Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-23, 17:30   #181
mysza_07
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Chciałam przede wszystkim podziękować paniom, które poleciły salon M.A.J.
Zgadzam się z opinią wielu pań, które są zadowolone z usługi pani Agaty, która jest na 100% profesjonalistką, jest osobą ciepłą i faktycznie wsłuchuje się w to co klientka ma do powiedzenia. Tak naprawdę to jest chyba jedyną w Gorzowie stylistką fryzur przez duże S. Polecam gorąco!!!!!!!!!
mysza_07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 21:02   #182
mloda20
Przyczajenie

Dot.: błagam Gorzów Wlkp

jeszcze jedno zapomnialam napisac jezeli ktoras z was chcialaby przedluzyc sobie wlosy tak samo plecam salon ESTETICA i p.PRZEMKA na ul. kossaka
ja jak zapuszczalam wlosy to dwa razy doczepilam sobie tam wlosy byly super! zgrzewow wogole nie bylo widac i nikt mi nie chcial wierzyc ze nie sa to moje wlosy. fach w reku do fryzjerstwa to widac i czuc po wloskach!!
mloda20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 09:24   #183
anka.misieek
Raczkowanie

Salon MAXIMA BEAUTY na Garbary.
Byłam, sprawdziłam i nie mam zdania. tzn mam mieszane uczucia, niby dobrze, niby ok, ale cos mi tam nie pasuje. Byłam u Bartka. Teoretycznie może być, natomiast rozmowa z nim... ehhh to ja temat zmienię. (ahh i tak nawiasem Panie Bartku fryzjer powinien się starać przy każdej wizycie a nie tylko przy tej pierwszej ocenianej - złota zasada KLIENT NASZ PAN.)
Co do samego salonu.
Wystrój fajny ale to pozostałość po Śpiewaku i spółce.
Mycie włosów fajne
Salonowe ręczniki tragiczne- mam lepsze w domu- ani sygnatury nie miały, ani miękkie dotyku- w takim salonie na jaki się kreuje MAXIMA ... brak tej kropki nad i.
Cena umiarkowana ani mało ani dużo. 65zł za sciecie z modelowaniem - nie dajcie się nabrać ze chcecie samo ścięcie bez modelowania, bo i tak weźmiecie z modelowaniem :P
no i samo sedno. ścięcie. ;]
Nie mam się co czepiać. Włosy ładne błyszczące, fakt na 2 dzień tłuste od jedwabiu, ale to standard u każdego fryzjera liczy się efekt tuz po. A wiec tuż po było fajnie. Kolejny krok to...po paru umyciach - włosy się przyzwyczaiły, są ładne, błyszczace (ale takie miałam zawsze ). Ogolnie nie jest źle bez tragedii i bez szału.

salon w skali od 1-10 oceniam na 7.

P.S Nawiasem wychodzę z załozenia ze to sami fryzjerzy tutaj na forum sobie opinie strzelają.
Stary 2009-11-03, 10:28   #184
Evita_87
Raczkowanie

dziewczyny....potrzebuje zmian...w moim życiu dzieje się bardzo źle, więc chce coś zmienic. Planuję iść do fryzjera w związku z czym mam pytanie, jak cenowo wygląda farbowanie ze ścięciem w Maxima Beauty? W ogole polecacie ten salon?moze inny? Chodzi o to , że mam włosy do łopatek w naturalnym brązowym kolorze, trochę zniszczone przez prostowanie, nie wiem sama czy farbować, moze jakies ciecie? wiem jedno- jeśli nie zmienie czegos na lepsze w moim zyciu, to ono zmieni mnie nieodwracalnie w coś złego
Stary 2009-11-03, 11:06   #185
mloda20
Przyczajenie

ja mam wlosy gdzies tej samej dlugosci tzn. do lopatek no moze troche dluzsze za balejaz z obcieciem place 130-140 zl. wydaje mi sie ze nie jest to duzo a efekt zawsze powalajacy. za kazdym razem mam troszke inne wloski wiec nigdy mi sie nie znudza np. wiecej jasnych lub ciemnych pasemek na przodzie. chyba ze ustalimy ze jeszcze mi sie nie znudzilo wiec jest tak samo zalezy to od nas klientek. p. PRZEMEK pracujacy w salonie ESTETICA bo o nim pisze nie naklada ci zadnych "jedwabiow" na wlosy jak cos to ewentualnie je troche przylakieruje ale pyta sie klientki czy chce wiec nie masz ryzyka ze dzis wyjdziesz piekna od fryzjera a jutro juz wlosy wygladaja inaczej!
mloda20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 11:44   #186
Evita_87
Raczkowanie

moze te pasemka to dobry pomysl...niby chce zmiany ale tak dlugo zapuszczalam ten naturalny kolor... troche mi szkoda. musze jednak zrobic cos co da mi kopa do dzialania, do zycia....
Stary 2009-11-04, 19:59   #187
fiad
Przyczajenie

POLECAM Bartka z salonu MAXIMA BEAUTY na Garbary. Jestem jego klientką od czasu jego pracy w Irokezie. Za każdym razem poświęca mi przynajmniej 20 min na samą rozmowę o tym co będzie robione. Za farbę na długie włosy razem z cięciem i modelowaniem płacę 160zł .uwazam, że warto.w domu nie radzę eksperymentować bo to się zawsze kończy wizytą u fryzjera
fiad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 11:22   #188
KOPI
Przyczajenie

Evita - W Maxima Beauty jest dwóch fryzjerów. Polecam Bartka. Myślę że jak pójdziesz do niego to sam oceni czy powinnaś farbować czy nie. Potrafi ładnie dobrać kolor i fryzurę. Co do drugiego fryzjera w tym salonie nie będę się wypowiadać bo sama nie sprawdziłam. Znajoma chciała iść do Bartka ale nie było miejsca więc zdecydowała się na tego drugiego fryzjera (nie wiem jak ma na imię) i nie była zadowolona. Ceny nie są najniższe - musisz być gotowa na jakieś 160 zł. przy obcinaniu, farbowaniu i modelowaniu.
KOPI jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 20:32   #189
Lilipw
Przyczajenie

Szukam fryzjerki o imieniu Krzysia, czy ktoś wie gdzie można ją znależć???Pomóżcie...
Lilipw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 11:34   #190
frotka81
Przyczajenie

Trafilam wreszcie do fryzjerki EWELINA - ponoc takiej slawnej w Gorzowie. Dlugo jej szukalam....No i coz niestety nie dostalam sie do niej - kolejka Ale zaryzykowalam i dalam sie zrobic dziewczynie - ma na imie MILENA, mam jej wizytowke jakby co - i szczerze mowiac jestem potwornie zadowolona. Obsluga na SUPER poziomie. Do niczego nie moglam sie przyczepic. Fryzura wyszla super a kolor jeszcze lepiej. narazie najlepszy fryzjer u ktorego bylam. Zobacze jeszcze ta Eweline. Moze kiedys mi sie uda do niej trafic to napisze co i jak. Tak na marginesie to salon jest na Manhatanie , chyba ul.Witosa i nazywa sie EWELINA hahahaha - jest to nowy blok przy Kupcu Gorzowskim. Salon jest z drugiej strony patrzac od Kupca. Tak czysiak wg mnie warto. A no i ceny jak za te uslugi to naprade szok!!! Zaplacilam za balejage i obciecie z wymodelowaniem tylko 130 zl. A wlosy mam raczej dosc dlugie.
frotka81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 15:03   #191
IWONA8800
Raczkowanie

jestem umówiona do eweliny na 22 grudniajak będę po wizycie zdam relację

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

jestem umówiona do eweliny na 22 grudniapo wizycie zdam relacje
IWONA8800 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 17:57   #192
a-sia
Przyczajenie

przejrzałam cały temat, jednak większość postów dotyczy ścięcia/farbowania itp. ja poszukuję kogoś sprawdzonego, kto uczesałby mnie na studniówkę - myślałam o koku, jednak nie jestem do końca przekonana, poszukuję kogoś kto mi doradzi i ewentualnie wcześniej zrobi próbne uczesanie. czy możecie kogoś polecić? do tej pory zawsze korzystałam z usług salonu Irokez, jednak w styczniu mają remont i salon będzie nieczynny. sprawa dość pilna, pomocy!
a-sia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:03   #193
IWONA8800
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez a-sia Pokaż wiadomość
przejrzałam cały temat, jednak większość postów dotyczy ścięcia/farbowania itp. ja poszukuję kogoś sprawdzonego, kto uczesałby mnie na studniówkę - myślałam o koku, jednak nie jestem do końca przekonana, poszukuję kogoś kto mi doradzi i ewentualnie wcześniej zrobi próbne uczesanie. czy możecie kogoś polecić? do tej pory zawsze korzystałam z usług salonu Irokez, jednak w styczniu mają remont i salon będzie nieczynny. sprawa dość pilna, pomocy!
moja kuzynka była u pani Edyty na pocztowej i naprawdę miała pięknego koczka
Stary 2009-12-26, 23:23   #194
madzia514
Przyczajenie

Exclamation Gorzów Wlkp.!

Poszukuję dobrego fryzjera / fryzjerki w Gorzowie Wlkp.
Szukam kogoś takiego, kto umie doradzić niezdecydowanym osobom, zna się na swojej pracy i nie ścina przypadkiem za krótko włosów :P No i oczywiście umie słuchać i rozumie klientów.

Poproszę o adresy lub telefony i ewentualnie ceny- byłabym naprawdę wdzięczna ;*
madzia514 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:07   #195
UlciaR
Przyczajenie

Dziewczyny napiszcie czy droga jest wyżej wychwalana p. Agata z salony M.A.J? Ile bierze za cięcie? Buziaki!
UlciaR jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 09:25   #196
IWONA8800
Raczkowanie

ja za cięcie i farbe zapłąciłam cos około 200 pracuje na welli wiec cennik podobnie jak w innch salonach
Stary 2010-01-29, 08:56   #197
Mmmiisskkaa
Przyczajenie

GG do Mmmiisskkaa

Odnośnie Agaty z M.A.J

Jeśli chodzi o czesanie na studniówkę, to koczki robi rewelacyjne naprawdę. W ogóle jest mega profesjonalistką. Ja proponuję, zadzwonić i dowiedzieć się dokładnie ile będzie kosztować uczesanie na studniówkę.

Ja sama bal miałam dobrych kilka lat temu i nie pamiętam ile wtedy zapłaciłam, więc kłamałabym opowiadając ile może wziąść.

Jak ktoś chce namiary na ten salon, to tak jak wcześniej pisałam , zapraszam na PRV i wszystko podam . Pozdrawiam
Stary 2010-02-01, 11:55   #198
natisska
Rozeznanie

GG do natisska

Dziewczyny pomóżcie
Mianowice chce sie zapisać na fryzurę slubna do Migdala zeby mnie czesał Pan Tomek ale juz nie wiem gdzie mam dzwonic bo sa 3 rozne adresy na Mieszka, na Pocztowej i Teatralnej dzwoniłam do ostatniej ale nikt nie odbiera. Wiec gdzie ten pan Tomek teraz urzęduje??

natisska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:20   #199
emm90
Przyczajenie

Szczerze to ja w Gorzowie mogę Wam polecić Angelikę i to bez żadnej ściemy.. ale od początku, pani Angelika pracowała swego czasie w kaskadzie i posiadała tam własne studio fryzjerskie i pracowała na kosmetykach keune, swoją drogą zawsze miła atmosfera Obecnie pani Angelika pracuje w Askanie, w salonie BH (byłam na zakupach i wreszcie odkryłam, gdzie ją teraz można znaleźć). Naprawdę, polecam ścięcie bardzo fajne, fryzjerka bardzo fajnie stylizuje włoski, no i naprawdę przez dłuższy czas fajnie się układają, jeżeli chodzi o koloryzację to z keune była rewelacyjna, ale teraz od dawna nie farbujęjuż włosów . Naprawdę, zawsze wychodzę zadowolona, a to jest sukces !

Zwiedziłam już trochę salonó i efekt był lepszy - gorzy.. m.in. takie salony jak midala, sara-fryz(o dziwo Pan który mnie obcinął, lepiej sobie poradził niż kiedyś chwalona tutaj pani Karolina, której szczerze nie polecam.. mówi się co chce mieć na głowie, a ona robi zupełnie co innego, załamać się można i w dodatku trochę poszczelała fochami, w dodatku ścięła mi nierówno włosy.. z jednej strony dłuższe z dugiej krótsze i nie chciała się przyznać do błędu.. jedno duże NIE)

u mnie pani Angelika bryluje, w dodatku zawsze miła atmosfera i to nie jest żadna reklama, tylko szczera opinia.
emm90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:11   #200
kikakao
Przyczajenie

GG do kikakao

Cytat:
Napisane przez natisska Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie
Mianowice chce sie zapisać na fryzurę slubna do Migdala zeby mnie czesał Pan Tomek ale juz nie wiem gdzie mam dzwonic bo sa 3 rozne adresy na Mieszka, na Pocztowej i Teatralnej dzwoniłam do ostatniej ale nikt nie odbiera. Wiec gdzie ten pan Tomek teraz urzęduje??

Zatem nr do Migdala: 095- 7383838. Wczoraj do niego dzwoniłam, więc jest aktualny, ale nie wiem gdzie mieści się salon
Ja poszukuję desperacko namiarów na pana Łukasza, który razem z Bartkiem wyniósł się z MAXIMA BEAUTY!
Oni byli świetni, a teraz przyjmują tam jakieś pindy, za przeproszeniem, które umówiły moja koleżankę do Bartka, a jak się pojawiła, to powiedziały, że on już tu nie pracuje i zajmie się nią pani Kasia ( koleżanka oczywiście się nie zgodziła!). Poza tym twierdzą, że nie mają tel. kontaktowego do Łukasza, ani nie znają jego nazwiska!!! W Gorzowie każdy się zna, poza tym przejęły od niego salon... Co za nieudolny PR uskuteczniają te fryzjerki! Achhh
A mnie odrasta grzywka i nie mogę odszukać tego Łukasza...
Byłam u niego raz i wyszłam bardzo zadowolona, choć całkowicie zmienił moje włosy, a ja raczej jestem konserwatywna... Poświęca dużo czasu i wszystko robi bardzo precyzyjnie!
Moja siostra poleca Migdala, bo też wkłada dużo pracy...
kikakao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 08:15   #201
kacha77
Przyczajenie

Łukasz tel.607666475 Legionów Polskich 4a za Agapem
kacha77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:32   #202
privateblend
Przyczajenie

Ooooooo a co się stało, że panowie uciekli z Maxima Beauty?
I gdzie znaleźć teraz Bartka???
privateblend jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:17   #203
kikakao
Przyczajenie

GG do kikakao

Cytat:
Napisane przez kacha77 Pokaż wiadomość
Łukasz tel.607666475 Legionów Polskich 4a za Agapem
Wielkie dzięki za namiary do Łukasza!
kikakao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:22   #204
klocuszek27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natisska Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie
Pan Tomek pracuje tylko na Teatralnej, kikakao podała dobry numer. Mnie też czesał do ślubu pan Tomek, polecam Może chwilowo ktoś nie odbierał, ale na pewno pan Tomek tam jest

Powodzenia

Edytowane przez klocuszek27
Czas edycji: 2010-02-04 o 20:23
klocuszek27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 08:06   #205
natisska
Rozeznanie

GG do natisska

no tak tylko Pan Tomek da mi odpowiedz w czerwcu czy mnie uczesze czy NIE bo to zalezy od jego urlopu. Jak nie to lipa szukac fryzjera na gwałt to nie na moje nerwy...

natisska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 21:26   #206
kayaa2
Przyczajenie

Byłam ostatnio zrobić sobie włosy w salonie Maxima ,robiła mi włosy pani Sylwia,która również jak pan Łukasz pracowała u Tomka Migdala przez 4 lata.Jestem bardzo zadowolona z jej pracy szybko,dokładnie i profesjonalnie.Polecam:eh em:
kayaa2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 14:44   #207
shekade
Raczkowanie

A ja za namową niektórych tu dziewczyn wybrałam się do Agaty z M.A.J i jestem mega zadowolona Fakt że podcięłam tylko końcówki i przerzedzałam włosy bo mam mega grube to i tak widzę różnicę w porównaniu z innymi salonami. Mam dokładnie równomiernie przerzedzone, Fajnie mi sie wszystko teraz układa łącznie z grzywką.

Zazwyczaj musiałam po fryzjerze podcinać sama grzywkę itd.

Także polecam, koszt cięcia 60zł ale mysle że warto

DZIEKI dziewczyny za rady!

Edytowane przez shekade
Czas edycji: 2010-02-20 o 16:10
shekade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 18:08   #208
blondix
Raczkowanie

Czy któraś z Was robiła sobie trwałą w którymś z polecanych salonów? Dotąd korzystałam z usług p.Agaty -naprawdę jest profesjonalistką ,jednak trwałej nie robi dlat. proszę o namiary na kogoś kto mi ją wykona profesjonalnie-bez siana i rozprostowania się na drugi dzień
blondix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 13:45   #209
iza 1983
Przyczajenie

Hej,dziewczyny kiedyś był świetny fryzjer w maxima -pracował jeszcze jak był śpiewak-Matyja....Piotr teraz wyjechał do Warszawy-chyba najlepszy fryzjer jakiego kiedykolwiek widziałam...teraz tez wybieram sie do Maxima-i ma mi ściagać kolor z włosów i farbować jakas nowa Kasia? Czy ktoś już u niej robił włosy? Czy ktoś wie gdzie ona w ogole wczesniej pracowała? mam dlugie wlosy ciemny brąz chcem zrobić na jasny i boję się ,że coś zrobi mi nie tak a mało tez nie zapłace bo 220zl Aj szkoda,że Piotr wyjechał.
iza 1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 18:33   #210
privateblend
Przyczajenie

Pani Kasia..... nie polecam. Wcześniej chodziłem do Bartka, ale po tym jak zaginął wybrałem się w ciemno do wspomnianej pani Kasi. Niestety ale miałem wrażenie, że ta pani dopiero się uczy sztuki fryzjerskiej i byłem kolejną głową na której mogła sobie potrenować tym bardziej, że po powrocie do domu dopatrzyłem się pozostawionych dłuższych kilku pojedyńczych włosów i musiałem w domu jeszcze się "docinać". Za tą cenę - przykre. To jeśli chodzi o męskie cięcie..... może do damskich głów ma lepszą rękę. Ja na pewno już się z nią nie spotkam!
privateblend jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, fryzjer gorzów, gorzów wielkopolski, strzyżenie

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości