Bardzo uważnie słucha i robi wszystko, aby klient był zadowolony. Ja przykładowo miałam taką sytuację, że od dwóch lat nie farbuje włosów, zapuściłam takie włoski za ramiona, a kolor mam jasny brąz. Jednak znudził mi się. Zapisałam się na wizytę, tydzień czekałam na wizytę i farbowanie, ale dzień przed naszły mnie wątpliwości. Nie wiedziałam czy chce zmieniać mój naturalny długo hodowany kolor włosów, mam świadomość ze to są ostatnie lata gdy widzę wlasnie taki kolor, a nie siwy (w wieku 22 lat pojawiają już mi się powoli siwuchy). Uprzediłam wczesniej panią Agatę , że mam wątpliwości. Gdy przyszłam do salonu nie było czegoś takiego , że "siano na głowie, a w ogole co to za kolor taki mysi, od razu kładziemy farbe bo to trzeba być modnym i trendy itd itp". Pani A. bardzo dokładnie przyjrzała się moim włosom i powiedziała, że szkoda kłasć farbę na taki fajny kolorek, że włoski są naprawdę ładne, ale trzeba dobrać im cięcię zgodnie z ich strukturą. Bardzo się ucieszyłam, bo tak naprawdę chyba wewnętrznie nie byłam gotowa na taką zmianę. Może za jakiś czas odważę się, ale nie dziś, nie jutro. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie postawa pani A. , bo zazwyczaj fryzjer chce wepchać swoją usługę byle tylko zarobić, a ona podeszła od strony klienta, postawiła się na moim miejscu.
3)Obcina włosy z niewiarygodną precyzją, mam równiusieńkie jak od linijki
4) udziela fajnych rad, już wiem jak robić aby moje fale były proste bez użycia szkodzącej im prostownicy
5)Parzy świetną kawę - pani Agato, proszę otworzyć kawiarnię obok salonu
6)Jest pierwszym fryzjerem, z którym naprawdę chciało mi się gadać, bo zazwyczaj siedzę cicho (podejrzewam, że ma dużo przyjaciol, super osobowosc)

Podsumowująć, naprawdę warto, za profesjonalizm i za ludzkie podejscie. Dziękuję też Mmmiisskkaa za to, że podsunęłas nam ten adres Buziaki dla Ciebie.

P.S. sory, że tak długo, no ale musiałam dokładnie to opisać
Stary 2009-05-13, 16:54   #154
Mmmiisskkaa
Przyczajenie

GG do Mmmiisskkaa

Nawet nie wiesz jak się cieszę! .
Agatka to rewelacyjna dziewczyna! . Ja , jestem jej klientką jak jeszcze swojego salonu nie miała!.

Zgadza się kawusia po warszawsku wymiata!...

Jest mi bardzo miło, że dobrze WAM laseczki doradziłam .

Pozdrawiam.
Stary 2009-05-19, 15:09   #155
IWONA8800
Raczkowanie

a czy ktos z was dziewczyny był może u pani Marzeny Kość?
IWONA8800 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 13:20   #156
insanes
Przyczajenie

mogłby ktos wysłać namiary na prv do tego salonu m.a.j ile tam wczesniej trzeba się umówić.

Ja chciałabym zrobić sobie kolor i obciąć oraz ułożyć sobie włosy na wesele.
insanes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 12:49   #157
KOPI
Przyczajenie

Szukam namiaru na Pana Bartka z Irokeza. Pracował tam a teraz nie wiem gdzie mogę Go znaleźć. Pomóżcie. Może ktoś coś słyszał?? Może otworzył swój salon???? W Irokezie nie chcą powiedzieć
KOPI jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 17:55   #158
201610111032
Konto usunięte

Szukam jakiegoś dobrego fryzjera który mi coś doradzi a nie obetnie tak jak " mu zagrają " i zrobi mi fryzurę " na starą babę " Podobają mi się te dwie fryzurki na zdjęciach. Sama już nie wiem na co się zdecydować. Przez rok zapuszczałam a teraz mnie korci by obciąć. Strasznie podoba mi się ten krótki bok u Natalii. Poradźcie coś dziewczyny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fryzura.jpg (26,3 KB, 56 załadowań)
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:38   #159
incurable
Przyczajenie

Ja obcinam się w Laurent w Panoramie i naprawdę świetnie cieniują włosy
incurable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:42   #160
significant
Rozeznanie

A ja polecam małą Wellę zaraz przy sklepie Lidl (tym na przeciwko Panoramy). Panie są sympatyczne, ścinają ładnie, profesjonalnie, ceny nie straszą.
significant jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 21:19   #161
lalicja
Wtajemniczenie

GG do lalicja

Cytat:
Napisane przez significant Pokaż wiadomość
A ja polecam małą Wellę zaraz przy sklepie Lidl (tym na przeciwko Panoramy). Panie są sympatyczne, ścinają ładnie, profesjonalnie, ceny nie straszą.
a ja wręcz odradzam ten salon,Pani nie słucha co ma się do powiedzenia w kwestii obcięcia i robi po swojemu, poza tym cena okropna, za tej jakości usługę nie zapłaciłabym nawet połowy tego co "zawołały"
lalicja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 19:14   #162
klocuszek27
Raczkowanie

Pisałam wcześniej o Migdale, że zapisałam się do niego na fryzurkę ślubną.
I powiem otwarcie, że jestem BARDZO zadowolona Fryzurka rewelacyjna, elegancka, każdy mi ją zachwalał, trzymała się prawie do rana, prawie, bo przez welon, który mi wypadał, a przez co niektóre kosmyki włosów mi się wysuwały. Na próbnej fryzurce czesał mnie mniej dokładnie i też wszystko było ok Czesał mnie też na zdjęcia i uczesał mnie troszkę inaczej, żebym mogła bez problemu welon wsunąć i też byłam bardzo zadowolona Pan Tomek ma duże wyczucie jeśli chodzi o ślubne uczesanie, polecam z czystym sumieniem
Dodam, że moja mama też u niego sie czesała i farbowała i ścinała w dniu mojego wesela i wyszła tak zadowolona, jak jeszcze nigdy od fryzjera Pierwszy raz miała pofarbowane włosy na taki kolor jaki chciała. I zapłaciła nie więcej niż miała zapłacić, nikt jej na nic nie naciągał (bo takie opinie słyszałam). A po ścięciu super się układają - nareszcie moja mama nie narzeka, że włosy nie chcą się jej układać.
Atmosfera bardzo miła, fakt faktem przychodzą tam panie "ę" i "ą" przez co dziwnie się czułam, ale pan Tomek był bardzo miły, normalny
klocuszek27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 11:33   #163
superspoon
Przyczajenie

Dziewczyny! polecam Salon Goldwell na manhattanie ( na przeciwko sklepu manhattan) Pracuje tam 2 swietnych chlopaczkow. Strzyże Piotrek, miły zawsze wysłucha a z włosów robi cuda. Próbowałam już wielu fryzjerów, mam loczki i nikt nie potrafił sobie z nimi poradzić, a robili z nich wielkie siano. Piotrek nie dość, że się z nimi uporał, to nową fryzurką zrobił ze mnie całkiem inną osobę. Modeluje Paweł (który też farbuje) modelowanie nie wychodzi mu tak dobrze, natomiast farbowanie wychodzi mu super. Moja siostra robi u niego balejage i jest bardzo zadowolona. Za ścięcie bierze niewiele, bo (za średniodługie włosy) bierze 25 zł, a z modelowaniem 40.
Naprawdę ich polecam!
superspoon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 08:36   #164
agisz007
Przyczajenie

Witam, mam pytanie: czy ma ktoś namiary na fryzjera przy ul. Garbary? Przeszukałam net i znalazłam tylko jeden numer, który jest nieaktualny Z góry dziękuję.
agisz007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 11:45   #165
Evita_87
Raczkowanie

chodzi ci o ten salon matysiak ? kiedys pytalam o opinie o tym salonie, ktory firmuje sie jako stylista fryzur, ale nikt nie odp jakby ktos mial jakies przezycia w zwiazku z tym salonem to prosze pisac
Stary 2009-08-18, 08:50   #166
KOPI
Przyczajenie

Question Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Też się zastanawiałm nad tym salonem prz ul. Garbary. Z zewnątrz wygląda bardzo zachęcająco. Mam wrażenie że to jakiś nowy salon. Czekam na opinie.
Stary 2009-08-18, 21:45   #167
agisz007
Przyczajenie

Hej, już wiem wszystko! Otóż na Garbary jest od niedawna nowy salon, pracuje w nim p. Bartek, który kiedyś pracował w Irokezie, natomiast "Matysiak i spółka" już w tym miejscu nie funkcjonuje, i nie wiem czy w ogóle. Numer telefonu, który można znaleźć w necie to nieaktualny numer do dawnego salonu. Ten nowy salon nazywa się MAXIMA BEAUTY, ponoć są ich reklamy w lokalnym radio, ale gdyby ktoś miał problem ze znalezieniem telefonu chętnie pomogę
A teraz słówko o nowym salonie... Byłam i jestem zadowolona Podoba mi się kolor, jak i fryzura; ceny, no cóż, jak w każdym salonie, raczej nie niskie Wszystko zależy od długości włosów i zabiegów, najlepiej pójść i się przekonać, bo co pasuje jednemu.... Myślę, że tam wrócę , na pewno na cięcie, co do koloru... Pomyślę, czy mój budżet to wytrzyma Czekam na Wasze opinie, pozdrawiam.

Edytowane przez agisz007
Czas edycji: 2009-08-18 o 21:48
Stary 2009-08-19, 08:04   #168
klocuszek27
Raczkowanie

A moja mama od pewnego czasu chodzi do Tomka Migdala i jest zadowolona. Ja gdybym mieszkała w Gorzowie, sama bym do niego chodziła, bo zna się na rzeczy
klocuszek27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 08:29   #169
KOPI
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agisz007 Pokaż wiadomość
ale gdyby ktoś miał problem ze znalezieniem telefonu chętnie pomogę
Jeżeli jest tam Pan Bartek to już nic mi więcej nie potrzeba. Bardzo proszę o numer telefonu. Bardzo pilnie proszę.
Stary 2009-08-19, 16:47   #170
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2017-01-09 o 23:03
gadmarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 13:03   #171
agisz007
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez KOPI Pokaż wiadomość
Jeżeli jest tam Pan Bartek to już nic mi więcej nie potrzeba. Bardzo proszę o numer telefonu. Bardzo pilnie proszę.
Kopi przesłałam namiary Pozdrawiam.
Stary 2009-08-26, 15:19   #172
7of9
Raczkowanie

A co możecie powiedzieć o salonie Zacharewicza? Warto tam iść?
Stary 2009-09-05, 21:04   #173
privateblend
Przyczajenie

czy mogę prosić o namiary na salon maxima beauty i więcej informacji o pracujących tam fryzjerach. a kogo polecacie jesli chodzi o meskie ciecie? z gory dziekuje!
privateblend jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 08:12   #174
KOPI
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez privateblend Pokaż wiadomość
czy mogę prosić o namiary na salon maxima beauty i więcej informacji o pracujących tam fryzjerach. a kogo polecacie jesli chodzi o meskie ciecie? z gory dziekuje!
MAXIMA BEAUTY Garbary 6 tel. 095 738 01 01. Polecam Pana Bartka. Innych nie znam.
Stary 2009-09-10, 10:01   #175
IWONA8800
Raczkowanie

byłam u pana zacharewicza trzy razy i trzy razy pieniądze wyrzuciłam w błoto.Teraz wiem ze nigdy w zyciu już do niego nie pójdę.Otóż za pierwszym razem zaproponował mi refleksy na moich naturalnych blond włosach,niestety refleksów tych nie było w ogóle widać a pan zacharewicz stwierdził ze mógł użyc farby jasniejszej no ale trudno a zapłaciłam około 180 zł. Po tej wizycie chodziłam do innych fryzjerów ,ale zmieniłam kolor na ciemny jednak nie podobał mi sie.Postanowiłam odczekac ze 3 miechy az kolor wyblaknie i iść do pana zacharewicza dac mu jeszcze jedną szanse aby choc troche rozjaśnił mi włosy.Na poczatku wszystko było okej razem wybraliśmy odcień ktory mi sie podobał a jego zdaniem miał byc ciemnym blondem.Rezultatem były ciemniejsze włosy od tych co miałam na poczatku;/ z cieciem fajnie tez nie było,chciałam pocieniowac włoasy jednak pan zacharewicz uparł sie zeby sciąc je na równo.Podsumowując ja nie jestem zadowolona z jego usług ma swoje stale klientki i chyba tylko o nie dba .
IWONA8800 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 20:23   #176
fiad
Przyczajenie

ja również odwiedziłam salon MAXIMA BEAUTY na Garbary.REWELACJA!!! Oprócz Bartka pracuje tam też Łukasz, który odszedł od Migdala.chłopaki świetnie doradzają. ze spalonych tlenionych włosów, które zafundowali mi w renomowanym salonie na chrobrego, zrobili mi śliczny blond z refleksami. Ceny przystępne, salon przestronny fajnie urządzony no i kawa z ekspresu.POLECAM!
fiad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 06:36   #177
kacha77
Przyczajenie

Rewelacyjnych fryzjerów znajdziecie na Garbary6 w Maxima Beauty,byłam u Łukasza i Bartka -obaj świetni i sympatyczni.
Od niedawna mają też kosmetyczkę jest suuuper!
kacha77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 14:27   #178
mloda20
Przyczajenie

dobry fryzjer? znam tylko jednego a odwiedzilam ich naprawde sporo!!
zaklad fryzjerski ESTETICA na KOSSAKA. ja chodze do PRZEMKA i moje wlosy naprawde sa boskie. miekkie w dotyku nie plączą sie nie sa popalone a rozjasniam je i to dosc mocno. zawsze zaproponuje swoja wizje ale zawsze tez wysucha co ty chcesz i szuka kompromisu miedzy jego wizja a klientki. ceny normalne nie sa zbyt niskie ale wysokie tez nie. polecam warto ich odwiedzic ja juz nie widze siebie na krzesle w innym zakladzie i u innego fryzjera!!

Edytowane przez mloda20
Czas edycji: 2009-10-22 o 14:30
mloda20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 06:32   #179
7of9
Raczkowanie

Na manhattanie w okolicy gezetu i sp 20, w tych nowych blokach jest nowe studio salon fryzjerski? ktoś może coś wie, jakieś recenzje?
Stary 2009-10-23, 15:38   #180
gosiaz13
Raczkowanie

Piszę do tych, którzy,nie mają za dużo kasy, lub chodzą często do fryzjera. Polecam Panią Kasię z salonu Perfect na Dworcowej. Fajna miła babka, dobrze doradza, nie robi ze swojej usługi "super zasłony dymnej" po której jesteśmy rozczarowane,czyli normalnie. Za ścięcie włosów zapłaciłam 20 zł. I wyszłam zadowolona, bo wreszcie ktoś słucha co do niego mówię, a nie macha nożyczkami udając, że wie ,lub ma swoją mega wizję.
gosiaz13 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, fryzjer gorzów, gorzów wielkopolski, strzyżenie

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości